| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Projekt urodzinowy dla Ryeowooka 2017 (fanmaum) [zakończony]
Autor Wiadomość
Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2017-02-21, 16:20   Projekt urodzinowy dla Ryeowooka 2017 (fanmaum) [zakończony]

Projekt jest prowadzony przez nową powstałą stronę dla międzynarodowych fanów Ryeowooka.

Strona: https://www.springvoice0621.com/
Twitter: https://twitter.com/springvoice0621

Strona z projektem: => https://fanmaum.com/projects/view/1841

Czas trwania: 2017.02.20 - 2017.06.16

O czym jest projekt i jak możemy go wspomóc.
Projekt polega na dawaniu "serc". Przy zebraniu odpowiedniej ilości serc projekt jest ukończony i przekazany do realizacji. Ogólnie ta strona wspiera każdy projekt dla idoli, który ma na celu przekazaniu środków finansowych w imieniu gwiazdy na cele UNICEF (chyba nie muszę tłumaczyć, co to za organizacja).
Aby móc dodawać serca, trzeba przede wszystkim się zalogować na stronie powyżej. Rejestracja jest bardzo prosta.
Można kupić serca poprzez kartę kredytową, albo paypal.

Docelowa kwota, którą należy zebrać, aby ukończyć projekt, to:
=> $350.01, czyli 386 741 serc

1$ = 1100 serc

Minimalna ilość serc które trzeba przekazać, aby móc uczestniczyć, to => 100 serc i w wzwyż. Oznacza to, że można przekazać za jednym razem więcej niż 100 serc, ale nie mniej.

Jeśli nie macie pieniędzy, aby wspomóc projekt, to jeśli wykażecie systematyczność i wytrwałość, to za codzienne logowanie dostaje się serca, na początku mało, ale pod koniec miesiąca na pewno będziecie mieli już tyle, aby móc przekazać je na projekt ^^.

Uwaga!
Jeśli zapomnicie jeden dzień się zalogować i zaznaczyć swoją obecność, to zaczynacie od początku... Tzn serca które do tej pory zebraliście pewnie pozostaną, ale znów będziecie zaczynać od małych ilości serc.

Jako udogodnienie polecam zainstalować aplikację z tą stroną, wyszukajcie pod nazwą "fanmaum". Wystarczy, że będziecie codziennie do niej wchodzić i automatycznie będzie zaliczać Waszą obecność, a co za tym idzie będziecie dostawać serca. Pod koniec miesiąca można nawet dostać 400 serc. To nic nie kosztuje, a naprawdę możecie wspomóc projekt. Jeśli dobrze policzyłam, to w ciągu 25 dni można uzbierać 884 serc.

Zachęcam do brania udziału, jest sporo czasu, więc na pewno uda się sporo serc zebrać.
Jeśli z czymś macie problem, to dajcie znać, pomogę ^^.

Lista osób biorących udział w projekcie:
- Saramizu
- teitatoo
- Katy
- KimJiMi
- memoria
- Kim Yuno

UPDATE:
Podpytałam trochę organizatorkę o szczegóły. Było kilka pytań które mnie nurtowały.
- Co jeśli nie osiągniemy kwoty 350$? Czy projekt zostanie anulowany?
Nadal możemy przekazać tą kwotę na UNICEF, aczkolwiek nie dostaniemy certyfikatu, a byłoby miło gdyby takową Ryeo otrzymał ;). Projekt nie będzie anulowany. Każdy dolar ma znaczenie, więc wspierając projekt dla Ryeo wspieramy szczytny cel ;).
- Czy możemy przekroczyć kwotę 350$?
Oczywiście :D. Tutaj nie ma żadnych ograniczeń. Chodzi tylko o to, że aby uzyskać certyfikat, trzeba uzyskać co najmniej tą kwotę.
- Jak Ryeo dowie się o projekcie?
Strona fanmaun przesyła certyfikat do SM Ent. (bo Ryeo jest teraz w wojsku), a oni mu go przekażą. Poza tym sama organizatorka ma napisać mu osobny list w którym opowie mu o projekcie. Wszakże nie będzie wymienionych osób z imienia/ksywki, ale ogólnie poda liczbę osób biorących udział i z jakich krajów oni będą ;), więc jak zobaczy Polskę, to może ciepło sobie o nas pomyśli :).
Ostatnio zmieniony przez Saramizu 2017-11-23, 18:42, w całości zmieniany 7 razy  

Saramizu 
SuJu Admin

Wysłany: 2017-02-24, 07:55   

UPDATE

Jeśli częściej bywacie na telefonie/tablecie niż przed komputerem możecie zainstalować aplikację z tą stroną, wyszukajcie pod nazwą "fanmaum". Wystarczy, że będziecie codziennie do niej wchodzić i automatycznie będzie zaliczać Waszą obecność, a co za tym idzie będziecie dostawać serca. Pod koniec miesiąca można nawet dostać 400 serc. To nic nie kosztuje, a naprawdę możecie wspomóc projekt.
Zachęcam do udziału :)!

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2017-02-26, 17:51   

Już mam 2 serca! F YEAH! :D Długa droga przede mną

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

Saramizu 
SuJu Admin

Wysłany: 2017-02-26, 18:55   

teitatoo T____T. Dziękuję Ci dobra duszyczko <3! Myślałam, że będę sama z tym projektem T.T.

Właśnie! Będę w pierwszym poście wpisywać osoby zaangażowane w projekt ^.~.

Saramizu 
SuJu Admin

Wysłany: 2017-02-27, 16:44   

Update pierwszego postu!

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Lover: Siwon
Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2017-02-28, 22:38   

A miałam usunąć tą apkę, bo jak na nią wchodzę, to w 99,9% przypadków to jest to przez czysty przypadek...
ale wrzuciłam na akcje wszystkie serduszka, jakie mi na liczniku zalegały.. ku chwale Wooka ^^ https://s10.postimg.org/nvodkxxfd/Screenshot_2017_02_28_22_30_25.png

Get out, get out, get out of my head and fall into my arms instead.

Saramizu 
SuJu Admin

Wysłany: 2017-03-01, 08:16   

memoria, widziałam właśnie, że się dorzuciłaś *o*! Dziękuję w imieniu własnym i Ryeo :*. Dobrze, że nie usunęłaś aplikacji :D. Choć wydaje mi się, że serca by nie przepadły. Mogłabyś się np zalogować bezpośrednio na stronie, choć aplikacja jest dużo bardziej wygodniejsza do codziennego logowania ;).

Kim Yuno 
Lena się leni

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae, KyuMinWook
Wysłany: 2017-03-13, 10:14   

Ugh, jeden dzień nieobecności i już od początku trzeba... Chyba od dziś będę robić na dwa konta, to więcej serduszek się uzbiera~^^

Saramizu 
SuJu Admin

Wysłany: 2017-03-13, 13:20   

Kim Yuno, tak podejrzewałam, że nie wolno opuścić żadnego dnia... Dlatego napisałam, że ważna jest systematyczność i cierpliwość. Super pomysł z dwoma kontami :D. No i oczywiście dopisuje Cię do listy.

Oraz mały update w pierwszym poście ^^. Co by nikomu nie umknęło ^.~.

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2017-03-31, 11:08   

Już jedną 100 wysłałam, teraz się zbiera druga :D (bo oczywiście zapomniałam wejść na stronę -_-)

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

Saramizu 
SuJu Admin

Wysłany: 2017-03-31, 14:07   

teitatoo, widziałam <3.

No właśnie głupie jest to, że wystarczy, że raz się zapomni i już trzeba od nowa. Ja już całe 25 dni zaliczyłam :P. Ale przy kolejnej turze, po 7 dniach zapomniałam się zalogować >.<"... Dobrze, że to tylko 7, a nie np 20 xD.

Trzeba wykazać się nie lada systematycznością, ale liczę na Was :* (i na siebie xD). Razem damy radę!

Saramizu 
SuJu Admin

Wysłany: 2017-11-23, 18:41   

Bardzo przepraszam, że nie zrobiłam wcześniej podsumowania tego projektu (nie ma to jak mieć kilkumiesięczne opóźnienie xD"). Chyba sukces drugiego urodzinowego projektu tak mnie ucieszył, że zapomniałam o tym ^^'.

Niestety, nie udało się zebrać minimalnej kwoty 350$. Zebraliśmy tylko 51% wymaganej kwoty. Niemniej to i tak dużo. Oczywiście zebrane środki zostały przekazane na UNICEF. Jednak Ryeowook nie dostał certyfikatu . Niemniej na początku czerwca napisałam list do Ryeowooka i wspomniałam mu o tym projekcie, więc będzie wiedział, że się staraliśmy i że uzbierane środki poszły na szczytny cel ^^. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli w nim udział ^^.
:* <3

Odpowiedz do tematu