| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
SUPERSTAR SMTOWN
Autor Wiadomość
teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2016-02-18, 16:49   SUPERSTAR SMTOWN

Jako, że wszyscy (2 osoby :D) poparli propozycję założenia tematu... here we are!

Proponuję, by ten temat był bardzo otwarty, zawierał rozmowy, wasze osiągnięcia, którymi szczególnie chcecie się pochwalić, spostrzeżenia, itp.

Pierwsza rzecz! Podejrzewam, że raczej wszyscy wiedzą jak się nazywam, bo tak samo jak tu, ale nigdy nie znalazłam nikogo z Polski, a lubię sobie wchodzić w osoby w rankingu i przeglądać jakimi grupami/artystami grają i skąd są (bardzo dużo nie ma w ogóle wpisane pochodzenia :( )
Druga rzecz! Jak długo gracie? Ja zaczęłam jakoś na wiosnę rok temu? Nie wiem, nie pamiętam dokładnie :D
Sądzę, że jak od tego zaczniemy to rozmowa sama się jakoś rozwinie ^__^ Czekam! <3 Lov Ya!

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch
Ostatnio zmieniony przez teitatoo 2016-02-18, 16:50, w całości zmieniany 1 raz  

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Lover: Siwon
Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2016-02-18, 17:32   

A ja mam pytanie z innej paki: co to jest za gra i gdzie jest dostępna? XD

Get out, get out, get out of my head and fall into my arms instead.

teitatoo 
Soonyoungie

Wysłany: 2016-02-18, 18:07   

memoria, nie wiem czy grałaś/grasz w SJ shake? Podobne :)
https://www.youtube.com/watch?v=JTYQpIv_KHQ

Tyle, że w przypadku SST możesz wygrać oryginalne płyty, bilety na koncerty czy inne eventy, kupony do starbucksa, czy jak teraz na nowy rok były chyba jakieś olejki?? Nie wiem xD Ale Dalcom współpracuje z SM i dlatego są różne możliwości wygrania fizycznych nagród ^__^ (A może to więcej niż współpraca? Nigdy nie szukałam)
Także, nawet jeśli jeszcze nic nie wygrałam (chociaż bardzo mocno prosiłam w duchu o Ryeo i grałam ile wlazło) to sądzę, że się opłaca :D

Bardzo dobrze można sobie wyćwiczyć szybkie reakcje mózgu ^___^ (i rzucanie telefonem o ścianę jak coś nie wyjdzie 100 raz)

A właśnie!! Gdzie można znaleźć :) Jest dostępne chyba nawet w sklepie google play, ale osobiście preferuję QooApp ^_^ Chińskie dziadostwo, ale przy google play miałam problem ze zgodnością z urządzeniem, a tutaj zero.

Przydatna rzecz! https://exopoland.wordpress.com/2014/12/19/tutorial-jak-sciagnac-gre-superstar-smtown-na-system-androidios/

My lil RUDE bub

Ostatnio zmieniony przez teitatoo 2016-02-18, 18:11, w całości zmieniany 1 raz  

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Lover: Siwon
Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2016-02-18, 18:51   

Wielkie dzięki :D Jak bede miała więcej czasu to może spróbuję ^^

Get out, get out, get out of my head and fall into my arms instead.

Mirou01 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Kyuhyun, Ryeowook
Lover: Yesung
Fav Pairing: KyuSung, EunHae
Kocham SuJu od: 11 sierpnia 2012
Wysłany: 2016-02-18, 20:40   

Niestety aplikacja dostępna tylko w Azji, a z tego co widziałam to jest chyba oddzielna wersja na Chiny (mieli taki event, ze jak grali z kilkanaście piosenek RedVelvet to dostali po 30 specjalnych kart tylko RedVelvet itp)

Cieszę się, że jest juz temat poświęcony tej grze ^^ Gram w nia.. no prawie codziennie.. głównie w szkole xD Ja gram tak.. prawie od roku, początkowo zainstalowałam na telfonie przyjaciółki i tak grałam bo nie mogłam na moim, ale od lipca tamtego roku.. gram mocno xD
Ja w grze też nazywam się tak samo jak tutaj ^^ Zaraz wrzucę zdjęcia swoich kart..

Tada~
Ostatnio zmieniony przez Mirou01 2016-02-18, 21:01, w całości zmieniany 1 raz  

Kredeczka 
Cheonsa

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, Henry ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok, KangMelon xD
Wysłany: 2016-02-18, 21:24   

Patrząc na karty Mirka czuję się jak leszcz xD
Pomijając, że gram ledwo trzeci miesiąc <i to niecały, konkretniej dwa miesiące i pewnie z tydzień xD > i tak uważam, że mam za słabe karty jak na taki czas grania...
No iii... na hardzie zacięłam się na Mr Simple i nie mogę ruszyć xDDD Mireeek, uratujesz? xD tylko error, bo mam zablokowanego neta w telefonie, korzystam tylko z wi-fi :lol:
Ja pobierałam sobie... to była beka :mrgreen: nie mogłam znaleźć w sklepie play, to wpisałam sobie w telefonie w wyszukiwarce, weszłam chyba w pierwszy link i pobrałam :lol: dla chcącego nic trudnego, akurat link na stronie exoticów wtedy mi nie działał, nie wiem, czy teraz działa czy nie xD
Ps. jestem teraz chyba w srebrze 1 i nazywam się kredzia xDD
Ostatnio zmieniony przez Kredeczka 2016-02-18, 21:25, w całości zmieniany 1 raz  

Mirou01 

Wysłany: 2016-02-18, 21:41   

Kredeczka, mozesz na mnie liczyć. A juz sie coraz lepiej czuje siec i na pizze niedlugo sie wybierzemy to ci przejde ^^

Ja jak zaczynalam gre to nic nie wiedzialam.. Jak doladowac karty? Nawet nie wiedzialam, ze moge przykladowo Kyuhyuna z SuJu dpladowac Onew z SHINee itp. Odkrylam to dopiero jak mi sie nudzilo.. A podnoszenie kart (z C na B, z B na A, z A na S i z S na R) to tez odkrylam zupelnie przypadkowo jak przyjaciolka miala 2 karty B Heńka na maxa.. xD

Kredeczka 
Cheonsa

Wysłany: 2016-02-18, 21:47   

No właśnie mnie levelowanie kart też ciekawiło... jak znalazłam coś takiego ładnego jak upgrade... i zaczęłam się tym bawić... i doszłam do 5 gwiazdek i ehm... dalej nie idzie xD a potem doszłam do tego, czemu nie idzie... i raz poszło... a potem znowu nie chciało iść... aż mnie Saramizu oświeciła <3 a teraz mój najwyższy wynik to około 1,500,000 na growing pains <3 2xS i 2xA ^.^

Mirou01 

Wysłany: 2016-02-18, 21:51   

A Saramizu oswiecilam ja... xDDD z tego co pamietam to napisalam do niej czy wie jak ulepszac karty bo wlasnie ogarnelam po czym pomyslalam sobie "co za glupie pytanie.. to oczywiste, ze wie!" a jak sie zdziwilam jak sie okazalo, ze jednak nie xDD

teitatoo 
Soonyoungie

Wysłany: 2016-02-18, 23:01   

Kredziu, nie czuj się jak leszcz, bo ja mam też takie sobie karty, moment, pójdę porobić screeny.
[...]

Ogólnie, ja też do końca nie ogarniam jak się robi upgrade kart, jak zaczęłam grać nie wiedziałam NIC, dosłownie i wszystko co teraz robię to nauczyłam się sama, bez szukania w zasadzie informacji... :D Ale zawsze xD

My lil RUDE bub

Mirou01 

Wysłany: 2016-02-20, 15:48   

teitatoo, chciałam zapytać na jaki.. temat (?) robisz Suju?

Od siebie chciałam coś podpowiedzieć, może się dla kogoś to przyda ^^

Jak w kartach klikniesz "NEWEST" (to po lewej stronie na dole) i masz wtedy na samej górze "Group OFF" to jak to zmienisz na "ON" (klikając w to) to będziesz mógł doładowywać karty różnymi zespołami

Mam nadzieje, że w miarę zrozumiale to napisałam.. xD

A i mam pytanie, czy teraz też trzeba samodzielnie.. jakby zatwierdzać to konto czy już nie? Bo jak ja zaczynałam to tworzyłeś najzwyklejsze konto i mogłeś tak grać, a jak je zatwierdziłeś to dostawałeś karte S.. xD
Ostatnio zmieniony przez Mirou01 2016-02-20, 15:50, w całości zmieniany 1 raz  

Kredeczka 
Cheonsa

Wysłany: 2016-02-20, 16:16   

Ej nooo... ja nie dostałam karty S xD
Nagminnie korzystam z włączania i wyłączania podziały na grupy ^.^ często się przydaje :mrgreen:

teitatoo 
Soonyoungie

Wysłany: 2016-02-20, 17:03   

Kredeczka napisał/a:
Nagminnie korzystam z włączania i wyłączania podziały na grupy ^.^

Odkryłam to wczoraj!!! #____#
A dzisiaj jestem najbardziej nieszczęśliwym człowiekiem na świecie, bo miałam może 2 tys do 20 w wydanych punktach i chciałam wydać resztę, ale mój telefon postanowił spieprzyć sobie software i się wyłączył w ch**. I w taki oto sposób 30 kart B-S poszło się je***! >.<
I nie działa mi telefon ...

Mirou01 napisał/a:
A i mam pytanie, czy teraz też trzeba samodzielnie.. jakby zatwierdzać to konto czy już nie?

Nie mam pojęcia, ale wydaje mi się, że jak robiłam sobie konto w maju(? chyba) to bodaj nie było już żadnej opcji, żeby zatwierdzać konto. Jestem jakimś memberem, nawet teraz nie mogę sprawdzić TT___TT

My lil RUDE bub

Kredeczka 
Cheonsa

Wysłany: 2016-02-21, 20:25   

Od dzisiaj jestem dumną posiadaczką S karty Wookiego z Break Down <3 Swing mi bardziej pasuje pod grupę, ale... lepsze staty... no i będę miała swoją pierwszą kartę R ^.^ jeszcze trochę czasu jeszcze minie, zanim to upgrade'uję, ale... :3

Mirou01 

Wysłany: 2016-02-21, 22:01   

Wlasnie, by nikt nie popelnil tego bledu. Staty w kartach licza sie tylko od karty A do S. Kazda karta R zaczyna od 100 i przy doladowywaniu karty R podnosi sie tylko ten gorny pasek.
Inaczej mowiac robiac karte R zastanow sie nad tym jaka chcesz grupe a nie patrz na staty ;-)

Odpowiedz do tematu