| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Kyuhyun
Autor Wiadomość
Hawana 
all

Ulubieniec z SJ: all
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: Hanchul
Grupa krwi: Arh- albo 0 xd
Wysłany: 2011-08-19, 21:50   

uu...trudną miał drogę w tym zespole ...wiele przeszedł ...ehh..szkoda go bo moim zdaniem ma najlepszą barwę głosu w zespole... "Sorry Siwon...mój aniele ...,ale słuchałam nowej płyty 12 godizn podczas jazdy samochodem " , wiec jego glos mnie w 100% zauroczył ...oogólnie on też jest łandy , ma coś w sobie ...on zaraz po Siwonie jest moim nr 1 ..: ) ..tylko czasem jak na niego patrze to ma w oczach jakiś taki smutek .. ;/.. może ot tylko moja opinia...heh ,ale tak mi się wydaje..i mom zdaniem mało w nim koreańczyka z urody : ) taki bardziej nasz ..nie uważacie ? :roll:

Ostatnio zmieniony przez Rin 2011-08-23, 14:51, w całości zmieniany 3 razy  

Macy 

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Donghae, Sungmin
Fav Pairing: KyuMin, EunHae, YeWook
Grupa krwi: B+
Wysłany: 2011-08-19, 23:08   

Nigdy nie sądziłam, że w wieku lat, niespełna, dwudziestu jeden, zacznę słychać popu (nawet jeśli to koreańska jego odmiana), a co dopiero fangirlować na punkcie któregokolwiek członka, a tu proszę bardzo - nie dość, że muzycznie wpadłam po uszy, to na dodatek gdybym tylko mogła, porwałabym faceta i zamknęła w swoim pokoju.
Kyu to jeden z moich ulubieńców i jedyny absolutny lover. Ma genialny głos, cudowny uśmiech, zniewalające usta i idealny profil. Jest uroczo złośliwy i w pewnych sytuacjach przewidywalny. Poza tym ma strasznie przeszywająco-seksowne spojrzenie.
Ubóstwiam! <3

Rin 
I am your Gamer~!

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Leeteuk
Lover: Cho Kyuhyun
Fav Pairing: KyuHae
Kocham SuJu od: styczeń 2010
Wysłany: 2011-08-23, 14:52   

Bardzo was proszę, to jest temat o Kyu... Musiałam połowę z niego usunąć, bo zamiast o nim gadałyście o grze. Ja wiem, że StarCraft się tylko z nim kojarzy, ale to była już przesada.

Saranghae <3

goss 

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Donghae, Yesung i res
Lover: Kyu
Fav Pairing: YeShu ke ke ke
Wysłany: 2011-10-01, 11:38   

Cytat:
Nigdy nie sądziłam, że w wieku lat, niespełna, dwudziestu jeden, zacznę słychać popu (nawet jeśli to koreańska jego odmiana), a co dopiero fangirlować na punkcie któregokolwiek członka, a tu proszę bardzo - nie dość, że muzycznie wpadłam po uszy, to na dodatek gdybym tylko mogła, porwałabym faceta i zamknęła w swoim pokoju.
Kyu to jeden z moich ulubieńców i jedyny absolutny lover. Ma genialny głos, cudowny uśmiech, zniewalające usta i idealny profil. Jest uroczo złośliwy i w pewnych sytuacjach przewidywalny. Poza tym ma strasznie przeszywająco-seksowne spojrzenie.
Ubóstwiam! <3

hahaha. normalnie... przypomina mi to mnie xd ja w życiu bym nie pomyślała, że będę na coś w stanie tak... fazować! cokolwiek! a co dopiero na człowieka! i że polubię ballady? o nie nie, to są smęty! ale dzięki Kyu je pokochałam ^^ pod warunkiem, że śpiewa je on, ewentualnie KRY ^^ zapomniałaś jeszcze dodać, że to jego spojrzenie jest przeszywające i ma niesamowicie ciemne oczy, w których nie umiem dopatrzyć się źrenic :)

Youji 

Ulubieniec z SJ: Kyu, Min
Lover: Sungmin / Kyuhyun
Fav Pairing: Eunhae, HyukMin, QMi, HeeTeuk
Grupa krwi: AB rh+
Wysłany: 2011-10-01, 14:02   

Hawana napisał/a:
heh ,ale tak mi się wydaje..i mom zdaniem mało w nim koreańczyka z urody : ) taki bardziej nasz ..nie uważacie ? :roll:

O_o takie samo wrażenie odniosłam!! Ale myślałam, że po prostu jestem dziwna :-P

A co do głosu Kyu to jest to jeden z moich odwiecznych dylematów: Kto śpiewa najlepiej z SuJu? Yeś czy Kyu?

Jedno jest pewne od głos Kyu uzależnia :-P

Macy napisał/a:
Poza tym ma strasznie przeszywająco-seksowne spojrzenie.
Ubóstwiam! <3

Oooo tak! te jego piękne, ciemne oczy ...<rozpływa się>

goss 

Wysłany: 2011-10-02, 13:25   

Youji napisał/a:
Hawana napisał/a:
heh ,ale tak mi się wydaje..i mom zdaniem mało w nim koreańczyka z urody : ) taki bardziej nasz ..nie uważacie ? :roll:

O_o takie samo wrażenie odniosłam!! Ale myślałam, że po prostu jestem dziwna :-P

nie tylko Wy tak myślicie - jak pokazuje czasem znajomym jego zdjęcia to twierdzą, że on jakoś mało skośny jest xd

pus
balladzistka =P

Grupa krwi: A
Wysłany: 2011-10-16, 22:55   

goss napisał/a:
Youji napisał/a:
Hawana napisał/a:

Czyli nie jestem jedyna!!! xD heh coś mi się zdaję, że ma gdzieś tam głęboko w rodzinie inne korzenie niż koreańskie =P

Aiko-chan 

Ulubieniec z SJ: wszyscy <3
Lover: Cho KyuHyun <3 , Son DongWoon <3
Wysłany: 2011-10-16, 23:04   

Też tak uważam :lol: on na pewno nie ma takiej typowo azjatyckiej urody... I dalej nie wiem po kim on jest taki śliczny o.O może po sąsiedzie :pp Chociaż jak tak oglądam jego zdjęcia z liceum to stwierdzam, że zrobili go na bóstwo haha :mrgreen: ah ten nasz Evil Maknae <333 najcudowniejszy *o*
Ostatnio zmieniony przez Aiko-chan 2011-10-16, 23:06, w całości zmieniany 1 raz  

goss 

Wysłany: 2011-10-16, 23:11   

pus napisał/a:

Czyli nie jestem jedyna!!! xD heh coś mi się zdaję, że ma gdzieś tam głęboko w rodzinie inne korzenie niż koreańskie =P

spoko, mi co drugi znajomy/znajoma, jak widzi jego zdjęcie u mnie na tapecie to to mówi xd

Aiko-chan napisał/a:
może po sąsiedzie

jeszcze jest listonosz xd o! albo po jakim europejczyku <Rotfl> a tak poza tym to pamiętajcie, że zazwyczaj wiele rzeczy dziedziczy się po dziadkach a nie po rodzicach ^^ co drugie pokolenie z tego co wiem xd bo do taty to on nie jest podobny, a na pewno nie wzrostem, nie wiem jak z mamą bo jej zdjęć nie kojarzę no i do siostry też bym tego nie powiedziała... chociaż może... te koście policzkowe <mysli>

pus
balladzistka =P

Wysłany: 2011-10-16, 23:15   

Aiko-chan napisał/a:
Chociaż jak tak oglądam jego zdjęcia z liceum to stwierdzam, że zrobili go na bóstwo haha :mrgreen:

Gdzie Ty dorwałaś jego zdjęcia z liceum ? =P

Jeszcze chciałabym dodać, że podoba mi się w nim to, że nie jest tak przeraźliwie chuuudy! Ma fajne bary i obojczyki *o* :roll: Ale chyba najbardziej podobają mi się nim jego kości policzkowe! To jest pierwsza rzecz jaką w nim zauważyłam i uważam, że to jego największa zaleta ^^

Raiinboows 

Ulubieniec z SJ: 15
Lover: Kyuhyun
Wysłany: 2011-10-17, 00:00   

Kochany creeper, który wciśnie się w każde zdjęcie gdzie się da : >

Kocham w nim wszystko po prostu: kości policzkowe, obojczyki, oczy, język, i ten jego diabelski śmiech, i głos! Po prostu jego możliwości wokalne są deafsrg, nawet nie wiem jak je opisać, po dzisiejszym usłyszeniu TEGO, zmiótł mnie z powierzchni ziemi i umarłam.

Aiko-chan 

Wysłany: 2011-10-17, 10:53   

goss napisał/a:
jeszcze jest listonosz xd
haha :mrgreen: to pewnie wdał się w dziadków :-D bo do rodziców w ogóle nie jest podobny. Tzn w pewnym momencie jak jego mama się uśmiechała to zobaczyłam, że podobny do niej ( a przynajmniej tak mi się wydaje xD ale ja miałam zawsze z tym problemy kto jest do kogo podobny ^^")
pus napisał/a:
Gdzie Ty dorwałaś jego zdjęcia z liceum ? =P
a nawet nie wiem czy przypadkiem nie tutaj na forum :D zajrzyj do galerii ;) muszą gdzieś tam być bo ja rzadko kiedy szukam ich fotek na innych stronach xD w każdym razie doznałam szoku jak to zobaczyłam O.o wypiękniał nam :D

Ja też kocham w nim wszystko <33 Jego się chyba nie da opisać słowami *o* btw dzisiaj mi się śniło że u mnie na wiosce było SM Town :lol: :lol: ja to mam wyobraźnie xDD

pus
balladzistka =P

Wysłany: 2011-10-17, 12:03   

goss napisał/a:
a nawet nie wiem czy przypadkiem nie tutaj na forum :D zajrzyj do galerii ;) muszą gdzieś tam być bo ja rzadko kiedy szukam ich fotek na innych stronach xD w każdym razie doznałam szoku jak to zobaczyłam O.o wypiękniał nam :D

Znalazłam u wÓjka google xD i stwierdzam, że on zawsze był piękny =P no ale wiadomo... charakteryzacja, dobry stylista też robią swoje =P

Zazdroszczę takich snów ... <3 ale pomyśl sobie co byłoby gdyby sam Kyu zaśpiewać Ci pod domem xd
Ostatnio zmieniony przez pus 2011-10-17, 12:05, w całości zmieniany 1 raz  

Aiko-chan 

Wysłany: 2011-10-17, 16:03   

pus napisał/a:
stwierdzam, że on zawsze był piękny
nie żebym temu zaprzeczała :mrgreen: ale wyglądał caaaałkiem inaczej xD w ogóle z nich wszystkich to moim zdaniem Siwon najlepiej wyglądał ^^ tzn chyba najmniej się zmienił (chociaż czy ja wiem? xD") kurde zazdroszczę ich znajomym =....= chodzić sobie do klasy z takim Kyu *________* bajka xD

pus, hahaha xD to by było nie na moje serce :mrgreen:
pozostaje mi(nam) czekać na koncert w PL xD w końcu kiedyś muszą tu przyjechać :roll:

http://www.superjunior.pl...der=asc&start=0 jakbyś jednak chciała pooglądać te fotki :D
Ostatnio zmieniony przez Aiko-chan 2011-10-17, 16:16, w całości zmieniany 1 raz  

pus
balladzistka =P

Wysłany: 2011-10-17, 17:16   

Aiko-chan napisał/a:

http://www.superjunior.pl...der=asc&start=0 jakbyś jednak chciała pooglądać te fotki :D

Ooo dzięki! nie widziałam niektórych zdjęć! No i faktem jest, że po prostu jak miał fatalną fryzurę to wyglądał źle =P
Ja też zazdroszczę jego znajomym a najbardziej tej dziewczynie z którą się pierwszy raz całował (http://www.youtube.com/watch?v=YjelezWLgCA) -_-.. chociaż.. chyba wolałabym żeby coś innego zrobił ze mną pierwszy raz xD
http://imageshack.us/photo/my-images/713/kyu3.jpg/ ! no i to zdjęcie też mnie dobiło -_-"

Odpowiedz do tematu