| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Estoir
2014-02-14, 11:28
[23.08.2011/SHOW] Strong Heart Ep.92 - Super Junior Special
Autor Wiadomość
Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-09-01, 14:10   

Wiedziałam, że warto będzie obejrzeć ten program xD
Tak mało jest programów, gdzie chłopcy są razem, a szkoda, bo potrafią wspólnymi silami ożywić każde show. tym razem też oczywiście tak było.
Od początku spodobał mi się tez cały MinSoo, zachowywał się chwilami jak Jack Sparrow.. xD To jak dopiekał prowadzącemu na początku było świetne ;) I pomyśleć, że Ciulek miał go kontrolować w programie.. przecież Heechul sam siebie niekiedy nie kontroluje.
Padłam jak Siwon opowiadał o tym jak uciekł przed MinSoo.. ta siekiera w samochodzie serio mogła się źle skojarzyć. Wyraz twarzy Wielebnego podczas opowiadania był bezcenny i taki.. niewinny ^^
Dieta Shiniego też została tutaj poruszona- widać to temat bardzo na czasie. Nadal jestem w szoku, że tak schudł ;)) Ale widać, że dobrze się z tym czuje, nawet uśmiecha się jakoś tak pewniej i radośniej.
Jak tylko poruszono temat ABSów to wiedziałam, że Siwon się nie wywinie i będzie musiał pochwalić się swoimi mięśniami. ABS Siwona jest nieśmiertelny i jak widać jest już legendą. W każdym razie przy akcji z odsłanianiem ABSów tez nieźle się uśmiałam.
Hyuk z góry założył, że przez Hae przegrają.. jak zwykle nie mógł powstrzymać się od złośliwości w stosunku do swojej rybki.
Historia MinSoo o tych skokach do wody, jak dla mnie brzmiała nieco jak przestroga.. trzeba kilka razy dobrze się zastanowić, czy warto skakać do jakiegoś zbiornika z wodą, na główkę..
Aj, Kyu już chyba gdzieś opowiadał tą historię ze śledzącymi go dziewczynami, które poprosiły go o kupno papierosów.. musiał bardzo to przeżyć skoro opowiedział to raz jeszcze. Biedny Don.. jego historia została przyćmiona przez Siwona i Kyu.. Yesio też nie miał szczęścia xD
Wook chyba nauczył się nieco złośliwości od Kyu ^^ to jak wypalił, że zazdrości Hyukowi wszystkiego… oprócz twarzy, zabiło mnie xD I to z jaką niewinnością potwierdził, że dla niego Małpek jest paskudny.. mistrzowskie zagranie. Ale niech chłopcy mówią co chcą, dla mnie Hyuk jest śliczny i bardzo przystojny.
Siwon jest Az tak obrażalski? xD nie wiedziałam o tym.. ale historia Kyu o tym jak Swion zmartwił się, że jest u niego „w pierwszej trójce ukochanych członków zespołu”, a nie jest pierwszy utwierdziła mnie tylko w przekonaniu, że Wielebny lubi być pierwszy ^^ W ogóle, to duzo w programie czasu poświęcili Siwonowi..
Ciesze się, że zdecydowałam się obejrzeć ten odcinek i baaaardzo dziękuję ESPE, że go przetłumaczyła ;*
Ostatnio zmieniony przez Majanna 2011-09-02, 22:20, w całości zmieniany 1 raz  

Rin 
I am your Gamer~!

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Leeteuk
Lover: Cho Kyuhyun
Fav Pairing: KyuHae
Kocham SuJu od: styczeń 2010
Wysłany: 2011-09-01, 15:58   

Obejrzałam i muszę przyznać, że dobrze, że podzielili to na dwie części. W tej się uśmiałam aż zabrakło mi tchu, natomiast przy następnej wiem, że będę ryczeć, ale co poradzić.

Już wiem, że uwielbiam tego człowieka Choi MinSoo, jakiś znajomy mi się on wydaje, nie wiem czemu. W każdym razie na początku mocno się ubawiłam słuchając jego historii z basenu. Co do historii Donghae to sama byłam w szoku, że to już koniec, dobrze, że chłopcy ratowali sytuację, ale i tak nie wyratowali XD Kyu, mam nadzieję, że nie kupiłeś im tych petów... XD Co do najbrzydszych, przepraszam fanki Wooka, ale tu mogę się zgodzić, natomiast Hyuk jest przecież najbardziej atrakcyjny w czasach Mr Simple... W Perfection też tak było. Kyu, kocham Cię, ale nie masz racji, Hyuk nie jest na ostatnim miejscu xD
Pokazywanie ABSu Siwona XD O mało nie spadłam z krzesła, w ogóle jaki on skromny... XD
Co do jego historii i wcinania się Hae i Kyu to padłam, nie spodziewałam się czegoś takiego po nim, znalazł się pan obrażalski (wypad od Kyu <3 xD).
Przy histiorii Kyu ciężko się nie domyślić, że się wzruszyłam i muszę się przyznać, że miałam podobną historię, chociaż ja nie byłam taka odważna, ale też wierzę w przeznaczenie i po tym ta wiara mi się o mało nie załamała, teraz mi się trochę odbudowała i po własnych doświadczeniach, wiem, że Kyu tej wiary też nie mógł stracić zupełnie, bo ciężko jest o tym zapomnieć.

Jestem pewna, że o czymś zapomniałam, ale trudno xD
Czekam na drugi odcinek, choć jego się boję...

Saranghae <3

Ostatnio zmieniony przez Rin 2011-09-01, 19:43, w całości zmieniany 1 raz  

Yukiana 

Wysłany: 2011-09-05, 17:25   

:)
Ostatnio zmieniony przez Yukiana 2015-01-01, 16:36, w całości zmieniany 4 razy  

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-09-06, 01:19   

Obejrzałam ten okropny odcinek wraz z eSPe, meimei i Gumisiem xD przyznam, że strasznie się wciągnęłam xD
Pomysł, że SuJu będzie rywalizowało z tym kolesiem, jest świetny. Historia o spadaniu, którą opowiedział, była zdecydowanie lepsza od tego, co zaczął Hae. Ja sama byłam zdziwiona, że to już koniec opowieści. Pomoc Tuśka zdecydowanie nie pomogła >< musieli dostać parą. Heechul poczuł się nieswojo xDD

Historia Kyu była...hm...nie spodziewałam się, że ten zazwyczaj nie zdradzający emocji chłopak, potrafi tak się zachować, żeby zdobyć numer telefonu dziewczyny. Wręcz czatował na nią xD Przyznam, że spodobała mi się jego postawa. I uśmiałam się, jak okazało się, że ona była fanką Hyuka xD zadowolony rozsiadł się na krześle, hahah xDD

I nie rozumiem tego całego pojazdu po Hyuku. Uwielbiam go i uważam, że naprawdę wygląda bardzo korzystnie. Kiedyś wyglądał zdecydowanie gorzej :P Bardzo się zmienił, a chłopcy powinni to zauważyć! I jeszcze tekst Wooka mnie zabił...kocham go, ale nie wiem, czy naprawdę powinien dogryzać Hyukkowi w sprawie urody xD

Dziękuję za tłumaczenie i wspólny seans :*

lupus1833 
SuJu forever :*

Ulubieniec z SJ: Kocham ich wszystkich
Lover: Eunhyuk, Donghae
Fav Pairing: EunHea
Kocham SuJu od: sierpie? 2010
Wysłany: 2011-09-09, 20:23   

Na początek chciałam bardzo podziękować za tłumaczenie. Za ten odcinek miałam się zabierać( z ang sub) już jakiś czas temu ale się powstrzymywałam i czekałam na tłumaczenie.
Wracając od SH, program uwielbiam ale cała dziesiątka Juniorków podniosła wartość odcinka o jakieś 1000% :mrgreen: . Pokaz absów był cudowny( Siwon *O*) jajkowy abs mnie rozwalił ten koleś Minsoo jest wyjechany. Jak można być takim debilem i skakać na główke do wody która sięga do kolan.
Słodki Yesio nie przestaje mnie zaskakiwać. Odczuwa bardzo silną potrzebę pokazania się w tv, przypomina mi się program tvN Big Question with 50 Million People jeśli ktoś nie oglądam polecam.
Historia Donghae była całkiem ciekawa, jak ktoś mógł go nierozpoznać?! Reakcja SuJu jak Rybcia skończył swoją opowieść bezcenna. I oczywiście odpowiedzialność zbiorowa, aż kapelusz zmiotło Hee :-P
Jak oni mogli mówić, że Małpka jest najbrzydszy... On jest cudowny, piękny itd. Po co im ten rankingi w SuJu nie ma brzydalów. Jak dla mnie oni wszyscy są strasznie przystojni i nie umiałabym wskazać tego kto jest na ostatnim miejscu.
Teksty Siwona mnie powaliły nie widziałam, że z niego taki poeta. Ale nie martw się Siwon ja tez gapię się na księżyc w pełni :-P
Shini wyglądał cudnie w przebraniu Gisaeng :mrgreen:
Kyu i jego historia miłosna. Nie spodziewałam się że z Evil Maknae to taki romantyk ( zaskonocza jak w przypadku poety Siwona). Nieźle sobie zkminił z tą akcją z numerkami. Boshe jak bym była na miejscu tej dziewczyny z miejsca dałabym mu numer telefonu...
Końcówka była mocna, pytanie Hodonga o randkowanie ooo...Heechul był zaskoczony i nie wiedział co powiedzieć. Kyu nieźle wypalił, pewnie po powrocie do domu dostało mu sie.
Podsumowując ocinek był świetny uśmiałam się i dowiedziałam się czegoś nowego o Juniorkach.
Jeszcze raz dziękuję za tłumaczenie :-D

"?ycie bez muzyki by?oby pomy?k?."- Fryderyk Nietzsche
Ostatnio zmieniony przez lupus1833 2011-09-09, 23:29, w całości zmieniany 1 raz  

nanaka 

Wysłany: 2011-09-13, 00:40   

odcinek widzialam po czesci po ang bo sie doczekac nie moglam ale i tak z wielka chceci ogladalam z pl tlumaczeniem, no w koncu to po pl ;D. usmilam sie jak zawsze przy juniorach. ta laska.. wiedzialam, ze skads ja kojaze, az mi sie przyopomnialo ;D w paradise ranch grala.
minsoo jest mega zabawny i rzeczywiscie slodki i to w tym wieku ^^ ma swoj urok, jak opowiadal o tym szwarcenegerze to umieralam ze smiechu ;D gosciu wyszedl z wody jak gdyby nigdy nic po takim uderzeniu woah. minsoo mowil, ze mial zlamany kark.. z tego co mi sie wydaje jak sie zlamie kark to kaput><. moze mial pekniety albo uszkodzony ? ale tak czy siak masakraa.. dobrze, ze z tego wyszedl.
najbardziej mnie rozwalil oczywiscie ten bezsensowny ranking. jak oni mogli glosowac, ze hyuk jest najbrzydszy >< przeciez jest taki uroczy i slodki. u mnie jest w pierwszej 3 w suju.
jeszcze siwon mu pocisna, ze hodong wyglada lepiej ;x biedna malpeczka <3.
'niesmieszna historia hae mnie rozwalila. jka ludzie mogli go nie poznac a laska nawet uwierzyla, ze jest bratem kiciula - kim donhae xD'. fajnie jakby teraz ogladala ten program i jej sie glupio zrobilo hahaha xD.
stanowczo za malo mina bylo, ciul tez jakos malo sie odzywal, ale fajnie wygladal w tej siateczce od hae i kapeluszy ^^ .
omg nie wiem czemu mi sie ubzduralo, ze ten akrot od abs jest z 2pm XD'' ale sliczny jest swoja droga xD biedak chcial sie wytlumaczyc czemu jego abs zmalal, ale mu nie ozwolono ;D a siwon jaki ucieszony w ogole xd mial pokazac abs a tu nawet cyce pokzal ^^ i on niby nie trenuje, ta jassssne ;D.
wielkie dzieki za tlumaczenie, swietnie sie bawilam ^^

K:“Super Junior is the best when we’re complete”
Y:“YO WASSUP BABY YO MAN BABY”
D:“Oppa Mokpo Style. Eh~~~~ Sexy Eunhyuk”
D:“BABY!! Are you baby, baby?”

fan: Jongjin oppa, will you dye your hair like your brother ?
Jj: ... im still normal.

난 꿈이 있어요
HimsenFishy's Cloud
Ostatnio zmieniony przez nanaka 2011-09-16, 19:09, w całości zmieniany 1 raz  

Naoni 
Angel N.

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2011-09-16, 20:53   

Oglądałam już angielskie napisy, ale uznałam, że muszę mieć pracę eŚPe na swoim komputerze, także pobieram napisy polskie <3 Skomentuję, jak zassam i oglądnę jeszcze raz :D

Edit: Przyznam szczerze, że na początku bałam się oglądać to Strong Heart. Wiedziałam, że będzie należało do tych łzawych programów, po których będę się czuła tylko gorzej. A tutaj się okazuje, że w pierwszym odcinku więcej się uśmiałam niż płakałam :D

Najbardziej chyba powaliła mnie historia o Niemcu i później o wypadku MinSoo-ssi. Czułam od początku, że opowiadanie będzie do tego zmierzać. Hahaha, czułam to w pięcie.

Osobiście uwielbiam, jak Juniorzy opowiadają o sobie nawzajem. Można fajnie określić ich relacje... Chociaż czasami się zastanawiam ile z tego, co oni pokazują w telewizji jest prawdziwe, a ile wyreżyserowane. Teraz pewnie rzucicie się na mnie, że oni są naturalni i szczerzy w takich programach... Cóż, to tylko moja opinia, ale czasami wydaje mi się, że artyści SM mają ustalone pewne priorytety, których mają się trzymać. Niekoniecznie mówię tutaj o SuJu, którzy przecież mają swoje lata i pewne relacje pomiędzy nimi się tworzą. Chodzi mi o młodszych artystów.

Cóż <3 Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy.
Dziękuję eŚPe za tłumaczenie. Jesteś wielka <3
Ostatnio zmieniony przez Naoni 2011-09-30, 15:59, w całości zmieniany 2 razy  

Ariv 
Seisevan

Ulubieniec z SJ: Kyu, Wookie, Ciul, Yesung
Lover: Sungmin
Fav Pairing: HanChul, KyuMin
Wysłany: 2011-10-02, 18:16   

Już raz dodawałam komentarz, ale został chyba został usunięty, bo mądra Ariv zapomniała. Tym razem jednak obejrzę zaraz po pobraniu i zaraz po obejrzeniu skomentuję. I oczywiście dziękuję za tłumaczenie, bo wiem, że nie jest łatwo.

EDIT:
Odcinek obejrzałam do około połowy, ale postaram się już co nieco skomentować. Na początku napiszę może, że uwielbiam programy, gdzie juniorki są razem. Atmosfera jest wtedy zabawna i uśmiecham się jak głupi do banana, kiedy widzę, że razem naprawdę się dobrze bawią. I dokuczają sobie ;D
Naprawdę, chyba nie ma programu, gdzie nie każą Siwonowi pokazać klatę :D Ale oczywiście nie zaprzeczam~! Historia Wielebnego, który uciekł przed MinSoo - mistrzostwo xD Tak samo MinSoo, który nabrał w basenie "Arnolda Schwarzenegera"! Poza tym uśmiałam się również, jak Minsoo mówił, jak juniorki wyglądali przed rozpocząciem programu. To musiało wyglądać świetnie, kiedy wszyscy tak kucali xD
Jak tylko dokończę odcinek, napiszę więcej.
Ostatnio zmieniony przez Ariv 2011-10-04, 22:18, w całości zmieniany 2 razy  

ciastko 

Ulubieniec z SJ: Heechul, Eunhyuk
Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Kocham SuJu od: 17.07.2011
Wysłany: 2011-10-05, 12:11   

Nie poszlam do szkoły, wiec z skusze się i obejrze :) Obejrzę i skomentuję ^^

Edit:

Jeju! Odcinek super! bardzo fajnie się oglądalo. Napewno ze wzgledu na napisy i oczywiście na obeconść SuJu :D

Co do ich historii. Tusiek bardzo fajnie postąpil, z tym aby wszyscy dostali tym czyms :) Histroria Donghae mnie powaliła xD Albo to z Arnoldem Schwarzeneggerem, mnie rozwaliła xD Nie mogłam wytrzymać Choi Min Soo jak pokazał swój abs! Za to Siwona <mhmhm> (aż kilka razy przewijałam i patrzyłam) xD Kyu historia z przeznacznieniem xD Dobra byla! Jedna rzecz mnie dobiła.Dlaczego on śmieją się z Eunhyuka?! On jest śliczny! I jak Wook, mógł powiedzieć, że zazdrości mu wszystkiego oprócz twarzy? :c ahh. Mam nadzieję, ze dadza już mu spokój :)

Odcinek jednym słowem super! Idę ogladac nastepną część.Dziękuję za tłumaczenie! :D
+nadużywam 'xD'
Ostatnio zmieniony przez ciastko 2011-10-07, 16:01, w całości zmieniany 3 razy  

Cassie96 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Lover: Yesio i Hae!
Fav Pairing: MinWook EunHae YeWook
Kocham SuJu od: Wrzesień 2011
Wysłany: 2011-11-13, 14:09   

Dziękuję za tłumaczenie :D Najbardziej się uśmiałam jak Kyuhyun opowiadał o tej dziewczynie :-D Nie wiedziałam, że można zrobić taki super program! A jak Leeteuk próbował się na początku wywinąć od kary xD i Donghae i jego historyjka... :mrgreen: Jeszcze raz dziękuję za przetłumaczenie i udostępnienie ;-)
Ostatnio zmieniony przez Cassie96 2011-11-20, 15:05, w całości zmieniany 2 razy  

Miju 

Lover: Donghae &#9829;
Kocham SuJu od: Lipiec 2011
Wysłany: 2011-11-15, 15:45   

Dzięki z udostępnienie ;) Trudno jest uzbierać 50 postów jak nie chce się pisać głupot xD
I dzięki za tłumaczenie.

Edit:
Uwielbiam ten odcinek, co 5 minut lądowałam na podłodze tarzając się ze śmiechu. xD
Donghae, mój biedny. Wyśmiali jego historie, która może nie była smieszna ale widać że go dotknęła.
Leeteuk, szkoda że nic nie opowiedział, ale i tak go kocham.
Siwon jak zawsze boski, ale zauważyłyście jak on cały czas poprawiał spodnie? xD I z tym koniem...
Eunhyuk, najbardziej ucierpiał, moim zdaniem nie jest wcale ostatni w rankingu. A jaki był zawstydzony w niektórych momentach :(
Wookie, jak mogłeś tak się nabijać z Małpeczki?!
Heechul, ja ja za nim tęsknię!!

Reszta mało się niestety odzywała, woleli się pośmiać xD.

Mój komentarz do odcinka: Kocham MinSoo. Jest najlepszy! Nie mogłam oderwać oczu od Juniorków, ale ten facet mnie rozwala xD A jak się nazywa ten przystojniak? ;)
Ostatnio zmieniony przez Miju 2011-11-16, 19:24, w całości zmieniany 1 raz  

Youji 

Ulubieniec z SJ: Kyu, Min
Lover: Sungmin / Kyuhyun
Fav Pairing: Eunhae, HyukMin, QMi, HeeTeuk
Grupa krwi: AB rh+
Wysłany: 2011-11-17, 18:49   

Wielkie dzięki za udostępnienie ^^ jak tylko obejrzę, to skomentuję

odcinek świetny, dzięki za tłumaczenie ^^

Niektóre historie mnie zabiły:
Siwon stojący przed lustrem: " Donghae, chodź tu.... Myślisz, że mam urok?"
Donghae z dziko poważną twarzą: Uważam, że nie masz uroku i gdybym był dziewczyną nie polubiłbym cię"

Padłam xD Hae jak możesz - biedny Siwon xD

albo

Siwon mówiący Kyu, że go kocha najbardziej, to było takie urocze <3

A poza tym, to biedny Hyuk:
EH: "Myślę, że jestem przystojniejszy od Hodong'a"
HD: "Siwon z twojej perspektywy Eunhyuk jest przystojniejszy czy Kang Hodong?"
SW bez namysłu: " uważam, że Hodong" xD

A oprucz tego, to od początku wiedziałam, że Yesung jest podobny do JunKi'ego (szczególnie we fryzurze, którą kiedyś miał xD ) i chyba zostanę fanką tego MinSoo, bo genialny był xD
Ostatnio zmieniony przez Youji 2011-11-19, 21:37, w całości zmieniany 1 raz  

Kirin 
mój bias to Chanyeol

Ulubieniec z SJ: Heechul, Eunhyuk, Hangeng, Kib
Lover: Park Chanyeol
Fav Pairing: HanChul, Baekyeol
Grupa krwi: HM
Kocham SuJu od: około październik 2010
Wysłany: 2011-11-20, 15:12   

15kilo w 3 tygodnie Shindong jest moim idolem!!

Dobra była historia Siwona o tym facecie z siekierą w Jeepie, a swoją drogą jak on się nazywał? Muszę poszukać na necie innych zdjęć jego ABSu

[po czasie] Edit to był Choi Min Soo

Dobra była historia, jak gościu Shwarzenneger nurkował na basenie o głębokości do kolan :D Ale to chyba niemożliwe, bo on by przecież upadł na głowę?? Czasem mi się wydaje, że niektóre historie z programów są zmyślane xD

Ej A Super Junior są naprawdę na 7miejscu ŚWIATOWEJ listy sprzedających albumów?? Coś mi tu nie pasuje, mają większe powodzenia jak sławni amerykanie?

Nie rozumiałam, o co chodziło z tą panią od Siwona i Sorry Sorry Kanta, wytłumaczy mi to ktoś? Czemu oni się tak z tego śmiali?

Ostatnio czytałam tu bartykuł, że Unhyuka ustawili na ostatnim miejscu pod względem wyglądu. Czy ten artykuł powstał od tego programu? Bo kYUhyun powiedział o nim że w jego oczach na końcu to jest on…

A Ryeowook to mu pojechał „zazdroszczę EUnhyukiowi. Naprawdę mu zazdroszczę, wszystkiego oprócz twarzy… Ej no sorry Ryeo ale Euni jest od ciebie podtym względem ładniejszy :P

A pytanie prowadzącego „czy dla ciebie, Eunhyuk jest PASKUDNY” WTF?!?!
A odpowiedź „tak” no ja może nie mam poczucia humoru, ale jak tak w ogóle można???

Dobrze mu odpowiedział Eunhyuk „nawet jeśli nie uważałem siebie za przystojnego, ale on nie powinien o tym mówić”

I zakryte celowo oczy … No i jeszcze ten tekst z rodzicami…. [mógł w to nie mieszać chociaż swoich rodziców]

Porównywanie kto jest brzydszy Eunhyk czy Ryeowook – ja nie wiem ale takie porównania to nie wiem czy w ogóle powinny być w takim programie

„On jest obłąkany” ten tekst był LOL! Ale za to prawdziwy

Ale wyzwanie od tłuściochów to już było mocne, nie ma co, pojechali po sobie w tym programie że hej

------ przechodząc jednak do rzeczy: Heechulowi aż zdmuchnęło kapelusz :D jak na nich dmuchali tym dymem

Parodia Shindonga była bardzo śmieszna

„gdybyś urodził się od nowa, chciałbyś urodzić się z twarzą Eunhyuka?” nie no, co za pytanie, ja nie mogę …

„Ryeowook jest jak przystojny oppa, a Eunhyuk, jak przystojna sardela” xD

………….
…………….
………………..

Ale jak ten facet ściągnął perukę i powiedział „jedziemy” to myślałam że tutaj zejdę na tym swoim krześle ze śmiechu, leżałam i kwiczałam po prostu, to było EPICKIE!

Bytheway. Heechul w tym odcinku wyglądał ślicznie i podobał mi się jego sweter i kapelusik :D

Co do komentarzy uczestników:
„a Min to chyba ani razu się nie odezwał :[„ tym top ja się zgadzam, w ogóle zapomniałam że on był na Sali
„i czy mi się wydaje czy on jakoś wyprzystojniał ?” wyglądał ładniej, ale i tka brzydziej od Eunhyuka :P

„Czy tylko ja zauważyłam ten dziwny wyraz twarzy Ciulka kiedy Hodong zapytał się ilu członków ma SuJu ? :(„ która to była minuta????????

„A! bym zapomniała, trzeba jeszcze trochę ponarzekać xD no więc, strasznie wkurza mnie fakt, że wszyscy dają Siwona na 1 miejsce... czy ja mam jakiś spaczony gust czy jak ?” u mnie on byłby dopiero w drugiej piątce (miejsca 6-10)

„Ciekawa jestem jak oni siadają na początku programu, czy siadają po prostu jak chcą czy to jest im z góry powiedziane gdzie mają siedzieć?” dobre spostrzeżenie

„Chociaż w sumie Kiciul zdaje sie znać prawie wszystkie gwiazdy.” Z tym to ja się zgodzę

„Fajnie go kontrolował i pozował z nim z literką V” a w której to było minucie?

Mam nadzieję że mój długi komentarz, usatysfakcjonował pracę espe :D

„Zdziwiło mnie także to, że Heechul zachowywał się wyjątkowo UROCZO. Dawno go takiego nie oglądałam. To zapewne dlatego, że to tuż przed wojskiem...” wybaczcie ale nie miałam wtedy kokpa i się nie orientuję jak on wyglądał, ale czy ten odcinek jest na pewno sprzed wojska? Czy on nie miał zbyt długich włosów??

„Dla mnie to wyglądało jakby chciał go uwieść, poważnie.” I Nie tylko dla ciebie

ai wa eiendesu
Ostatnio zmieniony przez Kirin 2011-11-21, 14:49, w całości zmieniany 1 raz  

swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-11-25, 12:52   

Kirin napisał/a:
Nie rozumiałam, o co chodziło z tą panią od Siwona i Sorry Sorry Kanta, wytłumaczy mi to ktoś? Czemu oni się tak z tego śmiali?

Kangta jest seniorem (hyungiem) z tej samej agencji co Super Junior. Siwona czasami mylono z Kangtą, bo widziano między nimi podobieństwo, jak Kangta był młodszy. Ta babka nazwała Siwona Kangtą, ale powiedziała słowa z "Sorry Sorry", i zorientowała sie, że go pomyliła, dlatego uciekła ^ ^
Kirin napisał/a:
ale czy ten odcinek jest na pewno sprzed wojska? Czy on nie miał zbyt długich włosów??

Tak, to był odcinek przed wojskiem, date wydania masz na opisie, a nagrywali kilka dni wczesniej. Kiciul ściął włosy tuż przed wstąpieniem do wojska (chyba 2 dni?)

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...

Yuushin 
Maknae Lover <3

Ulubieniec z SJ: 15
Lover: EvilMaknae Kyu ;3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, QMi, KyuRy
Kocham SuJu od: 27.07.10
Wysłany: 2011-11-25, 22:52   

swietej-pamieci napisał/a:
Ta babka nazwała Siwona Kangtą, ale powiedziała słowa z "Sorry Sorry", i zorientowała sie, że go pomyliła, dlatego uciekła ^ ^

A to nie Siwon uciekł? Bo to tak wyglądało i brzmiało, że Siwon się zasłonił tą rąką i uciekł... Tak to ja widziałam. Dlatego tak teraz czytam co napisałaś, obejrzałam jeszcze raz i nadal myślę w ten sam sposób...

Odpowiedz do tematu