| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Estoir
2014-02-14, 11:31
[30.08.2011/SHOW] Strong Heart Ep.93 - Super Junior Special
Autor Wiadomość
swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-09-09, 20:51   [30.08.2011/SHOW] Strong Heart Ep.93 - Super Junior Special

30.08.2011 Strong Heart Ep.93- Super Junior Special

Cr: ifangirl.net

Druga część Specjalnego odcinka Strong Heart z udziałem Super Junior. Tak na prawdę to w tym odcinku dowiedziecie się smutnych, zaskakujących, rozbrajających faktów o członkach zespołu. Tym razem to głównie po Leeteuk'u chłopaki "pojeżdżą", a delikatniej mówiąc, odkryją wszystkie jego drugie oblicza, które skrywa przed nami jako lider Super Junior. Przekonacie się jak wygląda drugie oblicze, które nie broni dongsaengów, jest złośliwe i niebezpieczne, a jego nastroje i decyzje zmieniają się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Usłyszycie smutną historię Yesung'a i jego ojca, a także dowiecie się o smutnej rzeczywistości przez którą maknae musiał cierpieć w zespole Super Junior. Zobaczycie również kawałek dawnego udziału Juniorów w Strong Heart w którym uczestniczył Heechul - on również miał coś do zarzucenia Leeteuk'owi. Pozostali goście również opowiedzą przejmujące lub zabawne historie. Nadejdzie czas na smutne wyznanie Leeteuk'a wypowiedź Eunhyuk'a, a także łzy. A to tylko niewielka część opowieści i wydarzeń z tego odcinka, bo każdy z chłopców będzie miał okazję opowiedzieć swoje własne doświadczenia i historie. Nie możecie tego przegapić!

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Credit: www.sup3rjunior.wordpress.com
Translated by: Jee | Subbed & Uploaded by: reneee
Reupload MU: swietej-pamieci
PL Translated: swietej-pamieci
Timing: swietej-pamieci
@superjunior.pl

PO OBEJRZENIU PROGRAMU EDYTUJ SWÓJ POST!

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...
Ostatnio zmieniony przez Estoir 2014-02-14, 11:30, w całości zmieniany 3 razy  

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Lover: Siwon
Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2011-09-09, 21:06   

To wredne jak szybko w tym programie uśmiech zmienia się w łzy.
Nie ma to jak wykorzystać okazję by ukazać Lidera w złym świetle XD Juniorki chyba wypomnieli wszystko co im leżało na sercach od lat. I na każdy zarzut Teuk miał dobre wytłumaczenie. No ale jest tak jak powiedział, że to dzięki przyjaźni czują się ze sobą na tyle dobrze, że nawet niezbyt przyjemne fakty z przeszłości są łączącymi ich wspomnieniami. Chociaż na początku trzymał członków na dystans, to jednak gdy zostali oficjalnie zespołem zaczął się nimi opiekować jak na lidera przystało.
MinSoo jest naprawdę zdumiewającym człowiekiem. Hollywood się o niego upominało, a ten odmówił... Jego zachowanie, sposób bycia, filozofia... Facet jest naprawdę niezły.
Biedny Siwon. Reżyser nie pozwolił mu się wykazać XD Ale faktycznie, jeśli wziąć pod uwagę fakt, że grał agenta, który w dodatku spędza dużo czasu w biurze przy kompie, to byłoby dziwne gdyby nagle zaczął się rozbierać... Telefon do SeungWoona *.* "Jadłem loda.", "Ja wyglądam najlepiej." facet jest po prostu szczery XD
W sumie dopóki Lim Soo Hyang nie powiedziała, że grała w "Paradise ranch" nie mogłam skojarzyć skąd ją znam. Na tej "fotce z młodości" wydała mi się znajoma, ale nie skupiłam się na tym dostatecznie by połączyć fakty.
Yesio był taki dzielny podczas opowiadania swojej historii. Mówienie o wypadku ojca musiało być dla niego bardzo bolesne. Chociaż nie udało mu się całkowicie zatrzymać łez, to jednak trzymał się bardzo dobrze i całkowicie się nie rozkleił. To dobrze, że mimo przykrych chwil, teraz buduje coraz silniejszą więź z ojcem. Nic dziwnego, że tak często wpada do kawiarenki rodziców.
"Twój syn podbija świat ze swoimi przyjaciółmi." Po tym tekście miałam wrażenie jak by mówił coś w stylu "teraz podbijam świat, ale nie martw się, wrócę na obiad. kupić coś po drodze?"
Jak przeczytałam, że na planie Minnie spotkał kogoś, kto wywołał trzepotanie jego serca, poczułam się dziwnie. Kiedy okazało się, że jest to facet to całkowicie mnie zatkało. I chyba nie tylko mnie, bo Ciul też miał dziwny wyraz twarzy. Kyu tylko tak na luzie zareagował... Z opowieści Mina wynika, że Soo Jong to uroczy facet, jednak ten opis tak bardzo się kłóci z jego wizerunkiem w "Prezydencie"...
Wyjaśniło się czemu Siwon nie jest ulubionym hyungiem Kyu XD Ale wciąż pozostaje niewyjaśnione kto ma drugie miejsce...
"Zaczęliśmy z 12 członkami, a teraz mamy 13." Wzruszyłam się jak to przeczytałam. Chociaż agencja wymazuje ślady obecności Genga (nadal rozwala mnie wspomnienie jednej z "ilustracji" w SH, z opowieści z czasów gdy byli trainee, by się liczba członków zgadzała zrobili miniaturkę Kyu zamiast HanGenga..) na wszelkie sposoby, to jednak zawsze będzie ich 13 :] Złączyły ich wspólnie spędzone lata i przyjaźń. Cokolwiek by się nie działo będą razem. Tego im życzą fani i dobrze wiedzieć, że nie tylko oni o tym marzą.
Dzięki za tłumaczenie :*
Ostatnio zmieniony przez memoria 2011-09-11, 02:36, w całości zmieniany 1 raz  

ana0106 

Ulubieniec z SJ: Heechul
Wysłany: 2011-09-09, 21:24   

Dziękuje za tłumaczenie. program jak zwykle super. Na początku mieli taką fajną polewkę z Teukiego. Wyciągnęli chyba wszystkie możliwe brudy na jego temat. Rozbawiła mnie chyba każda historia na jego temat. Nie lubię kiedy oni powtarzają jakieś opowiadania, np, to jak złapał Eunhuka za szyje. Chociaż rozumiem, była ciekawa i nie każdy mógł w sumie ją słyszeć.

Ten MinSoo to naprawdę rzadko spotykany rodzaj osobowości. On jest taki innym, żyje sobie jak chce. Odmówił nawet tym sławnym producentom, którzy zaproponowali mu role w "Gladiatorze" itp. Inna osoba już dawno by skakała z radości, a on woli choćby żyć w górach, w spokoju i całkiem inaczej. Co według mnie wśród sławnych ludzi nie jest takie spotykane.

Ja nie wierze, że Siwon ma kompleksy ze swoim ciałem? Ja uważam, że jest świetne! Tak sie porównywał do innych aktorów z Ateny i tak mówił słodko, że tak bardzo chciał mieć scenę gdzie może sie tak pokazać. On wydaje się takim perfekcjonistą. Chce być idealne w każdym calu, i ćwiczy niektóre swoje zachowania nawet.

Upokarzające zdjęcia były rozwalające! jak wszyscy szybko je zakrywali i rozrywali zęby nikt nie widział. Heechul miał takie śmieszne włosy xD. Ryeowook był dość pulchny jak był młody! Ja go na tym zdjęciu kompletnie nie poznałam. I te okularki jeszcze. Naprawdę się zmienił. Jak Heechul wymieniali to spojrzenie z ta dziewczyną to oboje wyglądali tak uroczo! ja też chce takie oczy! W ogóle ona była bardzo ładna.

Historia Yesunga niesamowicie mnie wzruszyła. Był taki szczery w tym co mówił, że aż chciało mi sie płakać jak tak na niego patrzyłam. To straszne, że jego ojciec stał tak z tą ręką w tej maszynie ponad godzinę! Ja bym w takie sytuacji chyba oszalała psychicznie, nie licząc bólu. Na pewno bardzo sie wykrwawił. Jestem dumna z jego zachowania. Otworzył kawiarenkę żeby rodzice mogli tam pracować. Chciałabym ją kiedyś odwiedzić.

Heechul mnie rozwalił gdy ten chłopak powiedział do niego:"Lubie cię" a on na to:"Ooo, to się pojawi w artykule" ^^. Biedny Kiciul, ciągnie sie za nim ta łatka ze spekulacjami, że lubi chłopaków. Szkoda mi go czasem, bo niby z tym artykułem to było w żartach, ale można było tez wyczytać to podwójne znaczenie.

Do Teukiego z kolei przykleiło się, że jest płaczliwy. No i tak jest, i jak Kyu mówił jak mu było ciężko gdy debiutował to rozwalił mnie podpis gdy pokazano ujęcie Teukiego - " Leeteuk się popłacze" ^^. Najsłodszy moment programu to ten kiedy Kyu mówił, że nie chciał płakać jak "U" zdobyło pierwsze miejsce, ale gdy w poczekali Teuki powiedział mu: "Ty tez ciężko pracowałeś:" i przytulił go, to on wybuchną płaczem T_T.. takie słodkie! ;** Na koniec to już w ogóle płakałam ciągle, jak ci Chińscy fajni nazbierali tyle pieniędzy by dać im Golden Disck, i jak Eunhuk sie na koniec rozpłakał, jak Teuki dziękował Heecholowi i wszyscy płakali. Najbardziej wytrzymały w SJ wydał mi sie właśnie Heechul, który nie płakał ani razu i ciągle starał się uśmiechać nawet jeśli sie zegnał. Racje ten program to duży prezent przed odejściem Heechula do wojska, i bardzo symboliczny. W pewien sposób pokazał wszystkich członków SJ tak jakby już nigdy nie mieliby razem być w programie co bardzo mnie zasmuciło w tym koncepcie. Oby tak się nigdy nie stało. SJ I love youuu! ;**
Ostatnio zmieniony przez ana0106 2011-09-10, 15:50, w całości zmieniany 1 raz  

gang-aji 
Królowa fandomu

Fav Pairing: Leeteuk + zmarszczki
Kocham SuJu od: 14.05.2010
Wysłany: 2011-09-09, 21:33   

Nie! Nie wierzę O_____o Nie wierzę własnym oczom!
Łaaaaaaaaa! *wrzeszczy* Łaaaaaa! Dziękuję! Stokrotne, wielkie dziękuję!

[Edit]:
Dlaczego nikt mnie nie kopnął w tyłek i nie przypomniał, że ja, zła i okropna, jeszcze tego nie skomentowałam jak należy? *cierpi* No, ale teraz zmażę mą winę, czy coś...xD

Powiem tak, jesli chodzi o te "Dwie twarze Leeteuka", to jestem w stanie wyobrazić go sobie wściekłego i łapiącego Hyuka za szyję. Ba, zdziwiłabym się, gdyby Tuś takiej ostrej strony nie posiadał...^^
Wgl biedny Donghae... Gdybym tam była, to bym pewnie poszła bić tamtych kolesi... Albo bym go zasloniła (nie zgrywam się, serio bym tk zrobiła) A Tuś, biedny, wiedział, że z tamtymi dwoma nie ma szans... trochę dziko to rozegrał, ale trudno...
I Yeś rzucający jajkiem... to rozwaliło system! xD

Hee zaskoczył mnie mówiąc, że Tuś wiedział, że Hee zamierza opowiedzieć tamtą historię i to "Nawet jeśli było ciężko, to było okay, |ponieważ inni tam byli, ponieważ Leeteuk tam był"... No, ale w sumie wiedzieć, to jedno, a usłyszeć to na własne uszy to drugie i nie dziwię się, że Teuk się trochę rozkleił (taa, trochę...^^)

Biedny Siwy, nie pozwolili mu pokazać ciałka...^^

Wymiana spojrzeń między Hee a tamtą eee... mniejsza o jej imię... cudna była :D I ten wgapiający się Yeś, haha xD

Poza tym... tyle wzruszeń w tym odcinku, że wymiękałam...TT^TT

Jeszcze raz dziękuję za tłumaczenie!
Ostatnio zmieniony przez gang-aji 2011-09-15, 23:36, w całości zmieniany 1 raz  

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-09-09, 21:34   

Po tym odcinku upewniłam się tylko w tym, że kochał ten program..nie wiem tylko czy Tusiek tez go kocha po tym jak chłopcy po ujawniali tyle historii o nim. .. xD
Historia opowiadana przez Dona była przykro- szokująca ;( aż wierzyć się nie chce, że nikt jakoś nie zareagował na tą bijatykę. Hea przecież nie zrobił niczego złego, ot, cieszył się z wygranej Korei, a w zamian dostał łomot od jakiś idiotów.. Najlepsza w tym wszystkim była dla mnie reakcja Yesia, który przepraszał za to, że lider nie mógł mu pomóc- trochę mnie to rozśmieszyło, ale też jakoś tak tez wzruszyło, bo widać po tym jak im na sobie wzajemnie zależy.
Historia Siwona nieco mnie zaskoczyła, bo do tej pory byłam pewna, ze Tusio właśnie stara się jakoś „zapalić” resztę zespołu do działania, a z opowieści Wielebnego wynika, że on wręcz gasi ich zapał i entuzjazm.
Ech, troszkę naruszyli tutaj wizerunek lidera jako kogoś wręcz idealnego ;)) Ale jak widać każdy ma swoje gorsze chwile.
Nawet nie powiem jaki zaciesz miałam jak przy Siwonie pojawił się napis „rozbierz mnie” xD tamten facet z planu filmowego Atheny dał Siwonowi dobra rade.. Wielebny nie musi cały czas się rozbierać żeby pokazać jak sexy jest.
Akcja z upokarzającymi zdjęciami była świetne xD chociaż i tak uważam, że chłopcy nie mieli się zbytnio czego wstydzić. Oni nawet jak wychodzą źle na zdjęciach to i tak w efekcie wychodzą dobrze (wiem, moje rozumowanie jest dziwne). Szkoda tylko, ze nie pokazali zdjęć wszystkich uczestników programu.
Yesio mnie rozbroił wtryniając się w wymianę spojrzeń Ciulka i tej laski xD cóż miał swietne miejsce w tej chwili do obserwacji ^^
Nie byłam w stanie obejrzeć spokojnie opowieści Yesia o ojcu, niby z wcześniejszych tłumaczeń zamieszczonych na forum wiedziałam czego powinnam się spodziewać, ale i tak serce mi się ściskało gdy to oglądałam.
A ciulek coś rozkojarzony był skoro nie zrozumiał pytania xD ale to było urocze!
Minek wykorzystuje swój niezaprzeczalny urok do podrywania dziewczyn ^^ może i chłopak wygląda słodko, ale cos mi się wydaje, że to istny diabełek w środku xD
W tym odcinku było tyle wspaniałych chwil, że i tak nie dam rady wszystkich skomentować, ale baaardzo dziękuję Espe za tłumaczenie ;*
Ostatnio zmieniony przez Majanna 2011-09-12, 21:44, w całości zmieniany 1 raz  

lupus1833 
SuJu forever :*

Ulubieniec z SJ: Kocham ich wszystkich
Lover: Eunhyuk, Donghae
Fav Pairing: EunHea
Kocham SuJu od: sierpie? 2010
Wysłany: 2011-09-09, 22:31   

Program po prostu świetny :mrgreen: SH to świetny i zabawny program ale SuJu jeszcze bardziej go podrkęcili (gdziekolwiek się pojawią są świetni)
Tatuśkowi trochę się oberwało, po jego minie można było zobaczyć że był czasami zażenowany. Historia z atakiem na Małpkę była świetna.
Już w poprzednim odcinku polubiłam MinSoo jest ciekawym człowiekiem. Odmówić Spielbergowi i to jeszcze gry w Gladiatorze?! Szacun.
Jeśli chodzi o Siwona to jego ciało jest cudne po co się aż tak męczyć? Szczerze to nie widziałam jeszcze Athena, ale po tym co mówił Siwon trzeba obejrzeć (Jung Woo Sung i Cha Seung Won bez koszulek *O*). Do tego rozmowa telefoniczna z Cha Seung Won och przypomina mi się Najwspanialsza Miłość :->
Kyu biedak to jego błąkanie się po dormie, przez 9 miesięcy jak dobrze pamiętam spał na podłodze!! Masakra.
Min i te jego kontakty z nunami :->
Strasznie mi się smutno zrobiło na koniec po wypowiedzi Eunhyuk. Nikt tego nie chce ale po kolei Juniorki idą do wojska (albo już w nim są). Oby Ci którzy już odbywają swoją służbę i Ci którzy w niedługim czasie chcą się na nią udać wrócili szybko.
Dziękuję za tłumaczenie :mrgreen:

"?ycie bez muzyki by?oby pomy?k?."- Fryderyk Nietzsche
Ostatnio zmieniony przez lupus1833 2011-09-11, 21:43, w całości zmieniany 1 raz  

Marleen 
Pastorowa

Ulubieniec z SJ: Wszyscy:)
Lover: Siwoniasty
Grupa krwi: Brh+
Wysłany: 2011-09-09, 22:41   

Biorę się za ściąganie..na dniach skomentuję :)
W sumie na tej części pociekły mi łzy i to dwa razy :P Raz na opowieście Yesia -jak nie był w stanie mówić to ja poczułam morko w oczach ,dwa pod sam koniec jak małpa się rozkleił wiadomo dlaczego :) Kocham ich za to że są taki zżyci...
is trasznie się uśmiałam z historii o Tuśku i jak zadzwonili do pana Bródki on jest świetny ^^
Uwielbiam SH <3
Ostatnio zmieniony przez Marleen 2011-09-13, 19:07, w całości zmieniany 1 raz  

93antenka 
Madzia

Ulubieniec z SJ: KyuHyun, SungMin, Leeteuk, Hae
Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae, KyuMin
Wysłany: 2011-09-10, 07:06   

Program boski. Jedyna rzecz, która była zła i jak najbardziej z mojej winy to to, że wcześniej wszystkie historie już znałam i nie było to to samo co słyszeć je po raz pierwsze, ale antenka musiała se poczytać wcześniej, bo jest zbyt ciekawska :-P
Ale oglądać ich podczas mówienie to jest całkiem inne wrażenie. Podobała mi się historia DongHae, ale potem wyszło tak, że wszyscy najeżdżają na Tuśka, ale jak na niego patrzyłam to miał minę jakby nie miał im tego, aż tak bardzo za złe xD
Na historii Yesia się pobeczałam i było mi go bardzo żal, ale cieszę się, że teraz mu się lepiej układa z tatą.
no i nie można zapomnieć o Kiciulu i jego erotycznych oczach *leży i kwiczy* może mi umknęło, ale jak dla mnie to on w ogóle takich oczu nie ma, z resztą ta laska też nie.
SungMin też miał zabawną rolę w programie choć mało się odzywał, za to historie o nim były jak najbardziej interesujące. szczególnie ta co ją Kyu opowiadał :-P
Na końcu zrobiło się trochę smutno, ale nastrój się szybko naprawił:)
Dziękuję bardzo za tłumaczenie! :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez 93antenka 2011-09-14, 21:59, w całości zmieniany 1 raz  

Yuushin 
Maknae Lover <3

Ulubieniec z SJ: 15
Lover: EvilMaknae Kyu ;3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, QMi, KyuRy
Kocham SuJu od: 27.07.10
Wysłany: 2011-09-10, 08:31   

Ach, większość historii z tego odc. znam z artykułów, ale i tak z największą przyjemnością zobaczę <3
eŚPe, jesteś cudowna <3 Dziękuję <333

Ach no.
Więc tak.
Ten odc. był raczej do popłakania niż do pośmiania~ Ale bardzo mi się podobało.
Na początku nie na temat Juniorków... Ta nowa aktorka... Boże, jaka pusta.
Ten nowy aktor, och, ładny i uroczy i omona.... oO xDDDD
Opowieść Donghae. Nie wiem dlaczego Ci wredni faceci go uderzyli. Ciekawe jak on się wtedy czuł T T Lider... W sumie co on mógł zrobić? ... Ale... Liderze, oj liderze xDDD
Najbardziej podobał mi się Yesung w tej historii. Jajkami rzuca, to musiało być komiczne xDDDDD <3
A potem jak Tusiek przed kobietą nie pokaże swojej złej strony xDD Genialny ^ ^
Potem jak Hee jeszcze mówił o tej sytuacji z managerem... Ach, on jest dziwny. Serio. Nie potrafię go zrozumieć. Ale to w sumie urocze xDDDD Chociaz pewnie inni tak nie myślą ^ ^" Ach, no i ujawniona sytuacja z poprzedniego odcinka.... Jak wyszedł. Ach, cały czas nad tym myślę... Wiedział, ze to powie, a tak zareagował. Myślę, ze troche prawdy w tym wzruszeniu było :3
I znowu sytuacja gdzie się wkurzył na ShinHyukMina i zaatakował Mina.
Ach, uwzięli się na niego w tym odc. xDDDDDDD

Ten fajny facet... CZEMU ON NIE CHCIAŁ ZAGRAĆ W GLADIATORZE?! ACH NO > <

Siwon i chęć pokazania absów. Zabił mnie. Az mi się go żal zrobiło. Serio... xDDDDDDDDD Buahahaha. Cudak. Pewnie wiele dziewczyn jest z tego powodu niezadowolonych, ale ja się akurat cieszę, ze nie zawsze musi pokazywac klatę, czy nawet nadgarstek xD
Hsitoria Sungmin................ *facepalm* Ach, za to go kocham, serio! Ale to takie... niepolskie xDDDDD Nadal dziwnie mi się tego słuchało, ale było naprawde urocze. I w sumie to pocieszne, że lepiej dogaduje się z kobietami ^ ^

Zdjęcia były zabawne. A jeszcze bardziej zabawne reakcje xDDDDDD Mina Yesia *______* Awww <3 Kyu wygląda jakby sobie robił nos xDDDDDD Ale na pewno nie ^ ^
Potem był czas na wzruszające historie. Yesung naprawde poruszył moje serce. Opowieść o rodzicach zawsze powoduje łzy u Juniorkach i fanów. Ale ciesze się, że jest happy end~ I że ma lepsze kontakty z tatą : 3
Historia tego łysego faceta tez była niezła. Awww, to rzeczywiście cud że przeżył. Ach, naprawdę, coś wielkiego oO <3
Kyu......... Leeteuka miałam ochotę wyciągać za policzki i wgl niech płacze > < Tak traktowac Kyu, jak on się musiał czuć? Powinnam być przy nim T T Ach, naprawdę... Chociaż na końcu jak powiedział, ze Teuk jest jego ulubionym hyungiem, jak dał mu medal, jak powiedział, ze gdy wygrali nagrodę, Teuk mu poiwedział takie miłe słowa... Ach, widać, że to prawdziwa przyjaźń, a nie na pokaz <3
Potem jeszcze słowa Hyuka. Ach, naprawde ma tempo xDD Ale... Nie ma co, też się poryczałam. Ale jak widać wszystko jest dobrze : 3 I będzie dobrze.
Wierzę, ze SJ bd z nami na zawsze, a my z nimi.

I BOOM WRÓCIŁ. KYAAAAAAAAAAAAAA <3

Jeszcze raz dziękuję za ten odc. Cudowny <333

Ostatnio zmieniony przez Yuushin 2011-09-30, 19:59, w całości zmieniany 1 raz  

maki666

Ulubieniec z SJ: Leeteuk, Eunhyuk
Lover: Leeteuk <3
Wysłany: 2011-09-10, 09:42   

Ale w tzm odcinku si uparli na Leeteuka i powiem szczerze że nie uważam go już za takiego niesamowitego :-P
Rozmowa z Seungwoon milutka, facet ma wspaniały i przekomiczny śmiech :mrgreen:
A na końcu podobało mi się jak Eunhyuk się rozpłakał a oni mają pretensje że za późno :lol:
Widzieć płaczącego Yesunga i Eunhyuka w tym samym programie - bezcenne.
Dziękuję za tłumaczenie:)
Ostatnio zmieniony przez maki666 2011-09-21, 15:01, w całości zmieniany 1 raz  

Yume-chan 
Żółwiasta~ xDD

Ulubieniec z SJ: Yesung i pozostała 14 <3333
Lover: Yesung <333 ... i kilku innych xD
Fav Pairing: Eunhae, YeKyu, Yehae, KyuMin, HeeMin, KyuChul
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: lipiec-sierpień 2010r~
Wysłany: 2011-09-10, 10:40   

Nie, nie, nie xD nie potrafię sobie wyobrazić złego Teukiego xD oni takie rzeczy o nim gadali, ale on tak słodko się uśmiechał~ <3 potem się poprawili i w końcu wyszło, ze Teuki jest milutki i jest najlpeszym hyungiem xD
Hmm.. jestem ciekawa w którym miejscu ta laska ma erotyczne spojrzenie xDD ??
Płaczący Yesio!! T.T jednocześnie uwielbiam i nienawidzę tego widoku... i naprawdę wiem co on czuje, a raczej czuł względem ojca... tyle, że ja mam tak z mamą, a nie tatą :(
Min! on jest taki uroczy, ze nie wyrabiam xD wiedziałam już wcześniej, ze on lepiej dogaduje się z dziewczynami, stwierdziłam to po Idol World, no ale, że aż tak !? xD
A mi się chciało smieć jak Kyu opowidał jaki to on biedny xD dopiero jak powiedział, ze Teuki go wyhugał po wygranej to tak ciepło mi się na sercu zrobiło <333
Pod koniec jak Hyuk zaczął gadać, że jest 13 członków to miałam 'gule w gardle'... potem Tusiek dowalił, że fani się bardziej przejęli od nich samych przegraną... (a tak btw to ci chińscy fani są niesamowici, czyste złoto! ale należało im się <3) płączący Hyuk i fragmenty z Inkigayo i Yume już beczała T.T oh ja już chce 8 album ze całą 14 albo i nawet 15 <3
Jak ja ich wszystkich kocham <3333 Oni są niesamowici <3

dziękuje ci za tłumaczenie :)
Ostatnio zmieniony przez Yume-chan 2011-09-10, 14:58, w całości zmieniany 1 raz  

AnElf17 
SooNeul.

Ulubieniec z SJ: EunHyuk, Hae, Kyu, LeeTeuk
Lover: * Hyukkie *
Fav Pairing: EunHae *_*
Kocham SuJu od: 110510
Wysłany: 2011-09-10, 12:53   

Yaaa.... po obejrzeniu tego programu nie mogłam przestać płakać... nawet teraz gdy myśle o tym odcinku to mam łzy w oczach ... ale też oczywiście było dużo śmiechu ( ;] )
Rozzłoszczenie Tuśka było boskie ! Hahaha XD Biedny Hyukkie…. Dobrze wiedzieć, że jak się wkurzy naszego kochanego liderka to ten od razu zacznie kogoś dusić ^_^ Nie mogę sobie wyobrazić pobitego Hae… wręcz nie chce .. ! Brr….. Jak można kogoś tak słodkiego bić ? Idioci… A Yesio jak zwykle mnie powalił ! Buhahaha XD Mam przed oczami jego minę kiedy rzucał tym jajkiem ;D
I znów Tusiek…. Ten incydent z trąbieniem był mocny.. Kochany LeeTeuk *_* A Ci się na niego tak uwzięli w tym programie … Co by o nim nie mówili to i tak najlepszy lider jaki istnieje ;)
Gdy przeczytałam wypowiedź Kyu na temat tego jaki z początku Tusiek był dla niego to miałam ochote walnąć naszego Aniołka… w programie jakoś łagodniej zabrzmiała ta historia… w sumie na Tuśka nie da się gniewać ^_^
Zdjęcia były boskie ! Haha XD W sumie najbardziej się śmiałam z LeeTeuka… XD
Jej… Min jest taki słodki !! Aż mi brakuje słów…..Ehhh…
Zaczęłam płakać na historii Yesława… naprawdę się wzruszyłam.. nie miałam pojęcia, że miał takie stosunki ze swoim ojcem… ;( Ale najbardziej płakałam, gdy wypowiadał się Hyuk… „Co ważniejsze, powiedzieliśmy, że nawet gdy się zestarzejemy i staniemy ojcami, to utrzymamy jedność i braterstwo jako Super Junior. Mogę się śmiać i rozmawiać, |ale czasem gdy wracam do domu, płaczę.” A później jeszcze on sam zaczął płakać to już w ogóle… no i wojsko HeeChula.
Odcinek był cudowny… dużo śmiechu, dużo płaczu…
Dziękuję za tłumaczenie < 3333

Ostatnio zmieniony przez AnElf17 2011-09-15, 14:40, w całości zmieniany 1 raz  

nati 
Mimi ^.~

Lover: Zhou Mi <3
Grupa krwi: B Rh+
Wysłany: 2011-09-10, 23:06   

W tym odcinku bardzo ucieszylo mnie to, że powrócilo Teukigayo ^^ Uwielbiam te ich wyglupy a zdjęcia, jakie pokazują, są zabójcze. I tu nie chodzi tylko o Juniorków i o ten konkretny odcinek.

W porównaniu do poprzedniego odcinka, tutaj bardziej podobaly mi się opowiadane historie. Biedny Tusiu, wydawać by się moglo, że wszyscy się zmówili ^^ Ale po jego minie nie bylo widać, że się zlości czycoś w tym stylu. Nie, uśmiech mu nie schodzil z twarzy.
I naprawdę, nie mogę się nadziwić, jak można bylo pobić tak kochanego i slodkiego chlopaka, jakim jest Donghae, szczególnie gdy byl mlodszy. Podobala mi się historia Ciulka o tym, że Tusio się poplakl, mimo, że doskonale wiedzial, co on powie. Wrażilwy Tusio, ot co ^^
Co do teukigayo- zdjęcie Tusia calkowicie mnie rozbroilo. Bylo po prostu epickie! xD Tak jak i Ciulkowe.
Wzruszyla mnie historia Yesunga. Pewnie ciężko jest być niezrozumianym przez rodzica, bać się go i zastanawiać się nawet, czy się go kocha. Na szczęście już mu się lepiej uklada z tatą. Ale widok placzącego Yesia, jego lamiący się glos... Wzruszylam się.

Za to Min! Ach, uwielbiam tego faceta. Jego urok nie mieści się w żadnej skali xD Zabawne byly historie o Minie, opowiadane przez Kyu i Hyuka, choć ten drugi bardziej go naśladowal. Już wcześniej oglądalam program, gdzie mowili o tych "dwóch Sungminach" i tym, jak zmienia się, kiedy rozmawia z kobieta a kiedy z mężczyzną. Ale mimo wszystko dalej mnie to rozbraja. Min jest taki slodki xD
Komentarz Ciulka byl bezblędny "Czy SH jest wzdrygającym się programem"[wzdrygać się z niezręczności]".
Im bliżej końca, tym bardziej nostalgicznie i smutno się zrobilo. Bardzo spodobalo mi się to, co powiedzial Hyuk "nawet gdy się zestarzejemy i staniemy ojcami, to utrzymamy jedność i braterstwo jako Super Junnor". I póżniejszy komentarz Choi MinSoo. Ach, wzruszylam się.
A na koniec jeszcze Hyuk się poplakal :(

Dzięki za przetlumaczenie :)

能冲就如狂风
奋力一搏惊险感动 熬过情绪万种
Ostatnio zmieniony przez nati 2011-09-15, 18:01, w całości zmieniany 1 raz  

ElJunPl 
Groszek Pachnący~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy >.<
Fav Pairing: Teraz już wszystkie xD
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: Halloween 2010
Wysłany: 2011-09-11, 14:24   

O niektórych opowieściach pojawiały się już artykuły, na temat których się już wypowiadałam, więc skomentuję inne rzeczy :)
Shiwon powalił mnie tekstem o kości łonowej xD no po prostu brechałam się jak głupia XuX
On tak ćwiczył i mu nie pozwolili pokazać efektu tych ćwiczeń. Dziwne, że tu zwrócili uwagę, że podwijanie rękawów mogłoby być nierealistyczne, skoro wiele rzeczy w dramach jest mało realne.
Szybko Shiwon poinformował o oczekiwanym telefonie xD wszyscy byli mega zaskoczeni. A jedzenie loda przez półtorej godziny musi być bardzo zajmujące xD | Powiedziałabym, że Shiwon wygląda lepiej niż "poprawnie", no ale cóż...
I MinSoo ma ciekawy sposób wyrażania miłości - "kocham cię" w programie, dzwoniąc i jedząc donuta xD

No nie mogę uwierzyć, że to Teuk na tym zdjęciu xD Zabójcze foto =D A Yesio, gdy trzymał swoje zdjęcie wyglądał uroczo *q* A reakcja Wooka była pocieszna :D

Walka na oczy mnie zabiła - zwłaszcza Yesław xD W jednej chwili się śmiałam z jego powodu, a zaraz w kolejnej przeżywałam razem z nim jego opowieść. To musiało być dla niego straszne ;< Dobrze, że wszystko się ułożyło między nim a jego ojcem.

Shindong miał genialne wejście :D Taka fajna pełna śmiechu... I nagle Sungmin wylatuje o osobie, o której śni, a ja zbieram szczękę z podłogi. Po czym okazało się, że to facet xD Dobrze wiedzieć, że nie byłoby problemu ze zbliżeniem się do Mina :>

No i teraz najsmutniejsza część Strong Heart :(
Łał, chińscy fani nieźle się postarali Q_Q I Juniorki oczywiście bardzo wdzięczni, ale też chcą to oddać, by lepiej to zagospodarować T_T W momencie jak Kyu oddał medal nie wytrzymałam TT_TT I jeszcze przypomnienie ostatniego występu z Heenimem...
Dobrze, że wystąpili w tym programie wszyscy razem. Hee jeszcze zostawił po sobie wesołe chwile.

Dziękuję za tłumaczenie <33
Ostatnio zmieniony przez ElJunPl 2011-09-11, 18:07, w całości zmieniany 1 raz  

nanaka 

Wysłany: 2011-09-15, 00:16   

ahhh cudo *__* jak pirwsza czesc byla swietna tak ta pobila wszystko ^^. genialnie sie ogladalo. hha biedny teuk wyjawili chyba wszystko na jego temat ; D. historie hae juz czytalam gdzies ale omo, jak opowiadal usmiechajac sie ( no mnie by wcale do smiechu nie bylo xd) to pomyslalm, sobie 'woow' , on umial nawet myslec trzezwo w takiej sytuacji.. byl bity a i tak martwil sie o wystep i zaslanial twarz. a teuk obiecal, ze go obroni a zaostawil biedaka na pastwe losu. yesung z tm jajkiem to byla miazga xDDDD wylam doslownie xD.
to jak teuk sie zdenerwowal na mina, shina i hyuka tez juz gdzies czytalam ale swietnie sie i tak o tym sluchalo. biedna malpka xD przez to, ze jest taka chudzina zerwalo mu sie od lidera ; D w sumie sama na jego miejscu nie tknela bym ani shina ani tym bardziej mina, ktory trenuje wschodnie sztuki walki xD.
min mnie zagial z tym masowaniem tej laski xDD'. z reszta chyba wszyscy byli w lekkim szoku xD. ale wiadomo, min jest biedna sierota i nie umie gada z facetami, slyszlam, ze dobrze sie z lskami dogaduje, ale zeby az tak xd?
i woow nie wiedzialam, ze min byl bity w szkole przez kolegow ;x biedactwo ; __ ;. teraz to sie zupelnie nie dziwie, czemu nie jest mu latwo dogadac sie z facetami, pewnie trauma z przeslosci to spotegowala...
a yeye jak opowiadal o swoim tacie, to az mi sie ciezko na sercu zrobilo, nie sadzilam, ze ma/mial takie zle stosunki z nim, ze sie go bal. ale mame to ma naprawde kochana, tak mu pomagala i dopingowala go w jego marzeniu <333.
a laczacy eunnie mnie dobil juz na koniec ogladania ;3 biedaczek sie poplakal przez ciula ^^ sloidziak kochany. a lider do niego' teraz placzesz? powinienes wczesniej jak wszyscy" czy cos w ten desen xDD.

K:“Super Junior is the best when we’re complete”
Y:“YO WASSUP BABY YO MAN BABY”
D:“Oppa Mokpo Style. Eh~~~~ Sexy Eunhyuk”
D:“BABY!! Are you baby, baby?”

fan: Jongjin oppa, will you dye your hair like your brother ?
Jj: ... im still normal.

난 꿈이 있어요
HimsenFishy's Cloud
Ostatnio zmieniony przez nanaka 2011-09-19, 23:54, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu