| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Akcja dla H&M
Autor Wiadomość
Ju_sti 

Ulubieniec z SJ: LeeTeuk, HeeChul, ZhouMi
Lover: LeeTeuk
Fav Pairing: HanChul, QMi
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-09-28, 00:20   Akcja dla H&M

Dobrze już mamy wszystko ustalone jeśli chodzi o akcję H&M (skrót od Henry & Mimi), więc napiszę jak to będzie wyglądać.

Powstanie filmik, jak również list.

Może zacznijmy od filmiku i tym co na nim będzie.
Przede wszystkim Wasze zdjęcia, na których zaprezentujecie swoje wsparcie dla Henry’ego i ZhouMi’ego. Możecie trzymać karteczki z napisem „Henry, Mimi we love you” , „Prom15e To 13elieve” itp. Cokolwiek Wam przyjdzie do głowy. Nie chcę nikomu nic narzucać więc pozostawiam to Waszej inwencji twórczej ;) (mała uwaga: dobrze by było gdybyście byli na tych zdjęciach widoczni. Filmik z takimi fotografiami jest znacznie ciekawszy ;) No chyba, że już naprawdę nie chcecie się pokazywać, to ostatecznie niech będzie "coś innego" ale twórczego ;)

Kolejną rzeczą, która się pojawi, bd Wasze prace. Mam na myśli wszelkiego rodzaju rysunki, czy to chibi, szkice, portrety itd. (oczywiście z wizerunkami H&M ^^)

Dalej: ustaliłyśmy, że nagramy krótką „fan message”. Będzie to zlepek filmików, które po połączeniu utworzą całość. Treść wiadomości: "Mimi and Henry./Thank you for being an important part/of Super Junior./ We can't imagine SuJu without/ Mochi's crazy violin play/ and Gentelman Mimi's sexy, long legs./("Yes, your legs are longer than Hankyung's. Sorry Han ^^)./ Never give up/ and please keep smiling./ We will always support you/ and keep in our hearts./
Polish ELFs LOVE YOU!" - (to mówią wszystkie osoby, które się zgłoszą)
Wyjaśnienie:
\ < --- to znaczy, że jest to koniec jednej części, którą mówi jedna osoba
To co jest w nawiasie nie bd mówione, tylko ktoś wyleci np. z kartką w tle xD
(aha i do tego już mamy osoby przydzielone, pozostaje tylko kwestia ostatniego zdania „Polsh ELFs Love You” tutaj, każdy może przesłać filmik na którym to mówi. Chcemy to później połączyć na zasadzie, że ekran bd podzielony na kwadraciki i w każdym kadrze będzie inna osoba. Nie wiemy jeszcze jak rozwiązać problem z głosem, żeby to było równo… ale jakoś sobie poradzimy ^^)

Na końcu chciałyśmy zamieścić filmiki, na których każda z Was krzyczy „Hwaiting”

Możecie też przesyłać krótkie video wiadomości. Tylko nie dłuższe niż 3-4 sekundy.

Kilka uwag:

Po pierwsze: prosiłabym, żeby filmiki i zdjęcia były w dobrej jakości, po to by wszytko później estetycznie wyglądało.
I po drugie: jeśli chodzi o filmiki to MÓWCIE WYRAŹNIE xD żeby było można zrozumieć ^^

I na koniec pozostaje kwestia listu. Yamada zaproponowała, aby napisać list do wszystkich członków SJ, ale ze szczególną koncentracją na Mimi’m i Henry’m. List byłby napisany na komputerze, albo odręcznie ( i tutaj by wchodził w grę skan takiego listu), ponieważ, został by on umieszczony w Internecie i podany do niego odnośnik, gdzie chłopcy mogliby go przeczytać. Wszystko bd przetłumaczone na koreański.
Yamada zaproponowała jeszcze, żeby później wysłać chłopcom filmik na płytce, oryginał listu oraz drobne upominki. Tylko tutaj musimy jeszcze zdobyć jakiś kontakt, który umożliwiłby nam dotarcie do H&M. (może ma ktoś jakiś pomysł?)
Jeszcze, co do tego listu to Yamada zobowiązała się go napisać. Następnie wstawi go na forum/fb by wprowadzić ewentualne poprawki. Oprócz tego możecie napisać własne, krótkie liściki, które zostaną później dołączone (wraz z Waszym nickiem).

Planujemy jeszcze zorganizować spotkanie w Warszawie, Krakowie i Lublinie. Ale jeszcze nie jest nic w 100% ustalone. Chcemy tam nagrać wiadomość dla H&M w większym gronie.

[EDIT] TERMIN NADSYŁANIA PRAC/FILMIKÓW/ZDJĘĆ: 12 LISTOPAD.

Zdjęcia/prace/filmiki przesyłajcie do mnie na adres:
ju_sti74@yahoo.pl albo justi74@poczta.onet.pl

natomiast listy do Yamady na adres:
elfyamada@gmail.com

Akcja jest również równolegle prowadzona na fb na grupie ELF Poland.

Jeśli macie jakieś uwagi/pomysły piszcie śmiało ;)
Ostatnio zmieniony przez Ju_sti 2011-10-03, 19:04, w całości zmieniany 1 raz  

Yamada 
Niebezpieczeństwo!

Ulubieniec z SJ: Donghae, Hangeng, Kyuhyun, Zho
Lover: Donghae
Fav Pairing: QMi, EunHae, SiHan, KangTeuk
Wysłany: 2011-09-28, 17:54   

I mam też taką małą prośbę, jeśli chodzi o te małe liściki - jeśli możecie to od razu wysyłacie mi przetłumaczone na angielski. Mi to strasznie ułatwi sprawę. Z góry dziękuję :)

Junia-ah 

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Lover: Leeteuk
Wysłany: 2011-09-28, 18:13   

Czyli ten mój filmik plus jeden jeszcze jeden z Polish ElF... jestem zaaaaa

With us it's not the END but the AND

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2011-09-28, 20:17   

Bydgoszcz (czyt. ja) wymyśliła, że zrobimy krótki filmik na którym ustawimy się w serduszko i coś krzykniemy (tutaj proszę o pomoc, bo nie wiem co). Osób jak na razie(po jednym dniu zbiorów) jest około 10 czyli na samo serduszko powinno wystarczyć (na pewno bd więcej, o to się nie martwić). To raz ^.-
I teraz dwa krótkie liściki w sensie, ile w wordzie mniej więcej można zająć miejsca??

MY LOVED ONES

gang-aji 
Królowa fandomu

Fav Pairing: Leeteuk + zmarszczki
Kocham SuJu od: 14.05.2010
Wysłany: 2011-09-28, 20:21   

Dobra, takie pytanie, bo chcę się upewnić... te liściki...co KONKRETNIE powinny zawierać? :)

Yamada 
Niebezpieczeństwo!

Wysłany: 2011-09-28, 21:03   

Te krótkie liściki - to nie wiem, jakoś do 5 zdań, jak ktoś chce może więcej(ale bez przesady xD), może mniej. Nie chcę żeby to były liściki typu "oooch Hae jaki jesteś cudowny", tylko np (PODKREŚLAM NP). słowa podziękowania za to że są czy coś, jakieś życzenia, słowa wsparcia i to można zadedykować dla wszystkich Juniorków, jeśli ktoś oczywiście chce - :)

Ostatnio zmieniony przez Yamada 2011-09-28, 21:05, w całości zmieniany 1 raz  

gang-aji 
Królowa fandomu

Wysłany: 2011-09-28, 21:17   

Ach, okej, dziękuje :) To mi rozjaśniło sytuację. Spróbuję jutro coś wymyślić na wykładach (^^) a potem dam koleżance do przetłumaczenia... : )

DictatorOFnight 

Ulubieniec z SJ: Only 15.
Lover: HeeChul.
Wysłany: 2011-09-29, 14:18   

Omona... trzy dni się choruje i już tyle zmian, planów... ; D Pomysł z wysłaniem płyty i drobiazgów - jestem jak najbardziej za ^ ^. A co z tymi spotkaniami w wwa/krk/lbn? Ktoś wyraził chęć wzięcia udziału? Jak mówię, byłam niedostępna przez chwilę i wypadłam z obiegu... ;d

Ju_sti 

Ulubieniec z SJ: LeeTeuk, HeeChul, ZhouMi
Lover: LeeTeuk
Fav Pairing: HanChul, QMi
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-10-03, 19:06   

Informacje:
Po pierwsze: data nadsyłania prac została przedłużona do 12 listopada.

Po drugie: wstępna data spotkań jak na razie w Warszawie i Krakowie została ustalona na 12 listopada. Jest to długi weekend więc myślę, że więcej osób będzie mogło przyjechać. (kto wstępnie byłby chętny na te spotkania?)
Ostatnio zmieniony przez Ju_sti 2011-10-03, 19:15, w całości zmieniany 1 raz  

gang-aji 
Królowa fandomu

Wysłany: 2011-10-03, 20:20   

generalnie to ja SPRÓBUJĘ być w Warszawie, ale nie wiem, jak będę stała z funduszami (mhm, sem super biedny student) xD

Edariv 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy.
Lover: Eunhyuk, Minho, Baro, Doongwaan~
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: BRh+
Wysłany: 2011-10-03, 22:04   

Ja też piszę się na spotkanie :D

cirra 
CirHae forever.

Lover: Donghae. <3
Fav Pairing: EunHae ofc.
Kocham SuJu od: 15.08.2010r.
Wysłany: 2011-10-04, 15:16   

Ja może wpadnę do Krakowa, jeszcze nie wiem, ale może by pasowało założyć temat w dziale ze spotkaniami, bo wydaje mi się, że tutaj jest mało widoczne. xD

Always EunHae lover <3

Hyoung 

Ulubieniec z SJ: OT15
Lover: Shim Changmin/(.__.)\Lee Hyukjae
Fav Pairing: EunHae , YunJae, HoMin ,YooSu
Grupa krwi: AB Rh+
Kocham SuJu od: Poznani w 2008 ,kochani od 2011
Wysłany: 2011-10-11, 11:46   

Ja się postaram być na spotkaniu(czuję że jak będę to będę maknae).
Nie tak dawno z DictatorOFnight, myślałam o piosence dla nich by stworzyć.
Ja już mam część tekstu,tylko ktoś by to musiał zaśpiewać bo moje voice skills się zepsuły(mam teraz fajny skrzeczący głos T.T)

Yamada 
Niebezpieczeństwo!

Wysłany: 2011-10-13, 19:18   

Dobra, udało mi się stworzyć ten list. Codziennie myślałam nad nim, jak to wszystko napisać i w końcu udało się. Jeśli miałybyście jakieś pomysły, co można jeszcze dodać do tego ogólnego to mówcie śmiało. Chciałabym, żebyście mi też pomogły w wymyśleniu dłuższego fragmentu skierowanego do Henry'ego i Miego. W tej chwili ja już nie mam pomysłu. A o to list:

"Kochane Super Junior!
Na samym początku tego listu, my Polskie ELFy, chciałybyśmy podziękować Wam za to, że istniejecie i jesteście wśród nas. Sprawia nam wielką przyjemność oglądanie i słuchanie Was. Mimo, że nasze kraje dzielą wiele kilometrów, jesteśmy zawsze przy Was duchem. Kiedy smucicie się - my również, gdy jesteście szczęśliwi – my też. Przepełnia nas ogromna radość, że możemy cieszyć się każdym Waszym uśmiechem, dobrą wiadomością o sukcesach czy wydarzeniach. Staramy się Was wspierać na każdym kroku, robiąc wszystko co możliwe, w różnych sytuacjach. My Polskie ELFy, nie ważne co by się działo, zawsze jesteśmy z Wami.
Chciałybyśmy też podziękować Henry’emu i Zhou Miemu, za to, że tak dużo wytrzymali i wycierpieli. Dla nas jesteście częścią całości, a nie jedynie podgrupy. Smucimy się, że część z nas, światowych ELFów, nie może Was zaakceptować, ale nie chcemy w tym liście o tym mówić. Chcemy, żebyście wiedzieli, że cokolwiek nie działoby się, stoimy za Wami i pragniemy Waszego szczęścia, jak i całego zespołu. Teraz nie wyobrażamy sobie Super Junior, bez Waszej dwójki. To już nie byłoby to samo. Mimo, że nie możecie występować z całym zespołem, przywiązałyśmy się do Was.
Kochamy Was, życzymy wszelkich sukcesów i wiele szczęścia. Zapraszamy również do naszego kraju i czekamy z niecierpliwością, żeby Was w końcu zobaczyć na żywo.

Polskie Elfy"

Proszę też, żebyście zwróciły na każde błędy jakie się pojawiły. Nie chcemy przecież, żeby list z błędami został wysłany xD Jeśli chodzi o tłumaczenie go, to moja prowadząca kółko japońskie zaproponowała, że przekaże ten list swojej koleżance, która jest z Korei i poprosi o przetłumaczenie.
I jeśli kogokolwiek ten list w jakiś sposób uraził, bo jest pisany ogółem, jako wszystkie polskie ELFy to z góry przepraszam, ale innego rozwiązania nie widzę.
I proszę też o przysyłanie tych małych liścików, bo jak na razie od nikogo nie dostałam :)

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2011-10-13, 19:45   

Mi się podobają, tylko, że jest kilka powtórzeń typu 'Was'.
Żeby to zmienić, to można przekształcić drugie zdanie na coś w stylu "Sprawia nam wielką przyjemność słuchanie piosenek i oglądanie występów z Super Junior."
W końcu możemy do nich się tak zwracać.^.-
Co do tych małych liścików to do kiedy i czy jest jakieś ograniczenie słów?

MY LOVED ONES

Ostatnio zmieniony przez teitatoo 2011-10-13, 19:45, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu