Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/oiika/public_html/common.php on line 259
:: View topic - [25.09.2017/TRANS] Trzynasty list Ryeowooka do ELF
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
[25.09.2017/TRANS] Trzynasty list Ryeowooka do ELF
Author Message
teitatoo
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Posted:    [25.09.2017/TRANS] Trzynasty list Ryeowooka do ELF [ !!! ]

[center][quote]Wrześniowy list

Powoli wita nas zimny wiatr. Sprawia to, że należy nosić ubrania z długim rękawem, prawda? ^^ Czy wszyscy mają się dobrze? Ostatnio często składam ręce i czekam na comeback Super Junior.. Możecie uznać, że będzie ze mną w porządku, gdy to się stanie. Zostałem wysłany na przygotowania do Festiwalu Sił Lądowych i ze względu na to oraz wydarzenia poprzedzające, jestem bardzo zajęty. (Ponieważ jestem ambasadorem, pracuję bardzo ciężko kk) Ćwiczę od czasu do czasu, czytam także książki oraz listy od Was~ Jestem zdrowszy i nie przeziębiłem się, mam się dobrze i jestem silny. Euhaha! ^^

Czy przesłuchaliście piosenki, które poleciłem Wam w ostatnim liście? Lubię Dear no one, first heartbreak, City dove, itp. ~c: Szczególnie Anyway, ponieważ mój humor staje się wtedy dobry, czuje też, jakbym słuchał naszych własnych albumów~ Chciałbym móc komponować i podzielić się z Wami tymi piosenkami, moimi historiami także~ ^^

Ach~ Ostatnio dużo nad tym myślałem~ Czuje się, jakbym był w bardzo długiej podróży.. Podróż oznacza, że wrócisz do punktu wyjścia. Trochę jak wtedy, gdy jedziesz do jakiegoś miejsca, kupujesz pocztówkę i piszesz do ludzi, których kochasz. Mam nadzieję, że te listy, które wysyłam dają Wam takie pozytywne uczucie za każdym razem. Hmm~ Ta podróż.. jest bardzo interesująca. Mogę nauczyć się czegoś o świecie, którego nie znam i spotkać ludzi, których możliwe, że nie spotkałbym w innych okolicznościach. I dzięki opowieściom tych ludzi śmiałem się. I płakałem..

Momenty jak te są wartościowe. Kiedy jedziesz na wycieczkę z innymi ludźmi, poznajesz ich lepiej, prawda? Walczycie i smucicie się przez siebie nawzajem, a kiedy wycieczka się kończy, myślicie "Już nigdy nie zobaczę tej osoby!". I przez to, jak prawdziwe to jest, złościsz się! W trakcie, po nauczeniu się małych detalów o tej drugiej osobie, przekonujesz się, czy potraficie ze sobą współpracować, czy też nie.. Z drugiej strony, gdy ta osoba pasuje do ciebie, masz poczucie "Ta osoba mnie dopełnia"~ Wydaje się, że taka podróż dyscyplinuje.. Sprawia, że człowiek staje się kimś dobrym - dorosłym!

Dalej, gdy lubisz kogoś i czujesz, "Chciałbym pojechać w kolejną podróż z tą osobą" albo "On/ona jest dobrym człowiekiem", to także sprawia, że pragniesz pomóc oziębłej osobie stać się kimś z ciepłym sercem. ~ Oraz to uczucie, kiedy spotykasz człowieka, któremu chcesz powiedzieć o wszystkim?? Moim celem jest spotkać te 3 typy ludzi podczas tej podróży, znajomych, z którymi chciałbym utrzymać kontakt do końca życia. Myślę, że ciężko jest spotkać choćby jednego takiego przyjaciela, chyba powiedziałem coś takiego rok temu.. Ale jak czuje to teraz? W zasadzie, nie jestem pewien, ponieważ ta podróż się jeszcze nie zakończyła, po tym, gdy musiałem walczyć, godzić się, spotykać i rozstawać z ludźmi. Mam pozytywne poczucie, że spotkałem przyjaciół o wiele ważniejszych niż same znajomości.

Czas podczas tej podróży zdaje się mijać szybciej niż przewidywałem~ Powrócę bezpiecznie, gdy się zakończy, więc nie martwcie się o mnie~ Zrozumiano? ^^

Niedługo Shindong-hyung ma urodziny~ Oraz nasze ELFy, których urodziny się zbliżają~ Nie napisałem życzeń w poprzednim liście ㅠ [size=9][TN: No właśnie, ominąłeś moje urodziny, czuje się pokrzywdzona!!][/size] Przepraszam~ Wszystkiego najlepszego~ Pamiętajcie o witaminie C!! Zawsze z radością~ W pełni zdrowia ^^ Kocham Was.

PS. Zostałem Kapralem. Od rekruta nr 40 do Kaprala~kkk Spotkajmy się na Festiwalu Sił Lądowych (8-12 październik) Taka mała reklama kk

2017.9.24

Ryeowookie[/quote][/center]

[size=10]Source: @kimlixus
PL Trans: teitatoo |superjunior.pl[/size]

Saramizu
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Posted:     [ !!! ]

Tei *________*. Dziękuję Ci po stokroć! Pięknie ten list przetłumaczyłaś! Naprawdę!

Co do samego listu... Coraz bardziej upewniam się, że wybrałam wspaniałego biasa. On ma naprawdę piękne wnętrze. Widać, że dużo rozmyśla i drugi człowiek, nawet nieznajomy, jest dla niego ważny... Jaka ja jestem z niego dumna. Jestem nim taka wzruszona. On jest cudowny! Naprawdę! Ci którzy tego nie widzą muszą być ślepi... Życzę mu jak najlepiej i oby ta jego podróż zakończyła się szczęśliwie i bezpiecznie <3. Niech poznaje samych dobrych ludzi :*.

Kredeczka
Cheonsa

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, Henry ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok, KangMelon xD

Tei *___* Dziecię moje kochane, może i pominął Twoje urodziny, ale przeprosił, Maluch żałuje, odpuściłabyś mu xD

A bardziej serio - dzięki <333333333333

slona
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy

[quote="Saramizu"] On ma naprawdę piękne wnętrze[/quote] generalnie chciałam zapytać skąd wiesz?..... ale chyba o innym wnętrzu ja myślę, a o innym Ty .....

Saramizu
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)

[b]slona[/b], no ja tam nie wiem co Ci po myśli chodzi xD". Mi chodzi o wnętrze duchowe, a Tobie ;P?

slona
live your life

No ja z duchowym niewiele mam do czynienia ,lub zwyczajnie go nie widzę, w przeciwieństwie do wnętrza tego namacalnego..... :mrgreen:

Kredeczka
Cheonsa

[b]Slona[/b], mam nadzieję że nie masz Tejciowych zapędów do wyciągania jelit żeby zobaczyć czy na pewno jest ich tyle, ile powinno być xD

slona
live your life

[quote="Kredeczka"][b]Slona[/b], mam nadzieję że nie masz Tejciowych zapędów do wyciągania jelit żeby zobaczyć czy na pewno jest ich tyle, ile powinno być xD[/quote] wyciągała Ci?

Kredeczka
Cheonsa

Nie, jeszcze nie (i oby tak zostało xD), ale jej barwnych opowieści co ma ochotę zrobić siedząc w karetce z poszkodowanym do końca życia nie zapomnę xDD

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: