| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
ELFy i flashmob- Kraków 20.08.2011 ;)
Autor Wiadomość
Kitsune 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Eunhyuk, Siwon.
Lover: Donghae <3
Fav Pairing: EunSiHae ^^
Grupa krwi: 0 rh+
Wysłany: 2011-08-22, 17:58   ELFy i flashmob- Kraków 20.08.2011 ;)

Ja, pewnie jak większość żyłam tym spotkaniem od tygodnia albo nawet dłużej. Jako, ze mieszkam z Elle i Xiao Hua to nasz dom zamienił się w istny dom wariatów. Ciągłe gadanie o spotkaniu, o ELFach o flashmobie (wliczając w to naukę układu) itp. Nasz współlokator i jego brat, który nas w tym czasie odwiedził patrzyli na nas dość dziwnie. Szczególnie kiedy koszulki forumowe dotarły i skakałyśmy z radości jak jakieś szalone. Będziemy w koszulkach na spotkaniu, ołł jeah! ^^
Wsiadłyśmy w pociąg w czwartek wieczorkiem i już w piątek byłyśmy w Krakowie. Cały piątek nie mogłam się na niczym skupić, czekałam tylko na sobotę, a gdy już dotarła to byłam tak podekscytowana, że szkoda gadać. Zobaczę swoje kochane ELFy z krakowskich spotkań! I do tego poznam nowe ELFy. Yay, uśmiech nie schodził mi z twarzy.
Spotkałam się z Xiao i razem poszłyśmy na tramwaj. Po drodze zaczepił nas pewien starszy pan, który gapiąc się na nasze koszulki zapytał z jakiej jesteśmy organizacji. My tylko ”yyy eee z nooo takiej sobie” i śmiejemy. Ale on dalej swoje. Pyta z jakiej, czym się zajmujemy i takie tam, aż w końcu otwarcie stwierdził „ tak mnie to intryguje, że aż wejdę na tę stronę. Co prawda juniorem nie jestem, ale…” xD Tak, ze ostrożnie z nowymi na forum, bo może nawinie się i ten dziadek xD Robiłyśmy furorę, bo każdy się gapił ^^
Po drodze zwinęłyśmy Elle i poszłyśmy pod głowę, czyli tradycyjne miejsce krakowskich spotkań. Jakie było moje szczęście kiedy okazało się, że nie przyszłyśmy spóźnione! Na miejscu była już Soul z siostrą (łaaa jakie one są podobne i tak samo fajne!). Przywitałyśmy się i zaczęły schodzić się kolejne ELFy.

Była nas na prawdę spora grupa. Szczerze przyznam, ze do tej pory nie pamiętam wszystkich z ksywek czy nawet imion, więc wybaczcie, ze nie uwzględniam tego  Oczywiście, żeby było fajniej organizatorki przyszły ostatnie ^^ ale zostało im to wybaczone, bo to nie z ich winy. Poruszenie było ogromne. Tyle ELFów w jednym miejscu, nie sposób było tego ogarnąć, więc nawet jak ustawiliśmy się w kółku i przedstawiliśmy po kolei to to i tak nic nie pomogło, więc nakleiłyśmy sobie kolorowe karteczki z imionami, które przyniosła Melek ;) Miałyśmy iść do manghy ale jako, ze k-popowcy zaczęli gromadzić się pod galeria to uznaliśmy, ze lepiej będzie się dołączyć, wszyscy przystali na tę propozycje i ruszyliśmy cała grupą przed siebie.
Okazało się jednak, ze Mizuki, jej koleżanka i kolega (nie pamiętam imion) odłączyli się w trakcie (poszli po kebaba?) i trzeba było na nich poczekać. Zostawiliśmy więc Basieńkę i Junię-ah pod głową, a same poszłyśmy pod galerie, gdzie dowiedziałyśmy się, ze grupa skierowała się już na próbę, która odbyć się miała na błoniach. Zrobiłyśmy sobie wspólne zdjęcie ( a propos co z tym gościem co tez nam robił zdjęcia swoim aparatem?^^) i skierowałyśmy się na tramwaj. Kupiłyśmy bilet grupowy, bo było nas ok 20 i pojechaliśmy na próbę.

Zaginione dziewczyny się nie znalazły i do tej pory nie wiemy co się z nimi stało. Basia i Junia-ah długo czekały, ale się nie doczekały….
Flashmob organizowały dwie dziewczyny więc podzieliliśmy się na dwie grupy ( ELFY trzymały się razem ^^) i trenowaliśmy główny układ, przy tym świetnie się bawiąc. Osoby, które nie brały udziału mogły sobie posłuchać ulubionej muzyki puszczonej na całe błonia i wylegiwać się na trawce patrząc jak bardzo nierówno wszystko nam wychodzi xD Rmf max robiło nam nagłośnienie i aż się śpiewać i tańczyć chciało :)

Wszystko było pięknie i błogo, ale kiedy my uczyliśmy się układu nasze organizatorki zachodziły w głowę jak by tu załatwić sprawę w Genji (na dwa dni przed spotkaniem okazało się, ze nie przyjmą nas tak dużą grupa i musimy wziąć jedzenie na wynos :/ ) Tak więc Izzy, Ayumi, Yellow i Iriai pojechały do owej restauracji by jeszcze raz o tym porozmawiać. Umówiły się na spotkanie z właścicielem, którego na szczęście udało się im przekonać. Koreańczyk zrozumiał jedynie: k-pop, Super Junior i pozwolił nam przyjść, ale prosił o ciszę i żeby nie śpiewać i nie tańczyć :P Niestety z powodu tego spotkania dziewczyny nie zdążyły na główny flashmob, ale ważne, ze w ogóle dotarły :)
A my? Kontaktując się z nimi cały czas ustalałyśmy co mamy robić gdyby nie zdążyły. W końcu całą zgrają ( i ELFy i reszta k-popowców) pojechaliśmy pod galerie ( na gape, bo kto sprawdzi taki tłum?^^), gdzie wszystko miało się odbyć o 13. Ekipa rmf już tam wszystko przygotowywała. Kazano nam się rozejść i pamiętać by tańczyć tyłem do dworca ^^ Szwendaliśmy się tak po placu przed galeria czekając aż zacznie lecieć muzyka. Ja przysiadłam na murku, obok Jinki, czyli w najbardziej oddalonym miejscu jaki mogłam sobie wybrać. Nagle słyszę pierwsze nuty Sorry Sorry i sruuu biegnę jak szalona. Z tego wszystkiego wylądowałam w pierwszym rzędzie i pomyliłam się przy Mblaq... zobaczycie, wszyscy w dół, a ja w górę -.- Odtańczyliśmy co mieliśmy odtańczyć i na koniec glebneliśmy wszyscy na ziemie i leżymy. Udało się! Uczucie satysfakcji i szczęścia- bezcenne! Potem był Dance Battle, przez co do końca dnia śpiewała mi się Mona lisa ( i chyba nie mnie jednej) xD Tańczący dawali z siebie wszystko (brawo dla nich!) a my staliśmy w kółku śpiewając, klaszcząc, pod tańcując. Było na prawdę super i wydaje mi się, że wszyscy świetnie się bawili :) Gapiów mieliśmy tez sporo, nawet niektórzy sobie tańczyli z boku ^^

Po flashmobie zrobiliśmy ELFią naradę podczas której postanowiliśmy, ze spotkamy się za pół godziny, a przez ten czas każdy się pójdzie czegoś napić, czy tam do kibelka. Po ustalonym czasie zgromadziliśmy się i zrobiliśmy tutorial YMCA xD Jest to taaaak trudny układ, ze prawie nie wierze, ze udało nam się go opanować za pierwszym razem :D Poszliśmy więc na rynek by tam to odtańczyć. Każdy robił w inna stronę, bo i tak wszyscy myśleli tylko o jedzeniu. No dobra, ja myślałam, nie wiem czy każdy ^^ Odtańczyliśmy, zwracając na siebie uwagę przechodniów. Spora grupka niebieskich ludzików jakoś dziwnie się gibających…. Mogłyśmy ustawić kapelusz i zbierać kasę :P Po którymś tam razie udało nam się nakręcić filmik w miarę poprawnie ( obejrzałam to przed chwila i pierwszy rząd giba się w inna stronę niż cała reszta, ale i tak jesteśmy świetne! xD). Skierowaliśmy się w końcu do Genji, z wielka ulgą, że nas w ogóle przyjmą. Po drodze oczywiście odbywały się wszelakiego rodzaju rozmowy i próby rozmieniania pieniędzy:)
W Genji spotkałyśmy się z miła obsługą ( która chyba już nas zna…) i było na prawdę fajnie. Rozsiedliśmy się na trzy podłużne stoliki i czas upływał nam na jedzeniu i rozmowach. Niestety, nigdy nie ma idealnie. Zrobiło się zamieszanie, bo dziewczyny, które się od nas odłączyły i w końcu nie dotarły miały złożone wcześniej zamówienie. Jedzenie dotarło i trzeba było za nie zapłacić, przez co wszyscy zaczęli się denerwować. Nikt z nas do tej pory nie rozumie jak można się tak nieodpowiedzialnie zachować. Efektem tego było sprawdzanie co kto zamówił przez forum i co kto sobie domówił na miejscu, nawet kelnerki wpadły w to całe zamieszanie i zaczęły nam przynosić rzeczy, których nie zamawiałyśmy. Aish, nerwów było co nie miara. A biedna Basia prawie umarła z głodu czekając na swoje danie. Tak się złożyło, ze tego samego dnia odbywał się koncert DIRu. Tak więc kilka dziewczyn się od nas odłączyło by na niego zdążyć( przepraszam, ale nie pamiętam dokładnie kto, a nie chce pomylić). Pożegnałyśmy się ze wszystkim wylewnie i zabraliśmy się do liczenia kasy. Rachunek olbrzymi plus składka za dziewczyny, które nas wystawiły…

Zebrałyśmy się w końcu i opuściłyśmy lokal. W wybrakowanym składzie poszliśmy pod smoka. Znaczy ja z Xiao zostaliśmy i czekaliśmy na siostry, które poszły odprowadzić trzy dziewczyny na autobus. Stojąc chwile pod tym Genji doszłyśmy do wniosku, ze zostawimy im numer telefonu u kelnerki a same pójdziemy pod smoka. Tak też zrobiłyśmy. Pani z obsługi sympatycznie zaproponowała nam zaopatrzenie się w GPS następnym razem, bo z tak dużą grupą to ciężko bez tego xD Kiedy nas nie było dziewczyny siedziały na trawce w kółeczku i gadały o diecie :D ( wiem, z filmiku, ha!). gdy dotarłyśmy zauważyłam, że kogoś brakuje, więc zapytałam Iriai „ ktoś od Was odszedł?” a ona mi na to „Nie, wszyscy żyjemy” :D Do tej pory się z tego śmiejemy. Powiedziano mi w końcu, ze opuściła nas Cirra z kimś jeszcze ( z Asią, tak? Wybacz!! Pamiętam twarzyczkę ale nicku już nie… ). A ja nie zdążyłam się pożegnać, eh. W każdym razie siedziałyśmy tak pod tym smokiem, na trawsku, rzucałyśmy się trawą, gadałyśmy, śpiewałyśmy, dziewczyny odtańczyły nam nawet warszawski flashmob. Było naprawdę szalenie przyjemnie.

Było nas jakieś 14. I czekałyśmy jeszcze na siostry, które w końcu zadzwoniły i miały dojść. Siedzimy, śpiewamy, cieszymy się same nie wiemy z czego, az Ayumi mówi, ze mundurowy się na nas gapi, to my co? Na trzy cztery też się na niego gapimy ^^ On uchachany i odwraca się. Policja. No ładnie. Poszedł do samochodu, zawołał kolegę ze straży miejskiej i idą. W naszym kierunku, oczywiście. To my się śmiejemy, bo co? Gdy podeszli stwierdzili, ze już wszystko pochowałyśmy. Oczywiście zapewniłyśmy, że nie robimy nic złego i dobrze się bawimy bez alkoholu. Zapytali nas o średnią wieku i stwierdzili, ze jak mamy tutaj nieletnie to trzeba nas zabrać na komisariat. Uśmiałyśmy się z tego nieziemsko (panowie też się śmiali, więc sytuacja była ok). Policjant powiedział, że siedzimy taka grupka, w jednakowych koszulkach to zwrócili na nas uwagę, na co Jinki odpowiedziała mniej więcej tak: „ Ja bym na pana miejscu większą uwagę zwracała na tych ubranych na czarno” Zapadło milczenie, policjant popatrzył po sobie i pokiwał głową. Tak wielkiej gafy to dawno nie słyszałam (brawo Jinki!). Wszyscy się uśmialiśmy, panowie również. Pogadali coś tam jeszcze i poszli. Dołączyły do nas dziewczyny i after party pod smokiem trwało nadal.
Jednak wszystko co piękne się kiedyś kończy i postanowiliśmy się już powoli rozchodzić. Opuściła nas Ayumi, Hatchi, Elle. Było po osiemnastej, chyba, więc i my uściskałyśmy się na pożegnanie i i tak wszystkie poszłyśmy w tym samym kierunku xD Po drodze pogapiłyśmy się na gościa, który przeczył prawom grawitacji, po czym odłączyły się siostry, potem dziewczyny z Myślenic ( czyste wariatki!) skierowały się na autobus, Melek na tramwaj, a my, w składzie ja, Xiao, Jinki, Izzy, Yellow, Iriai poszłyśmy jeszcze do galerii na azjatyckie lody, cokolwiek to ma oznaczać xD Dochodziła 21 gdy ostatecznie się rozstałyśmy. Dziewczyny pojechały do Izzy, bo tam nocowały, a my z Xiao do siebie, do rodziców.
Cały dzień spędzony z ELFami. Yay, nawet nie potraficie sobie wyobrazić jak ja Was kocham!
Podsumowując było naprawdę fajnie i strasznie się cieszę, że przejechałam całą Polskę, żeby się z Wami zobaczyć. Ani trochę nie żałuje i mam nadzieje, ze każdy bawił się tak dobrze jak ja :)
Spotkanie jak zawsze było trochę tak na spontana, ale to jest właśnie urok naszych krakowskich zlotów. I mimo to wychodzi wszystko, prawda?
Wielkie dzięki dla organizatorek i dla Iriai, które załatwiły to wszystko w Genji. Jesteście wielkie!
Z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie, bo już całym serduchem za Wami wszystkim tęsknie! <3

Dziękuje, Kits.

Btw. Pierwszy raz pisałam sprawozdanie, więc sorry za składnie czy coś :)) Mam nadzieje, ze niczego nie opuściłam w tym całym kazaniu ^^
Ostatnio zmieniony przez Kitsune 2011-08-22, 18:01, w całości zmieniany 1 raz  

cirra 
CirHae forever.

Lover: Donghae. <3
Fav Pairing: EunHae ofc.
Kocham SuJu od: 15.08.2010r.
Wysłany: 2011-08-22, 18:44   

Kitsune napisał/a:
Nagle słyszę pierwsze nuty Sorry Sorry i sruuu biegnę jak szalona

Taaak to było cudowne, wszyscy biegliśmy jak szaleni, nie patrząc nawet na boki :D
Kitsune napisał/a:
Powiedziano mi w końcu, ze opuściła nas Cirra z kimś jeszcze ( z Asią, tak? Wybacz!! Pamiętam twarzyczkę ale nicku już nie… ).

Tak tak, z Asią- Shircią/Shirusią :)

ELFy napiszę to jeszcze raz. Dziękuję, że Was poznałam i że mogłam uczestniczyć w tym wszystkim. Czekam na kolejne spotkanie :) Dziękuję za wszystko ^^
I dziękuję też Soul sisters moim kochanym Guru tanecznym <3 Przyjadę kiedyś do Was się podszkolić w tańcu, haha :D

Always EunHae lover <3

yellow0102 
Mrs Cho-Chu-Ok

Ulubieniec z SJ: cała 15!
Lover: Kyu, Alex, Taec, DooJoon, Tei, Brian
Grupa krwi: 0 Rh -
Wysłany: 2011-08-22, 19:11   

Brawa dla Kitsune za sprawozdanie, jest cudowne i ujęłaś w nim chyba wszystko co tylko się dało :-)

na pun i feen - paola0102

Hatchiko 
No Other :)

Ulubieniec z SJ: Siwon, EunHyuk, HanGeng
Lover: Siwon, TaecYeon
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 RH+
Wysłany: 2011-08-22, 19:50   

Kits wyszło Ci naprawdę nieźle ;) Myślę, ze niczego nie pominęłaś :)
Spotkanie wyszło super, flashmob to też była niezła zabawa i ogólnie to był naprawdę cudowny dzień ^^ Cieszę się, ze udało nam się jednak na spokojnie zjeść w Genji a nie gdzieś wśród traw nad Wisłą :P

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-08-22, 20:21   

moja pierwsza mysl-omo ile Was tam bylo :O duzo! na poludniu Polski jest bardzo duzo ELFow...czemu w centrum tylu nie ma? :(

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Youji 

Ulubieniec z SJ: Kyu, Min
Lover: Sungmin / Kyuhyun
Fav Pairing: Eunhae, HyukMin, QMi, HeeTeuk
Grupa krwi: AB rh+
Wysłany: 2011-08-22, 20:48   

Było świetnie!!! Kocham was moje Elfy!!! Mam nadzieje, ze będzie wiecej takich spotkań<3

hahaha W końcu wymyśliłam nicka!!! (Tu Beata jeśli ktoś mnie pamięta. Jedna z tych wariatek z Myślenic XD)
Ostatnio zmieniony przez Youji 2011-08-23, 13:07, w całości zmieniany 1 raz  

93antenka 
Madzia

Ulubieniec z SJ: KyuHyun, SungMin, Leeteuk, Hae
Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae, KyuMin
Wysłany: 2011-08-22, 21:35   

Naprawdę szczegółowe sprawozdanie :P
Żałuję, że mnie tam nie było, ale na następne takie spotkanie się na pewno wybiorę xD Zdjęcia wyszły wam świetne, ale najlepsze są te z remontowaną galerią w tle :P No i rachunek też mnie powalił... wow... Chciałabym zauważyć miny tych gapiów jak zobaczyli taką grupę ubranych na niebiesko dziewczyn, hmm... pewnie pomyśleli, że rozdajecie ulotki, albo robicie reklamę jakiemuś sklepu :mrgreen:

Ayumi 
Pani Park :*

Ulubieniec z SJ: Tusiek, Donghae, Eunhyuk
Lover: Tusiek :*
Grupa krwi: 0 rH-
Wysłany: 2011-08-22, 22:40   

Kits jakie cudne sprawozdanie!! Takich szczegółów o tym zdarzeniu z policjantami ja nie pamiętałam jak wróciłam do domu..

Uwielbiam spotkania z wami i mam nadzieję, że nie jedno się jeszcze odbędzie ;p

Siru 

Wysłany: 2011-08-22, 23:58   

Piękne sprawozdanie! Pamiętam jeszcze chłopaczka, który chciał nas porwać - w końcu wyszło, że zrzuciłyśmy się na dom dziecka i w zamian dostałyśmy kartkę ze smoczkiem!

Pozdrowienia od wariatek(xDDD) z Myślenic ^^

yellow0102 
Mrs Cho-Chu-Ok

Ulubieniec z SJ: cała 15!
Lover: Kyu, Alex, Taec, DooJoon, Tei, Brian
Grupa krwi: 0 Rh -
Wysłany: 2011-08-23, 10:46   

Tak - zrzutkę na kartkę też pamiętam :) Kits - mogłaś jeszcze wrzucić zdjęcie z Błoń jak niebieska armia szła - uważam, że wyglądało to genialnie :D

na pun i feen - paola0102

Junia-ah 

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Lover: Leeteuk
Wysłany: 2011-08-23, 10:56   

Kitsune wielkie dzięki:) nawet mnie ujełaś:) coż kebab bardziej pasjonujący niż SJ i elfy:d(przez cała sobotę zachodziłam w głowę czy się czasem nie zgubiła:/)
i ja też czekam na spotkanie kolejne:d oby jak najszybciej:D

With us it's not the END but the AND

Basienkaf5 

Ulubieniec z SJ: Henry, Yesio, Heenim, Kibum
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul, HanWon
Grupa krwi: B Rh +
Wysłany: 2011-08-23, 19:33   

Sprawozdanie rewelacyjne, dużo szczegółów. To bardzo dobrze bo za tydzień niewiele będę pamiętać. Jeszcze raz wam dziewczynki bardzo dziękuję za spotkanie. Już nie mogę się doczekać kolejnego.
A zdjęcie z Błoń rzeczywiście nie byłoby głupią sprawą. Jak docierałam tam do was z rynku (po dłuugim oczekiwaniu na Mizuki), zastanawiałam się jak ja was znajdę na całych Błoniach. Toż to hektary (no może troszkę przesadzam) to przejścia. Ale nie zdążyłam wyjść z autobusu a już mi się w oczy rzuciła (jak to Yellow nazwała) Niebieska Armia. Muszę przyznać że w tych koszulkach wyglądamy świetnie.

Soul 

Ulubieniec z SJ: Obecnie wszystkich lubię :)
Lover: Yeś
Fav Pairing: KyuMin, EunHae, QMi, YeWook, Madź+owce^^
Wysłany: 2011-08-26, 02:24   

Kitsune, podziwiam, że tyle zapamiętałaś :)
Kitsune napisał/a:
Pierwszy raz pisałam sprawozdanie,

W ogóle tego nie widać :)
Kitsune napisał/a:
łaaa jakie one są podobne

I w tym momencie dziękuję Irai za to, że powiedziała, iż jednak nie jesteśmy podobne xD.
Kitsune napisał/a:
Odtańczyliśmy co mieliśmy odtańczyć i na koniec glebneliśmy wszyscy na ziemie i leżymy

Tak, jeśli na filmiku gdzieś zobaczycie jedną sierotę, która w niebieskiej koszulce stoi gdzieś z tyłu, podczas gdy wszyscy inni leżą, to będę ja xD.
Kitsune napisał/a:
Gapiów mieliśmy tez sporo, nawet niektórzy sobie tańczyli z boku ^^

Nie zapomnę tej małej dziewczynki, która weszła do kółka i tańczyła bodaj przez 2 piosenki razem z tancerzami :)
Kitsune napisał/a:
Znaczy ja z Xiao zostaliśmy i czekaliśmy na siostry, które poszły odprowadzić trzy dziewczyny na autobus

Tutaj chciałam Was strasznie przeprosić za to, że musiałybyście na nas tyle czekać.. Ale na szczęście wpadłyście na genialny pomysł i dałyście numer kelnerce :)
Jeszcze raz chciałam podziękować wszystkim ELFom za cudowną sobotę, jesteście wspaniałe <3
cirra napisał/a:
dziękuję też Soul sisters moim kochanym Guru tanecznym <3 Przyjadę kiedyś do Was się podszkolić w tańcu, haha :D

Cirra, guru tanecznym to jest moja siostra, ja pomyliłam nawet układ do YMCA xD. Ja oczywiście serdecznie zapraszam, może nie na warsztaty taneczne, ale zawsze możemy pofazować na Juniorki :). Albo my do Was przyjedziemy, w końcu to u Was jest punkt wywoływania zdjęć po 60 groszy xD. Dziękuję Ci za wszystko i liczę na kolejne spotkanie <3
Ostatnio zmieniony przez Soul 2011-08-26, 02:25, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu