| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Zhoumi
Autor Wiadomość
Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2011-05-04, 22:05   Zhoumi

Zhou Mi

Informacje ogólne:
Imię i nazwisko: Zhou Mi
Chińskie imię: 周覓
Data urodzenia: 19 kwietnia 1986
Miejsce urodzenia:Wuhan, Hubei, Chiny
Ksywki: Mimi, Koala, Gentleman Mimi, Jomiryo,Beauty Zhou ,Zhou Meiren, Kapusta Chińska Bai, Rzodkiewka Zhou (Zhou Luobo), Zhou Jintiao ( coś w stylu Złoty Zhou)
Grupa krwi: B
Znak zodiaku: Baran
Wzrost: 185 cm
Waga: 64 kg
Zawód: piosenkarz, MC, tancerz, tekściarz
Zainteresowania: śpiew, MC, pisanie tekstów, język koreański
Hobby: Moda, zakupy
Rodzina: Rodzicie, jest jedynakiem
Zwierzęta: Pies, który się wabi Ni Qiu
Ulubiony kolor:Czarny, biały
Owoce: Arbuz
Rozmiar buta:43
Typ głosu: tenor
Wytwórnia: SM Entertainment

Zhou Mi jest jednym z dwóch nowych członków podgrupy Super Junior-M, drugim jest Henry.

Przyczynił się do powstania pierwszego chińskiego albumu "迷 (Me)", pisząc chińskie teksty do "爱你爱你 (Love Song)", "Marry U" oraz "渴望 (A Man In Love)". W 2009 roku napisał chiński tekst do "告白 (Confession)" i "爱情接力 (You & Me)" do pierwszego mini-albumu Super Junior-M ‘Super Girl’.

Jego podstawowym językiem jest mandaryński, ale mówi także po koreańsku oraz potrafi porozumieć się w języku kantońskim.

Przed debiutem:
Jeszcze zanim stał się piosenkarzem, Zhou Mi wyrobił sobie imię na chińskiej scenie rozrywkowej – szczególnie w dziedzinie muzyki oraz TV hostingu – wygrywając w różnych muzycznych oraz hostingowych konkursach.

Konkursy:

2002 - The 2nd MTV 潘婷新声赛 (konkurs)
2003 - Shanghai - Asia Music Festival Newcomer Competition (pierwsze miejsce)
2005 - MTV Music Nation Competition (pierwsze miejsce)
2005 - The 3rd MTV 三星校园新空气歌唱大赛 Song Competition (Guangdong area & China idol singer award)
2005 - 匡威校际 Music Festival (pierwsze miejsce)
2005 - Warner Music Competition (pierwsze miejsce)
2005 - MTV Newcomer Guangdong area (pierwsze miejsce)
2006 - CCTV Hosting Competition (pierwsze miejsce w Guangzhou area & 15 miejsce w Chinach.)
2007 - S.M. UCC CONTEST Celebrity Challenge "Explosive! category" albo SMUCC Star Audition
Wystąpienia:

Od tego czasu pojawił się na wielu imprezach i w wielu programach telewizyjnych, takich jak:

• Beijing TV - 绝对现场
• MTV Global Music Channel - 天籁村
• Hunan TV - 快乐大本营 (21世纪中学生英语报)
• 2004 Spokesman dla 文曲星
• 2005 Guest performer for Leehom Wang's (koncert w Pekinie_
• Modeling dla NEWAY Magazine

Kilka miesięcy przed oficjalnym debiutem Super Junior-M, Zhou Mi pojawił się na pierwszej konferencji Zhang Li Yin (SM Entertainment). Tak nagłe pojawienie się wywołało jeszcze więcej problemów, które stały się kolejnym powodem kampanii ‘Only 13’.

Filmografia:
Telewizyjna Seria:

2009 rok - CCTV

Pytania i odpowiedzi:
1. Jak się czułeś oglądając Huan Zhu Ge Ge? : Spodobało mi się
2. Jakie miejsce chciałbyś najbardziej zwiedzić?: Amerykę, HongKong
3. Ulubiony sport olimpijski?: Każdy !
4. Przed pytaniami zjadłem: Kanapkę
5. Kto obok ciebie teraz stoi?: Hangeng
6.Wolisz kobiety, które potrafią gotować czy zarabiać pieniądze?: Gotować
7.Czy jesteś szczęśliwy oglądając "Kiss lightboards": Oczywiście, że tak ! Dziękuję wszystkim!
8.Masz dziewczynę?: Nie!
9.Wolisz być nazywany przystojniakiem, słodziakiem czy inaczej?: Przystojniak! Jestem chłopcem!
10.Kto jest słodszy: ty czy Henry?: Oboje jesteśmy słodcy
11.W wieku ilu lat chcesz wziąć ślub?: 35
12, Chcesz syna czy córkę?: [✔] Syn [.......✔] Córka
13. Twój sposób na nudę: Słuchanie muzyki, czytanie, gapienie się bezmyślnie w dal.

meimei 

Wysłany: 2011-07-07, 15:38   

Ojej, nikt jeszcze nic nie napisał o Zhou Mi?? Więc będę pierwsza :-)
Jest to jeden z najwyższych i najchudszych Chińczyków jakich znam (musiałam to podkreślić), ale początkowo nie zwracałam na niego zbytniej uwagi. Dopiero, gdy usłyszałam jak śpiewa "I will always love you" szczęka mi opadła z wrażenia - to naprawdę trudna piosenka, a Zhou Mi zaśpiewał ją świetnie. Od tej pory nabrałam do niego wielkiego szacunku. A jak jeszcze usłyszałam jak śpiewa w "Don't Don" tą rockową wstawkę (chyba wiecie, o którą mi chodzi?) to już kompletnie chłopak u mnie zyskał :-P W dodatku ma fajną osobowość, taką...hmm...normalną.

shiree 

Ulubieniec z SJ: Super Juni-OR
Lover: Sungmin, Eunhyuk, Leeteuk, Shindong
Wysłany: 2011-07-07, 15:44   

meimei, miałam podobnie.
Wiedziałam, że jest jeszcze Henry i ZhouMi, i po prostu byli. Nie wiedziałam o nich nic.
Ale w końcu usłyszałam jak MiMi śpiewa.... Wtedy już się zaczęłam interesować. ;D
A jeśli chodzi o "I Will Always Love You" to też padłam jak to usłyszałam.
Tym bardziej, że bardzo lubię oryginał ;))

natulka 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy<3<3<3
Lover: Kangin
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-07-07, 18:43   

Ja też jak poznawałam SuJu to nie zwracałam na nich zbytniej uwagi... Dopiero tu na forum bardziej poznałam ZhouMiego i Henriego i zakochałam się w nich.. Szczególnie ZhouMi podbił moje serce swoim głosem i osobowością.. On jest właśnie taki normalny zwykły i strasznie przeuroczy.... Po za tym po tym ile wycierpiał od Only13<wybiłabym do ostatniej> nie poddał się .. Ma silną osobowość a przy tym jest wręcz przemiły..:)

meimei 

Wysłany: 2011-07-07, 19:39   

Ja zupełnie nie pojmuję rozumowania "fanek", które nie chcą zaakceptować ZhouMi'ego i Henry'ego. Hasło Only13 jest dla mnie bez sensu. Trzeba mieć naprawdę nie po kolei w głowie, aby tak bardzo nie lubić naszego Zhou Mi :-/

natulka 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy<3<3<3
Lover: Kangin
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-07-07, 21:06   

Zgadzam się z tym.. Mimiego nie da się nie lubić..:) Ogólnie chłopak ma kawał talentu i ja mam szczerą nadzieję że SM kiedyś przejrzy na oczy i dorzuci chłopaków do podstawowego składu..:)

Joon 

Ulubieniec z SJ: Hangeng/Eunhyuk
Wysłany: 2011-07-08, 11:26   

Ja bym ogólnie dodała, że winno być 15, ewentualnie 13+2 !!!. Niektórzy już nawet HanGenga nie liczą. SM mnie irytuje coraz bardziej, nie bardzo rozumiem, dlaczego nie wzięli ZhouMi'ego i Henry'ego do Paryża ???. Może jest jakiś istotny powód, ale do mnie to nie przemawia. Po cichu liczyłam, że M-ka będzie. Dwie dodatkowe osoby, problem dla nich ?. ZhouMi jest fantastyczny, jak ktoś w to wątpi, niech sam spróbuje rapować po chińsku ;-) , a przy tym multiutalentowany Henry - ja bym im ten skład podstawowy poszerzyła, z kożyścią i dla nich i dla fanów. Chyba się czasem SM mózgi zawieszają (jakie mózgi) :).

Xiao Hua 
LeeTeukowa anae

Ulubieniec z SJ: LeeTeuk, Heechul, Henry, Dongh
Lover: LeeTeuk <3 Heechul :*
Fav Pairing: HeeTeuk, EunHae, EunTeuk
Grupa krwi: 0 rh+
Wysłany: 2011-07-08, 18:17   

Może mieli coś innego do roboty, o tym też trzeba pamiętać, że poza M-kami mają też wiele innej pracy i może nie dali rady. Co do Mimiego to ja wiedziałam o nich na wstępie. Na początku myślałam, że nazywa się Henry i tam samo z Henrysiem, a to wszystko przez to, że koleżanka mi zamieszała :P Tak czy siak facet jest utalentowany i nie da się go nie lubić. Jest tak dobrze wychowany i zadbany :)

Fan:Oppa co dla Ciebie znaczy E.L.F?
LeeTeuk:Tego nie da się opisać słowami.

Forever with Super Junior <3

nati 
Mimi ^.~

Lover: Zhou Mi <3
Grupa krwi: B Rh+
Wysłany: 2011-08-21, 10:11   

Oo, tak puściutko w temacie Mimiego? W sumie ja nie lepsza, bo nic nie napisalam tutaj;-)

Mimi to jeden z moich ulubionych czlonków SJM. Polubilam go, jak tylko zobaczylam MV do Super Girl. Dokladnie w 01:41. Przewijalam parę razy ten fragment. Wysoki, niesamowicie przystojny (ten nos xD Kocham go^^), glos i powalający uśmiech. Później trafilam na parę jego występów i calkowicie przepadlam:
Fang Shou (Let Go)
Love and Honesty
Only If You're Happy
A po Miss Chic (mój ulubiony fancam. Ta grzywa <3)- bylo po mnie.

Ma niesamowity glos, którego mogę sluchać godzinami. Poza tym w tych programach, które oglądalam, jest taki uroczy i kochany ^^

能冲就如狂风
奋力一搏惊险感动 熬过情绪万种

Tapczan 
Soulmates...

Ulubieniec z SJ: 15
Lover: Yesio
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-08-22, 21:32   

Zhoumi, ach ten dżemik!
Jest cudowny. Co ja mogę napisać? Piękny Chinol co ma duży kinol, który przez przypadek połknął szczudła i czasami chyba zapomina zjeść śniadanie, bo chudzina z niego aż boli. Uwielbiam tego człowieka. Ma cudowny głos - gdy śpiewa i mówi, przeuroczo się śmieje i mam słabość do tego jak mówi w swym ojczystym języku. Ma świetną osobowość, kocham jego chorobę na punkcie zakupów oraz wszystkie dziwne i słodkie rzeczy jakie potrafi wyprawiać. Sympatyczny, utalentowany, piękny - czego chcieć więcej - niesamowity Mimi <3

A przez ONLY13 kocham go jeszcze bardziej, nie mogę zrozumieć jak można kogoś takiego jak on nie lubić albo ostatecznie nie akceptować, nie szanować za jego ciężką pracę. To dla mnie takie....NIELUDZKIE! To jest cud świata, nie można tak.
Ostatnio zmieniony przez Tapczan 2011-08-22, 21:34, w całości zmieniany 1 raz  

klaudia.japan 

Ulubieniec z SJ: Heechul
Fav Pairing: Hanchul
Grupa krwi: B
Wysłany: 2011-09-18, 17:55   

czy ja wiem... przez długi czas muszę szczerze powiedzieć, że go nie lubiłam. drażnił mnie z niepojętych dla mnie teraz przyczyn.
aktualnie, uważam, że jest bardzo zabawnym, miłym i sympatycznym człowiekiem. ;)

Hawana 
all

Ulubieniec z SJ: all
Lover: Kyuhyun
Grupa krwi: Arh- albo 0 xd
Wysłany: 2011-09-19, 20:44   

ja go nadal nie czuję : /.. jakoś nie mogę się z nimi "dżomi , henrym" zbratać .. jakoś dla mnei SuJu TO tamta 13'stka ..i ich uwielbiam bezgranicznie ..

Monsun 
Everlasting Mitang

Ulubieniec z SJ: Sungmin/ Heechul/ Zhou Mi
Lover: Tatsurou ( MUCC)
Wysłany: 2011-10-01, 20:48   

Poznalam tego cudownego chlopaka stosunkowo pozno, ale... pokochalam go od razu. Ma w sobie cos, co mnie przyciaga. Nietypowa uroda, ale przede wszystkim ten jego glos <333
Slucham wlasnie I will always love you i mam naprawde gesia skorke- zaspiewal to po prostu fantastycznie.
Nie rozumiem, jak niektore fanki moga go nie lubic.

Raiinboows 

Ulubieniec z SJ: 15
Lover: Kyuhyun
Wysłany: 2011-10-10, 12:58   

Przyznam się szczerze, że na początku nie przepadałam za nim specjalnie. Ale moje zdanie diametralnie zmieniło się, gdy Nat przesłała mi linka z jego występem 'Miss Chic' i bam!
Pokochałam go i nic tego teraz nie zmieni, piękny Chinol o długich nogach i pięknym nosie i głosie i w pakiecie uzależnienie od shoppingu xD
I tak jak większość z Was napisała, nie pojmuje jak fanki mogą go nie lubić.

goss 

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Donghae, Yesung i res
Lover: Kyu
Fav Pairing: YeShu ke ke ke
Wysłany: 2011-10-10, 13:19   

Oiika napisał/a:
9.Wolisz być nazywany przystojniakiem, słodziakiem czy inaczej?: Przystojniak! Jestem chłopcem!

no i dobrze! podoba mi się to podejście!
Cytat:
10.Kto jest słodszy: ty czy Henry?: Oboje jesteśmy słodcy

haha, dyplomatycznie odpowiedział xd

Cytat:
12, Chcesz syna czy córkę?: [✔] Syn [.......✔] Córka

ostatnio jestem przewrażliwiona na punkcie tego typu pytań, szczególnie w stosunku do chińczyków >< ale... cieszę się, że ZhouMi zaznaczył też, że chce dziewczynę :) chociaż po wahaniu ^^

co do niego samego i mojego stosunku do niego - lubię ZhouMi'ego, może nie jest to nie wiem jak wielka sympatia, ale uważam, że ma świetny głos, piękny uśmiech, świetne nogi no i po sposobie w jaki się zachowuje - też myślę charakter (Ciągle mi jego uśmiech wraca xd) nie znam go jakoś szczególnie dobrze, już więcej wiem myślę o Henrym, ale... strasznie nie lubię ruchu only13 i uważam to za bezsensowne i moim zdaniem ZhouMi nie zasługuje na takie traktowanie. gdyby nie był dobrym człowiekiem to przecież... reszta chłopaków by go nie akceptowała nie?

Odpowiedz do tematu