| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Estoir
2014-02-14, 11:28
[23.08.2011/SHOW] Strong Heart Ep.92 - Super Junior Special
Autor Wiadomość
swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-11-25, 23:07   

Yuushin, możliwe, że on xD
Chociaż mi się wydaje, że on naśladował tą babkę, która go pomyliła, że to ona przez to, że nazwała do Kangtą to ze wstydu zasłoniła się i uciekła? ^ ^

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...

cirra 
CirHae forever.

Lover: Donghae. <3
Fav Pairing: EunHae ofc.
Kocham SuJu od: 15.08.2010r.
Wysłany: 2011-12-01, 16:39   

Hahah spoko odcinek. Już samo wejście mnie rozwaliło z tym facetem xD
Ale denerwowało mnie to, że cały prawie odcinek skupiał się wokół niego.
Klata Siwona *__* ach!
Wgl opowieść Hae to jakieś gigantyczne WTF?! Co to w ogóle było, hahah "I wtedy pomyślałem, że muszę ciężej pracować, tak tak" "Skończyłes?" "Tak, skończyłem na synu generała" buahahahahahahahha xD
To Kyuhyun miał o wiele wiele ciekawszą :D
A "Sorry Sorry Kangta" mnie tak rozwaliło, że do teraz się nie mogę podnieść xD
Yesung jeszcze dobrze nie zaczął mówić: "w Chinach zostaliśmy zaproszeni" a ktoś tam już Haaha, a Yesung takie wtf haha xD
A co oni potem zrobili z Hyukiem, naprawde mi się go przykro zrobiło xD A Wook: Zazdroszczę Hyukowi, naprawdę wszystkiego mu zazdroszczę oprócz twarzy" buahahhha :D
Ten stary w peruce to chyba nie ogarniał xD Boże, on mi się z takim jednym pokemonem skojarzył.
Czemu oni sobie tak non stop z Hyuka żartują? Czasem naprawde mi go żal.
Donghae jest mistrzem w udawaniu Siwona,wgl wychodzi na to że on jest taki dziwny że go wszyscy umieją naśladować i każdy ma z nim jakąś anegdotę xD
Świetne to. xD
Dziękuję za tłumaczenie :))

Always EunHae lover <3
Ostatnio zmieniony przez cirra 2011-12-09, 18:52, w całości zmieniany 1 raz  

pus
balladzistka =P

Lover: Kyu
Grupa krwi: A
Wysłany: 2011-12-09, 15:39   

Nie no, leżę i kwiczę <lol2> xD naprawdę uśmiałam się nieziemsko! Uwielbiam ten program =D
Oprócz SJ byli świetni goście, a ten aktor boski *.* ah! ciacho nieziemskie =D <leci sprawdzić w jakich dramach grał xP>

Co do historii SJ, to wszystkie były przezabawne xD chociaż szkoda było mi Hyka! xD nie rozumiem czemu on tak po nim pojeżdżają, że taki brzydki jest xD przecież Hyuk to przystojniaczek =D! Ah! Tekst mamy Wookiego był boooski! xDDD hahaha, nie ma to jak pocieszająca mama xD hahaha Co do historii Kyu - pewnie teraz dziewczyna sobie pluje w twarz xP dobrze! Niech Kyu czeka na mnie xP ja będę jego przeznaczenie xP lol hehe

Fragment z ABSami! *o* Siwon ma boską klatę! Mimo, że nie uważam go za mega przystojniaka to trzeba przyznać, że ma boooskie ciało!

Ah i na końcu pytanie do Hee o dziewczyny! xD ah! Niedobry Kyu wpakował hyungów! xDDD cały niższy rząd nie wiedział co powiedzieć xDD szczególnie było widać to po minie Chula xD

Dzięki za tłumaczenie ;3
Ostatnio zmieniony przez pus 2011-12-09, 19:34, w całości zmieniany 1 raz  

KaoruKasumi 
jeżyk~~<3

Ulubieniec z SJ: Ryeo , Kyu , Henryś , Zhou Mi
Lover: Yesung , Sungmin <33
Wysłany: 2011-12-17, 18:09   

Nie mogę się przestać śmiać po tym odcinku niach niach xD
Z początku to co pamiętam to było zobaczenie klatki Siwona i reakcja moja łaa...jest taka boska *O*
Opowieść Donga mnie rozwaliła po jego historii dostałam zonka :shock: co to było ?! Śmieszniejsza była bardziej historia Kyu i Siwona to było dobre "Sorry Sorry Kangta" <lol2>
Co do opowieści Yeśka to mnie bardziej początek rozbawił jak ledwo co zaczął mówić a tu nagle śmiech Siwona a ten takie spojrzenie WTF? hahahaha
Potem jak z EunHyuka się zbijali tak mi go szkoda było uuu~~ Wook co dawał to mała bania wyjeżdżał z takimi tekstami np. ''Zazdroszczę Hyukowi, naprawdę wszystkiego mu zazdroszczę oprócz twarzy" hahahahaha dobre :mrgreen: Potem Wook zaczyna mówić co rodzina czy tam jego mama mówi a Hyuk już ''Skończ już !'' hehehe
Genialne , świetnie nie jestem w stanie określić jak mi się to zarąbiście podobało uśmiałam się nieźle xD
Dziękuję za tłumaczenie ^^

Ostatnio zmieniony przez KaoruKasumi 2011-12-18, 00:12, w całości zmieniany 1 raz  

Hawana 
all

Ulubieniec z SJ: all
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: Hanchul
Grupa krwi: Arh- albo 0 xd
Wysłany: 2011-12-22, 23:36   

Hae jak on naśladowałSiwoa <3 haha to było boskie :D
Podziwiam , ze potrafią tak otwarcie mówić o swoich przeżyciach , w sumie taka terapia grupowa się przydaje : )

Bardzo fajny odcinek , polecam !

Konayuki 
KONA OPPA.

Ulubieniec z SJ: Mimi, Ryeo, Henry, Yeś, Teuk
Lover: ~ KYUHYUN ~
Fav Pairing: QMi, KyuWook
Kocham SuJu od: 18 grudzień 2011
Wysłany: 2011-12-25, 10:18   

Biedny Hyuk xD Współczułam mu bo z niego przecież taki przystojniaczek ^^

Historie Kyu z papierosami widziałam już w innym programie, ale to o tym przeznaczeniu... Biedaczek...

A to "Sorry Sorry Kangta"... dobre... jeszcze pozbierać się nie mogę xD

Pierwszy raz widziałam ten program i muszę przyznać, że jest klawy ^^
Ostatnio zmieniony przez Konayuki 2011-12-27, 23:35, w całości zmieniany 1 raz  

kazami 

Ulubieniec z SJ: Siwon, Yesung
Lover: Kyu ^^
Grupa krwi: A RH+
Wysłany: 2012-01-08, 22:15   

Nareszcie obejrzałam. Niestety znalazłam czas dopiero po północy i efekt był taki, że musiałam się powstrzymywać przed głośnych śmiechem żeby nie pobudzić rodzinki.
Wyjątkowo bohaterem numer jeden tego odcinka nie był żaden z juniorów, a ten uroczy i charyzmatyczny facet z brodą ( wybaczcie, nie pamiętam jak się nazywał ). Sposób w jaki opowiadał swoje historie w magiczny sposób zmieniał je z nudnych lub tragicznych w coś fantastycznego. Widać yło, że sie po prostu bardzo dobrze bawi i skutecznie wciągał w to innych.
Bohater numer 2 to zdecydowanie Siwon i to nie ze względu na jego klatę ( wow - wyglądała jak namalowana ), ale ze względu na historie o nim. Przykładowo ta o księżycu, oglądaniu się w lutrze, lub nieodwzajemnionej miłości do Kyu. XD
Yesio jak zwykle dawał z siebie wszystko by zaistnieć przed kamerą. Po pamiętnym odcinku EHB kojarzy mi się głównie z uroczym szczeniaczkiem. Jakoś tak jego zachowanie pasuje mi do tego określenia.
Dzięki za tłumaczenie ^^
Ostatnio zmieniony przez kazami 2012-01-12, 22:52, w całości zmieniany 1 raz  

Shaolcia 

Ulubieniec z SJ: Siwon, Leeteuk, Eunhyuk
Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2012-01-09, 15:49   

Nie mogłam słuchać tych głupot co mówili o małpce.. Ale pomimo to prawie cały czas się śmiałam jak idiotka ^^ A gdy Siwon pokazał brzuszek... :oops:

Baardzo fajne, dziękuje za tłumaczenie :)

Ostatnio zmieniony przez Shaolcia 2012-01-09, 20:36, w całości zmieniany 1 raz  

EvilMonkey 
Hyuczek.

Ulubieniec z SJ: Henry
Lover: Hyukjae
Fav Pairing: YeHyuk
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: 27.12.2010
Wysłany: 2012-01-24, 20:23   

To muszę ściągnąć i to obowiązkowo. Dzięki za tłumaczenie <3
EDIT:
Chyba Bóg powinien mnie pokarać, że tak długo zwlekałam z oglądaniem tego odcinka xD
To jest świetne! Choi Minsoo to na prawdę sympatyczny gość. Widać, że na prawdę zna piosenki SJ
Cytat:
-Jaka jest twoja ulubiona piosenka?
-Sorry sorry
-Jak to leci?
-Sorry sorry
xDDD Uwielbiam to. I jego historia z basenem... Rozwalił mnie tym.
Chciałabym zobaczyć jak Yesung masował twarz Donghaego jajkiem. Ciekawe to musiało być. I ten jego wnerw gdy rzucił nim o ścianę! Yesław jest miszczem xD
I teraz czas na bulwers.........DLACZEGO ONI MÓWIĄ, ŻE HYUK JEST NAJBRZYDSZY ?!Nigdy nie lubiłam tego żartowania z niego. Przecież on jest przystojny...szczególnie teraz ^^ Głupie Juniory, nie lubię ich za to, ale tak teraz myślę, to na prawdę ciężko by mi było wybrać ostatnie miejsce.
Zdziwiło mnie zachowanie Kiciula. Jakiś za spokojny był. To aż podejrzane.
Podobały mi się historie Kyu. Z tymi papierosami.. Haha, można się uśmiać, ale o jego miłości była na prawdę smutna. Miał ciekawy pomysł z tymi numerkami. Podobało mi się jak opowiadał tą historię. Tak jakby opowiadał całym sobą.
Na prawdę świetnie się to oglądało ^^

"Don't worry, I am a superman." ~ Yesung
Ostatnio zmieniony przez EvilMonkey 2012-02-24, 21:01, w całości zmieniany 4 razy  

Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2012-01-25, 21:21   

Musiałam zrobić sobie krótką przerwę między egzaminami, więc postanowiłam obejrzeć, akurat ten program. Muszę przyznać, że dostarczył mi naprawdę wiele atrakcji ;). Wreszcie mniej więcej zrozumiałam mechanizm w jaki sposób ten program działa.
Chociaż pierwszy raz spotkałam się z nazwiskiem Cho Min Soo, to nawet go tutaj polubiłam. Jego historia o nurkowaniu była genialna. Ma prawdziwy dar do opowiadania i budowania napięcia. Nie mogłam przestać się śmiać.
Heechul jak zwykle w centrum uwagi, wszędzie ma znajomości. Natomiast biedny Yesung, chciał zabłysnąć, a każdy od razu wytknął mu kłamstwo :). W tym programie wszyscy mają cięty język. Sam Ryeo mnie zszokował poprzez jego bezpośrednią odpowiedź. "Czy według ciebie Eunhyuk jest paskudny?", R.:"Tak". Po prostu padłam :). Jest wiele takich smaczków, więc zachęcam do obejrzenia!
Ślicznie dziękuję za tłumaczenie!
Ostatnio zmieniony przez Saramizu 2012-02-04, 19:09, w całości zmieniany 1 raz  

shelly 
AEGYO POWER!

Lover: Donghae, Youngjae, Kris, Sunny
Fav Pairing: LennShell
Kocham SuJu od: 10.08.2011
Wysłany: 2012-02-09, 18:25   

hahahahahahaha . kocham ten odcinek ! ^ ^ . i ten fragment z wejściem xDD .
- On jest moim gorącym doangsengiem.
- Taką właśnie jestem osobą.
Ahhh ten Heechul xDDD .
" Dooo dooo doo doo " To też było świetne xDDD .
" Sorry Sorry , Kangta " hahahahahahah poryczałam się przy tym " xDD .
""Heechul, czy ty masz korek w ustach?" - * chwila spokoju * ahahahahhahahahahahahahahhahah .
"Siwon, gdzie jesteś?" "W domu " - jaka szczerość xD .
A to żartowanie z Hyuka nigdy nie było śmieszne. Nie wiem czemu oni z niego żartują . >< . Jako , że jestem osobą która strasznie łatwo się rozprasza wszystko w tym odcinku , wydawało mi się śmieszne xDD . Dziękuje za tłumaczenie ^ ^ .

Ostatnio zmieniony przez shelly 2012-02-09, 19:06, w całości zmieniany 1 raz  

Emalfi 
Kyaa~!

Ulubieniec z SJ: Donghae
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: Eunhae
Kocham SuJu od: 10.07.2011
Wysłany: 2012-02-28, 20:50   

pobieram xD

" Sorry Sorry Kangta" i ta prezentacja wielebnego ^^
Ale ta ankieta Tuśka, kto najbrzydszy po prostu mnie rozwaliła. Ale racja, że Eunhyuk jest przystojną sardelą xD . Ale na końcu o tym wojsku T^T Wzruszyłam się.
Ostatnio zmieniony przez Emalfi 2012-03-13, 12:20, w całości zmieniany 2 razy  

Harusia 
Madame Hara ~

Lover: ~ LeeTeuk ~
Fav Pairing: EunHae, MinWook, QMi
Kocham SuJu od: 16.07.2011r
Wysłany: 2012-03-13, 13:59   

Haha.. genialny odc. :D Nie zgodzę się z nimi że małpka jest najbrzydszy O,o, bidulek taki byl jak wszyscy się z niego nabijali :x. Generalnie odcinek mega i chyba obejrzę go jeszcze raz xP.

This song is dedicated to the world’s biggest fan club
The ‘ELF’, my girls, my angels. <3
Ostatnio zmieniony przez Harusia 2012-03-17, 13:17, w całości zmieniany 1 raz  

PTa4 

Wysłany: 2012-04-23, 19:24   

Dobry odcinek ciekawa opowieść z Niemcem. Daje coś do zrozumienia, natomiast nie wiem o co chodziło z ty Kantig, czy jakoś tak, nie pamiętam. Rozumiem że Siwon został z kimś pomylony tak? Za to DongHae się nie postarał. I nie wiem o co była ta kłótnia chłopaków kto jest brzydszy. :P

Dzięki zza tłumaczenie.
Ostatnio zmieniony przez PTa4 2012-05-06, 19:31, w całości zmieniany 1 raz  

DoktorK 
geek in the pink

Ulubieniec z SJ: Leeteuk, Eunhyuk, Heechul, Kib
Fav Pairing: EunHae, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2012-05-10, 12:02   

Wczoraj nareszcie zebrałam się, żeby obejrzeć ^__^ Super odcinek. Nie mam pojęcia kim był ten facet co opowiadał tą historię o Niemcu, ale on serio jest rozbrajający x D I ej, ani Eunhyuk, ani Ryeowook nie są brzydcy! Małpek wyglądał tam w gruncie rzeczy mega uroczo ^__^
Ostatnio zmieniony przez DoktorK 2012-05-27, 10:33, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu