| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
120823 Lubelski zlot ELFów
Autor Wiadomość
Naamii 
MinWook shipper~

Ulubieniec z SJ: Ryeowook, Sungmin, Donghae
Lover: Lee Hyukjae, Park Jinyoung
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: 20 Maj 2012
  Wysłany: 2012-08-24, 22:09   120823 Lubelski zlot ELFów

O godz. 13 ustaliłam zbiórkę przy pomniku lwa przy zamku w Lublinie, ale jako, że do spóźniania mam niesamowity talent, przybyłam chyba z 20 min później :oops: (co jest bardzo odpowiedzialne, jak na organizatorkę). Kiedy wreszcie doszłam na miejsce spotkania powitało mnie 11 ELFów ubranych w szafirowo-niebieskie stroje i zaczęły mówić mi swoje imiona, które średnio co zapamiętałam. Lekko się ździwiłam, bo wydawało mi się, że miało być mniej osób, ale taka duża ilość mnie ucieszyła ^^
Przez chwile rozmawiałyśmy o wszystkim, innych zespołach, torbach etc. i z racji tego, że większość dziewczyn były głodne skierowałyśmy się w stronę galerii Lublin Plaza, aby zjeść obiad. Po drodze z entuzjazmem śpiewałyśmy bądź tańczyłyśmy w ruchu układy przeróżnych piosenek SJ. Właściwie to nie wiem, dlaczego poszłyśmy do KFC w galerii, jeżeli po drodze go mijaliśmy ulice wcześniej xD Ludzie nie patrzyli na nas jak na nienormalne osoby, może przyzwyczaili się do tego typu zgromadzeń i zlotów. W Plazie karolcia, Potworek i kasiunia (tak mi się wydaje xd) koniecznie chciały na schodach ruchomych wjechać, jakby nigdy ich na oczy nie widziały, dotarły później, gdyż ktoś (chyba karolciaxd) pojechała schodami w dół zamiast w górę.
Z wielkim hałasem i chęcią zwrócenia na siebie uwagi złączyłyśmy 4 stoliki i zasiadłyśmy w gronie. Przy głośnym konsumowaniu posiłku dzieliłyśmy się wrażeniami, rozmawiałyśmy i plotkowałyśmy o k-popie, typowe zachowanie fangirls xD. W galerii siedziałyśmy chyba z pół godziny, więc jak jusz wszystkie skończyłyśmy pyszny obiad z KFC oraz przestałyśmy zachowywać się jak napalone fanki, zgarnęłyśmy swoje torby i skierowałyśmy się całą gromadką na dół do łazienki. Nie zabarakło także wylania przez kogoś picia na podłogę <3 Też to, że stałyśmy sobie na środku holu, który prowadził do wszystkich toalet i ludzie nas przepraszali, a my się grzenie rozsuwałyśmy jak morze Mojżesza i znów się łączyłyśmy.
Po załatwieniu spraw przez dziewczyny skierowałyśmy się pod pomnik przy zamku, jednak zmieniłysmy kierunek i od razu poszłyśmy na polankę niedaleko placu zabaw, gdzie dzieci mogły brać z nas przykład i bawić się tak jak my~~ Usiadłyśmy sobie jak zwykli ludzie (!) na środku tego parku, żeby wszyscy mogli nas zobaczyć :3 Fakt, że nie mieliśmy żadnych kocyków, ale na gołej trawie z patykami też siedzi się niebywale wygodnie, jeszcze dziś bolą mnie nogi od siedzenia po turecku xD Posiedziałyśmy trochę, Ola (fakt, że ELFem nie jest, ale o SJ wiedziała dużo) pstrykała nam focie i wgl przez kilka minut siedziałysmy i darłyśmy się ogólnie o wszystkim. Siedząc na tej kochanej trawce wkrótce zaczęłyśmy grać w kalambury przygotowane przez zamościową ekipę. Zaczęła się naprawdę świetna zabawa, szkoda, że nikt tego nie kręcił >< Oczywiście niedobra EśPe musiała zobaczyć wcześniej hasła i praktycznie znała odpowiedzi na wszystko xD Ta zabawa chyba miała na celu zmobilizować mnie do głębszego poznania SJ, bo dużo piosenek czy rzeczy nawet nie słyszałam i nie widziałam :oops: Takie kalambury są naprawdę fajne ^^ Zakończyłyśmy grę tańcem Gee, który EśPe zgadła po 1 sek. pokazania xD Zresztą, ten taniec jest taki charakterystyczny, że chyba każdy go zna :mrgreen:
Była już godzina 16, po tej zabawie nastała taka chwila odsapnięcia xD Po kalamburach pożegnałyśmy już Olę i Kingę. Ogólnie to w planach miałyśmy jeszcze Heart i Kissing Game, ale jednak zagrałyśmy w coś innego.
Przygotowując się do następnej zabawy nagle podszedł do nas chłopak, który nie mógł się nadziwić, że istnieją takie osoby, które dobrze się bawią siedząc parku na trawie. Pytał się nas: Co to wgl za zgrupowanie, że tak siedzimy sobie na dworze na trawie? Jesteśmy fankami i to jest zlot. A fankami czego? Koreańskiego zespołu~~! A jakiego? Super Dżunior itd xd Wyglądał na bardzo zainteresowanego nami i tym co robimy. Jeszcze nas się dopytywał, czy to boysband, skąd się poznałyśmy, czy znajdzie nas na wikipedii (xD) i czy znamy manhuy, anime, magni i wgl, uścisnął nam dłonie na powitanie, patrzył się co robimy i słuchał nasze zwariowane rozmowy. W końcu chyba już zrezygnował i pożegnał się uściskając nam rączki mówiąc "miło było was poznać" i pognał do swojego kolegi (który później, też przyszedł się z nami przywitać i poprzyglądać) Ale był z tego pożytek, bo zanim uciekł to przynajmniej popstrykał nam kilka fotek i wszystkie jesteśmy na kilku zdjęciach~~ (wtedy jeszcze były Ola z Kingą, więc jesteśmy wszystkie :3) Kiedy zwariowany i tajemniczy mężczyzna odszedł, zabrałyśmy się za kolejną zabawę. Pisałyśmy historie, które tworzyły wszystkie osoby. Nie wiem, jak to się nazywa, na jednej kartce napisałyśmy pytania (Kto, z kim, gdzie, co robili i dlaczego), na które trzeba było odpowiadać, miałyśmy swoje karteczki, najpierw pisałyśmy na Kto (np. Eunhyuk) zawinęłyśmy zdanie, żeby nie było widoczne i podałyśmy kolejnej osobie obok. Na kartce którą sie dostało pisało się odpowiedź na kolejne pytanie (np. z Donghae), też sie zawijało i podawało dalej itd i tak na wszystkie pytania, powychodziły naprawdę śmieszne historie (głownie nietrzymające się kupy, ale dobra) xD gumiś ma zeskanować kartki ze zdaniami, które zachowałyśmy. Wtedy pożegnałyśmy się z Martą i Magdą (niestety nie kojarzę nicków, ale Marta to chyba dwaejitokki) Po tej zabawie miałyśmy chwile odpoczynku i wyciągnęłam UNO, fakt, że grałyśmy na naprawdę inne zasady, ale już nie chciało mi się tłumaczyć tych zasad, w które ja grałam~~ EśPe zaś nas wtedy opuściła, bo uciekła do sklepu.
Kiedy już wróciła zabrałyśmy się za Kissing Game xD Nie dzieliłyśmy się na grupy, było nas za mało xD Wiem, że beze mnie dziewczynom udało się przenieść trochę kart, ale ile to sama nie wiem. Wszystko jest nagrane~~ ^^ Ja muszę jeszcze nauczyć się naśladować odkurzacz ><
Zanim się obejrzałyśmy zrobiło się już późno i powoli zaczęłyśmy się zbierać. Wszystkie się pożegnałyśmy, (no ja z EśPe nie tak strasznie, bo 8 godzin wspólnej jazdy do Wrocławia się szykuje~~) 'Ekipa z Zamościa' oraz lupus1933 wracały pociągiem, więc pognały na dworzec PKP, a ja z Caffeko na busy. Przy okazji kupiłyśmy sobie lody~~ xD Akurat busa miałam od razu (ledwo co loda dokończyłam, nawet chciałam go wyrzucić do kosza, ale szkoda mi było pieniędzy no i smaku, bo był naprawdę dobry ><)
Wróciłam do domu padnięta, ale taka uradowana.
Kilka zdjęć :3

Dziewczyny czekające na spóźnialską organizatorkę <3

Kalambury - udawanie paringu~~

Jak pokazać ELFa? - koszulka

"skarpety Hyuka"

Żółwie Yesunga ^^

Kolega, który okazał (fałszywe?) zainteresowanie naszym zgrupowaniem xD

Ola z zacnym albumem z k-popowymi biasami~~ (w tle dopytujący się kolega)

I na koniec - SPY w naszej wersji
Naprawdę, bardzo mi się podobał ten zlot, z mojego punktu widzenia nie wyszło tak strasznie jak sobie wyobrażałam co ja tam popsuję, nie zagrałyśmy w Heart Game, bo zabrakło nam czasu, ale pozostałe gry były naprawdę zabawne. Nie zabrakło nawet Skarpet Hyuka czy Gaci Kangina xD
A teraz umieram, bo pisałam to kilka godzin~~ xD

Wook: Want to say something to girl you liked in high school?
Min: I didn’t like any girl.
Wook: Guy you liked works too.

karolcia0596 

Ulubieniec z SJ: wszyscy <3
Lover: Hee, Tusiek, Kyu
Fav Pairing: HeeMin, YeWook, EunHae
Wysłany: 2012-08-24, 22:23   

Było naprawdę fajnie^^ to trzeba przyznać
Naamii napisał/a:
W Plazie karolcia, Potworek i kasiunia (tak mi się wydaje xd) koniecznie chciały na schodach ruchomych wjechać, jakby nigdy ich na oczy nie widziały
+Gumiś bo jeszcze nigdy nie biegałyśmy na schodach jak Luhan z EXO *.*!
Naamii napisał/a:
Usiadłyśmy sobie jak zwykli ludzie (!) na środku tego parku, żeby wszyscy mogli nas zobaczyć :3
tam było naprawdę wygodnie
Naamii napisał/a:
gumiś ma zeskanować kartki ze zdaniami, które
musi musi! albo te najlepsze!
Naamii napisał/a:
Wiem, że beze mnie dziewczynom udało się przenieść trochę kart, ale ile to sama nie wiem. Wszystko jest nagrane~~ ^^ Ja muszę jeszcze nauczyć się naśladować odkurzacz ><
ale ja też nie umiem :D więc się nie martw
Naamii napisał/a:
Nie zabrakło nawet Skarpet Hyuka czy Gaci Kangina xD
Ps. napisałyśmy tto jako pierwsze!
ogólnie było bardzo fajnie takie zloty to świetna sprawa trzeba to powtórzyć

Karola wiem, że mnie kochasz ^^~Cassie96 :*

kasiunia9810 

Lover: Zhoumi Kangin Henry Donghae Siwon Shindong
Fav Pairing: SiChul
Grupa krwi: B rh+
Kocham SuJu od: 24.02.2012
Wysłany: 2012-08-24, 22:48   

Naamii napisał/a:
kasiunia (tak mi się wydaje xd) koniecznie chciały na schodach ruchomych wjechać, jakby nigdy ich na oczy nie widziały, dotarły później, gdyż ktoś (chyba karolciaxd) pojechała schodami w dół zamiast w górę.
wypraszam sobie widziałam ruchome schody w Warszawie. A co do karolcia0596, to było tak. że jak schody jechały w górę to ona schodziła po nich w dół i stąd wynikło nasze spóżnienie :D
Naamii napisał/a:
Ola z zacnym albumem z k-popowymi biasami
Naamii napisał/a:
Ta zabawa chyba miała na celu zmobilizować mnie do głębszego poznania SJ, bo dużo piosenek czy rzeczy nawet nie słyszałam i nie widziałam :oops:
ja to przygotowywałam a przy niektórych hasłach też nie miałam pojęcia :D
Cytat:
Ola z zacnym albumem z k-popowymi biasami

Ja robiłam to zdjęcie!! :-D
a tak apropo kissing game dla mnie naprawde było kissing :-D . I chciałam przeprosić dziewczyny z którymi wracałam za to że psułam chumory przez jednego pana. Ale i tak was kocham :*. Spotkanie by ło zajebiste. I coraz brdziej zaczynam żałować, że nie będzie mnie we Wrocławiu...:-(

Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2012-08-24, 23:07   

Omo, jakże żałuję, że mnie z Wami nie było T.T. Ach, mogłam chociaż wpaść na godzinkę lub dwie... No nic, a kiedy planujecie kolejne spotkanie xD? Jeśli w październiku, to ja się jak najbardziej piszę ^o^.
W każdym razie cieszę się, że spotkanie doszło do skutku. Widać, że dobrze się bawiłyście. Naamii, masz dar do opisywania zdarzeń ^.~, a wiesz, że miałam prosić Cię o jakąś relację ze spotkania? Ale w sumie mnie wyprzedziłaś. Czytało mi się lekko i przyjemnie, szkoda, że się skończyło (opis spotkania:P). W każdym razie takie zloty ELFów powinny częściej się odbywać, może nawet regularnie (ale mi się marzy :P). No i niezła grupka się Was zebrała, aż miło popatrzeć ^^.

Cafekko 
Wyznawca Kawaii'zmu

Ulubieniec z SJ: Wszyscy^^
Wysłany: 2012-08-25, 15:37   

Było naprawdę przesympatycznie!^^ Co prawda w kalamburach to każdy musiał mi pomagać (szczególnie ukłony w stronę Gumisia która robiła to chyba najczęściej xp) ale to nie zmienia faktu, że zabawa była przednia. ^.- Ogólnie, bardzo się cieszę, że się poznałyśmy no i z pewnością dzięki Wam jeszcze chętniej poznam się z SuJu. :> Ale jestem ciekawa kto ma może nagrania z Kissing Game bo chciałbym je dostać. XD I ogólnie wszystkie zdjęcia. *w*

karolcia0596 

Ulubieniec z SJ: wszyscy <3
Lover: Hee, Tusiek, Kyu
Fav Pairing: HeeMin, YeWook, EunHae
Wysłany: 2012-08-31, 12:09   

Trzeba to powtórzyć może w roku szkolnym bo są szanse że przyłączą się jakieś osoby i będzie jeszcze fajniej
kasiunia9810 napisał/a:
ja to przygotowywałam a przy niektórych hasłach też nie miałam pojęcia :D
Cytat:
Kalambury były super szczególnie jak osoby z tej samej grupy się myliły i odpowiadały np Potworek z takim zacieszem :D I wonna love you
a nagrania ma chyba gumiś ciekawe jak wyszły

Karola wiem, że mnie kochasz ^^~Cassie96 :*
Ostatnio zmieniony przez karolcia0596 2012-08-31, 12:10, w całości zmieniany 1 raz  

Naamii 
MinWook shipper~

Ulubieniec z SJ: Ryeowook, Sungmin, Donghae
Lover: Lee Hyukjae, Park Jinyoung
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: 20 Maj 2012
Wysłany: 2012-08-31, 15:42   

karolcia0596, jasne, tym razem może mi uda się tam do was przyjechać~? Fajnie by było xD Tylko z kasą na razie będzie kiepsko, jeżeli sporo budżetu zje Wrocław.

Wook: Want to say something to girl you liked in high school?
Min: I didn’t like any girl.
Wook: Guy you liked works too.

Odpowiedz do tematu