| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Fanmeeting - Warszawa - lipiec 2011
Autor Wiadomość
Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
  Wysłany: 2011-07-07, 01:04   Fanmeeting - Warszawa - lipiec 2011

Miałam zamiar połączyć wszystkie sprawozdania w całość ale dostałam tylko dwa więc będzie to sprawozdanie Redowo-Majkowo-Oiisiowe xDDD

Zaczniemy ode mnie :P
30 lipca o godzinie 4 rano wstałam i półprzytomna zaczęłam doprowadzać się do stanu używalności. Przed 6 rodzice zawieźli mnie do Wrocławia (pomijam fakt że na nowo otwartej obwodnicy pojechaliśmy w złą stronę, na Warszawę, i byliśmy 10km w plecy xD)
O 8:27 mój pociąg TLK miał wyruszyć z peronu trzeciego. Niestety w ostatniej chwili okazało się że jest na czwartym i wszyscy lecieli z walizami po schodach depcząc się i odpychając łokciami xDD Podróż minęła mi szybko, po drodze nieźle padał deszcz. Ale gdy dojechałam do Wawy pogoda była bardzo ładna. Z Rin po dotaszczeniu mojej ciężkiej torby postanowiłyśmy iść na zakupy do biedronki (której nie poznałam bo była zielona xD) Połaziłyśmy chwilę i doszłyśmy do wniosku że nic nie kupujemy bo kolejki były ogromne. Tak więc z pustymi rękami wróciłyśmy do domu Rin, zabrałyśmy ciężką torbę i udałyśmy się do domu cioci Rin gdzie miałyśmy spędzić te wszystkie dni. Później zabrałyśmy wszystkie rzeczy potrzebne do gier i pojechałyśmy na spotkanie do galerii Mokotów. Oddałyśmy do przechowania rzeczy (pominę kilka faktów z pobytu w galerii xDDDD)
Tak upłynął nam pierwszy dzień. Powinnyśmy iść spać ale oglądałyśmy filmiki na YT, uczyłyśmy się układów i przegadałyśmy całą noc. W rezultacie spałyśmy tylko godzinę T_T

Majanna i Madzia:
Nasze wrażenia po samym spotkaniu można podsumować krótkim i treściwym: było zajebiście!
Jednak wrażenia z samego pobytu w Warszawie prezentują się nieco gorzej..
Wyprawa z Łęczycy, w której udział wzięły: Maggdalena, Majanna i Monika już na samiutkim początku napotkała przeszkodę.. uciekł nam pierwszy pociąg, który miał nas zawieś do Kutna. No bo kto by pomyślał, że pociąg do Torunia zatrzymuje się w Kutnie? Gdyby nie pani od biletów, która wyszła i spytała: „a panie nie pojechały?” to byśmy pewnie do dziś siedziały na peronie i czekały na pociąg „do Kutna”. No, ale dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.. szybko się zmobilizowałyśmy, Madz wykonała telefon do taty.. i po kilkunastominutowym sprincie z bagażami znalazłyśmy się w samochodzie, który dowiózł nas do nieszczęsnego Kutna. Ku naszej uldze do następnego pociągu wsiadłyśmy prawidłowo. Udało nam się nawet z niego wyjść na odpowiedniej stacji (tu można bić brawo). Na miejscu zostałyśmy odebrane przez rodzinę Magdy, która troskliwie (a nawet bardzo troskliwie, patrząc na dalsze nasze losy) zajęła się nami. Reszta dnia minęła bez nieprzewidzianych wydarzeń.

1.07.2011

Red:
Wyjeżdżając z Białegostoku miałam nadzieję zostawić za sobą okropną, deszczową pogodę. Jednak Warszawa jak zwykle mnie zaskoczyła i pogoda była jeszcze gorsza niż w moim cudownym, rodzinnym mieście. Jednak niezrażona, wraz z meimei powitałyśmy stolicę. Z dworca odebrały nas Oiika i Rin (ta pierwsza perfidnie na mnie naskoczyła i pewnie stąd mam te siniaki, które odnalazłam na swoim ciele po powrocie do domu!! ). Skierowałyśmy się do Złotych Tarasów, gdzie czekała na nas już garstka innych ELFów. Teraz ciężko mi przypomnieć sobie kogo rozpoznałam od razu. Pamiętam, że rzuciłam się na Rei, bo dobrze przyswoiłam sobie jej wygląd ze zdjęć ;D
Ogólnie straciłyśmy z godzinę lub nawet i więcej na zorganizowanie się w jednym miejscu. Oiika rozdała wszystkim przypinki (kocham JĄ!! ), a Nuna zarzuciła koszulkami ( aww, cudowna!!!!!!!!!!!! My preciousssss! ). Pominę część z toaletą oraz to, co robiłyśmy w niej z naszymi koszulkami ;P

Gdy nareszcie każda zrobiła zakupy w pobliskim Carrefourze, oraz wszyscy zrobili, co mieli do zrobienia, ruszyłyśmy zwiedzać Centrum Kultury Koreańskiej, jak było w planie.

Podróż tramwajem była super! :D Stał koło mnie dziwny ziomek, ćpun chyba jakiś, ale w sumie nie śmierdział ;D więc było spoko ;P W ogóle tramwaj, autobus i metro okazały się świetnym miejscem do śmiania się z ludzi, siebie i otoczenia ;D

W pewnym momencie Red i Nuna (obie fanki SUNGMINA, jakby nie patrzeć, mają ze swoim mózgiem coś nie tak...) przypomniały sobie, że zapomniały haseł do gier, które były przecież kluczowym elementem naszego spotkania! A więc po dotarciu do CKK, Rin wraz z Redem (mną xD ) ruszyły do zacnej chatki po hasła.

Oiika:
Gdy Red i Rin spieszyły po hasła do gier cała nasza grupa zwiedzała CKK.
Dowiedziałyśmy się wielu interesujących rzeczy na temat Korei (pamiętajcie żeby nie jeść ryżu pałeczkami xDDD) oraz obejrzałyśmy tradycyjne stroje.

W bibliotece wszystkie rzuciły się na książki i płyty. Tak, tak, Bonamana też tam była xD
Następnie zostałyśmy zaproszone do robienia masek. Każdy dostał pędzelki i farbki. Naprawdę mam wiele utalentowanych osób na forum.

W czasie malowania bardzo miła Pani Koreanka (zabijcie mnie ale nie pamiętam jak miała na imię xD) wypytywała się skąd znamy SuJu, Koreę itd.
Na koniec grupowe zdjęcie oraz pocztówki i różne ulotki Koreańskie xDDD

W drodze do galerii Mokotów wszystkie zmokłyśmy tak że teraz niektóre z dziewczyn mają gorączkę T_T

Red:
(hm...zabawy w CKK, a w tym czasie....)

Red z mandatem i z Rin oraz z hasłami postanowiły dzięki biletowi od Taty Pauli pojechać do Galerii Mokotów ( >< ) , i jechały w tym deszczu około godziny. Żaden tramwaj nas nie chciał wyprzedzić! Ogólnie w ten wspaniały dzień Warszawa była mocno zatłoczona przez wzgląd na to, że odbywało się małe święto objęcia prezydencji w UE przez Polskę.

Gdy nareszcie grupa RR (Rin i Red) dojechały na miejsce, rzuciły się na pobliskiego McDonalda i zjadły, co popadło. Czekając na pozostałe dziewczyny, wracające z CKK, postanowiły nadmuchać szafirowo niebieskie balony. To była ciężka robota! Nie dość, że nie chciały się powiększać ( xD ), to wciąż ulatywało z nich powietrze. A żeby tego było mało, to słodkie azjatyckie dziewczynki podkradały nam nasze ciężko napompowane baloniki xD
Miły okazał się także ochroniarz, który uświadomił nas, że potrzebujemy pozwolenia na kamerowanie w galerii, którego oczywiście przemiła Pani z administracji nam nie udzieliła xD

Zdesperowane i na skraju załamania (pogoda pogarszała się z minuty na minutę, normalnie klęska żywiołowa!!!!!!!!!!!!!!!! ) uzgodniłyśmy, że wszyscy razem pójdziemy do sklepu z koreańskimi i japońskimi artykułami.

W sklepie każdy zaopatrzył się, jakby za chwile miała nastąpić eksplozja, i tylko ELFy miały być gatunkiem, który przetrwa ten kataklizm. Sprzedawczyni Azjatka jeszcze nigdy chyba nie widziała takiej zgrai napalonych, podnieconych bab. To było krejzi, Madzia wydała chyba fortunę xD a potem wszyscy prawie ssali lody xD

Metro to cudowna rzecz. Siedzialam sobie spokojnie na kolanach Rejczel, gdy nagle Nuna zaczęła na głos myśleć. Uznała, że zatańczyć Rokkugo w metrze byłoby świetnym pomysłem. Wyśmiałyśmy ją xD

Nie chciałyśmy się rozstawać, więc w korytarzu metra Rin w końcu potrząsnęła wszystkimi (nie dosłownie, no co Wy xD ) i gdy nareszcie każdy uświadomił sobie, że to zlot fanów Super Junior, podjęłyśmy kolejne kroki. Czyli usiadłyśmy niczym bezdomne koło stacji metra i w kółku różańcowym zbierałyśmy pomysły na nowy dzień.

I tyle.

A jednak, kiedy Red już miał ochotę iść wreszcie spać, Nuna, także fanka Sungmina, wykrzyknęła, że idziemy ćwiczyć Rokkugo....
Dostałam posadę operatora wraz z Marlen i tak oto stworzyłyśmy dzieło, które możecie oglądać na filmikach (pomijając moją wpadkę. Chciałam być miłym adminem, i pozbierać ich rzeczy z podłogi, na kolanach zabijałam się wręcz o to! A one sobie odtańczyły Rokkugo na tle mojej klęski xD chamy :P ).

W ogóle nie wiem czy wiecie, jak to jest jechać metrem bez trzymanki? Ja i ELFy już wiemy. Zwłaszcza, gdy tańczy się/ kameruje ( niepotrzebne skreślić) Rokkugo, i nagle pojazd rusza. To się dopiero nazywa bliskie spotkanie z koleżanką obok xD lub z kimś obcym...
A co do ludzi to tak, dziwnie na nas patrzyli. Szczególnie babcia koło mnie, która krzyczała, że z takimi rzeczami to na peron a nie w porządnym metrze xD

I skoro już dostałam prawo głosu, to bardzo chciałam podziękować przypadkowym ludziom, czyli:
- miłemu panu kontrolerowi z warszawskiego autobusu, że nie zabrał mnie na komende i pozwolił bez biletu jechać aż do mojego przystanku docelowego xD
- tacie Rin za bilet, także bardzo miły gest ;D
- ochroniarzowi z Galerii, za to, że nie kazal nam dmuchać 100 balonów na próżno :D
- ochroniarzowi z dołu, że pomógł znaleźć nam Administrację i nie śmiał się z naszej miłości do SJ! XD
- panom policjantom z dworca, za to, że pozwolili nam kręcić i tańcować w metrze! XDD kocham WAS~~ :*
- chłopakowi w zielonej BLUZIE! Jeśli to czytasz, wiedź, że seś RULLEZZ! Nie każdy umie zatańcować Rokkugo, a Ty owszem, jesteś THE BEST! :D

Oiika:
W drodze powrotnej Nuna odkryła że zaginęły jej koreańskie smakołyki. Zdesperowana rzucała klątwę na złodzieja. Na nikczemnika miała spaść straszna kara... a mianowicie próchnica i... sraczka xDDDD I NAGLE wszyscy patrzą w stronę Reda, później na Nune, i znowu na Reda.... w ciągu sekundy Nuna napadała na Red krzycząc że to złodziej xD
Ludzie dziwnie się na to wszystko patrzeli xDD

Red:
Potem zamiast after party, było spanie....

Ale nie w mieszkaniu Rinowo- Oiikowo- Redowo- meimeiowym xD
Red kupiła wszystkim po Desperadosie (nie obyło się bez pokazywania dowodu xD ), a potem poszlyśmy pić i jeść pizzę. Czy widział ktoś napaloną Rin? Nie? To opowiem WAM! :D Jak jej tata powiedział, że fajerwerki są pod Pałacem Kultury, to dziewczyna tak jak stała (półnaga xD ) wyskoczyła z pokoju, następnie z mieszkania oraz klatki, na deszcz ( xD ) aby zobaczyć to xD Podziw, ja z meimei i Oiiką czułyśmy...chłod z lekka xD

No a potem seks noc z SuJu...wiadomo ;D

Oiika:
(na Reda za bardzo podziałał alkohol i trochę jej odbijało xDDDD )
Oglądałyśmy Making of Adonis Camp *_*

Maja i Madzia:

W dzień samego spotkanie obudziłyśmy się dość wcześnie, głównie po to by na spokojnie przygotować się do spotkania i dojechać na miejsce przed czasem.. jednak los nie pozwolił nam na zrealizowanie planów. Zmuszone byłyśmy do niezaplanowanej wizyty u dentysty, który mimo swojego uroku osobistego (tyczyło się to tez jego asystenta) zjawił się dopiero po godz. 11.00.. i tym oto sposobem spóźniłyśmy się na spotkanie, za co przepraszamy. Mimo naszej wpadki, zostałyśmy ciepło przyjęte, co było cudowne. Zaraz nam się weselej zrobiło jak zobaczyłyśmy tyle ELFów! Jeszcze nieco zagubione zaczęłyśmy poznawać kolejne osoby.. jedno jest pewne, nie zawiodłyśmy się na was! Wszystkie byłyście cudowne! Ale co ja wam będę słodzić, przecież dobrze wiecie o swojej zajebiostości xD Nasz wdzięk widocznie docenił pewien Azjata, który zaczął nam robić zdjęcia. Cóż niebieska fale ELFów przyciągnęła uwagę wielu osób ^.^
Minusem tego dnia była pogoda, o czym chyba wiedzą wszyscy, którzy w tym czasie przebywali w Warszawie. Biedne ELFy były mokre, ale dzielnie to wytrzymałyśmy i domaszerowałyśmy do Centrum Koreańskiego, któremu z chęcią zwędziłybyśmy zawartość biblioteki (wliczając w to te ich zajebiaczsze maskotki). Niby było to Centrum koreańskie, ale i tak wszędzie rzucał mi się w oczy „Han”. Jakoś tak w pamięci utrwaliła mi się z tego miejsca sesja zdjęciowa i.. problemy z otworzeniem drzwi, czyli coś w rodzaju „ciągnij/ pchaj mocniej”.
Najlepiej z tego dnia zapamiętałyśmy chyba ciągłe „Rokkugo”, sklep koreański w którym Madz zaszalała (jak się okazało słynne koreańskie lody wcale nie są tak łatwe w obsłudze jak to się niektórym wydawało).

2.07.2011

Red:
Czy czasami macie wrażenie, że nic i nikt nie jest w stanie wyciągnąć Cię z łóżka po prawie bezsennej nocy?! No właśnie. To było straszne. Wstałam pierwsza, jednak w sumie z wstawaniem miało to niewiele wspólnego. Klapnęłam się na pryczę Oiiki z zamiarem dalszego spania, bo w sumie zyskałyśmy dodatkowy czas, gdyż nawet nie musiałyśmy się ubierać! W nocy rozkomiłyśmy, że jeśli pójdziemy spać w ubraniu, to rano będzie jak znalazł! :D a więc takie brudne, zasyfione i ogromnie śpiące odebrałyśmy milion smsów w stylu „spóźnię się na spotkanie” xD wreszcie dotarłyśmy na miejsce, grupa Hiiś już czekała na nas. O razu skierowałyśmy nasze głodne spojrzenia w stronę miejsca z KAWĄ! A potem zaczeła się jazda na maksa. Dziewczyny przyniosły kubek ze spritem, i każda z dziewczyn piła ze słomki, patrząc sobie głęboko w oczy ;P Pamiętam, że Nuna wciąż wystawiała mi seksi języczek, a potem zaczęła mnie macać xD a na końcu pomogła mi wygrać z Honi, rzucając jej narkotyk w postaci cukru xD kochane dziecko ;*

Oiika
Szybkie jedzenie na podłodze. Wcale nie wyglądałyśmy jak żebraczki xD

Red
Wreszcie z nową energią, poszłyśmy odtańczyć Sorry Sorry na schodach dworca. I w sumie wybrałyśmy najłatwiejszy moment, który okazał się mega trudny jak na nasze możliwości. Próbom nie było końca, śmiechom też xD ludzie patrzyli na nas dziwnie, jednak nie żałuję, to było cudowne uczucie! :D i tak wciąż patrzyłam na Oiikę, bo stała przede mną :P dobrze, że ona łapała się w tym xDD

Oiika:
Na filmiku będziecie mogły zobaczyć że wyszłyśmy jak wariatki z domu dla psychicznie chorych, w kaftanach bezpieczeństwa xDDDD

Red:
Większość czasu straciłyśmy na tańcowanie, więc niewiele nam już zostało na gry. Trzeba było ruszać w stronę metra.
Po drodze zahaczyłyśmy o Pałac kultury, aby zostawić dla Hae i reszty SuJu wiadomość od polskich ELFów. Przyśpieszony kurs dobrego trzymania polskiej flagi xD mega proste :P pomógł nam cudowny koleś od robienia baniek! :D
Potem dziewczyny fałszowały urodzinową piosenkę dla Tuśka i dla Heechula :D

A wspominałam, że oczywiście dalej padało? :D

Znowu jak bezdomne usiadłyśmy tam gdzie ostatnio (od Oiiś: najpierw wysiadałyśmy co stację i sprawdzałyśmy czy jest jakieś odpowiednie miejsce xD)i planowałyśmy nasze gry. Dziewczyny podzieliły się na grupy, a my z administracją mieszałyśmy hasła. Para policjantów wzięła nas za sektę xD wow, ELFy to nowa grupa religijna ^.^

Mogłabym godzinami się rozwodzić nad grami, ale po co, wszystko jest nagrana na filmikach. Powiem jedynie, że nikt nie pokazał „Dawcy Nasienia” tak, jak zrobiła to Nuna xD

I nadszedł czas rozstania... (od Oiiś: lecz najpierw w dość drastyczny sposób została nam przerwana zabawa ale nie będziemy tego opisywać...)

Weźcie, rozcisnęły mnie o ścianę, tak się ze mną żegnały! To było naprawdę urocze ^.^ już wtedy serce zaczęło mi się krajać, że muszę się z nimi rozstać............. ><

I nie było popijawy...biedne my z Rejczel xD

Na dworcu wyczaiłyśmy z Rin i Oiiką mega AZJATĘ! Nie wiem czemu Marlen i meimei nie podzielały naszego podniecenia. Postanowiłyśmy poprosić go o wspólne zdjęcie. Tym bardziej, że z daleka wyglądał jak KYU!

Jakież było jego zdziwienie, kiedy Marlen wyszła do niego z prośbą o zdjęcie. Myslałam, ze w ucieczce rzuci się pod pociąg. Ale nie, zgodził się ;D mamy teraz cudowną pamiątkę! :D
Jednak to nie koniec naszej tępoty.
Głupia Red, Oiika i Rin pobiegły za nim aż do jego pociągu a potem jak downy czekały aż znajdzie sobie miejsce. Następnie pomachałyśmy mu a on....odmachał nam xDDDDDDDD

Cudowne zakończenie ELFowego spotkania! :D

Z Czarną, Basią oraz meimei wróciłyśmy do szarej rzeczywistości z szafirowymi wspomnieniami! :D

Oiika:

Po tym gdy Red i Meimei machały nam tak długo aż prawie im ręce urwało udałyśmy się do Złotych Tarasów. Z Nuną poszłyśmy kupić bilety dla siebie i Honi. Reszta udała się w nasze stałe miejsce i opowiadały o sobie, zapoznawały się między sobą, opowiadały o zainteresowaniach, umiejętnościach, planach na dalsze życie itd.
Kilka osób podjęło się zrobienia zadań specjalnych czyli np. pójście do Empiku i zapytanie czy mają płytę SuJu, podejść do kogoś ze zdjęciem Heesica i zapytać czy się z nią umówią, zrobienie ero-ruchów w wykonaniu Teuka z Bonamana xDDD (Mikaru w nagrodę dostała wachlarz xDD)
Na koniec z Rin, Marlen i Hiiś udałyśmy się do domu Rin aby zrzucić filmiki z jej kamery na mego laptopa xD
Gdy już zostałyśmy same miałyśmy zamiar z filmików zrobić MV do piosenki M&D ale nie chciał nam działać program i jakoś tak zleciał nam czas na gadaniu do godziny 8:00 (chyba xDD) Spałyśmy do 12:00. Później robiłyśmy zakazane rzeczy których nikt się nie dowie xDD

Maja i Madzia:
Dzień drugi spotkania, był jeszcze bardziej emocjonujący niż poprzedni. Pogoda była nieco lepsza, więc nie trzeba było wszędzie łazić z parasolkami, chociaż i te były chwilami przydatne. Tego dnia miałyśmy ambitny plan wstania o 7.30, a że budzik nie zadzwonił, to już inna bajka xD Siła wyższa sprawiła, że zostałyśmy obudzone o 9.00 i od rana powitała nas niemiła niespodzianka w postaci lekko opuchniętej na policzku Moniki. We trzy ustaliłyśmy plan- my z Madz jedziemy na spotkanie, a Monika idzie do dentysty i jak tylko będzie mogła/chciała to do nas dołączy. Z Madz oczywiście pojawiłyśmy się po czasie, ale jak wiadomo kultura nakazuje żeby nieco się spóźnić.
Dzień przeleciał nam na tańczeniu „Sorry, Sorry” na ruchomych schodach w metrze oraz grach i zabawach. tego tez dnia siedziałyśmy pod McDonald`sem i jadłyśmy(kilka z nas) na podłodze xD I wreszcie nadeszła długo oczekiwana przez nas chwila, która odbyła się na podłodze na stacji metra.. tak, tak wreszcie miałyśmy szansę zapoznać świat z naszymi hasłami na kalambury! Ręka do góry, kto nie pokładał się ze śmiechu przy „dawcy nasienia” w wykonaniu Nuny? My tych rąk podnieść nie możemy..
Niestety po odprawieniu paru osób na powrotne pociągi powędrowałyśmy do Złotych Tarasów skąd wyrwał nas telefon od Karoliny, nakazujący nam szybki powrót do domu.. i właściwie po wzruszającym pożegnaniu, ruszyłyśmy w drogę powrotną, która okazała się dość pechowa, ponieważ wsiadłyśmy do tramwaju jadącego nie w tym kierunku co trzeba. Dużo nerwów kosztowało nas odnalezienie prawidłowego transportu i właściwie cała nasza historia powrotna nadaje się na scenariusz do horroru, ale i tak była ona niczym w porównaniu z tym co działo się dnia następnego..
W skrócie: uratowałyśmy koleżance życie, w czym największą zasługę miała siostra Madź. Bez niej byłoby marnie. Po wielu nerwach i długim użeraniu się z polska służbą zdrowia (jak niemalże nieprzytomną, opuchniętą, gorączkującą i wymiotująca osobę można określić „dobrym stanem” i nie zabrać jej na pogotowie?! Jeśli nie wiecie jak to możliwe, to skontaktujcie się z lekarką, która łaskawie przyjechała karetką do nas i pozostawiła nam całkowicie odwodnioną Monikę, uważając, że to nic poważnego) wylądowałyśmy w końcu w szpitalu, gdzie zajęto się odpowiednio poszkodowaną..
Ok. godziny 15.00 wróciłyśmy (w pomniejszonym składzie, bo Monika została w szpitalu)głodne i zmęczone do mieszkania Karoliny, ledwo coś zjadłyśmy, spakowałyśmy i wybrałyśmy się na Dworzec PKP, na którym obie wymarzłyśmy (szczególnie Madz, która miała jedynie jakiś sweterek na krótki rękaw i cieniutka bluzę Moniki). Tym razem udało nam się już bez komplikacji powsiadać do pociągów i z nich powysiadać..
Podsumowując.. chyba zasłużyłyśmy na miano najbardziej pechowych uczestniczek spotkania..?

Oiika:
Ostatni czwarty dzień. Spotkałyśmy się z ostatnią małą garstką dziewczyn na dworcu. W międzyczasie z Rin wysłałyśmy lotka (ale nic nie wygrałyśmy T_T)
Wszystkie na koniec się wyprzytulały i z Nuną oraz Honi rozsiadłyśmy się w przedziale.
Ponad 6-godzinna podróż upłynęła nam na oglądaniu płyt SuJu oraz zdjęć i gifów z telefonu Nuny xDD
W okolicach godziny 20:00 zaniemogłam i musiałam iść spać xD Jakieś pół godziny przed planowanym dojazdem obudziłam się i dalej oglądałyśmy zdjęcia. Dostałyśmy informację od naszych rodziców że dworzec jest zalany.
Przed samym Wrocławiem Głównym skapnęłyśmy się że czas już wysiadać i zaczęłyśmy szybko się zbierać. Mój tata zadzwonił że mamy opóźnienie, i będziemy dopiero za 30 minut (to nic że widziałam już dworzec przez okno xDDDD) Okazało się że żadnego spóźnienia nie ma i o czasie dotarłyśmy na miejsce.
Później jeszcze tylko 2h jazdy do Wałbrzycha i po 2:00 poszłam spać. A na drugi dzień o 7:00 do pracy na 12h dwa dni pod rząd xDDD

Na koniec paczki ze zdjęciami:
Oiiś http://www.megaupload.com/?d=H6U6O0KG
Honi http://www.mediafire.com/?k65hac026ly39g9
Madzia http://www.mediafire.com/?r32o0948caqaoa1 oraz http://www.mediafire.com/?9afyibbb9zb8k8h
Mizuki http://www.mediafire.com/?n1l8uy52xkuxlde oraz http://www.mediafire.com/?8zirbwl7p3l7w06

Filmiki będą jak tylko wrzucą się na serwer. Prawie 16GB... xDDDD

Chciałam ze swojej strony podziękować Rin, która zorganizowała wszystko i przygarnęła mnie na 4 dni.
Oraz Nunie bez której spotkanie nie byłoby tak cudowne~~ ROKKUGO!!!! xD

Pozostałe wrażenia, sprawozdania, zdjęcia i filmiki piszcie po prostu w tym temacie a ja je później wrzucę do pierwszego posta :P

I BONUS xDDDDD Nasz Azjata http://twitpic.com/5l8nkn & http://twitpic.com/5m9hhc xDD

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"
Ostatnio zmieniony przez Oiiś 2011-07-07, 01:10, w całości zmieniany 2 razy  

Rin 
I am your Gamer~!

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Leeteuk
Lover: Cho Kyuhyun
Fav Pairing: KyuHae
Kocham SuJu od: styczeń 2010
Wysłany: 2011-07-07, 02:21   

Oiika napisał/a:
Tak więc z pustymi rękami wróciłyśmy do domu Rin, zabrałyśmy ciężką torbę i udałyśmy się do domu cioci Rin gdzie miałyśmy spędzić te wszystkie dni.

Ale ze względu na ich wcześniejszy powrót u niej spędziłyśmy tylko tą noc, a reszta (w tym najważniejszą) w małym pokoju, będącym moją własnością XDD

Oiika napisał/a:
(pominę kilka faktów z pobytu w galerii xDDDD)

i z drogi tam i z powrotem XDD słusznie, słusznie <3

Oiika napisał/a:
Ogólnie straciłyśmy z godzinę lub nawet i więcej na zorganizowanie się w jednym miejscu.

Pół godziny skarbie, Blari jako ostatnia dojechała o 12:30 XD

Oiika napisał/a:
Jak jej tata powiedział, że fajerwerki są pod Pałacem Kultury, to dziewczyna tak jak stała (półnaga xD ) wyskoczyła z pokoju, następnie z mieszkania oraz klatki, na deszcz ( xD ) aby zobaczyć to xD

BYŁAM W SPODNIACH I BLUZCE SUJOWEJ!! XD

To może ja też dorzucę coś od siebie.

Może i spotkanie nie wyszło tak jak miało wyjść, bo kto się spodziewał, że w galerii nie można robić zdjęć na poziomie z jedzeniem (szczególnie, że w Tarasach jakoś nikt nie miał problemów), właściwie cały plan rypnął, ale i tak większość rzeczy, które robiliśmy opierała się na nim. Mieliśmy zobaczyć CKK? Zobaczyliśmy, mało tego, na przyszłość wiemy, że pomogą w organizacji. Mieliśmy pograć w kalambury i gry z MTV Entertainment? Pograliśmy, w prawdzie przeszkodził nam pewien menel, ale zagraliśmy. Mieliśmy nagrać filmik dla SJ? Nagraliśmy i to jaki, a przy okazji, dzięki kochanej Nunie (moje kochanie <333 jak ja Ci się odwdzięczę) zrobiliśmy też wiele innych rzeczy. Wiem, że niektórzy z was mogą się mnie teraz trochę bać, przez to jak ryknęłam na was w metrze i na peronie, ale uwierzcie nie miałam wyboru. Nie mogłam pozwolić ani na to by spotkanie nie wypaliło, ani na to by SJ wyśmiewało się z nas, nie śmiało, a wyśmiewało. Spotkanie mimo wielu problemów uważam za bardzo udane, dziękuję wszystkim którzy się pojawili, dziękuję.

Co do moich wrażeń do różnych historii.

Sklep koreański:
Nie wiecie nawet jak po takim ciężkim początku, uśmiech i "podniecenie" na twarzach uczestników spotkania działa na organizatora XD Wtedy byłam na skraju myślenia "Nic nie wypali", ale zauważyłam, że dla nas starczy byle co by się bawić XD Madź ile Ty tam wydałaś? XD

Metro:
ROKKUGO~! To było coś niesamowitego, kiedy to metro ruszyło było tyle śmiechu, a potem one nie w tym wagonie, a my się szykujemy w innym XD Panowie policjanci byli niesamowici, mimo że również potrzebowałyśmy zgody na kręcenie nie dość, że pozwolili nam kręcić pod flagą to jeszcze dbali nie o to byśmy nie rozwaliły stacji tylko o nasze bezpieczeństwo. Mam ochotę dać im jakiś prezent XDDD Pan w zielonym, który się do nas przyłączył też był niesamowity XD

Historia z zaginionymi cukierkami/ciastkami XDDD:
Do końca życia tego nie zapomnę, panika Nuny, jej wyzwiska w stronę złodzieja, śmiech Basi i reakcje każdego z nas, kto to słyszał XDD "Ukradli mi cukierki w czekoladzie, w różowym pudełku". Dawco nasienia, Ty wiesz, ze Cię kocham XDDD No i śpiewanie koreańskiego sto lat dla Leeteuka na samym początku <3

Noc z moimi zbolami <3:
Cóż, Red po jednym piwie trochę odbiło, ale przynajmniej z Oiiką miałyśmy ubaw z jej zachowania XD Zamówiłyśmy sobie pizzę i gadałyśmy, oglądałyśmy filmiki, aż przyszedł mój tata i powiedział, że są fajerwerki. Wbrew temu co pisała Red wcale nie byłam półnaga, ale w tym w czym byłam na spotkaniu XD Wybiegłam podziwiać "płonący Pałac Kultury" coś niesamowitego. Potem znowu oglądałyśmy filmiki i ja kminiłam jak będziemy spać. W końcu Red i meimei w moim łóżku, przez całą noc ani drgnęły. Oiika na polówce, a ja na podłodze na złożonej kołdrze i poduszce z Mi (którą Red chciała mi ukraść, ale jej nie wyszło xD). Swoją drogą całkiem wygodnie się tak śpi XD Oczywiście wszystkie nad ranem pomarzłyśmy, bo bez przykrycia i w ciuchach normalnych XD

2 dzień

Gry w Złotych Tarasach:
Dziewczyny zapomniały wspomnieć o nauce "Heart Love Game" XD Co mimo tego, że banalna szło nam opornie, ale w końcu część z nas się nauczyła. Ja oczywiście od razu się śmiałam przy piciu z kimś z jednego kubka XD Tutaj było świetnie i jakoś ochrona nie robiła problemów xD

Peron:
No cóż, tu nie było najlepiej dla mnie i podejrzewam, że dla niektórych też nie. Niby krok do Sorry Sorry tak prosty a ciężko go było wykonać dobrze i jednocześnie. Musiałam przy tym was zmobilizować. Przepraszam honi, którą chyba zamiast zmobilizować to zdemobilizowałam XD Ale nie martw się, tego i tak SJ nie obejrzy, bo wyglądamy jakbyśmy byli w kaftanach bezpieczeństwa i za nic to Sorry Sorry nie przypomina XD

Wiadomości dla SJ:
Ach, to było coś cudownego! Nasze sto lat dla chłopaków <3 I krótka lekcja jak trzymać flagę XD Dużo śmiechu i dużo mojego NG, no ale jakby nie patrzeć, jestem trochę jak Kyu, muszę być NG XD

Kalambury:
Coś pięknego no i to szukanie stacji XD Panowie w metrze co za mną stali świetnie komentowali nasz wybór po kolorze ścian XDDD Nuna, znowu cię kocham nikt nie pokazuje tak orgazmu i dawcy nasienia jak Ty XDDDDD Szkoda, że taką świetną zabawę popsuł nam ten menel. Później czas pożegnań, był bardzo wzruszający, chociaż u mnie w domu też miałyśmy ubaw "Czy tu dom rozkoszy?" XDDD

Zakończenie:
Było gorsze, bo doszedł ogromny stres o Monikę i czy wszystko z nią w porządku, no i wiadomo, zakończenia zawsze są smutne. Mam jednak nadzieję, że powtórzymy takie spotkania. I nie będzie to spotkanie raz na rok tylko będziemy częściej coś organizować. Jako osoba, która kocha jeździć pociągiem potwierdzam swoją obecność na 90% spotkań XD

Noc z Oiiś:
Filmiku do M&D złożyć się nie udało, zamiast tego zakazane tematy itd. No i to, że poszłyśmy spać koło 8 nad ranem i moje gadanie przez sen XDDDD "Nie" XDDDDD

Podziękowania:
Jeszcze raz ogromnie dziękuję Nunie, za uratowanie spotkanie, mam nadzieję, że wiesz o tym, że musisz być obecna na spotkaniu za rok XD
Dziękuję nieobecnej na forum Mikaru za przejęcie dowodzenia w czasie mojej nieobecności.
Dziękuję wszystkim osobom, które przygarnęły pod swój dach przyjezdnych.
Dziękuję Majannie, Madzi, Nunie, osiou, Red, Oiice i innym którzy byli zaangażowani w przygotowaniu gier.
Dziękuję osobom, które tego nie zobaczą: panu od rozmieniania pieniędzy w Galerii Mokotów, którego nie widziałyście, ale przechował mi rzeczy na spotkanie (XD) panu w zielonym, panom policjantom, panom ochroniarzom, panu od puszczania baniek i wielu innym.
I najważniejsze na koniec: DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM OBECNYM ELFOM!! JESTEŚCIE NIESAMOWITE!! KOCHAM WAS <3333333

Saranghae <3

Track 
Iwook!

Ulubieniec z SJ: Ryeoś
Lover: Wook, Max, Key
Wysłany: 2011-07-07, 09:06   

BUAHAHAHAHAHAHAHA XDDDDDDDDDDDDDD
tylko tyle jestem w stanie z siebie wykrzesać po przeczytaniu tego ;DDD

widze, że dobrze się bawilyście xD po prostu jak czytam wasze sprawozdania to ze śmiechu leżę i kwiczę. xDD
ach, mimo, że mnie tam nie było to widzę jakie ELFy są wspaniałe i kochane ;D nawet nie wiecie jak miło się wasze foty ogląda. xD
ale i tak nic nie pobije zdjęcia z boskim Azjatą na peronie. JAKI CUUUUD <3

no i wspólczucia dla Moniki T__T Madź, Majka, serio seście miałyście pechowe dojazdy i.. no. Ale dałyście radę!! sem z was dumna <33

kochne ELFy *_*

czekam na filmiki! ;D

Frydzka 

Ulubieniec z SJ: Space Big Star, Donghae
Lover: HEECHUL, Iwook, Jaejoong
Fav Pairing: EunHae, HeeWook, HeeMinn
Wysłany: 2011-07-07, 09:55   

aahahahah Wasze sprawozdanie robi wrazenie xD podoba mi sie jest bardzo szczegolowo i przyjemnie opisane :D wszystko jakbym komentowac to by za duzo czasu zajelo, wiec powiem tylko ze naprawde zaluej ze nie moglam byc >< sescie boskie po prostu :DD i ciesze sie ze dobrze sie bawilyscie <33 i te odpaly xD kurde, jeszcze mnie i Iwooka tam brakowalo ;D
jeej, a w ogole Madz, Maja, mam nadzieje ze z kolezanka juz wszystko okej? T_T

i zdjecia chetnie sciagne, poogladam i posmieje sie z Was <3 i czekam na filmik!

goss 

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Donghae, Yesung i res
Lover: Kyu
Fav Pairing: YeShu ke ke ke
Wysłany: 2011-07-07, 09:56   

przy fragmencie z Azjatą zaczęłam się porządnie śmiać xd no, ale przyznaję całkiem całkiem xd chociaż... żałuję, że nie widziałam jego miny jak go pytałyście xd musiała być bezcenna!
Track napisał/a:
no i wspólczucia dla Moniki T__T Madź, Majka, serio seście miałyście pechowe dojazdy i.. no. Ale dałyście radę!! sem z was dumna <33

podpisuję się pod tym! mam nadzieję, że teraz już wszystko ok?? a Madź i Majka - ważne, że dałyście radę!! i nic Was nie dało rady zatrzymać xd

zazdroszczę Wam wszystkim udziału w spotkaniu, ale na prawdę się cieszę, że się udało! oby jak najwięcej było tego typu spotkań :)

Oharu 
The Jester~

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Siwan
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: lipiec 2010
Wysłany: 2011-07-07, 10:31   

Czytając to sprawozdanie tylko jeszcze bardziej się załamałam, że nie mogłam tam być z Wami ;^;
Ale cieszę się, że wszystkie tak dobrze się bawiłyście : D (i zazdroszczę tego Azjaty, noo .____.). Szkoda, że nie ma przypisów na grupowym zdjęciu, bo ledwo cztery osoby rozpoznałam XD. Bez kitu, jeśli będzie następne spotkanie, to muszę tam być, żeby samemu móc pisać sprawozdania, a nie je czytać *.*

Marlen 

Ulubieniec z SJ: a trzeba wybierać jednego
Grupa krwi: 0 rh -
Wysłany: 2011-07-07, 11:34   

Wiecie wasze opisy tych kilku dni nic dodać nic ująć. Ciężko by mi było coś dodać. No może z mojego przyjazdu bo widzę że nie tylko ja miałam drobne perypetie z nasza polską koleją, bo ja w przeciwieństwie do dziewczyn kupiłam a raczej pani w kasie w Olsztynie sprzedała mi bilet na pociąg, który nie kursuje. A co najzabawniejsze to to żeby dojechać z Olsztyna do Warszawy jechałam przez Toruń < z powrotem nie było wcale lepiej bo wracałam przez Białystok>więc troszki zwiedziłam sobie polski.

Moje wrażenia są bezcenne zwłaszcza że ja jestem, że tak powiem zielona jeżeli chodzi o SuJu więc tym bardziej się ciesze z ciepłego przyjęcia mnie przez was. Do tej pory pamiętam jak Oiika i Rei mnie przygarniały pod parasol żebym nie zmokła i w ogóle < dziękować dziewczyny czułam się w języku pedagogów zaopiekowana>. Oczywiście wielkie dzięki za przygarniecie mnie pod dach dla Hiiś:*.

A bycie waszym kamerzystą było boskie i Rokugo z mojej perspektywy też bosko wyglądało < zwłaszcza jak Rin po zamknięci drzwi nie było widac a potem już przy szarpnięciu metra wyskoczyła jak filip z konopi i prawie zawisła w locie) aj w ogóle każde ujęcie było cudne i na pewno tego nie zapomnę.

Rin "Dom rozkoszy " albo "Czy tu rzeźnia" będzie mi się teraz kojarzył z twoim śmiechem :D

Osieł,Czechu, Nuna, Honi, Tusia, Hiiś, Rei oraz Czarna i Basia no co mogę napisać wspólny nocleg łączy :D

Cudowne 3 dni których nie wyobrażam sobie teraz żeby nie było jeszcze raz wszystkim dziękuję

P.S Rin jak lubisz podróżować zapraszam do Olsztyna wyedukujesz mnie z SuJu razem z Oiiś :D Ogólnie jeżeli ktoś miałby ochotę na zwiedzanie Warmii i Mazur to zapraszam przenocuje :D
Ostatnio zmieniony przez Marlen 2011-07-07, 11:41, w całości zmieniany 1 raz  

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-07-07, 12:19   

Oiika napisał/a:
W drodze do galerii Mokotów wszystkie zmokłyśmy tak że teraz niektóre z dziewczyn mają gorączkę T_T

co jest najsmieszniejsze to to ze ja wymarzlam na peronie czekajac na pociag do Kutna i jestem zdrowa a Majka az tak nie zmarzla i jest chora xD zabije Monike i tak za to ze miala moja bluze :P
Oiika napisał/a:
To było krejzi, Madzia wydała chyba fortunę xD

Rin napisał/a:
Madź ile Ty tam wydałaś?

Madź wydala 40.90 na same slodycze....a oto co kupila :
wcale tak latwo sie ich nie ciagnie! 2.60

1. cukierki ananasowe-pycha! tylko 7.40 za 16 sztuk
2. pepero z orzeszkami 9 sztuk za 5.50
3. pepero jak slone paluszki z czekolada w srodku(malo jej bylo!) 12 sztuk za 5.00
4. pepero truskawkowe 14 sztuk za 4.90

choco pie 12 sztukza 15.50

juz napisalam Ciulkowi na tt ze to mam a Anyi nie kupil xD
Oiika napisał/a:
A co do ludzi to tak, dziwnie na nas patrzyli. Szczególnie babcia koło mnie, która krzyczała, że z takimi rzeczami to na peron a nie w porządnym metrze xD

serio? o kurde xD ale pojazd
Oiika napisał/a:
w ciągu sekundy Nuna napadała na Red krzycząc że to złodziej xD

to bylo mega xD pamietam smiech Basi...siedziala obok mnie i nie dalo sie przez to nie smiac...
Oiika napisał/a:
nie obyło się bez pokazywania dowodu xD

a ja jak kupilam sobie Redsa i dziewczynom u ktorych mieszkalysmy(moja sis i jej kolezanka) Lechy to mnie o dowod nie prosili! czuje sie stara ><
Oiika napisał/a:
Czy widział ktoś napaloną Rin?

<wyobraza sobie to i turla sie ze smiechu> xD
Oiika napisał/a:
Wcale nie wyglądałyśmy jak żebraczki xD

nie no...wcale xD zwlaszcza jak sie z Majka dolaczylysmy :P
Oiika napisał/a:
Później robiłyśmy zakazane rzeczy których nikt się nie dowie xDD

pochwalcie sie! :D
Frydzka napisał/a:
mam nadzieje ze z kolezanka juz wszystko okej? T_T

tak juz podobno ok. ale co sie nadenerwowalysmy to nasze ><
no coz...ja tylko dodam ze KOCHAM POLSKIE ELFy... a ten Azjata ktory robil nam foty byl bardzo sympatyczny^^

[ Dodano: 2011-07-07, 13:41 ]
wlasnie ogladam foty i zabily mnie rozowe skarpetki Rin Oiis i Reda xD (nawet wiem ktora jest czyja :P po spodniach)

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"
Ostatnio zmieniony przez maggdalena 2011-07-08, 22:24, w całości zmieniany 2 razy  

Asme 
Waffur

Ulubieniec z SJ: Ryeowook, Kyuhyun, Donghae
Lover: Ryeowookie~ Mireu
Fav Pairing: KyuWook, EunHae
Wysłany: 2011-07-07, 12:51   

30.06

W czwartek, tak jak mi Hiiś podała, poszłyśmy (to znaczy ja i moja koleżanka Aga) na Dworzec Centralny na godzinę 18.45. Oczywiście przez pól godziny czekałyśmy nie na tym peronie co trzeba i biegiem po schodach ruchomych zjechałyśmy na 2 peron. Znowu czekamy z jakies 20 minut gdy nagle ktoś puka mnie ramie. Odwracam się a tu Honi z Nuuną! :D Oczywiście cała zacieszona przestawiam się a potem zjawia się Hiiś w minnowej kurtce xD Jedziemy razem na górę gdzie czekają na nas: Osiou, Czechu, Marlen i Tuś. Później poszłyśmy na przystanek tramwajowy. (omg ile po drodze było schodów :O). W końcu wsiadłyśmy i przejechałyśmy się JEDEN przystanek. Wysiadłyśmy na 'Centrum' i przesiadłyśmy się do odpowiedniego autobusu. Gdy dotarłyśmy na miejsce, po bardzo miłej podróży, pojechałyśmy windą dwiema turami na górę (Matko! Myślałam, że ta walizka mnie zgniecie :O). I taki oto sposób znalazłyśmy się w ieszkaniu. Wszystkie usiadłyśmy na podłodze i zaczęłyśmy dyskutowac o tym co należy kupić na śniadanie xD A potem Nuna rozdawała koszulki i szukałyśmy błędu :D na koniec zachwycałyśmy się dziełem Marlen. Ach, ten plakat był naprawdę śliczny! (pomijając fakt że swojego biasa nie poznałam ><)Wszystkie były głodne dlatego wyszłyśmy na miasto. Pojechałyśmy autobusem do centrum, dziewczyny mnie pożegnały i poszły do Wooka.

Aigoo...zostaje mi tylko się załamac bo nie było mnie do końca T.T

Pierwszy dzień:
hah gdy zjeżdżałam na dół schodami to zobaczyłam saphire sea xD moja uwagę przykuła dziewczynka bawiąca się balonikiem a jak się później okazało to była Reed xD (wybacz kochanie, ale to moje pierwsze zdanie o Tobie <3) już strasznie dużo ich było Oo I stałyśmy tam ponad pół godziny (omg mysłam że mi nogi odpadną) i udałyśmy się do CKK tramwajem. Oczywiście padało a potem jeszcze szłyśmy do piechotę >< heh co za pogoda T.T W CKK oglądałayśmy wystawę i malowałyśmy maski, która mi sie potem zepsuła >< Wspołne zdjęcie i udałyśmy się do Galerii Mokotów.

W tramwaju pisałam na szybie: Ryeowook i Siwon dla koleżanki xD Zreszta większośc pisała xD Gdy dotarłyśmy zastałyśmy Red i Rin na miejscu i skierowałyśmy się w stronę restauracji. Zsunęłyśmy parę stolików, lud się na nas gapił i zjadłyśmy (złączyłyśmy by się zintegrowac xD). Okazało się że nie można nagrywac więc z gier nici i poszłam z Nuną, Oiiką i Rin po parasolki. Boże wszystkie kosztowały od 30 zl >< Ale w końcu tylko dwie z nas wróciły z parasolkami z empika a ja kupiła napój aloesowy xDD

Poszłyśmy do sklepu koreanskiego, nakupowałyśmy (to znaczy one bo ja tylko pepero z HK) mase jedzenia i poszłyśmy do metra, w którym usiadłyśmy w kółku by omówić następny dzień. po paru minutach zmyłam się z koleżanką (lol nikt nie zauważyłam że nas już nie ma ><) i do domu~~

szczerze mówiąc to żałuję że wzięłam koleżanki ze sobą >< gdyby nie one to pierwszego dnia bardziej bym się z Wami zintegrowała T.T

hah szczerze mówiąc to drugi dzien mi sie bardziej podobał ><
Oiika napisał/a:
odebrałyśmy milion smsów w stylu „spóźnię się na spotkanie” xD

Ej, dowiedziałam się o 9.30 że jest na 10! >< byłam wtedy caaaała mokra ;ooo

Rin napisał/a:
"Heart Love Game" XD

Taaa...ja tu sobie kulturalnie siedze a tu Hiiś wymawia mój nick (i to ze trzy razy) xDDD A Rin ciągle się myliła :DDD Ahhh ale się w końcu nauczyłam :D W przeciwieństwie do niektórych xD
Oiika napisał/a:
Tego dnia miałyśmy ambitny plan wstania o 7.30, a że budzik nie zadzwonił, to już inna bajka xD

inna bajka ale wysłuchałam jej do końca xD Jak mozna polegać tylko na jednym budziku? :DD
Picie coli.
Tego bałam sie chyba najbardziej i wypiłam tylko raz z Rei (omg jej duuuże oczy mnie rozproszyły kkk~~) ale w sumie nikt się nie opluł T.T Największy ubaw był gdy Red piła z Honi xDDD
A sorry Sorry...ahh coś mi się stało z plecami ale dzielnie tańczyłam dalej >< Aigoo..pamiętam jaka byłam zdezorientowana gdy weszłam na te schody xD Nie wiedziałam na kogo patrzeć! Na Nunę, Oiis czy Red? ahh ale się udało ;3

Nagrywanie..*śmiech* ukryłam sie bodajże za Rei xDD I jeszcze ta lekcja trzymania polskiej flagi xDDD

Bardzo miło wspominam 'jedzenie' w Złotych xDD To znaczy one jadły xDD Mina Nuny gdy Rei jej zabrała nóżkę...bezcenna :DD

Potem szukanie stacji metra. lol nie wiem kto ale ktoś powiedział że szukamy niebieskiej ściany ^.^
Oiika napisał/a:
Metro to cudowna rzecz. Siedzialam sobie spokojnie na kolanach Rejczel, gdy nagle Nuna zaczęła na głos myśleć. Uznała, że zatańczyć Rokkugo w metrze byłoby świetnym pomysłem. Wyśmiałyśmy ją xD

A nie Madźź?> xD Uznała też, że dobrym pomysłem byłoby zatańczyc nago i umalowane na niebiesko xDDDD

No i w końcu znalazłyśmy i usiadłyśmy w kółku :D (seeekta) Ano niestety musiałam iść więc z Rei jako pierwsze przystąpiłyśmy do kalambur >< (omg, jak ja się ciesze że dostałam takie hasła a nie inne). Zostałam jeszcze na pare minut i dziewczyny mnie miło pożegnały <3333 Czarna mnie podniosła na pożegnanie i poszłam do metra w towarzystwie Honi i Reda.

Aigoo...płakałam w metrze i jeszcze dostałam smsa od kochanej Honi ;3~~

Ahh dziękuję wszystkim! Niezapomniane dwa dni! <3333

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2011-07-07, 13:07   

Asme napisał/a:
lol nikt nie zauważyłam że nas już nie ma ><

jak nie jak tak? :O
Asme napisał/a:
Jak mozna polegać tylko na jednym budziku? :DD

tym bardziej ze ja go ustawilam a byl on ustawiony od poniedzialku do piatku a to byla sobota xD
Asme napisał/a:
Mina Nuny gdy Rei jej zabrała nóżkę...bezcenna :D

nie widzialam! ><
Cytat:
A nie Madźź?

ja? co ja? ja nie! :D
Asme napisał/a:
omg, jak ja się ciesze że dostałam takie hasła a nie inne

no a co zlego bylo w dawcy nasienia? xD

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Anke 
Cho AhYoung

Ulubieniec z SJ: 15~
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: mnóstwo
Grupa krwi: BRh+
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2011-07-07, 13:12   

Miałam napisać coś od siebie, ale mnie dużo w domu nie było :D

Podsumuję to tak : wreszcie można było spotkać normalnych ludzi! :D

Przyszłyśmy z Mikaru (zmolestowałam ją i miała sobie zrobić konto, nie wiem jak jej poszło XD) i Oliwią na umówione miejsce i zastałyśmy już małą grupkę ELFów. Szybkie odebranie przypinek i koszulek (NUNAAAA <3), wycieczka do łazienki żeby się przebrać i można było zaczynać :D Krótkie zapoznanie z niektórymi i wybraliśmy się do CKK *robiła za czerwone światło na przejściach dla pieszych :D* Co do tej słodkiej Koreanki w CKK to ma bodajże na imię Ena ^^

Galeria Mokotów i wielki chaos w wykonaniu ELFów - przestawianie stolików na potęgę XD W końcu gdy każdy miał gdzie usiąść zaczęła się konsumpcja jedzenia, ale i podziwianie plakatów i płyt, co poniektórzy mieli przy sobie :D *też chcę SuperShow D:*

Co do metra - powiem tak : nigdy nie zapomnę oburzenia babki na samym tyle wagonu, gdzie stałam ja i Mikaru, i jej gniewnego "Proszę stąd wysiąść!" XD Miałam minę w stylu *o co ci chodzi kobieto?*. A na stacji, wcześniej, jak szło sporo osób w kierunku barierek, nagle przystanął jakiś facet i zaczął nas nagrywać na komórkę. Cały czas nie mogę zapomnieć oburzonego krzyku Mikaru : "No proszę pana!" XD Facet natychmiast zwiał XD

Szkoda tylko, że tak lało xd Wróciłyśmy z Mikaru do niej (po odprowadzeniu Oliwi, oczywiście stałyśmy na tym deszczu jak głupie, bo autobus znowu się spóźnił -_-) i co? Zamiast zmęczone iść spać, to my oglądałyśmy teledyski XD

Następnego dnia, niewyspane, jak pewnie większość XD, wróciłyśmy na miejsce spotkania.

Na peronie... ech... trochę nam nie wyszło, ale się dobrze bawiłyśmy XD A przynajmniej ludzie naokoło mieli widowisko XD Nie zapomnę też jak ćwiczyłyśmy na tej drugiej platformie i Nuna machała do ludzi w pociągu XD I niektórzy jej odmachiwali XD

Na stacji metra było cudnie <3 Kalambury były ekstra XD "Dawca nasienia" z całą pewnością przejdzie do historii polskich ELFów :D Ja nadal nie mogę zapomnieć jak miałam pokazać hasło "Kangin lubi piwo" XD I moje boskie szukanie Kangina na koszulce ~~ No skąd miałam wiedzieć, że on nie był ustawiony w kolejności "najstarszy-najmłodszy"? :< XD

Niektórzy musieli się wynieść, ale mała grupka jeszcze poszła do Złotych XD Miałyśmy sesję Anonimowych SuJuholików i przedstawiałyśmy się pokolei i opowiadałyśmy nasze historie XD

Polecenia były super XD Ja tam się nie odważyłam XD Ale dziewczyny podchodziły do stolików, pytały się czy ktoś nie umówiłby się z nią *patrzy wymownie na Heechula XD* i z tego co wiem, to jakaś dziewczyna powiedziała, ze by się umówiła :D O dziwo, jakiś chłopak niepewnym głosem zapytał, czy to aby nie chłopak O.o"
No i trzeba wspomnieć, że dziewczyny miały podejść do jakiegoś stolika i w jakieś 5min zachęcić kogoś do Kpopu XD Okazało się, że dziewczyna przy tym stoliku to fanka BigBangów :D *pozdrawia Kanę*

Kiedy nadszedł czas pożegnania, nie wiem ile razy każdą wyściskałam XD <3

No i nie można zapomnieć o tych koreańczykach w Złotych, którzy nas wychaczyli jak wychodziłyśmy i zobaczyli nasze koszulki! :D "Supa Dżunioa?!" XD

No i niestety po tym przyszedł czas na prawdziwe rozstanie :<

A co do tej obiecanej imprezy kpopowej u mnie, to postaram się i naprawdę zrobię je w przyszłe wakacje :D Najwyżej w razie coś, można moje podwórko w pole namiotowe zamienić XD Małe nie jest...~~

Dziękuję wam wszystkim za spotkanie i jak tylko jakieś znowu będzie w Warszawie (najbliżej mam, a i nocleg się znajdzie xd) to się pojawię!

A co do lodów koreańskich... ech... jak jeść coś takiego z bandą zboczonych fangerlsów? XD

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2011-07-07, 13:24   

Anke napisał/a:
i jej gniewnego "Proszę stąd wysiąść!"
nagle przystanął jakiś facet i zaczął nas nagrywać na komórkę. Cały czas nie mogę zapomnieć oburzonego krzyku Mikaru : "No proszę pana!" XD Facet natychmiast zwiał XD

dlaczego mialyscie wysiasc niby? :O i czy ten facet byl fanem SuJu? xD
Anke napisał/a:
No i nie można zapomnieć o tych koreańczykach w Złotych, którzy nas wychaczyli jak wychodziłyśmy i zobaczyli nasze koszulki! :D

a mnie juz nie bylo! chamstwo ><
Anke napisał/a:
jak jeść coś takiego z bandą zboczonych fangerlsów? XD

zwlaszcza jak sie tak trudno ciagnelo nie ? xD

Anke 
Cho AhYoung

Wysłany: 2011-07-07, 13:28   

Cytat:
dlaczego mialyscie wysiasc niby? :O i czy ten facet byl fanem SuJu? xD

No właśnie tego nie rozumiem XD Zignorowałam ją i tańczyłam XD
A co do tego faceta... a bo ja wiem XD Mnóstwo ludzi się na nas gapiło XD

Cytat:
zwlaszcza jak sie tak trudno ciagnelo nie ? xD

Czego jak czego, ale tego ciągnąć się nie dało XD Zresztą, to dziwnie wyglądało jak się.... ciągnęło XD

Asme 
Waffur

Ulubieniec z SJ: Ryeowook, Kyuhyun, Donghae
Lover: Ryeowookie~ Mireu
Fav Pairing: KyuWook, EunHae
Wysłany: 2011-07-07, 13:34   

maggdalena napisał/a:
tym bardziej ze ja go ustawilam a byl on ustawiony od poniedzialku do piatku a to byla sobota xD

ahh ale wstałyście i jeszcze przez caly czas poprawiałaś swoją grzywkę :P A siedzenie międy Toba a Majką to był zły pomysł xDD
maggdalena napisał/a:
nie widzialam! ><

Bo siedziałyśmy we czwórke gdzies na uboczu >< hahah foch Nuny..xDD
maggdalena napisał/a:
no a co zlego bylo w dawcy nasienia? xD

hah niiic~ ahh załuje że tego nie widziałam >< Ale przynajmniej byłam gdy Nuna pokazyła orgazm xDDDD

Anke napisał/a:
Nuna machała do ludzi w pociągu XD I niektórzy jej odmachiwali

hahaha machała i dziwnie się na nas patrzyli xD hahah wspomnienia~

szczerze mowiąc to my na ulicy wyglądałyśmy jak jakaś wycieczka szkolna xD Z różnica wieku jakis 14 lat :DD

Anke 
Cho AhYoung

Wysłany: 2011-07-07, 13:37   

Cytat:
szczerze mowiąc to my na ulicy wyglądałyśmy jak jakaś wycieczka szkolna xD

Miałam dosłownie to samo napisać! :D
Zresztą, w Złotych jakiś facet na schodach ruchomych tak powiedział o nas do swojej córki chyba XD

Odpowiedz do tematu