| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkanie ELFów 2016 WARSZAWA - Organizacja!!!

Kiedy ma się odbyć spotkanie forumowe?
Wakacje (lipiec, sierpień)
31%
 31%  [ 7 ]
Wrzesień
68%
 68%  [ 15 ]
Głosowań: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
Dziwna 

Ulubieniec z SJ: Siwon, Kyuhyun, Donghae
Wysłany: 2016-04-30, 17:24   

Ja nie wypełniam bo kurcze noo... nie mogę powiedzieć, że na 100% będę ;( Bardzo bym chciała, ale pewnie bym się dowiedziała na kilka dni przed.Toteż termin mi obojętny by był :) Jeżeli tylko mogłabym zdecydować o przybyciu na kilka dni przed.

Kredeczka 
Cheonsa

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, Henry ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok, KangMelon xD
Wysłany: 2016-04-30, 18:28   

Oki Dziwna, uśmiechnij się :*

To ja zrobię sobie listę, kto nie jest pewny, czy będzie, ale chciałby być:
x Dziwna
x Slona
x Kasiek
x Majanna, która była tak miła, że napisała to Memi, ale nie osobie najbardziej zainteresowanej xDDD tak, będę wypominać :-P

Jak coś to piszcie na priva albo w komentarzach, bo muszę znać przybliżoną liczbę osób (+/-) jak będę szła negocjować pokoje :-P

[ Dodano: 2016-05-03, 16:42 ]
Dobra, żeby w obu miejscach było wstawione...

Hej ELFiki ^^

Ogólnie bardzo się cieszę z tak dużego odzewu, jeśli chodzi o ankietę, bardzo Wam dziękuję <3
Przeglądając wyniki... no cóż... wiem, że ankieta nie była idealna, bo sama ją robiłam, ale... chciałam napisać parę rzeczy:
1) Jestem pod ogromnym wrażeniem osób, które zaznaczyły, że nie przyjadą na spotkanie, nie chcą zmiany terminu, ale chcą przyjechać na 2 dni <3
2) Patrząc po wynikach ankiety nie będziemy zmieniać terminu zjazdu <chociaż sama bym chciała xD>; także bardzo przepraszam osoby, które prosiły o zmianę terminu, może następnym razem uda nam się wszystkim razem spotkać
3) Osoby, które zaznaczyły że będą, ale prosiły o zmianę terminu... to ja już poproszę o info na priva, czy bez zmiany terminu będą czy nie
4) Osoby, które chciałyby być, ale nie wiedzą, czy będą mogły - tak samo, poproszę o notkę na priva, żebym wiedziała, ilu osób mniej więcej mogę się spodziewać i jak dogadać się odnośnie noclegu ;-)
5) Ankieta dalej jest otwarta, jeśli ktoś jeszcze jej nie wypełnił, dalej ma szansę ^^ jak zostanie zamknięta, link się ulotni
______
Kochani, naprawdę, bez informacji od Was nic nie będę mogła zrobić, więc jeśli łapiecie się pod którąś w wyżej wymienionych kategorii, które prosiłam o wiadomość, to napiszcie do mnie, bo mi łapki opadają xD W okolicach 13 maja pewnie zacznę chodzić w poszukiwaniu miejsca, gdzie będzie można się zatrzymać na noc, muszę znać przybliżoną liczbę osób, żeby wiedzieć, jak rozmawiać z ludźmi i czy uda nam się wynegocjować niższe ceny, muszę wiedzieć, na czym stoję.
Całuski, miłego dnia i nie marudźcie na mnie zbytnio xDD
Ostatnio zmieniony przez Kredeczka 2016-05-28, 21:05, w całości zmieniany 2 razy  

Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2016-05-14, 18:28   

Uwaga!!! Mam taki pomysł, co powiecie na to, aby na nasze spotkanie zrobić forumowe balony :P? Z logo forum i SJ :P? Takie piękne szafirowo-niebieskie balony *.*? Tylko nie wiem gdzie takie można byłoby zamówić, aby zbyt dużo nie przepłacić xD.

Mirou01 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Kyuhyun, Ryeowook
Lover: Yesung
Fav Pairing: KyuSung, EunHae
Kocham SuJu od: 11 sierpnia 2012
Wysłany: 2016-05-15, 15:50   

Saramizu, hmm.. balony same w sobie zakupić to nie problem, ale z nadrukiem.. i jeszcze by było fajniej to najlepiej by było jakby były wypełnione helem.. mam wrażenie, ze to zdanie jest bez sensu, ale ok.. xD
Chyba, ze te balony byłyby do zabrania do domu xD Ale fajnie by to na zdjęciu wyglądało~

Chizuru 
Gryzę ^.^

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Mi, Hee, Hyuk, Tusiu
Lover: Kyuhyun <3
Fav Pairing: ChangKyu
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: koniec stycznia 2013
Wysłany: 2016-05-20, 00:44   

Balony super pomysł, ale chyba ciężki do wykonania... Nigdy nie słyszałam o zamawianiu balonów z nadrukiem x.x

Kredeczka 
Cheonsa

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, Henry ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok, KangMelon xD
Wysłany: 2016-05-20, 17:28   

Pewnie dałoby się załatwić, tylko trzeba by było poszukać... jest to kwestia kosztów, ile by się za to zapłaciło... wydaje mi się, że wiem, gdzie można by było popróbować negocjacji, tylko kwestia dorwania szafirowych baloników ;-) no i ewentualnie maszyny do napełniania helem...

[ Dodano: 2016-06-14, 23:38 ]
Kochane ELFiki ^.^

Mam do Was WAŻNĄ sprawę, więc ślicznie proszę o przeczytanie i zastosowanie się do instrukcji zawartej w ten notce ;)

Sprawa się tyczy spotkania forumowego, którego termin został ustalony na pierwszy weekend września ( 03-04 września ). Razem z Nenn chodziłyśmy w poszukiwaniu bazy noclegowej dla naszej skromnej, aczkolwiek sympatycznej grupki. Jak na tą chwilę cena za noc od osoby waha się między 40-50 zł z zastrzeżeniem, że jest to cena szacowana na grupę około 40 osób.
Jest jednakże mały haczyk: musimy w najbliższym czasie dokonać rezerwacji z informacją, ile osób przyjedzie na jedną noc (tj sob/niedz), a ile osób na dwie (tj pt/sob/niedz) .
No i drugi haczyk: w przeciągu dwóch tygodni od dokonania rezerwacji trzeba dokonać przelewu zaliczki, 50% całościowej kwoty. Dlatego tutaj śliczna prośba do Was: potrzebuję potwierdzenia, że będziecie.
Zamawiam informację albo w komentarzu, albo na priva do mnie (PW albo na fb, link do mojego profilu podany w ogłoszeniu na fb). Nawet jeśli się okaże, że nie będziemy wynajmowały pokoi w tym hostelu, który wytypowałyśmy, tylko np. w akademiku albo w schronisku młodzieżowym, ta informacja bardzo nam się przyda, bo rezerwacji tak czy siak będzie trzeba dokonać, koniec końców w ten sam weekend będzie koncert MyName i ludzie za dwa miesiące będą szukać sobie noclegu.

Podsumowując: od każdej osoby, która zamierza być, zamawiam informację, że będzie oraz jak długo: 1 lub 2 noce. Podobnie byłabym wdzięczna za informację od osób, które by chciały być, ale nie są pewne, czy będą mogły – informacja, że jest chęć, określenie pi razy drzwi szans, że będą i na ile nocy, później najwyżej będziemy z dziewczynami kombinowały, jak tą sytuację rozwiązać.

Całuski i pozdrawiam

Kredeczka

[ Dodano: 2016-07-19, 22:06 ]
Wszystko jest wrzucane na bieżąco w wydarzeniu na fb, ale żeby nie było, że zaniedbujemy forum...
DEADLINE zgłaszania się na zjazd forumowy: najbliższa niedziela, później też można, ale nie wiem, jak będzie z noclegami.
Misiaki, potrzebuję informacji jeśli zamierzacie być tudzież nie macie pewności, czy dacie radę + ile noclegów.
Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/1156094714453970/
Całuski, miłego wieczoru ^^

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2016-08-05, 13:05   

ELFiki kochane, do spotkania został miesiąc, więc trzeba się chyba nieco ogarnąć :)
Zachęcam do rzucenia okiem na to co dzieje się na wydarzeniu na fb ( https://www.facebook.com/events/1156094714453970/ ) i wypełnieniu tabeli przyjazdów/odjazdów ( https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Opqwq7wB3lTUkzGq1rWhUrK4g-Uk4sjmwISFwyWEc7A/edit#gid=0 ).
Ostatnio zmieniony przez Majanna 2016-08-05, 13:06, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu