| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Estoir
2014-02-14, 11:28
[23.08.2011/SHOW] Strong Heart Ep.92 - Super Junior Special
Autor Wiadomość
swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-08-30, 19:04   [23.08.2011/SHOW] Strong Heart Ep.92 - Super Junior Special

23.08.2011 Strong Heart Ep.92 - Super Junior Special

Pierwsza część Specjalnego odcinka Strong Heart z udziałem wszystkich aktywnych członków Super Junior. W tym odcinku Juniorze zmierzą się ze sławnym Choi MinSoo. Zostaną opowiedziane nieznane dotąd historie. Dowiecie się dlaczego Siwon uciekł przed Lee MinSoo i który z gości zaprezentuje najlepszy ABS? MinSoo przedstawi ciekawą historię, przeciwko której stanie Donghae ze swoją... drobną opowiastką. Leeteuk ogłosi zasadę, że za przegraną jednego członka, wszyscy Juniorzy poniosą karę. Czy Heechul potrafi kontrolować strasznego Lee MinSoo? Zobaczycie też, jak oceniają siebie Juniorki pod względem wyglądu? A także jak zachowuje się Siwon, gdy jest zły? Kyuhyun i Donghae wykażą się najlepszą ekspresją naśladowania zachowania Siwon'a zdradzając jego mistrzowskie przemowy. Kyuhyun natomiast opowie swoją miłosną historię... To tylko namiastka tego, co się wydarzyło w pierwszej części Specjalnego odcinka Strong Heart z udziałem Super Junior. Zapraszam!

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Credit: OMG
Eng trans from: sup3rjunior.com
Polish transtaled: swietej-pamieci
Timing: swietej-pamieci
@superjunior.pl

PO OBEJRZENIU PROGRAMU EDYTUJ SWÓJ POST!

UWAGA: Tłumaczenie pochodzi ze strony angielskiej o Super Junior, dlatego części, które nie dotyczyły Super Junior, nie zostały przetłumaczone. Ale nie ma tego aż tak dużo, wiec warto obejrzeć to, co nas interesuje, czyli kwestie Juniorkowe (a jest ich bardzo dużo, prawie cały program). Jeśli ktoś będzie chciał znać tłumaczenie pozostałych historii (chyba 4-5) to poczeka sobie na inne tłumaczenie :) Chciałam to przetłumaczyć jak najszybciej, żebyście się mogli cieszyć Juniorkami i tym, co dotyczy ich :)
Tłumaczyłam na pliku ściągniętym z MU, ale z MF też powinny napisy pasować, bo plik jest takiej samej wielkości :)
Jak zawsze dziękuję wam za mega wsparcie i życzę miłego oglądania :)

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...
Ostatnio zmieniony przez Estoir 2014-02-14, 11:31, w całości zmieniany 6 razy  

Yume-chan 
Żółwiasta~ xDD

Ulubieniec z SJ: Yesung i pozostała 14 <3333
Lover: Yesung <333 ... i kilku innych xD
Fav Pairing: Eunhae, YeKyu, Yehae, KyuMin, HeeMin, KyuChul
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: lipiec-sierpień 2010r~
Wysłany: 2011-08-30, 19:09   

Espe, kocham Cię!!!! xDD myślałam, że będzie to dużo później ;) dziękuje za tłumaczenie ^^

Ten Minsoo był świetny xD jego teksty były rozbrajające xD "jestem uroczy" xDD
Yesio! Yesio miał chyba więcej ujęć od Ciulka, nie może być xD (a Min to chyba ani razu się nie odezwał :[) i tak, on rzeczywiście jest naprawdę blisko z tą aktorką xDD on jest strasznie słodki~ <3
"Siwon, jedziesz" i dziki pisk niewyżytych fanek xD i "jajkowy abs" - nie zapomnę tego nigdy xDD
Widać, ze Minsoo zna całą dyskografię Juniorków i nawet teksty piosenek! xDD
"-jaka jest twoja ulubiona piosenka?
-sorry sorry
-a jak to leci?
-sorry sorry" haha xD kocham tego gościa xDD
Historia Hae mnie zabiła xD ale mu też współczułam, w końcu jak można nierozpoznać pana "Kim" ? xDDDDDDD
I ponawiam swoje pytanie, jak można pomyliśc Yesia z Junkim? Ja wiem, obydwaj strasznie przystojni, no ale całkiem różni xD
KyuWon ?? w życiu xDD to jest chyba gorsze od Yewooka xDDD
a jak już doszłam do Wooka to ja go chyba coraz bardziej lubię xDD mało gadał, ale jak już coś powiedział to zwijałam się ze śmiechu ;DD i czy mi się wydaje czy on jakoś wyprzystojniał ? :lol:
Czy tylko ja zauważyłam ten dziwny wyraz twarzy Ciulka kiedy Hodong zapytał się ilu członków ma SuJu ? :(
A! bym zapomniała, trzeba jeszcze trochę ponarzekać xD no więc, strasznie wkurza mnie fakt, że wszyscy dają Siwona na 1 miejsce... czy ja mam jakiś spaczony gust czy jak ? gdybym ja miała zrobić sobie taki ranking to na pewno nie zmieścił by sie w pierwszej 10... dałbym mu może z 11 miejsce (na 15)... a Hyuka... hmmm... na 7 xD

1 część była świetna, czekam na 2 część :] jeszcze raz, wielkie dzięki za tłumaczenie ^^
Ostatnio zmieniony przez Yume-chan 2011-08-31, 09:22, w całości zmieniany 1 raz  

ana0106 

Ulubieniec z SJ: Heechul
Wysłany: 2011-08-30, 19:12   

Dziękuje za tłumaczenie. Wszystkie Juniorki w programie jak zwykle prezentowały się nienagannie. Yesio miał na sobie taką fajną chustę w biała panterkę! Śliczna! Też chce taką! Ciekawa jestem jak oni siadają na początku programu, czy siadają po prostu jak chcą czy to jest im z góry powiedziane gdzie mają siedzieć?

Heechul był w tym programie rzeczywiście jakiś taki spokojniejszy i nie było go tyle ile zawsze jest jak jest w jakimś programie. Ale to jego inne oblicze też jest słodkie. Jestem ciekawa co zrobił, że MinSoo wydaje sie go naprawdę lubić i uważa go za doangseng. Chociaż w sumie Kiciul zdaje sie znać prawie wszystkie gwiazdy. Ten MinSoo rzeczywiście wydaje sie trochę straszny, ale Heechul w ogóle się go nie obawiał. Fajnie go kontrolował i pozował z nim z literką V ^^.

Rozwaliła mnie historia Siwona o tym jak spotkał MinSoo z siekierą w samochodzie. Siwon ma taki problem (ale dla nas to szczęście), że w większości programów jakie ja przynajmniej z nim widziałam, jak poruszają jego temat to dużo mówią o jego mięśniach i w konsekwencji zawsze chcą aby je pokazywał ^^. Jego mina jak kazano mu się przygotować do pokazania abs-s świetnie po prostu wyrażała jak się z tym czuje i to co prze chwila napisałam. Z parę razy przesuwałam fragment jak podnosi koszulkę żeby jeszcze raz zobaczyć ten brzuszek!

Historia Donghae była zabawna, ale rzeczywiście niezbyt dobra by przebić MinSoo. Historia Kyu była juz tez opowiadana tyle razy, że nie było w niej nic zaskakującego, czy nowego. Musi ją chyba jednak lubić skoro cały czas ja przytacza.

Najlepszy był Teuki: "Wszyscy poza Siwon jesteśmy na podobnym poziomie" xD. Nom ok, Siwon jest przystojny, ale jeśli chodzi o grupę to nie jest tak, że ma wszystko. Na przykład według mnie on nie śpiewa jakoś super (przepraszam fanki Siwona! ^^"), dobrze, ale nie rewelacyjnie. Jest elegancki i ma coś w sobie w swoim zachowaniu, ale patrząc na niego przez pryzmat zespołu i tego co każdy z członków w niego wkłada (śpiew, taniec etc.), to na pewno nie ustawiłabym Siwona na pierwszym miejscu. Siw w programie fajnie naśladował, swojego idola Jung Woo Sung'a. Ten aktor wydaje sie z jego opowieści tak idealnie nierealny w swoim zachowaniu jak z jakiegoś filmu. Z jednej strony to nieprawdopodobne, że taki jest ale równocześnie to fascynujące i chciałabym poznać kogoś takiego. Rozbawiła mnie tez historia Kyu o Siwonie kiedy mówił o tym, że Siown jak jest pijany to mówi, że go kocha xD. Jakoś tak nie interesuje sie aż tak bardzo Siwonem więc nie wiem z kim na najlepsze kontakty i zabawnie sie dowiedzieć, że z Kyu ^^. Albo jak Siwon odwalał z tym księżycem ^^". Jest taki romantyczny! W ogóle bardzo dużo w programie zdominowały rozmowy o Siwonie.

Denerwowały mnie w programie dwie rzeczy. To, że Yesiowi zawsze mówią, że musi walczyć o uwagę kamer i on sam musi się z tego tłumaczyć. Nie podobało mi sie też jeżdżenie po Hyuku! Przecież on jest przystojny! Nie wiem, o co chodzi reszcie SJ. Tak samo ta historia Kyu, że zdziwił się tak bardzo, że fanka wolała Hyuka od niego. Ja nie wiem co im nie pasuje w Hyuku.
Ostatnio zmieniony przez ana0106 2011-08-31, 13:17, w całości zmieniany 1 raz  

Nishi 
Yesios?awa

Ulubieniec z SJ: prince manager, jongjin
Lover: yeye
Fav Pairing: yehae, eunhae
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2011-08-30, 19:16   

Ach, pierwszy raz nie komentowałam programu na bieżąco, bo nie oglądałam sama, więc będzie mi ciężko.
Na początku muszę napisać, że ogrooooomnie polubiłam Choi Minsoo, świetny z niego gość, a i widać, że dobrze dogaduje się z Juniorkami (a przynajmniej z częścią xD). Ma też dość specyficzne poczucie humoru, lubię to.
Siwon przerażony widokiem Minsoo w samochodzie z siekierką - lol 8D W sumie musiało to całkiem zabawnie wyglądać, ale też bym się przeraziła xD
Shini zrzucił trochę kilo i już laski zaczęły na niego lecieć (nie dziwię się w sumie xD chociaż jak dla mnie to on zawsze był przystojny).
Yesiu twierdzący, że zna Soohyang, ummm, typowe xD Pierwsze zcwelenie się zaliczone, gratuluję. A reszta jak słodko zaprzeczała i mówiła, że kłamie :D
- Siwon, JEDZIESZ. :> No tak, co to za program bez Siwonowego absa? Chociaż śmiesznie się to ogląda. Tutaj wygląda na takiego zawstydzonego, pokazując brzuch, a na scenie swobodnie sobie lata bez koszulki.
Zdziwiło mnie także to, że Heechul zachowywał się wyjątkowo UROCZO. Dawno go takiego nie oglądałam. To zapewne dlatego, że to tuż przed wojskiem...
Historia Donghae </3 Coś mi się nie chce wierzyć, że ta babka rzeczywiście nie wiedziała kim on jest.
Jak Yesiu wyskoczył ze swoją opowieścią, to w myślach miałam jedynie "dobra, proszę Cie, usiądź i nie mów już nic, po prostu ładnie wyglądaj czy coś..." xD Ale przynajmniej się nagadał trochę :D Więcej niż Sungmin... ._.
Rozwaliło mnie drażnienie się Wooka z Hyukiem LOL, bezcenne. Trochę ostro mu dogadał, ale wszyscy wiedzą, że to tylko żarty, więc luz.
Siwon mówiący o tym aktorze, który go do siebie zaprosił (?)... o_o Dla mnie to wyglądało jakby chciał go uwieść, poważnie.
Mega długa historia Kyu... Tłumaczyłam wcześniej o tym artykuł, więc nie chciało mi się tego słuchać, ale jakoś przeżyłam xD Znowu pocisk wycelowany w Hyuka 8D W sumie ta cała opowieść brzmiała jakoś nierealnie, jakby Kyu się po prostu dram za dużo naoglądał, no ale wierzę mu xD Dziwna ta dziewczyna, że go nie chciała... Ale z drugiej strony miała już chłopaka, więc można zrozumieć.
No i końcówka z tym ich randkowaniem xD Oczywiście Heechul próbował zapanować nad sytuacją, twierdząc, że nagle wszyscy pozrywali ze swoimi dziewczynami... Mhm, tak xD Ach, po ich twarzach nie udało mi się niczego dowiedzieć... Ale i tak mam swoje typy, którzy z nich się spotykają ^^

Dziękuję za tłumaczenie. <3
Ostatnio zmieniony przez Nishi 2011-09-03, 21:11, w całości zmieniany 2 razy  

Yuushin 
Maknae Lover <3

Ulubieniec z SJ: 15
Lover: EvilMaknae Kyu ;3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, QMi, KyuRy
Kocham SuJu od: 27.07.10
Wysłany: 2011-08-30, 19:51   

eSPeeeeeeee <33333333
Specjalnie dla Twojego tłum. jeszcze tego nie obejrzałam TT TT
Ach, dzisiaj jest mój dobry dzień <3
Dziękuję <333333333333

Obejrzałam, uśmiałam się, żałowałam, że nie wszystko było przetłumaczone, ale naprawdę odjazd <3
Ten facet - Minsoo. Jezu, co za pozytywny człowiek. Jak się śmiał, i tak jak Hee powiedział, jest mega uroczy xDD Chociaż na pierwszy rzut nie wyglada. No proszę <3 Ogólnie widać, że ma dobre kontakty z Juniorkami. Lubię to <3
Ta aktorka nie taka ładna, a że szczęśliwa tam była to się nie dziwię. Ten aktor natomiast to niezły gość ^ ^ Umierałam ze śmiechu, gdy pokazał abs xDDDDDDD Potem kolej na Siwego, Minsoo nie mógł się doczekać chyba xDDDDDD I ten łysy z peruką też zabawny xDDD
Nie wiem czemu za każdym razem robią furorę z tego, ze Shini schudł. I tak przytyje niedługo pewnie. Dla mnie zawsze jest boski, ach i och <3 Ale z jaką dumą mówił, ze 15 kilo w 3 tyg. Tak by the way to niezdrowe > <
Yesio i jego potrzeba ujęć cudowna <3 Zrobi wszystko, nawet skłamie i spowoduje śmiech na sali <3
Mało pokazywali Sungmina. Chyba najmniej ze wszystkich TT TT
Heechul dużo gadał i wgl był taki słodki <3 I jeszcze czasami mówił Simon'owym głosem xDD Ach, podniecający jest ten głos <3
Historia Hae była KYUtna xDDD Kim Donghae. Awww > < I potem Kyu dopowiedział historię, którą już słyszałam! Na 100% xDDDDDDD Opowiadał to w ten sam sposób <3
Ach, opowieść Siwona i 'Super Junior Kangta' mnie rozwaliło. Siwy ma dobrą twraz do takich rzeczy. Z Yesiem już gorzej xDDD Ale ujęcia sa, najważniejsze <3
Ranking na najbrzydzego. Ej, serio nie rozumiem, dlaczego tak chwalą Siwona... Może na żywo lepiej wygląda oO I najeżdżają na Hyuka. Przecież on jest przystojny. Naprawdę. Jeden z naj, wg mnie...
Kłótnia wywołała wiele negatywnych komentarzy wśród fanów, a szkoda, bo przecież wiadomo, ze to tylko żarty.... <3
Potem historia miłosna Kyu. Czytałam wiele artykułów więc juz na spokojnie oglądałam, ale i tak stwierdzam, że głupi i on i ta, co go odrzuciła. Pffy, Kyu, pfyy xDDD
Jednak chociaż Hyuk na tym uzyskał.. Do czasu XD
Potem biedny Heechul nie wiedział co odpowiedziec, jeżeli chodzi o to, kto ma dziewczynę... Well, pewnie i tak większość z tego co mówili to kłamstwo. Nie sądzę, zeby ktoś z nich był z kimś. Umawiać się może umawiają... No i dobrze <3

Ogólnie odc. baaaaardzo mi się podobał i czekam na 93 <3
Tam zamiast śmiechu bd więcej łez <3
Sank Kyu eŚPe <3

+ Mój komentarz może być mało zrozumiały, wybacz XDDDDD

Ostatnio zmieniony przez Yuushin 2011-09-09, 20:57, w całości zmieniany 1 raz  

93antenka 
Madzia

Ulubieniec z SJ: KyuHyun, SungMin, Leeteuk, Hae
Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae, KyuMin
Wysłany: 2011-08-30, 19:54   

Omo, ja myślałam, że będę na to musiała długo czekać, a tu taki surprise xD
Sciągam :mrgreen:
Edit: Program był świetny, z resztą można się było tego spodziewać, bo większość historii już znałam :P Zdziwiło mnie trochę to, że HeeNim tak mało się odzywał, a on na ogół dużo gada, a tu miał może ze 3 ujęcia. Śmeiszny był ten gościu z bródką ( zapomniałam imienia) jak mowił, że SuJu to światowe gwiazdy a z tyłu musieli kucać :lol:
Historie były różne, ale DongHae się na serio nie popisał, Z resztą Hyuk ostrzegał, że tak będzie :-P I tekst Tuśka po historii rybki "Czy możemy zmienić zasady?" to mnie powaliło na ziemię. Dobrze, że Kyu chciał trochę podratować sytuacje opowieścią o tych dwóch dziewczynach, chociaż to było śmieszne to niestety im nie dużo pomogło. ale ta historia była zabawna, choć często się takie słyszy w tv :P
Przedstawienie Siniego było też fajne, szczególnie część o ramenie i królewnie śnieżce mnie rozwaliły, albo jak mówił, że mu wstyd tak się przebierać przy członkach SuJu... Biedny Shindong :->
Historia Siwona mnie nie porwała, a historię Kyu już słyszałam w kilku wydaniach, ale dalej mnie denerwuje mówiąc, że nie byłby zły jakby to była fanka Siwona, a jak jest Hyuka to go to wkurza... Nie rozumiem jego rozumowania...
I co mnie dobiło, gwóźdź do trumny... Ranking. Jak oni wszyscy mogą uważać, że EunHyuk jest najbrzydszy z nich wszystkich? Bez obrazy dla nikogo, ale Wook mu do pięt nawet w wyglądzie nie dorasta :P W ogóle jak zaczęli o nim gadać to wyglądał jak taka zagubiona sierotka i miałam nie odpartą chęć go przytulić ;-)
I tekst programu:
-Jak kto chciałbyś wyglądać? (do Hyuka)
-Jak ja? (Wook z tyłu)
Tak krótka jednak treściwa wymiana zdań mnie powaliła na kolana i dosłownie turlałam się po ziemi xD
Dziękuję bardzo za tłumaczenie i z niecierpliwością czekam na cz. 2 bo zapowiada się baaaardzo ciekawie :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez 93antenka 2011-08-31, 08:27, w całości zmieniany 1 raz  

Marleen 
Pastorowa

Ulubieniec z SJ: Wszyscy:)
Lover: Siwoniasty
Grupa krwi: Brh+
Wysłany: 2011-08-30, 20:23   

swietej-pamieci jesteś cudna dzięki za tłumaczenie skomentuje później ^.^

Program oczywiście świetny... Jak zwykle jechali po Siwonie ah jak mnie serce z tego powodu boli xD... żal mi było trochę Małpy z tym wyglądem no ale cóż
Jak dla mnie mistrzem w ogóle jest ten aktor co z nimi wszedł ...on jest genialny ciągle z niego się śmiałam..widać że koleś jest mega gwiazdą w Korei ;-)
czekam na 2część
Ostatnio zmieniony przez Marleen 2011-09-02, 00:12, w całości zmieniany 1 raz  

maki666

Ulubieniec z SJ: Leeteuk, Eunhyuk
Lover: Leeteuk <3
Wysłany: 2011-08-30, 21:23   

Przedewszystkim zwróciłam uwagę na to że przez cały program Sungmin wogóle nie zabrał głosu.
Z tymi klatami no to się Siwon popisał, ale mogli wszyscy się pochwalić, a nóż by ktoś nas zaskoczyłxD
Pozatym totalnie nie rozumiem jak oni mogą sądzić że Eunhyuk jest najmniej przystojny z nich wszystkich, totalna bzdura :-/
Historię Kyuhyuna o dwóch uczennicach już słyszałam ale śmieszne mieli przypadki gdzie ich nie rozpoznawano, trzeba przyznać, dziękuję za tłumaczenie:)
Ostatnio zmieniony przez maki666 2011-09-10, 09:52, w całości zmieniany 1 raz  

gang-aji 
Królowa fandomu

Fav Pairing: Leeteuk + zmarszczki
Kocham SuJu od: 14.05.2010
Wysłany: 2011-08-30, 21:27   

eSPe, jesteś cudownym człowieczkiem! Normalnie ja Cię chyba pokocham...! <3
Dziękuję,dziękuję, dziękuję!

Edit:

Cytat:
I nie rozumiem tego całego pojazdu po Hyuku. Uwielbiam go i uważam, że naprawdę wygląda bardzo korzystnie. Kiedyś wyglądał zdecydowanie gorzej :P Bardzo się zmienił, a chłopcy powinni to zauważyć!

Nic dodać, nic ująć. Teraz, jak patrzę na Małpkę, to nie mogę się powstrzymać, żeby nie rzucić kilku 'ochów' i 'achów'. Naprawdę wygląda teraz wspaniale i z pewnością nie jest na samym dole listy, ot co.

Co do Kyu... no, nie ukrywam, że jestem potwornie wrażliwą osobą, więc... o tak, wzruszyłam się. I zdecydowanie dzięki temu dużo bardziej go polubiłam (bo nie przepadałam za nim jakoś bardzo, bardzo). To musiało być dla niego straszne, kiedy okazało się, że ta dziewczyna stoi w kolejce do Hyuka... (btw. poza Małpki w tamtym momencie była bezcenna^.^)
Ostatnio zmieniony przez gang-aji 2011-09-06, 17:35, w całości zmieniany 1 raz  

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Lover: Siwon
Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2011-08-31, 01:07   

Odcinek był świetny. No ale z takimi gośćmi czego innego się spodziewać ;-)
Choi Min Soo, chociaż na początku może wydawać się dość ostry, ze względu na swój image i aurę, która sprawiała, że wszyscy się go słuchali, okazał się strasznie uroczym facetem z dużym dystansem do siebie.
Tusiek jak zawsze stara się zrobić wszystko dla dobra zespołu. Na początku chciał by, gdy będą obrywać tym podmuchem, to wszyscy za jednego, jednak później doszedł do wniosku, że chyba lepiej będzie zmienić trochę zasady XD.
Widać, że nawet takie gwiazdy jak członkowie SuperJunior nie zawsze są rozpoznawani.. Biedny Hae, blask HeeChula przyćmił umysł menagera... To było piękne jak chłopcy "rzucili" się na pomoc Rybci po tym jak skończył opowiadać historię. Pomylić Yesia z Junkim było by mi trudno, ale muszę przyznać, ze w jakiś sposób są do siebie podobni.
Reakcja Siwona w końcówce 35 minuty. Padłam. Jaki wstydliwy chłopak, kurcze.
Z jednej strony powtarzają, że Siwonowy wygląd jest poza konkurencją, z drugiej Hae mówi Siwonowi, że ten nie ma charyzmy, a Hyuk przyznaje, że nie lubi twarzy Siwona. Jeszcze te zaczepki Wooka XD I do tego wszystkiego to wrażenie, że właśnie takie docinki dowodzą temu jak wielka miłość panuje wśród członków SuJu. Nie ma przystojniejszej sardeli nad Hyuka!
Dzięki za tłumaczenie.
Ostatnio zmieniony przez memoria 2011-09-01, 08:14, w całości zmieniany 1 raz  

AnElf17 
SooNeul.

Ulubieniec z SJ: EunHyuk, Hae, Kyu, LeeTeuk
Lover: * Hyukkie *
Fav Pairing: EunHae *_*
Kocham SuJu od: 110510
Wysłany: 2011-08-31, 11:45   

Aaa ! eSPe jesteś cudowna !! Oglądałam już po ang, ale moja znajomość tego języka nie jest zbyt dobra, więc z chęcią obejrzę po polsku ;)

Mówiąc krótko to po polsku ogląda się znacznie lepiej ^_^ Dużo więcej się śmiałam, bo przynajmniej teraz wszystko rozumiałam :D
Jakoś nie śmieszyła mnie historia Choi MinSoo, ale i tak go strasznie polubiłam :D Ten jego uśmiech ! A abs ma naprawdę niezły .. buhahaha ! Jak niemowlaczek ! <333
Oj Hae.... aleś wymyślił historie... Hyuk miał z początku racje, że nie nią nie wygracie ^^ A HeeChul w tym kapeluszu tak słodko wyglądał ! Kochany *_* Choć jak go w nim pierwszy raz zobaczyłam to śmiałam się z niego 10 min :D
Yesio jak zwykle miał te swoje odpały ^_^ Szkoda, że nie tańczył ;p
Kyu... jego historia o przeznaczeniu.... Tutaj mi zabrakło, aż słów ^^
Ale i tak wszyscy sobie nagrabili przez to co mówili o Hyuku ! Przecież on NIE jest najbrzydszy ! Oszaleli czy co ?! :D
będę musiała sobie oglądnąć "New Tales Of Gisaeng" czy jakoś tak ;p Bo wydała mi się naprawdę zarąbista ^_^

Ostatnio zmieniony przez AnElf17 2011-09-03, 11:26, w całości zmieniany 1 raz  

Anett 

Ulubieniec z SJ: Hyuk, Hae, Kyu, Teuk..wszyscy
Lover: Donghae i Eunhyuk
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: dawna
Wysłany: 2011-08-31, 13:34   

Odcinek na prawdę super, ale szkoda, że nie było tłumaczeń do reszty gości.
Ten pan, który wjechał razem z SuJu.. jak on się tam nazywał.. <sprawdza> Lee Minsoo!! Tak właśnie on był mega świetny XD Jego teksty były rozbrajające ^^ Strasznie gościa polubiłam.
Kim Donghae XD Mega, choć cała historia szałowa nie była, mógł coś ciekawszego znaleźć XD A jak już mowa o nie poznawaniu ludzi to Yesung'a pomylić z Lee Junki'm? Dla mnie są kompletnie różni ^^
Nie spodobało się najeżdżanie na Eunhyuk'a że jest brzydki. Znaczy ja wiem, że oni zawsze po sobie jeżdżą i to jest u nich normalnie, ale są pewne granice. Moim zdaniem trochę przesadzili. Może Hyuk nie jest jakiś mega przystojny, ale to nie powód, żeby aż tak go zjeżdżać!
Shindong w tym przegraniu rozwalił mnie kompletnie XD
Historie które opowiadali inni członkowie o Siwon'ie strasznie mi się podobały ^^ Uwielbiam jak pokazują jak on się zachowuje :) Donghae i Kyuhyun byli w tym świetni :)
Historia Kyu była strasznie urocza, to jak się zachowywał w stosunku to tej dziewczyny, ale komentarz Yesung'a gdy wspomniał o oczach dziewczyny które drżały rozwalił mnie: "Czy coś wpadło jej go oka?"
Ogólnie odcinek mi się bardzo podobał i cieszę się, że był Siwon! :) Przerwał działalność w zespole co nie za bardzo mi się podoba więc miło było go zobaczyć :) Teraz czekam na drugą część ^^ i oczywiście dziękuję za tłumaczenie

Ostatnio zmieniony przez Anett 2011-09-05, 14:59, w całości zmieniany 1 raz  

nati 
Mimi ^.~

Lover: Zhou Mi <3
Grupa krwi: B Rh+
Wysłany: 2011-08-31, 15:52   

Świetny odcinek, który jeszcze lepiej oglądalo się z pl napisami :)
Już od pierwszej chwili, jak tylko zobaczylam Choi MinSoo, polubilam go. Gadane to ma, jest zabawny, szczery ( "Nasz Hodong... sporo urosleś") i totalnie rozbrajający. Po prostu charyzmatyczny. Jego historie też byly świetne. I nazwal Ciulka "gorącym doangsengiem" ^^ Rozbroilo mnie to, że ten gorący doangseng mial go kotnrolować. CIulek kontrolować kogoś, buhaha xD On sam niekiedy jedzie po calości ^^ Jednak uroczo razem wyglądali, robiąc "V".
Przy opowieści Siwona o siekierze przy samochodzie MinSoo padlam xD Miny Siwona tez zrobily swoje, jakby nie patrzeć. Sama pewnie też bym uciekala.
Im dalej, tym lepiej bylo. I śmieszniej. Zaczęlo się od Malpki, który powiedzial, żeby lepiej zaczeli bez historii Rybki, bo mogą przegrać ^^
Historie Juniorków byly lepsze i gorsze, ale zabawne. Historia Rybki zbladla przy historii Siwona i Kyu. "Sorry Sorry Kangta" buhahah :D
Jedno mi się nie podobalo tak do końca- to jak jechali po Malpce. Ja wiem, to program itp, no ale mimo wszystko. Szczególnie zaskoczyl mnie tu Wook O.o CHyba za duzo przebywa z Kyu i udziela mi sie jego cięty język ;D "Naprawdę zazdroszczę mu wszystkiego oprócz twarzy" i ta jego rozbrajająca szczerość na pytanie Hodonga " Czy dla ciebie Eunhyuk jest paskudny? Wook : Tak". Nawet bez chwili zawahania, tak po prostu, szczerze :) Nabijali się z Malpki, ale mimo wszystko nie odebralam tego bardzo negatywnie. Jakoś tak.

Ogólnie śmiechowy odcinek. Następny już nie byl taki do końca...

能冲就如狂风
奋力一搏惊险感动 熬过情绪万种
Ostatnio zmieniony przez nati 2011-09-10, 19:30, w całości zmieniany 1 raz  

Grey_Pura 

Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: Eunhae, Kyumin
Grupa krwi: AB
Wysłany: 2011-08-31, 20:18   

wkońcu znalażłam chwile żeby obejrzeć

program przezabawny x'D
goście dobrze dobrani no ale do rzeczy:

wszyscy sie śmieją, przestają i nagle słuchać YESUNGA x'D wspaniałe.
nie podoba mi sie że cały program siedzieli na Hyuku.. ale nie dlatego że go uwielbima (no po części dlatego xD) ale dlatego że uważają że Siwon jest przystojny. wybaczcie że to podkreślę ale:
SIWON NIE JEST PRZYSTOJNY ! ! ! !
naprawdę =.=
chciałam jeszcze dodać że Kyuhyun powiedział bardzo grzecznie xD "nie wliczając uroku, tylko patrzac na sam wygląd " (jakoś tak xD) no i chul "nie wiedziałem że coś z nim jest nie tak" kiedy to to sa największe wredoty ! A Wielebny taki mądry =.= (wiem wiem sie zbulwersowałam wielce )

kolejna rzecz moment o dziewczynach - magia. Tutaj naprawde sie uśmiałam z reakcji Hae i Siwona najbardziej Siwon patrzy w sufit , hae pije wode - nic wcale po nich nie widać. Samo to że Kyuhyun papla sobie co chce.

ten Minsoo wspaniały facet :D

dziękuje bardzo za tłumaczenie na polski :)

Doesn't Hyukjae look the best in grey?
in Grey --> Grey Pura.
Ostatnio zmieniony przez Grey_Pura 2011-09-11, 01:26, w całości zmieniany 1 raz  

Betti 

Ulubieniec z SJ: Hyuk, Hae, Siwon, Leeteuk, Yes
Lover: Hyuk, Joon, Hae
Fav Pairing: Eunhae
Wysłany: 2011-09-01, 11:15   

Widziałam tylko fragmenty, ale teraz miejmy nadzieję że uda mi się obejrzeć całość i to po polsku XD
Wielkie dzięki:D

Edit:
Właśnie oglądnęłam pierwszą część i uśmiech z twarzy mi nie schodzi:D rewelacja! nie ma to jak napisy po polsku, na prawdę jeszcze raz dzięki że to przetłumaczyłaś:). Świetnie się czytało historię Choi Min Soo z tym niemcem, jak i pozostałe;) a swoją drogą on tu był najlepszy hahaha ;D uwielbiam jego poczucie humoru XXD to jak podczas Kyuhynowej opowieści wyśmiał Yesia, albo mina gdy dostał w twarz zimnym powietrzem po przegranej z Siwonem, jest przeuroczy haha :mrgreen: wgl Shindong jako dziewczyna wygląda tu ślicznie hihihi a jeszcze ta wtopa Donghae z pierwszą historią hehe na prawdę nieźle się ubawiłam^^

SuJu forever...
Ostatnio zmieniony przez Betti 2011-09-01, 19:21, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu