| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Święta, święta i po karpiu?
Autor Wiadomość
Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2016-12-17, 12:51   Święta, święta i po karpiu?

Staroć z 2011 (?) roku ;)
Typ: miał być dramat, ale wyszła komedia.
Uwagi: właściwie to brak.
.
Choinka - jest.
Wszelkie ozdoby świąteczne - są.
Biały obrus - jest.
Sianko pod obrusem - jest.
Świąteczna zastawa - jest.
Pierniczki - są.
Płyty z kolędami - są.
Papier do pakowania prezentów - jest.
Prezenty - są.
Karp - jest.
Martwy karp - nie ma.

- Dobrze, powtórzę to jeszcze raz - mruknął Lee Soo-man siląc się na spokój, w końcu nie będzie nadwyrężać gardła z tak błahego powodu, prawda? - To tylko karp...
- Nie ma mowy! - przerwał mu bezczelnie stanowczy głos. - Nie pozwolę ci go zabić, ty morderco jeden!
- Donghae - zaczął ponownie, w duchu przeklinając chwilę, w której przyjął, to stojące przed nim, w bojowej postawie, stworzenie do swojej agencji - przecież i tak w końcu będzie trzeba go zabić. Chyba nie myślisz, że będzie on tak zawsze pływać w waszej wannie?
- Owszem, tak myślę - warknął jego podopieczny, posyłając mu przy tym wrogie spojrzenie, które natychmiast złagodniało, gdy spojrzał w kierunku ryby. - Nie bój się, omma nie pozwoli cię skrzywdzić - zapewnił, nie szczędząc czułości w głosie. Słysząc to Lee Soo-man westchnął tylko głośno i spojrzał w kierunku drzwi, jakby stamtąd miała przyjść do niego jakaś pomoc.
- I wy pewnie też mi nie pomożecie, co? - spytał, patrząc na stojącą w korytarzu gromadę.
- Na mnie nie patrz, ja bym miał przechlapane do końca życia, gdybym nie poparł tego rybiego maniaka - odparł cicho Eunhyuk i nawet szef jednej z największych wytwórni w Korei, musiał przyznać, że coś w tym było.
- A wy chłopaki, jakie macie tłumaczenia? - spytał, już właściwie tylko od niechcenia, chcąc sprawdzić, jak kreatywna jest reszta członków zespołu. Jak zwykle popisali się podając kolejne argumenty. Yesung stwierdził na przykład, że pływający w wannie karp zaprzyjaźnił się z jego żółwiami, a on nie pozwoli, przecież na zabicie ich pierwszego, prawdziwego przyjaciela. Ryeowook uznał, że jeśli nie zabiją karpia, to on będzie miał mniej pracy przy gotowaniu, Shindong stwierdził, że i tak na ich stole jest wystarczająca ilość potraw, Sungmin dodał, że on i tak woli dynie, Henry mruknął, że jest za młody na zabijanie, HanGeng jedynie prychnął, najwidoczniej nadal obrażony na całą sytuację z zerwaniem kontraktu w SM, Heechul również nie zgodził się na zabicie ryby i jedynie nakazał kupno nowej wanny, bo on w tej już się myć nie będzie, Siwon powołał się na Biblię i nie ważne, że przecież nie było w niej wzmianki o tym, by nie zabijać ryb, Kibum burknął coś o tym, że trzeba było kupić gotowe filety z karpia, Kyuhyun ogólnie olał całą szopkę i poszedł grać w gry na komputerze, Leeteuk uznał, że nie jest w stanie pozbawić życia istoty o tak pięknym spojrzeniu, Kangin jedynie spojrzał wymownie na lidera, najwyraźniej groziło mu to samo co Eunhyukowi ze strony Donghae, gdyby nie poparł ukochanego, a Zhou Mi nagle stwierdził, że jest Chińczykiem i nie umie mówić po koreańsku.
W tej sytuacji, jak łatwo się domyślić, mężczyzna nie mógł zrobić nic innego, niż najzwyczajniej w świecie poddać się i machnąć na to wszystko ręką. W końcu świat się nie zawali od jednej Wigilii bez martwego karpia na świątecznym stole.
Ostatnio zmieniony przez Majanna 2016-12-18, 21:13, w całości zmieniany 2 razy  

Kredeczka 
Cheonsa

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, Henry ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok, KangMelon xD
Wysłany: 2016-12-17, 22:38   

Nie no, to był dramat... managera :lol:
To było takie słodkie, takie urocze, takie... naiwne xD ze strony Haesia :D A wymówki SJ cudowne :3
I szczerze mówiąc to mam rozkminę, co oni z tym karpiem później zrobili xDD
Tak się chichrałam, to było cudowne, dziękuję :*

gang-aji 
Królowa fandomu

Fav Pairing: Leeteuk + zmarszczki
Kocham SuJu od: 14.05.2010
Wysłany: 2016-12-18, 14:16   

Zanim napiszę cokolwiek o fabule... PIĘĆ MINUT ROZKMINIAŁAM, KIM U LICHA JEST LEE SOO, bo nie zauważyłam " - man" dalej... OTL
Stąd też moja prośba - jeśli moje życie jest Ci miłe, żadnych więcej spacji między łącznikiem sklejającym imię, błagam XD bo mój mózg dostaje potężny ERROR, nie umie go rozpoznać i zawiesza system na długo A JA NIE UMIEM GO RESETOWAĆ XD

No ale teraz już do rzeczy
Wymówki całej ekipy były po pierwsze przezabawne, a po drugie naprawdę pasują do SJ z tamtego okresu (no do tego +/- 2011 znaczy XD) Podoba mi się buńczuczna postawa Donghae, który nie zawahał się oskarżyć szefa o mordercze zapędy w celu uratowania karpia... zdecydowanie poczuł, że łączą go z tą rybą jakieś więzy rodzinne, nie wiem tylko, dlaczego stał się dla niej matką a nie ojcem, ale kto by tam wiedział, co mu siedzi w głowie XD
Fretka napisał/a:
mam rozkminę, co oni z tym karpiem później zrobili xDD
też się trochę nad tym zastanawiam... Zostawili go w tej wannie (skoro i tak z powodu Hee mieli kupić następną)? XD

Dzięki za to króciutkie, ale milutkie opowiadanko, Majanna! ♥

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2016-12-18, 21:12   

Fretka napisał/a:
I szczerze mówiąc to mam rozkminę, co oni z tym karpiem później zrobili xDD

jak to co? wychowali karpia, jak własnego syna: posłali do przedszkola, szkoły, na studia... biegali z nim po weterynarzach, gdy chorował, kupowali mu ubranka i zabawki... xD
gang-aji, twoje życie jest mi bardzo miłe, dlatego już naniosłam poprawki do tekstu ;)

Odpowiedz do tematu