| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[31.07.2015/SPR] Siwon na Los Angeles International Airport
Autor Wiadomość
Veyookie 
veyon, halo

Ulubieniec z SJ: heechul *3*
Lover: j-hope
Fav Pairing: eunhae 4eva
Kocham SuJu od: 7 września, 2011
Wysłany: 2015-09-12, 18:49   [31.07.2015/SPR] Siwon na Los Angeles International Airport

[31.07.2015/SPR] Siwon na Los Angeles International Airport (z Korei)

Cytat:
Przybyłam na lotnisko około szesnastej i czekałam dwie i pół godziny, zanim Siwon wyszedł. Wyglądał na bardzo zmieszanego, a kiedy mu pomachałam nagle był tuż przede mną!!! Byłam w takim szoku, że nie wiedziałam, co zrobić. Wtedy ekipa fanów krzyknęła i podążyła za nim i trochę się przestraszył. Wszyscy zaczęli się tłoczyć wokół niego a on był dokładnie przede mną!!!!!!! Twarzą w twarz. Więc zapytałam go, czy może podpisać mi album i wszyscy wokół mnie gapili się na mnie, ja wyglądałam jak 0_0. Siwon popatrzył na mnie jakieś 3 sekundy i wyglądało na to, że podpisze, ale wtedy ludzie za nim też zaczęli pytać, więc powiedział "przepraszam, nie mogę" ponieważ było zbyt wiele osób ;;;;; wyglądał, jakby jemu też było naprawdę przykro ale to nic~ wtedy Siwon znalazł swojego kolegę i poszli super szybko do wyjścia, a my wszyscy zaczęliśmy biec za nimi a jeden koleś z ochrony lotniska był taki przestraszony LMAO bo biegliśmy w jego kierunku xD Potem dostałyśmy się do przejścia dla pierszych, gdzie było czerwone światło, którego zmiana zajęła wieczność. Nie wiem, jak skończyłam będąc zaraz za Siwonem, ale byłam taka zszokowana, żeby ogarnąć, co się działo, a ludzie wciąż prosili go o autografy i zdjęcia, ale powiedział, że przeprasza i nie może, bo jeśli zrobi to dla jednej osoby, będzie musiał zrobić to dla wszystkich, inaczej byłoby to niesprawiedliwe. Wytłumaczył nam to w angielskim haha i pamiętam, że miał takie "wiecie?", kiedy skończył tłumaczyć~ Więc ciągle stałam za Siwonem i w sumie nic nie robił... więc klepnęłam go w ramię LOLOLOL a on się odwrócił i zapytałam, czy mogę uścisnąć mu dłoń!!! Ale prawą ręką niósł wiele toreb, więc przeniósł te torby (powoli lmao), żeby uwolnić rękę i uścisnął moją dłoń!!!! *dużo buziek z serduszkowymi oczkami xD* Myślałam, że uściśnie moją rękę, trzymając te wszystkie torby, ale tego nie zrobił ;___; Byłam taka wzruszona, haha. Wyglądał, jakby wiecznie był w pośpiechu, więc kiedy światło wreszcie się zmieniło, że odchodzi na parking i poprosił nas, żebyśmy za nim nie szli. Wszyscy wyglądaliśmy na takich smutnych, więc nagle chwycił czyjś telefon i zrobił sobie z nami selcę!!!!!!! Wszyscy mieli takie co się kurna dzieje, bo to się stało tak nagle, a ponieważ ja byłam tuż za nim moja głowa jest naprawdę wielka na tej fotce HAHA. Wtedy znów powiedział nam, żebyśmy za nim nie szli i pospieszył na drugą stronę ulicy i nikt za nim nie poszedł. Jestem naprawdę szczęśliwa, bo wszyscy tak dobrze się zachowywali i nikt nie poszedł za nim na parking. Ogólnie rzecz biorąc było to bardzo męczące doświadczenie, bo byłam strasznie głodna, ale to było tak tak tak tak bardzo tego warte TT__TT

Mały dodatek, ta dziewczyna miała to selfie w avku :'3 Bardzo miłe to było z jego strony, jeja <3

Source: @b0icELF
Shared at sup3rjunior.pl by firnia
PL translation by Veyookie @superjunior.pl

this is love, this is love, this is love~

i c u

Kredeczka 
Cheonsa

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, Henry ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok, KangMelon xD
Wysłany: 2015-09-13, 16:28   

Vey, dzięki za tłumaczenie :-)
Biedny Siwon, prześladowany i śledzony przez fanki xD ale fota niezła :-D :-D i miło z jego strony, że uścisnął jej dłoń, bo nie musiał tego zrobić :-)

Odpowiedz do tematu