| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Zhoumi
Autor Wiadomość
teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2012-08-29, 12:40   

Naamii napisał/a:
oglądam Celebrity Tour Guides, chociaż mało QMi

Mało, ale za to jeśli już jest to jakie!! *przed oczami ma koalę-Mi i drzewo-Kyu <3*

Bardzo mi miło czytać, że tak wiele osób go lubi. Dla mnie to na prawdę dużo znaczy. ;_;

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

Naamii 
MinWook shipper~

Ulubieniec z SJ: Ryeowook, Sungmin, Donghae
Lover: Lee Hyukjae, Park Jinyoung
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: 20 Maj 2012
Wysłany: 2012-08-29, 15:21   

teitatoo, są już może przetłumaczone na polski odcinki jego nowej dramy (z Victorią)? Bardzo chcę ją obejrzeć * o *
Ah, no i kocham jego długaśne nóżki, chciałabym mieć takie <3 Wprawdzie nie oglądałam jeszcze dużo programów z udziałem Mimiego, ale przedstawianie charakteru w fanfickach chyba też może dawać obraz osobowości ^^ Nieśmiały, lecz pociągający Zhou Mi? * q * Ah, no i to bawienie się rogiem koszulki, kiedy się denerwuje <33
Przy okazji możesz mi polecić jakiś fajny program z SJM (z PL najlepiej) ^^ Oprócz tego co oglądam i Golden Stage, bo to mam w planach ^^

Wook: Want to say something to girl you liked in high school?
Min: I didn’t like any girl.
Wook: Guy you liked works too.
Ostatnio zmieniony przez Naamii 2012-08-29, 15:22, w całości zmieniany 1 raz  

teitatoo 
Soonyoungie

Wysłany: 2012-08-30, 14:09   

Naamii, niestety muszę cię zawieść, ale nawet jeszcze po angielsku nie ma subów. Ale mam nadzieję, że drama ci się spodoba tak jak mi (jakby co to na fb jak się pojawią z ang subami umieszczę na tablicy, a potem z jakiej strony można z pl ściągnąć xD).
Jako, że nie wiem co oglądałaś to mogę ci polecić:

Niestety nie znalazłam po polsku (zawsze oglądałam w j. ang, ale sama mogę zrobić ^-^ trochę mi to zajmie, tłumaczenie to nic, ale czasówka O.o) więc ewentualnie później mogę ci podrzucić linki z pl sub (ale to będzie później później, rozumiesz teraz szkoła, postaram się ci to zrobić szybko xD, jak najszybciej się da!)~

My lil RUDE bub

Naamii 
MinWook shipper~

Ulubieniec z SJ: Ryeowook, Sungmin, Donghae
Lover: Lee Hyukjae, Park Jinyoung
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: 20 Maj 2012
Wysłany: 2012-08-30, 15:46   

teitatoo, omo, aż tak nie musisz się dla mnie poświęcać >< Ale jeżeli sobie z ang. nie poradzę, to dziękuję za chęci zrobienia napisów <3
Dziękuję za podanie programów z SJM ^^ Niedługo się za nie zabiorę (muszę dokończyć jeszcze inne zaczęte programy xd)
Jeszcze raz za wszystko dziękuję ^^

Wook: Want to say something to girl you liked in high school?
Min: I didn’t like any girl.
Wook: Guy you liked works too.

nati 
Mimi ^.~

Lover: Zhou Mi <3
Grupa krwi: B Rh+
Wysłany: 2012-08-30, 21:23   

Są już przetlumaczone 3 odcinki When Love Walked In, 4 jest w trakcie.

Jeśli chodzi o programy, to ja osobiście polecam Korean Impression. Nie jest to z SJM, choć niektórzy się tam pojawiają, ale MiMi jako prowadzący ♥_♥ i jeszcze Chen Lan. Cudo! Mój ulubiony program :))

能冲就如狂风
奋力一搏惊险感动 熬过情绪万种

teitatoo 
Soonyoungie

Wysłany: 2012-08-30, 23:45   

nati napisał/a:
Są już przetlumaczone 3 odcinki When Love Walked In, 4 jest w trakcie.

Szczerze? Po obejrzeniu wszystkich 4 po chińsku najbardziej czekałam na 4 i rozmowę Miego z Victorią, a tam mi w połowie urwali ~.~ No cóż, muszę czekać -_-
nati napisał/a:
ja osobiście polecam Korean Impression.

Zapomniałam o tym -_-" A przecież tam jest taki słynny QMi moment! <facepalm> I racja, Mimi jest tam śmieszny, też polecam xD

My lil RUDE bub

MinYeon 
E.L.F

Ulubieniec z SJ: wszyscy ^^
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 22.12.2011
Wysłany: 2012-09-04, 18:45   

Mimimimi <33 Ostatnio miałam okazję Go poznać w programie z SuJuM i bardzo ale to baaardzo Go polubiłam. Mnóstwo pozytywnej energii i zaraźliwy śmiech. Nie rozumiem osób, które uważają się za fanów, a życzą źle Zhou Miemu i Henryiemu. Przecież to takie fajne chłopaki ^^ SuJu zawsze będzie miało 15 członków. Co do Mimiego, to mam nadzieję, że nie przejmuje się złymi opiniami, tylko patrzy na te pozytywne i oby takich było jak najwięcej <33

Arwi 
SPY

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Heechul
Grupa krwi: 0 Rh-
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2012-09-11, 16:19   

MiMi ma wielki nos XD I to jest pierwsza rzecz, na którą zwróciłam uwagę. Druga były jego dłuuuugie nogi i kobieca figura. Z wyglądu mi się nie podoba. Ale jest uroczy i dobrze śpiewa. I ma charyzmę, za co go uwielbiam.

alskarkodo 

Ulubieniec z SJ: Yesung
Grupa krwi: 0 RH+
Kocham SuJu od: 2007
Wysłany: 2012-09-11, 16:22   

Okazuje się, że bardzo nieoczekiwany 'dork' z niego :D Uwielbiam, jak takie kontrasty sa nam przedstawiane (osoba na fotach/na scenie/w mv vs. osoba za kulisami). Zdaję sobie oczywiście sprawę, że to zaledwie jakieś 30-50% siebie pokazują w programach rozrywkowych tudzież na backstageach, ale mało jest artystów, którzy pokazują chociaż 10%, dlatego jest to według mnie wielki atut SuJu i jeden z sekretów ich sławy ;)

Emiley 

Ulubieniec z SJ: Yesung
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 2010 r.
Wysłany: 2013-09-28, 16:04   

Nie znam go w ogóle, ale mam zamiar to zmienić, bo Juniorków nigdy za wiele. Wizualnie raczej nie mój typ, ale mam nadzieję, że charakterek ma fajny i do polubienia.

Shin 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae,YeWook,KyuMi
Grupa krwi: AB Rh -
Kocham SuJu od: 2013
Wysłany: 2013-09-28, 21:46   

Dopiero od niedawna zaczęłam się nim interesować i uważam że jest całkiem fajny,ma ładny głos i nawet jak mówi w swoim ojczystym języku też mi się to bardzo podoba i do tego jest ładny i słodki :-)

Katy 
SuJu forever:)

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku:)
Lover: Donghae, Sungmin (zaraz po Hae ) <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, EunTeuk(za Sukirę)
Kocham SuJu od: listopad 2012
Wysłany: 2014-01-23, 22:41   

Zhoumi - od razu podbił moje serce:):) Ale przyznam się, że w Break down myślałam, że to Tusio :-> Wydał mi się do niego taki podobny:)
A potem trochę do Siwona ;-)
Ma bardzo sympatyczny uśmiech i ...jak usłyszałam jak mówi ... ten jego głos...:):)
Ostatnio zmieniony przez Katy 2014-01-23, 22:41, w całości zmieniany 1 raz  

Ayusia 
Mimi fangirl :-D

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Lover: Zhou Mi Sexy Diva :D
Fav Pairing: Minwook,QMi,EunHae
Kocham SuJu od: ee marzec 2014? xD
Wysłany: 2014-04-10, 23:07   

Zhou Mi! Jako że ja zawsze wszystko od końca to (fanki mnie teraz zabiją xD) dzięki niemu poznałam SUJU i trafiłam na to forum :D ale po kolei : Jakieś dwa tygodnie temu po dłuższej przerwie zaczęłam na nowo oglądać dramę w której gra Pan Diva i zaczęłam mu się od nowa przyglądać. Spodobał mi się więc zrobiłam mały research i zaczęło mnie na niego brać. Ach te oczka i seksowny uśmiech :) i te noooogiii a przede wszystkim głos i ten uroczy śmiech *_* eee o czym to ja miałam :lol: Ok,wtedy jeszcze nie było ze mną tak źle,ale kiedy zobaczyłam to : It's Zhoumi Style ( Mimi w okularkach jest taaaki sexyyy *___* aaaaa *fangirl scream*) to moja fascynacja zamieniła się w małą obsesyjkę :mrgreen: Poza tym Zhoumi ma urodziny 19 kwietnia tak jak ja, więc to że to chyba przeznaczenie :lol:

kasiunia9810 napisał/a:
po usłyszeniu jego solówki 'Because of you' i 'I will always love you' doszłam do wniosku że trzeba pozdrowić te bezgustne idiotki z only 13 :-D
Moim skromnym zdaniem Zhoumi śpiewa najlepiej z całego zespołu(oczywiście wszyscy pięknie spiewają)
i na koniec pytanie jak można nie kochać ZhouMiego ?

Podpisuję się rękami i nogami pod tą opinią

Arwi napisał/a:
MiMi ma wielki nos XD I to jest pierwsza rzecz, na którą zwróciłam uwagę. Druga były jego dłuuuugie nogi i kobieca figura. Z wyglądu mi się nie podoba. Ale jest uroczy i dobrze śpiewa. I ma charyzmę, za co go uwielbiam.

Kobieca? No bez przesady,chyba nie widziałaś naprawdę szczupłego chłopaka,mój były był strasznie chudy i wysoki i naprawdę MIAŁ wcięcie a Diva Mimi ma *drolling* xD śliczny brzuszek :

Ps: Dla zainteresowanych dramę "When Love Walked In" po polsku można pobrać na TYM forum (trzeba się zarejestrować) lub obejrzeć online TUTAJ ( Niestety niektóre odcinki są dziurawe :-/ )
Ostatnio zmieniony przez Ayusia 2014-04-11, 11:35, w całości zmieniany 5 razy  

teitatoo 
Soonyoungie

Wysłany: 2014-04-11, 20:02   

Ayusia napisał/a:
Jako że ja zawsze wszystko od końca to (fanki mnie teraz zabiją xD) dzięki niemu poznałam SUJU i trafiłam na to forum :D

*chwała Ci Boże!!!*
Za co mamy Cię zabijać? Tutaj akurat wszyscy go kochają (a te osoby, które go mało lubią to się rzadko odzywają bynajmniej) :D
Ayusia napisał/a:
moja fascynacja zamieniła się w małą obsesyjkę

Też masz "ołtarzyk" jak to określiła moja mama? xD
Czy tylko ja oglądałam WLWI tylko i wyłącznie po chińsku? O.o (musiałabym ściągnąć i obejrzeć jeszcze raz, ale KIEDY? :c)

My lil RUDE bub

Ayusia 
Mimi fangirl :-D

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Lover: Zhou Mi Sexy Diva :D
Fav Pairing: Minwook,QMi,EunHae
Kocham SuJu od: ee marzec 2014? xD
Wysłany: 2014-04-12, 01:55   

teitatoo napisał/a:
Tutaj akurat wszyscy go kochają
To cudownie! Im nas więcej tym weselej :-D A ja się na początku bałam że będę dziwną osobą która jego lubi najbardziej a reszty nie zna :-)

teitatoo napisał/a:
(a te osoby, które go mało lubią to się rzadko odzywają bynajmniej) :D

No i dobrze ^^ ale jak można nie lubić Mimi? Oj bo będę gryźć xD Mam tylko nadzieję że nie ma tu durnych "trzynastek" (otwarcie bądź w ukryciu) bo wtedy będę mordować :evil:
teitatoo napisał/a:
Też masz "ołtarzyk" jak to określiła moja mama? xD

Nie wiem co to ale za to mam w komputerze minimum jakieś 5 GB filmików z youtube z naszym ciasteczkiem w roli głównej :mrgreen: to się liczy? xD A nie wspomnę nawet co mam na dysku twardym w głowie :lol:
teitatoo napisał/a:
Czy tylko ja oglądałam WLWI tylko i wyłącznie po chińsku? O.o (musiałabym ściągnąć i obejrzeć jeszcze raz, ale KIEDY? :c)

Dajesz moja droga! Ja też właśnie oglądam z narzeczonym więc będziemy oglądać razem ^^ Tym bardziej że przy narzeczonym muszę się hamować i i chętnie przeleję na kogoś moje ukryte piski :lol:

Odpowiedz do tematu