Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/oiika/public_html/common.php on line 259
:: View topic - [30.03.2017/NEWS] Fanki ukradły bieliznę Heechula
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
[30.03.2017/NEWS] Fanki ukradly bielizne Heechula
Author Message
Kim Yuno
Lena się leni

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae, KyuMinWook
Posted:    [30.03.2017/NEWS] Fanki ukradły bieliznę Heechula [ !!! ]

[img]http://www.allkpop.com/upload/2017/03/content/Heechul_1490280544_hec.jpg[/img]

Heechul podzielił się jego doświadczeniem z sasaeng fanami w nowym programie KBS2TV.

W odcinku emitowanym 23. marca, MC Park Myung Soo mówiła= o fanach ponad miarę i powiedział: "Mój menedżer wygląda naprawdę przerażająco/onieśmielająco. Ale fanka, która naprawdę mnie lubi, miała z nim problemy. Zapytała go, dlaczego wysyła mnie do konkretnych programów i każe niszczyć samochody itd. Ostatecznie, byliśmy zmuszeni zadzwonić po policję i podpisać porozumienie."

Heechul także podzielił się historią: "Kiedy debiutowałem, fani włamali się do naszego domu i ukradli moją bieliznę. Takie rzeczy działy się często nam i TVXQ."

maggdalena
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Posted:     [ !!! ]

[quote="Kim Yuno"]Zapytała go, dlaczego wysyła mnie do konkretnych programów i niszczyć samochody itd. [/quote]
co co?
Kurde, na co komu bielizna idola? Ja tam wolałabym uprowadzić jego, niż jego majtki :P

Majanna
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010

[quote="Kim Yuno"]Kiedy debiutowałem, fani włamali się do naszego domu i ukradli moją bieliznę.[/quote]
ja chcę tylko powiedzieć, że to nie byłam ja!
ja w tym czasie kradłam żel pod prysznic Genga...

... a tak na poważnie, to jest chore. Bardzo, bardzo chore.

Kim Yuno
Lena się leni

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae, KyuMinWook

[quote="maggdalena"]
Kim Yuno napisał/a:
Zapytała go, dlaczego wysyła mnie do konkretnych programów i niszczyć samochody itd.

co co?[/quote]

Miało być "każe niszczyć", już poprawiłam ;)
Niestety zdanie było tak napisane, że można to przetłumaczyć, jako że ta fanka zaczęła niszczyć samochody, lub jako menedżer każe mu niszczyć samochody (w skrócie).

Saramizu
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)

Czy te fanki w ogóle myślą o.O? Trzeba być albo wielką idiotką, albo być chorym umysłowo, albo w sumie jedno i drugie... Mam nadzieję, że już ich nie nękają żadne sasaeng'i >.<...

slona
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy

Ale chyba czyste te gacie kradły ???

Miju

Lover: Donghae &#9829;
Kocham SuJu od: Lipiec 2011

ogólnie myślę że to chore ale jednak gorsze rzeczy czytałam o saesengach EXO jak im dawały swoją krew menstruacyjną i zużyte podpaski i tampony xdd
niektórzy to naprawdę mają nierówno pod sufitem...

slona
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy

[quote="Miju"] dawały swoją krew menstruacyjną i zużyte podpaski i tampony xdd [/quote] że jak.....??? mogły sobie całe kury powycinać i wysłać.....

Naoni
Angel N.

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 2010

Zacznijmy od tego, że się wkradły, co jest [u]przestępstwem[/u].
A kradzież bielizny to już upośledzenie umysłowe.

[quote="Saramizu"]Mam nadzieję, że już ich nie nękają żadne sasaeng'i >.<...[/quote]
Chciałabym, ale jakoś wątpię. Krejzole pozostaną krejzolami.

Miju

Lover: Donghae &#9829;
Kocham SuJu od: Lipiec 2011

[b]slona [/b] dawno to już było ale niestety zdarzyło się naprawdę xd od tylu lat mnie to szokuje...

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: