| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[19-20.02.2016/PIC] Ever Lasting StaRyeowook Concert
Autor Wiadomość
Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2016-04-02, 10:41   [19-20.02.2016/PIC] Ever Lasting StaRyeowook Concert

UWAGA!
W związku z tym, jak Ryeo zareagował na pojawiające się w sieci zdjęcia z jego koncertu, wiele osób usunęło swoje zdjęcia, a w efekcie i w przyszłości prawie w ogóle żadne zdjęcia się już nie ukazały. Miałam nie publikować zdjęć, które udało mi się zapisać, ale z drugiej strony my jako fani międzynarodowi jesteśmy najbardziej poszkodowani. Dlatego dla naszych polskich fanów udostępnie to, co mam, ALE ZAKAZUJE ich rozpowszechniania poza forum. Zainteresowanych zapraszam, zobaczycie zdjęcia dopiero po napisaniu w tym temacie :).

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Ostatnio zmieniony przez Saramizu 2016-11-25, 21:21, w całości zmieniany 3 razy  

Kim Yuno 
Lena się leni

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae, KyuMinWook
Wysłany: 2016-04-02, 14:18   

Nie wiem, czy on sam podjął taką decyzję, czy SM mu kazało, ale w każdym razie nie rozumiem takiego postępowania - przecież od publikacji zdjęć/fancamów fanów mu nie ubędzie, a może jedynie ich przybyć...
A zdjęcia zaraz wylądują w osobnym zamkniętym folderze, żeby nigdzie się nie przedostały ^^ Dziękuję <3

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2016-04-02, 20:21   

Dużo na tym traci.... Ja jako Jego osobista wielbicielka, czuję się dziwnie ..... jakby On sam zabronił mi oglądania występów,zdjęć ...... w związku z tym zastanowię się czy je obejrzę.....

Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2016-11-25, 21:20   

20.02.2016

27P

Credit: tsjpy88

Reuploaded and posted by: Saramizu | superjunior.pl
TAKE OUT WITH FULL & PROPER CREDITS.
DO NOT MODIFY OR CUT THE LOGO OF THE PICTURES.

PS.: Ta fanka wstawiła jeszcze raz zdjęcia i to w duuużo większej ilości, więc możemy nacieszyć oczy cudownym widokiem :P. Tych nie będę ukrywać, bo i tak są dostępne na jej twitterze ;).
Ostatnio zmieniony przez Saramizu 2016-11-25, 21:23, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu