| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[06.11.2017/TRANS] List Ryeowooka na 12. rocznicę
Autor Wiadomość
teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2017-11-12, 17:12   [06.11.2017/TRANS] List Ryeowooka na 12. rocznicę

Cytat:

Do E.L.F, które kocham ^^

E.L.F~^^ (nazywając Was z miłością)
To już 12. rocznica debiutu!! Brawo, brawo, brawo~ Zadebiutowaliśmy 6. listopada 2005 roku, teraz jest 6. listopada 2017~ Wow, od pierwszego spotkania spędziliśmy razem 12 urodzin. Czuję się z tym cudownie i jestem wdzięczny oraz podekscytowany i ciekawy jak wszystko się potoczy~ Prawda? Naprawdę.. Chciałbym pogratulować każdemu twarzą w twarz.. Co za pech TT Muszę zakończyć wojskowe zobowiązanie (wobec państwa), więc wciąż jestem tutaj.. Mam także nadzieję, że mój list przekaże to, co czuję. ^^

Naprawdę, dziękuję! Za opiekowanie się mną~! Za wszystkie rzeczy, których nie mogę nawet zliczyć i zapisać, dziękuję Wam jeszcze raz. W dodatku teraz, gdy piszę ten list, jestem zdezorientowany i nie wiem co powiedzieć, ale to także dobre uczucie~ W ten szczęśliwy dzień! Ponieważ 8. album Super Junior zostanie wydany już dziś, jako członek zespołu jest to dla mnie naprawdę cudowny moment. Mam też nadzieję, że (album) poradzi sobie i czekam z niecierpliwością na to, co członkowie szykują w przyszłości.

Obejrzałem MV do <One More Chance>~ Wow, to jest świetne?! kkk Atmosfera jest dobra~ Piosenka jest dobra~ Członkowie, którzy z pasją odgrywają sceny z płaczem, dobre, dobre, dobre!! kya kya Z niecierpliwością oczekuję też Black Suit, które niedługo wyjdzie~^^ Skontaktowałem się z hyungami, którzy byli zajęci przygotowaniami do albumu przy tak ograniczonym czasie. Udało mi się tylko powiedzieć, że u mnie wszystko w porządku, ale nie wiem dokładnie jak ma się reszta. Ale od SJ Returns przez teasery, programy, do piosenek, zawsze zastanawiałem się, kiedy oni w ogóle się do tego przygotowali.. Nasi członkowie, staff, dla wszystkich musiał to być trudny okres, huh.. Od razu nachodzą mnie tego typu myśli. Ile ciężkiej pracy zostało włożone w 8jib!! Ponieważ jest to album stworzony po długim czasie, ja także wspieram go całym sercem^^

Zadebiutowałem, kiedy miałem 19 lat, prawda?! Wciąż pamiętam fan meeting niespodziankę, który mieliśmy w parku po pierwszej emisji~ Wszyscy byli młodzi, każda, nawet mała rzecz była wtedy wspaniała i przerażająca jednocześnie~ kk To wszystko dzięki zachętom i wsparciu wtedy, teraz mogę być gdzie jestem!^^ Chciałbym wyrazić wdzięczność wszystkim, z którymi stworzyłem wiele wspomnień. Istnieje wiele rzeczy, których nie zrobiłem jeszcze z hyungami, a także wiele stron, które chcę pokazać.. Strony, które zachowałem (na później)~ Strony, które w SuJu się nie zmieniają, strony, z których wszyscy są dumni, itp. Chcę wszystkich spotkać już niedługo i móc świętować 13. i 14. rocznicę razem. Będziecie ze mną (do tego czasu), prawda? W obecnej chwili ciężko tutaj pracuję, by nie stracić tego co mam i przede wszystkim, by być zdrowym do momentu, w którym będziemy mogli się spotkać i złapać za ręce. Dlatego też, bądźcie zdrowi, nie możecie chorować!!

Także, moi członkowie, których kocham, dziękuję Wam za bycie ze mną podczas upadków, za wysłuchanie mnie i za bycie moim oparciem~ Naprawdę mam wrażenie, że jestem w stanie pisać co miesiąc list wyłącznie dzięki członkom. Dotąd, kiedykolwiek dawałem autografy, zamiast pisać 'Ryeowookie', zawsze dumnie wpisywałem 'Ryeowook z Super Junior'. I będę robić to dalej! Zawsze jestem wdzięczny, gdy to robię i by wciąż być godnym wpisywania 'Super Junior' będę pracować ciężej~^^ Wszyscy muszą również pomóc mi w ocenie, czy ta nazwa jest dobrze pisana (czy na nią zasługuje)~ Jeśli macie poczucie, że czegoś brakuje, pomóżcie mi to wychwycić~

Do tej chwili, przezwyciężyliśmy męczące i ciężkie rzeczy~ Nawet jeśli zdarzały się chwile, że nasze stopy były zmęczone, siadaliśmy wtedy i płakaliśmy, poprawialiśmy sznurowadła, decydowaliśmy się dalej walczyć, wstawaliśmy i szliśmy dalej, nieprawdaż(?) Nawet w przyszłości, zostańmy razem, silni jak wtedy i szczęśliwi będąc częścią Super Junior~ Dobrze?

Kochane E.L.F~ Ponownie, wszystkiego dobrego z okazji 12. rocznicy! Dziękuję Wam~ Ryeowookie będzie zawsze modlić się o same dobre rzeczy. Bierzcie swoją witaminę C! Nie pozostało już wiele czasu do końca 2017 roku, więc spędźcie ten czas wartościowo i pozbądźcie się nawyku zwłoki! Fighting^^ Zawsze to powtarzam, ale~ kocham Was^^

PS. Dziękuję za życzenia na 11. rocznicę KRY
Dziękuję za prezenty i listy~
Ach! Wszyscy w wojsku gratulowali mi 12 lat od debiutu mówiąc, że jesteśmy cudowni kk
Bądźmy razem jeszcze bardzo długi czas!

2017.11.6 Ryeowookie

Source: Shanying221
ENG Trans: @kimlixus
PL Trans: teitatoo |superjunior.pl

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch
Ostatnio zmieniony przez teitatoo 2017-11-17, 20:44, w całości zmieniany 1 raz  

Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2017-11-12, 17:37   

Dziękuję Ci Teiuś, za Twoją ciężką pracę w przetłumaczeniu tego listu :*.

Ryeo jest taki kochany, że z każdym listem kocham go coraz bardziej T.T (jest to w ogóle możliwe?!... on za każdym razem udowadnia mi, że jest możliwe). Nigdy nie zapomina o osobach mu najbliższych, ani o fankach. Czuję jego tęsknotę do wszystkich, do zespołu. Ale jeszcze trochę, już niedługo znów będzie z nami <3.

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2017-11-12, 18:17   

Saramizu, dzięki Tobie mogę się pomęczyć i udoskonalić <3333 I dzięki Ryeo...

W ogóle, mam wrażenie, że końcówka tego listu "pozbądźcie się nawyku zwłoki" jest do mnie... Tak jakby wiedział, że się obijam... ^____^""

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

Katy 
SuJu forever:)

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku:)
Lover: Donghae, Sungmin (zaraz po Hae ) <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, EunTeuk(za Sukirę)
Kocham SuJu od: listopad 2012
Wysłany: 2017-11-12, 22:26   

Piękny listy od Ryeo... tyle w nim motywacji i złotych myśli...
a Ryeo jak najbardziej zasługuje na ...
teitatoo napisał/a:
Zawsze jestem wdzięczny, gdy to robię i by wciąż być godnym wpisywania 'Super Junior' będę pracować ciężej~^^ Wszyscy muszą również pomóc mi w ocenie, czy ta nazwa jest dobrze pisana (czy na nią zasługuje)
- w ogóle co to za wątpliwości....

Podoba mi się ten fragment z wiązaniem sznurówek i dążeniem dalej do celu:)

Taak... dobry i mądry list od naszego Małego Księcia :):)

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2017-11-13, 13:28   

Już przy poprzednich listach zauważyłam że są "podzielone"....w sensie że Ryeo chyba pisze ten list kilka dni.... co mu wpadnie do głowy to dopisuje....ale to dobra opcja ,napisze to wszystko co chce nam przekazać i nic nie zapomni.....

Odpowiedz do tematu