| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot polskich ELFów w Warszawie
Autor Wiadomość
Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2016-09-05, 16:41   Zlot polskich ELFów w Warszawie

W WIELKIM skrócie:

Było zoo, a w nim: żółwie, rybki, żyrafy, zazdrosna lwica, małpa wcinająca skałę, nieudana próba wciśnięcia nam sushi i relaks na kocyku połączony z łapaniem pokemonów i rozbieraniem Yesunga.
Był pokaz w Multimedialnym Parku Fontann, dla którego samo MYNAME pewnie miało ogromną ochotę zwiać z własnego koncertu. I tej wersji się trzymajmy!
Były liczne wizje staczania się ELFów i ich rzeczy z pagórka oraz jęki i stęki, gdy po kilku godzinach spędzonych na kocyku trzeba było podnieść się i wracać do hotelu.
Była dłuuuga noc wypełniona po brzegi Super Show, szampanem, cydrem, piwem i innymi dobrodziejstwami znalezionymi w lodówce. Były długi temat pewnego krótkiego kciuka, informacje z pierwszej ręki o tym kiedy śpiewa Sungmin, HanGeng, który miał takie parcie na szkło, że zaciął nam pokaz (nie żebym osobiście miała coś przeciwko temu!), teksty godne szerszej publikacji, jak choćby ten "gdy idziesz szybko, to nawet nie czujesz, że nie masz kapci" autorstwa Nuny, ciężkie rozkminy w pokoju 108 po czwartej w nocy, na którą godzinę ustawić budziki i wiele, wiele, wieeeele więcej.
Było też metro. I to takie metro, które wymaga włożenia biletu w odpowiednią szparę i przejście w odpowiednim miejscu. A, jak wiemy, to bywa czasami dość skomplikowaną czynnością xD
Były długie dyskusje, gdzie jemy (obejmujące bary, fast foody, markety i sklep z koreańską żywnością).
A gdy już mowa o sklepie z koreańską żywnością, to były przepyszne lody samanco i sesja fotograficzna z ich udziałem.
Było przejście przez most... bardzo podobny do tego w Łęczycy ;)
Były też żelki i torebka po nich, która odegrała znacząca rolę w czasie gry w kalambury.
Bo oczywiście, zgodnie z tradycją, były też kalambury i jedno bardzo, ale to BARDZO pożądane hasło!
Było też przytulanie się, macanie, głaskanie, ściskanie. Była masa śmiechu, wzruszeń, wspominania i układania planów na przyszłość. Było szukanie Wi-Fi, nocny spacer po parku i szczypta yaoi. Nie było za to zasłonek w prysznicach i w kilku łóżkach ochronnych desek na górze. I nie było też suszarek. Ale był czajnik... w końcu ;)

Było... było ... było tak pozytywnie, że aż ciężko to opisać. Działo się wiele! Każda chwila naładowana było pozytywnymi emocjami, chociaż czasami brakowało energii ;)

Było mega pozytywnie i tyle!

Zdjęcia wrzucam na mediafire, ale jeśli chcecie żebym wrzuciła je gdzie indziej, to dajcie znać :)
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Ostatnio zmieniony przez Majanna 2016-09-05, 16:50, w całości zmieniany 3 razy  

KimJiMi 

Ulubieniec z SJ: Lee Donghae
Grupa krwi: 0 Rh-
Kocham SuJu od: 07.2010
Wysłany: 2016-09-05, 17:01   

Mój pierwszy ale już wiem, że nie ostatni zjazd😁 pokochałam wszystkie elfy razem i każdego z osobna i teraz tęsknię za wami❤ nie mogę się doczekać następnego zjazdu 😁😁😁

Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2016-09-05, 17:40   

Maja, lepiej bym nie ujęła takiego podsumowania zjazdu. Brawo Ty! :D

Od siebie dodam, że podczas zjazdu pojawiło się jakże frapujące pytanie, które nam zadał młody niczego nieświadomy człowieczek: "Kim jesteście?" xD
Były też goryle, które za nic miały biedną żyrafkę T.T.

Chętnie skorzystam z linka, ja swoje zdjęcia też udostępnię, jak tylko je wrzucę na mediafire :P

Edycja:

Maja, fotki są cudne <3 (czekam jeszcze na filmiki :P). A to link do moich :)
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Ostatnio zmieniony przez Saramizu 2016-09-05, 22:01, w całości zmieniany 1 raz  

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2016-09-06, 15:40   

Czekam na więcej zdjęć i relacji!!! Strasznie zazdroszczę spotkania. Oby następnym razem los był łaskawszy.
Fotki boskie :D nic dziwnego, że ludzie nie wiedzą kim jesteście... taka szafirowa sekta xD

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2016-09-06, 16:32   

Później dodam selci zrobione przeze mnie xD Nie jest ich dużo :)

MY LOVED ONES

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2016-09-06, 21:46   

Aaaaaaa zlot już był??? zazdroszczę .....

Kredeczka 
Cheonsa

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, ZhouMi ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok xD
Wysłany: 2016-09-07, 13:57   

Zlot już był i żałuję, że byłam tylko na zwiastunie tego, co się będzie działo, a nie na całym...
Co więcej muszę napisać jedno: tęsknię za Wami dziewczyny i mam nadzieję, że moje aktualne studia pozwolą mi w przyszłym roku na uczestnictwo w spotkaniu, bo nie wyobrażam sobie, żebym mogła jeszcze raz przepuścić takie spotkanie ;-)
A ponieważ zdjęć żadnych nie robiłam, to żadnego linka nie wrzucę, no iii... zdjęcia od Was obejrzę sobie jak się pozbieram psychicznie po wczorajszym dniu ;-)

Ps. naklejka na drzwiach w pokoju Mai i Agnieszki była cudowna :lol:

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Lover: Siwon
Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2016-09-08, 10:04   

A ja nie kce, zeby to tylko "było", ja kce, żeby wróciło! *idzie płakać w kącie*

Get out, get out, get out of my head and fall into my arms instead.

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2016-09-08, 14:16   

Trzeba zrobić zimową albo wiosenną edycję i tyle :C

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2016-09-08, 19:11   

Trochę ode mnie... Pomimo że było nas mało, było bardzo pozytywnie i pierwsza rzecz, jaką powiem, TĘSKNIĘ ZA WAMI!!!
Po długiej podróży i problemie z odnalezieniem się na dworcu i w terenie, trafiłyśmy w końcu do mikrusa, gdzie wydałyśmy tyle pieniędzy, że płakać nam się chciało (dobra, może to tylko ja). Potem była wielka "kłótnia" gdzie jemy. Okazało się, że jadłyśmy i tak nie tam, gdzie na początku się tego oczekiwało. :) Pierwszego wieczoru była integracja, którą zafundowała nam Nuna <3
Cały ranek przesiedziałyśmy w pokoju 108 (co było ciekawą odmianą), w którym była, wcześniej wspomniana, naklejka "Uwaga wpadki" i podejrzana klamka :) Czas upłynął nam na narzekaniu na wszystko i po tym jak byliśmy wszyscy trochę się ogarnęliśmy i ruszyliśmy na miasto. Był długi i wyczerpujący, ale bardzo ciekawy i rozśmieszający spacer po zoo (achh, ta małpa (to chyba był pawian!) liżąca ścianę ~ i pingwiny planujące naszą śmierć xD). Potem poszłyśmy odwiedzić wielką żyrafę z włosami na klacie :D I przez most (co chwilę rowerzyści na nas dzwonili, nie rozumiem, przecież nie szłyśmy tak szeroko ^-^), zakupiłyśmy prowiant i dalej ruszyliśmy na ...emmm górkę? Godzinę czekałyśmy na pokaz, który trwał pół godziny, ale każdy miał wrażenie, że ciągnie się co najmniej z 2. Działy się kabanosy i darmowe wifi. Potem nie mogliśmy wstać. Ale jak już nam się udało to było ciemno i każdy chciał do dormów (z wyjątkiem tego momentu, gdzie się napaliłyśmy na MYNAME, dopóki nie wyszło na to, że oni już spali). W dormach ^___^ wszyscy sprowadzili się do jednego pokoju, gdzie rozpoczął się kolejny koncert, tym razem SS! Było dużo śpiewania, tańczenia na siedząco, oczywiście posilania się kabanosami, chipsami i uzupełniania płynów :DDDDD Po SS2 wszyscy zdecydowali się na 3, ale nikt chyba nie wziął pod uwagę tego, że było po 1 na pewno (w zasadzie nie patrzyłam na zegarek, ale koło 2 na 100% było) i w połowie połowy zaczęłyśmy wymiękać. 20 minut przed końcem do pokoju parowała Nuna, która nie wiem gdzie i po co wyszła i stwierdziła, że oglądamy od nowa!! :D (co nam się nie spodobało, ale wszyscy się bali i nic nie mówili). Ominęliśmy kilka rzeczy i po chórze głosów "Nie! Nie ma kolejnej części, zgubiła się!", poszłyśmy spać.
Po ciężkim poranku udałyśmy się do parku, gdzie czas przyszedł na kalambury. Hasła, które pamiętam: "kalambury" (hahaha, tak xD), szynka peklowana, tsunami, latający dywan, dużo piosenek, mały chińczyk, chińczyk, duży chińczyk i na samym końcu 17 :D Później poszłyśmy jeść, a potem wszyscy zaczęli się rozchodzić :(
Ogólnie zlot był bardzo udany i pomijając to, że wracając do domu jakaś starsza babka zamiast wziąć swoją czerwoną walizkę wzięła moją czerwoną TORBĘ, na którą potem musieliśmy czekać z 30 minut, jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa i czekam na przyszłoroczny zlot w Łęczycy (gdzie są 2 biedronki, żabki i zamek) ^____^

Ukryta Wiadomość:

MY LOVED ONES

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2016-09-08, 21:03   

przypomniała mi się biebrzańska xDDD

teitatoo napisał/a:
podejrzana klamka

ja tam nie wiem, co w niej podejrzanego było!...
... no dobra, wiem ;)
teitatoo napisał/a:
Działy się kabanosy i darmowe wifi

i pomidorki od Nenn!
teitatoo napisał/a:
gdzie są 2 biedronki, żabki i zamek

i jeszcze parę innych obiektów godnych do zwiedzania, ale mimo to myślę, że Łódź będzie jednak lepsza opcją, bo a) jest tam zoo, b) jest tam ogród japoński c) KFC xD i d) łatwiejszy dojazd ^^

cały czas mam ochotę pospamić na fb zdjęciami, ale jakoś tak ciągle zapominam xD
Ostatnio zmieniony przez Majanna 2016-09-08, 21:08, w całości zmieniany 1 raz  

Kredeczka 
Cheonsa

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, ZhouMi ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok xD
Wysłany: 2016-09-08, 22:19   

Tylko czekałam na to, że ktoś napisze o klamce :lol:
Maja do Łodzi lepszy dojazd, ale w Łęczycy jest Madź (jest tam, prawda?...) i raczej stamtąd nie ucieknie xDD
I Ty też tam jesteś, więc że tak powiem nawet jakbyście chciały ominąć spotkanie,to i tak Was znajdziemy, a jakby spotkanie było w Łodzi, to ze znalezieniem Was na czas byłoby gorzej...

A ja do tej pory rozpaczam, że mnie ominęły kalambury...
No i uprzedzam, że na przyszły rok dopiszę drugie tyle piosenek, nie ma łatwo :-P co mnie ciekawi, to czy zostało wyłowione Drunken Night... ale to był jeden z prostszych tytułów... chociaż może i mniej znany xD

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Wysłany: 2016-09-08, 22:22   

RedWitch napisał/a:
Trzeba zrobić zimową albo wiosenną edycję i tyle :C
Dobrze prawisz, a i głosy chodziły, że edycję zimowo-noworoczną ma sponsorować Łęczycka skarbówka.. :p
teitatoo napisał/a:
i most i wiadukt i dwa kościoły!

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2016-09-08, 22:29   

memoria napisał/a:

teitatoo napisał/a:
i most i wiadukt i dwa kościoły!
a izba wytrzeźwień też jest? jak już wymieniać to do końca....może zakład pogrzebowy chociaż?

Ps. która z Was ma takie długie kłaki w kitkę związane?

Ostatnio zmieniony przez slona 2016-09-08, 22:31, w całości zmieniany 1 raz  

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Wysłany: 2016-09-08, 23:41   

slona, o takich atrakcjach, nie wiedzieć czemu, Majanna nie wspominała :<

Stawiam bez oglądania zdjęć, że o KimJiMi chodzi :D

Ostatnio zmieniony przez memoria 2016-09-08, 23:42, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu