| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[08.10.2018/INFO] 'One More Time' (Otra Vez) ft. Reik MV
Autor Wiadomość
Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2018-10-08, 15:06   [08.10.2018/INFO] 'One More Time' (Otra Vez) ft. Reik MV

Super Junior - 'One More Time' (Otra Vez) ft. Reik MV

Źródło: SMTOWN
Ostatnio zmieniony przez Saramizu 2018-10-18, 20:10, w całości zmieniany 1 raz  

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2018-10-09, 08:47   

No więc tak........ śliczne to jest !!!!! Wreszcie fajne dopasowane MV. Szkoda że nie ma zdjęć z zewnątrz, bo tam też jest pięknie pewnie..... Ale od początku. Hotel czy to co to jest ( raczej hotel ,chyba że tam mają takie szkoły lub zakłady pogrzebowe......) piękny, bardzo bogaty ,te marmury i kryształy..... Chłopacy fajnie ubrani , wyglądają jak ciacha z bitą śmietaną....Oczywiście Siwon pierwszoplanowy ...wiadomo dlaczego. Ryeo przy kaktusach (mam nadzieję że przypadkowo w nie nie usiadł...) Hae z moim pierścionkiem na palcu.... Szalenie się ucieszyłam na widok Hee, cudnie wygląda z tą miną poważnego macho :-o Fajnie że wszyscy śpiewają ,lubię głos Shiniego. No i perełka ....scena z wodą !!!!! szkoda że nie są cali mokrzy mrauuuuu.... ale i tak jest fantastyczna. Nie wiem czy potrzebne było to, że Hyuk tak trzyma te swoje skarby jakby miały Mu odpaść ...no ale ktoś miał wizję....Mnie na sto procent kupił tutaj Teuk.... wpasował się idealnie i jeszcze ten kopniak w wodę .....wygląda idealnie.
Sam utwór bardzo ale to bardzo wpadł mi w ucho ,chyba nawet bardziej niż Hymn Kambodży ... :mrgreen: nogi same chodzą....
No i nie można zapomnieć o panach Reik... bardzo zgrali się z MV i SJ , również fajnie wyglądają i pan śpiewający ma przeszywające spojrzenie.... Jestem ciekawa jak to będzie na żywo... czy Nasi poradzą sobie sami ......czy kogoś poproszą...??

Ja jestem oczarowana.... wszystko ładne, dograne, jest na co popatrzeć, jest czego posłuchać.....Alleluja !!!

Ostatnio zmieniony przez slona 2018-10-09, 08:49, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu