| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[31.10.2017/TRANS] Czternasty list Ryeowooka do ELF
Autor Wiadomość
teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2017-11-01, 22:21   [31.10.2017/TRANS] Czternasty list Ryeowooka do ELF

Cytat:

ELFy, które kocham ^^

Jest już zimno~ Zaczął wiać chłodny wiatr, więc zastanawiam się, czy wszyscy ubierają się ciepło.. czy ktoś się nie przeziębił.. martwię się. Ostatnio też coś złapałem.. Nareszcie czuć nadchodzącą zimę, cieszę się z tego powodu i jednocześnie obawiam, ponieważ zrobiło się zimno wcześniej niż przewidywałem.

W każdym bądź razie, pora roku się zmienia, a to oznacza, że moment, w którym spotkamy się ponownie zbliża się, z czego się bardzo cieszę (gdyby tylko przyszłoroczne lato przyszło szybciej k) Nie tak dawno temu przygotowywałem się do Festiwalu Sił Lądowych i występowałem na scenie. Spotkałem wielu ludzi, więc byłem zdenerwowany i przejęty pierwszy raz od dłuższego czasu. Byłem wdzięczny, ale nie tylko, czułem wiele pozytywnych emocji.

Nie tylko dlatego, na wiele koncertów, wydarzeń przychodziły ELFy, dziękuję Wam serdecznie. Nawet jeżeli nie jestem zbyt dobry w wyrażaniu uczuć, proszę, pamiętajcie o tym.. Jestem naprawdę wdzięczny^^ Niedługo rozpoczną się przygotowania do corocznego koncertu naszej dywizji~ Kiedy zostanie to ogłoszone, proszę, zarezerwujcie czas i przyjdźcie~^^ (Oczekując także na specjalny prezent ^^)

Listy, prezenty, które wysyłacie, z wdzięcznością je czytam i używam. Dziękuję~ Wasze historie są bardzo ciekawe~ To sprawia, że mogę prowadzić ciekawe życie tutaj, tak jak SuJu! Hehe

Proszę nie martwcie się o mnie, ponieważ radzę sobie dobrze, jeśli chodzi o zdrowie~ ^^ Ćwiczę i jem zdrowo, jestem silny!! Słyszałem, że mówicie, że schudłem kyakya Nasze ELF, musicie brać witaminę C~ Bądźcie zdrowe, gdziekolwiek jesteście~ Ponieważ niedługo do Was wracam! Proszę, wspierajcie mocno hyungów~ Z nadzieją, że będą działy się wyłącznie przyjemne rzeczy, zakończę październikowy list.

PS. Kocham Was ~ (:

2017.10.31
Ryeowookie

ENG Trans: kimlixus
PL Trans: teitatoo |superjunior.pl

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2017-11-01, 22:50   

Tei <3. Dziękuję za kolejne piękne tłumaczenie :*.

Ryeo jest taki kochany... Był tak bardzo zajęty, a jednak w pośpiechu napisał list w ostatni dzień miesiąca, aby dotrzymać słowa T.T. No i jak tu się nie wzruszyć? Zawsze o nas pamięta... Ja również mam nadzieję, że będą się nam wszystkim same dobre rzeczy... Za dużo tych złych i przygnębiających... Mam nadzieję, że nie marznie w koszarach :(... Bo zimno faktycznie się zrobiło i u nas.
Ach, naprawdę wyczekiwałam tego listu... Zaczęłam się bać, że może nie zdążyć...

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2017-11-02, 14:50   

teitatoo napisał/a:
Z nadzieją, że będą działy się wyłącznie przyjemne rzeczy
toś się chłopie minął z tym życzeniem....

Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2017-11-03, 08:15   

slona, ale on to napisał właśnie po tych złych rzeczach... co oznacza, że o nich słyszał i że chce, aby teraz było już tylko lepiej...

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2017-11-03, 10:35   

To ja łączę się z Ryeo w tej nadziei ,bo inaczej osiwieję przez ten comeback.....

Odpowiedz do tematu