| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[16.11.2016/TWITTER] saganim - Ryeowook
Autor Wiadomość
Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2016-11-21, 10:57   [16.11.2016/TWITTER] saganim - Ryeowook

Cytat:

Wydaje mi się, że mężczyźni nie rozmawiają o wojsku przed wejściem do służby. Przed pójściem, nienawidzą wzmianek o wojsku, ale widząc go (Ryeowooka) opowiadającego przez 4 godziny o przebytym treningu, powoduje u mnie uczucie dumy z niego i jest godny podziwu.

Widząc go troszczącego się o swoich współtowarzyszy poprzez zaproszenie ich i podzielenie się przysmakami, sprawia, że myślę iż osoba, która jest troskliwa, jest również troskliwa w wojsku. Także, to urocze widzieć go narzekającego w wieku 30 lat, bo dostał pryszczy od farby maskującej.

Powiedział, że z jego plutonu, 12 osób wzięło udział w marszu, w tym on sam. Był uroczy, dwa razy pokazując mi swoje stopy z krwawiącymi pęcherzami, które zmieniły się w strupy, mówiąc że są bolesne. To czyni mnie dumnym (z niego).

Kiedy powiedziałem mu, że „szybko się zagoją”, to odburknął, żebym nie mówił, że to nic takiego. To czyni mnie zarówno smutnym, ale i dumnym. „Mogę wziąć witaminy?” „Powinienem ukryć ciastka w mojej bieliźnie?”. Na koniec uśmiechał się, gdy mocno złapał w obie ręce lodowy placek ryżowy.

Powiedział, że był przybity widząc inne plutony, którzy jedli swoje przysmaki, bo jego pluton nie otrzymywał żadnych paczek. Ale kazał przekazać wiadomość, że E.L.F.'y przysłały mu duża paczkę, więc jest bardzo wdzięczny, że mógł zjeść przysmaki.

Nie chciałem robić dzisiaj zdjęcia, bo byłem wykończony po ciągłej pracy, ale chciał zrobić sobie ze mną zdjęcie, abym potem je wstawił na twittera.

Powód dla którego tylko 12 osób ze współtowarzyszy Ryeowooka wzięło udział w marszu. To było zrobione na zasadach dobrowolności. Innymi słowy, jedynie ci którzy chcieli to zrobić, to robili. Zgłosił się (Ryeowook) na ochotnika do marszu. „Och, jestem z ciebie dumny. Kiedy żałowałeś swojej decyzji?” „W momencie, kiedy miałem ekwipunek na sobie.” Ale to dużo lepiej, aby to zrobić, niż nie.

Source: @saganim
Trans by: Minnie@sujuismblog.wordpress.com
PL Translation: Saramizu @superjunior.pl
Take out with all credits.

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2016-11-22, 17:30   

Oczywiście! Wookiś musi się kimś opiekować.
Pryszcze xD Ale ten odcisk brzmi strasznie.
Sam marsz to pikuś - ekwipunek zmienia wszystko.

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2016-11-24, 22:38   

Mówiłam że Nas robi w jajo tymi swoimi słodkimi minkami.....okaże się że On najtwardszy z Nich wszystkich .... mój Ciastek.....

Kredeczka 
Cheonsa

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, Henry ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok, KangMelon xD
Wysłany: 2016-12-10, 20:53   

Jestem z niego dumna... nasz maluch taki dzielny... Wiedziałam, że da sobie radę ♥
To, że się troszczy o innych, że dobrowolnie się zgłosił do marszu... wiem, że to bardzo ciężkie, więc tym bardziej jestem pełna podziwu... I jeszcze po tym wszystkim nadal myśli o fanach...
Co lepsze po tym wszystkim nadal się zachowuje jak nasz kochany maluch, jak nasz dzieciaczek...
Tęsknię za nim...

Odpowiedz do tematu