| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: RedWitch
2014-02-12, 18:17
[31.08.2011/SHOW] KBS Vitamin PL
Autor Wiadomość
swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-09-30, 12:25   [31.08.2011/SHOW] KBS Vitamin PL

31.08.2011 KBS Vitamin (Yesung, Shindong, Sungmin, Eunhyuk, Kyuhyun)

Program "Vitamin" pomaga dowiedzieć się o różnych aspektach zdrowia i zagrożeń chorób. Jest to (jak mniemam) program zdrowotny, mający na celu uświadomić ludziom jakie czynniki mają wpływ na nasze zdrowie lub chorobę. W tym odcinku udział wzięli członkowie Super Junior, a tematem były "Hormony". Dowiecie się o rodzajach hormonów, jakie maja wpływ na nasze życie i co może grozić, jeśli będzie ich niedobór, nadmiar lub nieprawidłowość. Zostaną przedstawione 4 różne sytuacje życiowe osób w różnym wieku. Uczestnicy będą musieli wybrać jedną osobę, której problemy nie miały związku z niewłaściwymi hormonami. A każdy przypadek zostanie później omówiony przez lekarza.
Następna część będzie bezpośrednio dotyczyła gości w studio. Na nich zostały przeprowadzone testy krwi, by ustalić ich poziom hormonów w organizmie. To tu zostanie przedstawiona słynna scena, w której Eunhyuk był przerażony wkłuwaniem igły. Następnie zostanie ujawniony ranking na króla witalności. Kto z osób w studio jest najzdrowszy i ma najlepsze wyniki testu? Czy Juniorze zajmą pierwsze 3 miejsca wśród gości, którzy mieli też ponad 40 lat? Jakie czynniki miały wpływ na ich wyniki i uplasowanie na określonych miejscach? Czy wyniki będą szokujące i nieoczekiwane dla nas jak również dla samych gości? Zobaczcie sami!

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Credit: unknown | Via: @k_nanny
Eng sub: kshowloveholic.wordpress.com
Reupload MU: swietej-pamieci
PL translate: swietej-pamieci
Timing: swietej-pamieci
@superjunior.pl

DO NOT EDIT, DO NOT HOTLINK VIDEO, DO NOT TAKE OUT ANY THINGS!

PO OBEJRZENIU PROGRAMU EDYTUJ SWÓJ POST!

UWAGA: Nie specjalizuję się w pojęciach medycznych, więc trochę nieswojo tłumaczyło mi się ten program, aczkolwiek był ciekawy i ostatecznie mi się podobał. Jednak angielskie tłumaczenie miało kilka ubytków, więc starałam się je naprawić (nie wiem, czy skutecznie). Z góry przepraszam, za wszelkie nieprawidłowości i błędy :)

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...
Ostatnio zmieniony przez Estoir 2014-01-21, 02:02, w całości zmieniany 6 razy  

Nishi 
Yesios?awa

Ulubieniec z SJ: prince manager, jongjin
Lover: yeye
Fav Pairing: yehae, eunhae
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2011-09-30, 17:27   

To ten program, w którym mi Yesia podrywali, tak? Pobieram :D
----
Obejrzaaaaaaane.
Ogólnie to też na początku muszę pochwalić ich za wygląd, lol, wyglądali cudnie, szczególnie Yesiu (a jakżeby inaczej :D). Oprócz obecności Juniorków to plus jeszcze za resztę gości programu, wcześniej znałam tylko jednego z nich, ale pozostałych szybko polubiłam, sympatyczni faceci xD Prowadzących też lubię, prowadząca była troszkę zbędna moim zdaniem (i nie mówię tak dlatego bo zarywała mi do Yesia xD).
Wiadomość Yesia do rodziców, ach <3 Wyglądało to tak, jakby się nauczył jej na pamięć, bo lekko się zacinał ^^ Albo to może z nerwów. W każdym razie mega słodki był :D
Minek przez pierwszą połowę programu mnie nieco irytował, strzelał dziwne miny i ciągle przytakiwał, a pewnie nawet nie słuchał, co inni mówią xD
Jaki Kyuhyun szok przeżył, gdy został tym drugim królem witalności czy coś tam, hah. Też mnie to zdziwiło xD Ale jego reakcja była urocza.
Yesiu i te hamburgery, znaczy, ummmmm... kanapki xD Jak prowadzący kazał mu powiedzieć coś do tego faceta, to wiedziałam, że zwróci mu uwagę, że to nie są hamburgery :D Tak jak kiedyś zwracał uwagę ludziom, że Ziemniaczek nie jest Ziemniaczkiem tylko SŁODKIM Ziemniaczkiem. <3
Martwi mnie trochę ta jego sprawa z hormonami ;< Musi bardziej dbać o siebie. I więcej spać... Taaaaaaaak, postaram się już o to, żeby więcej spał.

Hah, skomentowałam praktycznie tylko Yesiowe części, przepraszam, tego najwięcej zapamiętałam. Ale pozostała czwórka Juniorów też dobrze się spisała w programie :D Minek mógłby się trochę więcej odzywać tylko.

Dziękuję za tłumaczenie <3
Ostatnio zmieniony przez Nishi 2011-09-30, 22:11, w całości zmieniany 2 razy  

Yume-chan 
Żółwiasta~ xDD

Ulubieniec z SJ: Yesung i pozostała 14 <3333
Lover: Yesung <333 ... i kilku innych xD
Fav Pairing: Eunhae, YeKyu, Yehae, KyuMin, HeeMin, KyuChul
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: lipiec-sierpień 2010r~
Wysłany: 2011-09-30, 17:41   

Początek, a moje myśli krążyły tylko wokół ich niesamowitego wyglądu~
Yesungie~ jakiś ty kochany <3 ... i piękny xD Taki syn to skarb <3 "sam się sobą zaopiekuję" - wydaje mi się, że jego fanki (w tym oczywiście i ja XD) z miłą chęcią by się nim zajęło xd <3
Co do tych 4 przypadków to ja obstawiałam gościa od odpadających guzików, albo właśnie gościa z płaskostopiem ;)) A ta babka co tyle jadła była boska xDD
Hyuk powala bezpośredniością xD "i smród na jej bieliźnie" haha xD
Jak można nie lubić igieł? Biedny Hyuk~ <3 może to dziwnie zabrzmi, ale ja tam osobiście lubię jak mnie kłują xDD
Fajnie wiedzieć, że Kyu cierpi na tą samą przypadłość co ja xD w takim razie Yesio powinien też mi rano pomóc wstać XDD
Minek - prawdziwy namdzia i najodpowiedniejsza osoba na zięcia haha :lol: :lol:
Biedny Yesio... nawet taki chudzielec jak Hyuk ma zdrowsze ciało... człowieku wysypiaj się~ <333
Fajny program, miałam okazję go pare razy oglądać w tv, no ale rozumiałam tyle co nic xd

Dziękuje za tłum. ^^
Ostatnio zmieniony przez Yume-chan 2011-09-30, 21:28, w całości zmieniany 1 raz  

xYUKIdesu 
Madzia~

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 05.2010
Wysłany: 2011-10-02, 11:38   

Obejrzałam i jest kilka rzeczy które zapamiętałam np.
Chyba zacznę jeść tak jak Shindong czyli jeden posiłek taki zwykły (czyli obiadek xD) i sałatki
Hyuk i igła. wiem co on czuł bo sama się boje igieł xD Ale ja nie boje się ich w tak uroczy sposób jak on ^^
Sungmin został królem witalności brawo no i oczywiście brawa też dla Kyu.
Yesung biedactwo od teraz masz więcej spać i dobrze się odżywiać bo jak nie to do ciebie przyjdę.
Ostatnio zmieniony przez xYUKIdesu 2011-10-08, 14:29, w całości zmieniany 1 raz  

ana0106 

Ulubieniec z SJ: Heechul
Wysłany: 2011-10-03, 21:05   

Dziękuje za tłumaczenie. Jak ja sie ucieszyłam widząc tyle Juniorków w jednym programie! Jak na początku pokazywali to co się może stać z człowiekiem to mogli sobie darować niektóre obrazki, bo były masakryczne np. te stopy. Zaczyna mnie powoli irytować ten sposób okazywania zainteresowania prezentowany przez Koreańczyków, który szczerze mówiąc jest w tych wszystkich programach dość wymuszony i sztuczny ^^". Chodzi mi o to otwieranie buzi i wzdychanie: "Ahhh... Ohhh.. Jeeeeejjjjj..." xD.

Kolejny raz już to pisze i nie tylko ja, ale brawa dla Shiniego za jego wytrwałość w zrzucaniu tej wagi! Mam nadzieje, że czuje się dzięki temu szczęśliwszy, ale przez to też już pewnie zmęczony, bo w każdym programie go o to pytają i ciągle musi mówić to samo. Oczywiście także wszystkiego najlepszego Yesung! Dużo szczęścia i dużo miłości i żebyś zawsze był taki jaki jesteś, bo dzięki tobie elfy też są szczęśliwe! Kocham cię!

Fajny sprzęt lekarski mają w Korei, ja u nas nie widziałam takich bajerów jakie oni tam mają u lekarza. Poza tym ten program to chyba nie dla dzieci bo oni tam nam normalnie pokazywali jak się wbija igłę w żyłę! Słynna scena pobierania krwi była rozbrajająca. Mina Hyuka jak dowiedział sie po co wszedł lekarz.... BEZCENNA! ^^ Ja myślałam, że on zemdleje jak czekał na swoją kolej.

Jeśli chodzi o króla witalności to nie zdziwił mnie wynik pierwszego miejsca. Sungimn jest wysportowany i wydaje sie dobrze i zdrowo jadać. Trochę zaskoczyło mnie drugie miejsce Kyu, bo on mi sie wydaje taki delikatny i słabiutki, taki do przytulanie ^^. Zresztą Hyuk na 3 miejscu, że tak dziwnie, bo on taki chudziutki i do zagłaskania ;P. Kocham ich więc cieszę się, że są zdrowi.
Ostatnio zmieniony przez ana0106 2011-10-08, 00:19, w całości zmieniany 1 raz  

POI

Wysłany: 2011-10-05, 16:39   

Jestem ciekawa:D
Moze dowiem sie czegos nowego o suju no i o zdrowiu wkoncu moze mi sie to przydac:D

Jaaa naprawde nie wiedzialam ze hormony moga powodowac tyle chorob...
dobrze ze zapytali shindonga o te diete bo naprawde duzo schudl i w nie dlugim czasie....tylko szkoda ze ja salatek nie lubie....chociaz niektore da sie zjesc....
Nie zauwazylam nigdy zebyy Yesung mial spuchniete twarz....

Tez obstawialam 1 bo kobieta mogla by w ciazy...a mam takie same objawy jak pan nr 2....teraz zaczynam sie bac...
Brawo dla sungmina i kyhyuna:D
Ostatnio zmieniony przez POI 2011-10-05, 18:28, w całości zmieniany 1 raz  

ZłaMacocha 

Wysłany: 2011-10-10, 18:11   

Nigdy wcześniej nie słyszałam o tym programie, a szkoda bo jest a prawdę ciekawy.

Haha Hyuczek ty mięczaku XD nie no żart , uroczy :P

A ja nie wiem co oni się tak tego Shiniego czepiają, że jest gruby jak już nie jest.Fakt w porównaniu z tym gostkiem wygląda na większego, ale jak dla mnie jest ok. przynajmniej nie jes tak wychudzony.Biedny Shini ciągle się go czepiają, a mnie to wkurza jak go wyzywają od grubasów.

Yesung miał najgorsze wniki? no nie spodziewałam się tego

dzieki za tłumaczenie
Ostatnio zmieniony przez ZłaMacocha 2011-10-10, 21:25, w całości zmieniany 1 raz  

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-10-14, 17:05   

Hah, nareszcie obejrzałam!! :D

Wszyscy wyglądali naprawdę dobrze i przystojnie, nie mówiąc już, że męsko, bo przecież do tego odnosił się cały odcinek. Strasznie trudno musiało Ci się to tłumaczyć, wciąż jakieś naukowe zwroty xD
Ten koleś z przodu naprawdę miał głowę jak w 3D! xDD reszta za nim wyglądała jakby była nieźle oddalona! :D
Shini i sałatki..aż sama nabrałam ochotę na taką pyszną sałatkę z kurczakiem! On jest uzależniony od takich przepysznych sałatek, ale zjadał je w za wielkich ilościach xD I ta puchnąca twarz Yeśka...ah, to musi zabawnie wyglądać! :D

Moment z pobieraniem krwi był zabawny xD Co jak co, ale oglądanie wystraszonego Hyuka było nieziemskie :D kto by pomyślał, że aż tak boi się igieł? Yeś, Min, Kyu i Shini mieli z niego niezłą polewkę, nie ma co ;P wyglądał, jakby miał zamiar uciec tymi drzwiami i już nie wrócić xD

Mój kochany Miś okazał się królem męskości, wrrrr *_* tak, moja mama już wie, że będzie dobrym zięciem, na pewno będziemy mieć liczną rodzinę :P ale i tak rozśmieszyło mnie to, że równo o północy jest jak śpiąca królewna i nagle idzie w kimę <3 urocze. Chociaż powinien wiedzieć, że jak już mnie pozna, to raczej tak wcześnie nie będzie chodził spać xD
Kyu jako drugi strasznie mnie zdziwił xD wszystkich zdziwił zresztą xD nagminny komputeromaniak, pijak, w ogóle nie ćwiczy ...i takie coś xD ale za to ile chłopak naprodukował testosteronu xD
Hyuk! To przez swoje stresy i fasfoody jesteś dopiero trzeci! Może powinieneś pić jak Kyu? xD
Shini, nasz tłuścioszek na diecie, nie poradził sobie najlepiej. Też źle sypia, niedobrze. Pewnie też słyszy budzik Kyu.
Yeś to największe zaskoczenie... on naprawdę ma się źle z tym zdrowiem. Jest chyba bardziej chorowity niż sam Teuk, co już samo w sobie jest fenomenem xD powinien sypiać lepiej, Nishi powinna mu meliskę na uspokojenie dawać. I oczywiście musiał podkreślać, że to nie hamburgery a kanapki xD

Bardzo podobał mi się program! Naprawdę, świetny był! :D sama dużo się dowiedziałam ^^ dziękuję za tłumaczenie, eSPe :D

lupus1833 
SuJu forever :*

Ulubieniec z SJ: Kocham ich wszystkich
Lover: Eunhyuk, Donghae
Fav Pairing: EunHea
Kocham SuJu od: sierpie? 2010
Wysłany: 2011-10-14, 21:13   

Obejrzałam i stwierdzam program była całkiem ciekawy. Juniorki wyglądali świetnie i muszę pochwalić Shiniego wyglądał obłędnie szczególnie podobała mi się jego stylizacja :mrgreen:
W każdym programie w którym ostatnio pojawiali się SuJu poruszany jest temat diety, wagi Shiniego rozumiem że raz można o tym pogadać ale po co drążyć temat cały czas... On teraz wygląda świetnie.
Oczywiście wbiła mi się w pamięć scena w której Eunhyuk był przerażony wkłuwaniem igły - Biedak. Ja sama też nie lubię igieł łee :cry:
Byłam trochę zaskoczona, że królem witalności został Min. Domyślam się, że będzie na podium, ale powiem jedno gratuluje całej trójce.
Biedny Yesio mało snu i przemęczenie. Mam nadzieję, że po zakończeniu promocji albumu odpoczną sobie wreszcie, może jakieś wakacje w Europie a nawet w Polskie ^^
Wielkie dzięki za tłumaczenie :mrgreen:

"?ycie bez muzyki by?oby pomy?k?."- Fryderyk Nietzsche
Ostatnio zmieniony przez lupus1833 2011-10-19, 11:58, w całości zmieniany 1 raz  

EmilyStrange 

Ulubieniec z SJ: Cała 15stka
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: KyuMin, QMi
Grupa krwi: B
Wysłany: 2011-12-13, 21:42   

Przerażenie Hyuka na widok igły było epickie... choć w sumie świetnie go rozumiem, bo sama nienawidzę zastrzyków. Aż się chciało go utulić x)
Daliby już spokój Shiniemu, jak dla mnie wygląda ok, a ci w kółko temat jego wagi wałkują albo jakiś diet...
Nie przypuszczałam, że Yesiu jest taki słaby *.* Więcej snu, mniej zapieprzu by się przydało, ale to chyba nierealne.
Min na podium; to było do przewidzenia, ale, że mój pijak Kyuhyun na drugim miejscu? Tego raczej się nie spodziewałam.

We fail, We lose, To win...~
Ostatnio zmieniony przez EmilyStrange 2011-12-13, 22:06, w całości zmieniany 1 raz  

KaoruKasumi 
jeżyk~~<3

Ulubieniec z SJ: Ryeo , Kyu , Henryś , Zhou Mi
Lover: Yesung , Sungmin <33
Wysłany: 2011-12-21, 21:25   

Program bardzo mi się podobał a Yesiu i Sungmin wręcz słodko wyglądali *-* A Shini bardzo ładnie wyglądał i za to dla niego wielki plus oraz dla jego stylistów xD Co do tych zastrzyków i pobierania krwi to nie mogłam na to patrzeć . Hyuk był bardzo przerażony jak usłyszał że będą im pobierać krew i tu mu się nie dziwie ja to bym pewnie uciekła z stamtąd z krzykiem xP Zaskoczyło mnie to że Sungmin jest królem witalności xD Ale Yesungowi to bardzo współczuję że spać nie może :-? Może jakieś leki na sen by się przydały ? Nie sądziłam że jest aż taki słaby *.* ale i tak go kocham uwielbiam takie bezbronne maleństwa ;3

Dużo się dowiedziałam dzięki temu programowi był bardzo fajny :-D
Dziękuję za tłumaczenie ^^

Ostatnio zmieniony przez KaoruKasumi 2011-12-22, 14:50, w całości zmieniany 1 raz  

Shaolcia 

Ulubieniec z SJ: Siwon, Leeteuk, Eunhyuk
Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2012-01-08, 18:56   

Oj biedny Yesio, czas zmienić swój styl życia :) Za mało Juniorków.. :[
Dziękuje za tłumaczenie było całkiem ciekawe :)

Ostatnio zmieniony przez Shaolcia 2012-01-08, 21:06, w całości zmieniany 1 raz  

klaudia.japan 

Ulubieniec z SJ: Heechul
Fav Pairing: Hanchul
Grupa krwi: B
Wysłany: 2012-04-05, 13:42   

dla mnie... moment z pobieraniem krwi wymiata xD biedny Hyuk myślałam że na zawał zejdzie od samego patrzenia na innych xD
ale tak swoją drogą to sam program dość ciekawy ^^

SuJeong 
call me Sudzia

Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2012-11-21, 11:36   

Dziękuję za udostępnienie, tłumaczenie i wrzucenie na dobry serwer, pobieram~

EDIT
Jak się cieszę, że udało mi się to pobrać, jak i obejrzeć w ten sam dzień, sama nie rozumiem pojęć medycznych, ale muszę przyznać że sama się czegoś dowiedziałam, kiedy były ukazane te 4 przypadki z hormonami, cóż obstawiałam na tę dziewczynkę, jak Hyuk - jednak się pomyliłam.
Program naprawdę ciekawy i cieszę się, że SJ tam wystąpiło. Również zaskoczyło mnie to, ile dokładnie stracił Shindong na swojej diecie, co zmobilizowało mnie również do tego samego ^^

Cóż, jeśli chodzi o samo pobieranie krwi u chłopaków to, czułam lekkie obrzydzenie, bo sama się boję igieł więc rozumiem Eunhyuka i jego strach przed tym, jednak sama już zdecydowałam że, jak skończę 18 lat idę oddawać krew, o ile się nada do czegoś,a przecież to od tego również zależy. Tak,najbardziej podobało mi się przerażenie Hyuka i sam moment z KyuHyukiem ;~~; *.*
I stwierdzenie Yesunga " To nie hamburger, tylko kanapka!" Padłam na tym, jednak zdziwiło mnie a w sumie to nie, że znalazł się na ostatnim miejscu :P

Dziękuję za tłumaczenie.

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ
Ostatnio zmieniony przez SuJeong 2012-11-21, 22:07, w całości zmieniany 1 raz  

Kika 
Kik

Ulubieniec z SJ: wszyscy
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2013-04-24, 16:48   

Jeśli linki są aktywne to z chęcią pobiorę i w długi weekend (ten majowy) obejrzę :)

Edit: Tak jak się spodziewałam, link już nie jest aktywny / mi nie działa. Mogę pobrać tylko same napisy xD

Edit2: Nareszcie obejrzałam :D RedWitch, dziękuję! <3
Więc tak... Lubię taką tematykę programów, więc obejrzałam go z zainteresowaniem i dowiedziałam się kilku ciekawych rzeczy ;) Akurat jeśli chodzi o te cztery przypadki to zgadłam, było to dość logiczne, że stopy bolą po całym dniu stania, wysiłku itd, a poza tym znam to z autopsji (boli jak nie powiem co :P).
Badania krwi chłopakom współczuję, szczególnie Hyukowi. Ja też się boję wbijania igieł, tylko, że ja mam trochę gorzej, bo o mało nie mdleję (robi mi się ciemno przed oczami itd...). Więc tym bardziej go rozumiem. Ale dał radę i zajął trzecie miejsce ^^. Pierwsze dwa przypuszczałam, że to będą akurat oni, ale nie miałam już pojęcia w jakiej kolejności ^^. Szkoda Yeśka, wypadł najgorzej :< Ale za to dostał miły prezent (w odróżnieniu od czosnku...xD).
Więc dziękuję za wrzucenie i udostępnienie ^^
Ostatnio zmieniony przez Kika 2013-10-02, 17:46, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu