| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o dramach
Autor Wiadomość
Monsun 
Everlasting Mitang

Ulubieniec z SJ: Sungmin/ Heechul/ Zhou Mi
Lover: Tatsurou ( MUCC)
Fav Pairing: Hanchul
Wysłany: 2011-10-22, 17:42   Pogaduchy o dramach

Na pewno w forum znajdzie się niejeden wielbiciel dram.
W tym temacie możecie się pochwalić, która z produkcji należny do waszych ulubionych, co aktualnie oglądacie itd. Które produkcje wolicie- japońskie czy koreańskie? Co was fascynuje, a co irytuje?
Zapraszam do dyskusji XD

Yume-chan 
Żółwiasta~ xDD

Ulubieniec z SJ: Yesung i pozostała 14 <3333
Lover: Yesung <333 ... i kilku innych xD
Fav Pairing: Eunhae, YeKyu, Yehae, KyuMin, HeeMin, KyuChul
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: lipiec-sierpień 2010r~
Wysłany: 2011-10-22, 18:44   

Oh.. moimi ulubionymi dramami są: You're Beautiful, HYD, Hana Kimi (stare), Buzzer Beat, Perfect Girl Evolution, Rookies, Jotei, Nobuta, Iryu, Dragon Sakura, Wonderful Life, Devil Beside You, Love Shuffles, Meichan no shitsuji, Code Blue, Time of dog and wolf, Muscle Girl, Sungkyunkwan Scandal, SPEC, Cinderella sister
To tylko te ulubione dramy, bo filmy to sobie darowałam xD ciężko wybrać kilka z ok 60 obejrzonych xD

Uwielbiam dramy na którch można się naprawde dużo pośmiać, ale też uwielbiam te na których można popłakać, ale no niestety ja jestem inny człowiek i jeżeli wszyscy piszą, że płakali na jakieś dramie ja akurat na tym nie płaczę, np taka Koizora, to byłaś jakaś tragedia xD ja się tam śmiałam! xD
no i oczywiście lubię te dramy gdzie moi ulubieni aktorzy (którch jest cała masa xD)/ulubione aktorki (ale mam tylko 2 ulubione xDD) grają ^^

Ale są też darmy które były tragiczne... xD ich nawet nie byli w stanie uratować niesamowici aktorzy xD np:
-Kgotboda Namja - to była istna porażka... gdyby nie Kim Bum i HyunJoong w życiu bym tego dalej nie oglądała... wersja japońska o niebo lepsza!
-Yukan Club - to było takie nudne! wszyscy ci główni aktorzy mnie wkurzali (mimo tego, ze uwielbiam KAT-TUN to jestem fanką 'nowego' składu xD naprawdę nie lubię Jina xD), drama była też taka jakby sztuczna...
-Taisetsu koto wa subete cośtam cośtam - Toda Erika była jedyną osobą która mnie tam nie wkurzała xDD ten jej mężulek był tylko przystojny, ale głupi jak siano! i ta mała wredna zołza, której imienia nie pamiętam xD ani sie pośmiać, ani popłakać nie dało na tej dramie...

aktualnie oglądam od miesiąca 20 odc. cinderellas sister, ciągle nie mogę się zebrać i go zobaczyć, bo wiem co tam będzie xD, nowe HanaKimi i dzisiaj popołudniu miałam zamiar oglądać horror Hontou ni Atta Kowai Hanashi z Risą Niigaki <3 ale czasu nie było więc zaraz idę oglądać xD

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-10-22, 21:13   

najbardziej na swiecie kocham You're beautiful!!!!!!! koreanskie dramy the best :D parenascie dni temy skonczylam Mary stayed out all night i teraz nic nie ogladam. ale musze zaczac ;)
w swojej kolekcji plyt z dramami mam koreanskie, japonskie i tajwanskie oraz 1 chinska-my wife is 18. najlepsze sa jak juz wczesniej wspomnialam koreanskie a pozniej tajwanskie(sa sceny :D) a pozniej japonskie. maja swoj klimat i sa troche dziwne :P ale wciagajace!
poki co obejrzalam ok 10 dram ale na tym nie skoncze ;)

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Yume-chan 
Żółwiasta~ xDD

Wysłany: 2011-10-22, 21:40   

maggdalena napisał/a:
tajwanskie(sa sceny :D)
a żebyś wiedziała! xDD jeśli chodzi o owe sceny to polecam Wieczne lato - naprawdę fajna historia, no i oczywiście wątek yaoi xD

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2011-10-22, 21:54   

Yume-chan, :O ale chyba nie ma tego na bace? jakby bylo to bym zauwazyla...chyba... btw poszukuje jakiej dobrej dramy yaoi w ktorej bylyby fajne sceny! boys lvoe ogladalam ale ma fatalne zakonczenie ><

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Yume-chan 
Żółwiasta~ xDD

Wysłany: 2011-10-22, 22:14   

maggdalena, jest na bace ^^ swego czasu było nawet na stronie głównej jako polecane ;) http://hanakuor.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=435

pus
balladzistka =P

Lover: Kyu
Grupa krwi: A
Wysłany: 2011-10-22, 22:19   

Taaa oglądanie dram to mój kolejny nałóg! <3
Na pierwszym miejscu stawiam koreańską drame Coffee Prince!
Zdecydowanie wolę oglądać koreańskie produkcje. Chociaż zdarzają się też perełki w japońskich dramach ^^ jak choćby Litr Łez czy Hana Yori Dango =)
Tajwańskich nie znoszę! nawet ostre sceny pocałunków nie pomogą! nie wiem, może dlatego, że pierwszą drame tajwańską jaką widziałam to było Devil Beside You, która była nakręcona w najgorszy z możliwy sposobów! Ja nie wiem jak można tak źle prowadzić ruchy kamery! Dramat w czystej formie! I jeszcze Raini która grała postać tak infantylną, że aż bolało! zdecydowanie najgorsza drama jaką w życiu widziałam! >.< nie polecam...

Teraz oglądam My Girlfriend is a Gumiho i szczerze powiedziawszy, jak na razie to jest najlepsza komedia jaką widziałam! xDDD

[ Dodano: 2011-10-22, 23:24 ]
maggdalena napisał/a:
btw poszukuje jakiej dobrej dramy yaoi w ktorej bylyby fajne sceny!

Polecam Ci film Antique Bakery =) koreańska produkcja ^^
Ostatnio zmieniony przez pus 2011-10-22, 22:21, w całości zmieniany 1 raz  

Yume-chan 
Żółwiasta~ xDD

Wysłany: 2011-10-22, 22:26   

pus! omo *.* Devil Beside You jest boskie! xD de facto czsami za dużo i za mądrze gadali przez o było mniej naturalnie, ale i tak było świetnie, dobrzy aktorzy i fajna fabuła. A co do Rainie, to lepsza rola w Devilu, niż tą co miała w hi my sweetheart, a tam to już w ogóle dziwnie ruszali tą kamerą xD

swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2011-10-22, 22:30   

Rainie to jeszcze podobną rolę miała w Exchange Love, tez z Mike He ^^ Polecam ;)
pus napisał/a:
Polecam Ci film Antique Bakery =) koreańska produkcja ^^

Polecam! Tym bardziej ze gra tam nasz przystojny Kim Jae Wook ^____^

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...

pus
balladzistka =P

Lover: Kyu
Grupa krwi: A
Wysłany: 2011-10-22, 22:45   

swietej-pamieci napisał/a:
Tym bardziej ze gra tam nasz przystojny Kim Jae Wook ^____^

Jego najlepsza rola! <3 to trzeba zobaczyć! =D

Yume-chan Zdaję sobie sprawę, że DBY jest wręcz wielbione przez duża większość osób, ale ja niestety cierpię na zboczenie zawodowe =P zajmuję się na studiach filmoznawstwem i jak widzę jak niektóre dramy są nakręcone to mnie krew zalewa >.< DBY jest oookropnie zrobione xD

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2011-10-22, 22:54   

maggdalena, o dramie yaoi ze scenami nie słyszałam... ale na bace jest kilka filmów w dziale Yaoi & Yuri (jest tam jedna drama, ale moim skromnym zdaniem "Princess princess D" to porażka jest. kto co lubi).

Według MDL mam skończonych 189 pozycji, jestem w trakcie oglądania 40, 20 mam planowanych, ale trzeba pamiętać, że w skład tego wszystkiego wchodzą też filmy, wszelakie specjale itd.
Do moich ulubionych należą: Sungkyunkwan Scandal(HanaKimi, HDY i YB umieszczone w dawnych czasach i miks tego wyszedł genialny. do tego obsada <3), You're Beautiful (fajna obsada, historia, ale głupota głównej bohaterki wkurza. a mogła wybrać Yonghwę..), Iljimae( Junki i Park Shi Hoo <3, fajna fabuła niezły OST, tylko ta peleryna niewidka na początku jest dziwna :/), Maou (Ohno i Toma, mój ukochany opening), Bloody Monday (przystojna obsada, wciągająca fabuła), Zeni Geba (genialna gra Kenichiego, ciekawie przedstawiona psychika głównego bohatera), Ouran High School Host Club (nie ma to jak drama wierna mandze pod wieloma względami, no i oczywiście Yusuke i Daito <3), Secret Garden (genialna gra tego faceta, nie raz lałam ze śmiechu), A Love to Kill (Rain~ i ten syn polityka też był przystojny... przyjemny OST, ale historia nie łatwa i męcząca), It's Alright, Daddy's Daughter i SPEC (te dwie ostatnie okazały się dla mnie wielką niespodzianką - z każdym kolejnym odcinkiem wciągałam się w te historie coraz bardziej )
Yume-chan napisał/a:
-Taisetsu koto wa subete cośtam cośtam - Toda Erika była jedyną osobą która mnie tam nie wkurzała xDD ten jej mężulek był tylko przystojny, ale głupi jak siano! i ta mała wredna zołza, której imienia nie pamiętam xD ani sie pośmiać, ani popłakać nie dało na tej dramie...
Tutaj się muszę zgodzić, tyle że mnie nawet bohaterka grana przez Todę wkurzała. No nie było postaci, którą bym polubiła w tej dramie. Ogólnie problematyka poruszona w tej historii jest ciekawa. Do tego wszystkiego ciekawy OST czyli kilka piosenek Pink, co bardzo mi przypadło do gustu.
pus napisał/a:
pierwszą drame tajwańską jaką widziałam to było Devil Beside You, która była nakręcona w najgorszy z możliwy sposobów! Ja nie wiem jak można tak źle prowadzić ruchy kamery! Dramat w czystej formie! I jeszcze Raini która grała postać tak infantylną, że aż bolało! zdecydowanie najgorsza drama jaką w życiu widziałam! >.< nie polecam...
Według mnie DBY jest bardzo fajną dramą. Zabawną, przyjemną, chyba jeszcze nie spotkałam osoby, której by się nie spodobała. Ale fakt, sposób kręcenia był dziwny, a najbardziej rozwalił mnie film nagrany przez brata głównego bohatera (stał kilka metrów od zakochanej pary, ale oczywiście jego nagranie miało ujęcia z kilku perspektyw, idealny dźwięk itd XD)

Get out, get out, get out of my head and fall into my arms instead.

Little-Kasik 
Eomma Kasik

Ulubieniec z SJ: Donghae, Leeteuk, Heechul, Kyu
Lover: Choi Minho
Grupa krwi: B Rh+
Wysłany: 2011-10-22, 23:53   

pus napisał/a:
Teraz oglądam My Girlfriend is a Gumiho i szczerze powiedziawszy, jak na razie to jest najlepsza komedia jaką widziałam! xDDD

Jako, że już jestem po obejrzeniu tej dramy, to powiem jedno - POLECAM! Jest zabawna, wciągająca, niegłupia, z elementami mitologii i świetna obsada. O ile moja sis woli Lee Seung Ki, to ja tam w pełni wcierałam się w siebie na widok No Min Woo... I w ogóle mam słabość do postaci w stylu Park Dong Ju, nie pytajcie dlaczego XD Jednak obydwie z siostrą pokochałyśmy Gu Mi Ho, czyli Shin Min Ah <3 Po prostu idealna do tej roli.

Wg MDL'u mam 18 dram obejrzanych, 16 zaplanowanych i aż 4 oglądam.

Polecę od siebie jeszcze Dream High, które wciąga i nie nudzisz się ani przez sekundę, Poza tym Pil Suk i Jason <3 Poza tym leciutkie Playful Kiss z Kim Hyeon Jeongiem. Wspomniane Personal Taste, w tym momencie oglądam Paradise Ranch z Changminem i powiem szczerze, że drama bardzo miła i wciągająca.
Jeszcze Midas. Drama o manipulacjach giełdowych i wojnie o władzę pomiędzy członkami rodziny. Wątek miłosny gdzieś w tle... I No Min Woo~! Poza tym historyczno-fantastyczne The Story of the First King z Bae Yong Joonem.

Odradzam BOFa. Powiem szczerze, że pierwsza drama jaką obejrzałam i skończyłam ją tylko dlatego, że nie lubię mieć zaległości. Ale strasznie się na niej męczyłam. Dwójka głównych bohaterów wzbudzała we mnie instynkt "ZABIĆ ICH~!". No i żal mi był Yun JiHu, a naprawdę polubiłam tę postać.

nanaka 

Wysłany: 2011-10-23, 11:06   

dramyyyyyyyyy moja milosc <33 jestem od nich uzalezniona chyba tak mocno jak od sj, no moze minimalnie mniej xD. zaczelo sie z 4 lata temu, pierwsza swoja drame zaczelam ogladac z czystej ciekawosci - hana kimi, wstawili gdzies po pl wiec stwierdzilam why not, ale jakos nie przekonalo mnie to XD. ale znalazlam litr lez z ryo - mojm najukochanszym azjata ever, wiec postanowilam dac szanse, ze wzgledu na niego. ogladalam to po angielsku i jakos bardziej, duzo bardziej mnie wciagnel niz drama po polsku. napewo duzo zalezalo od fabuly i ryo xD. pozniej hana yori dango oba sezony tez po angielsku obejzalam i w koncu wzielam sie 2 rz za hana kimi. pozniej sie wciagnelam w dramyjedna serie potrafilam w 2-3 dni obejzec XD. ale byly to same jp dramy. do koreii bylo mi jeszcze daleko, bo dopiero podczas swiatecznejprzerwy 2008/2009 zaczelam ogladac you're beautiful, ale to dzieki ftisland, bo oni mnie w koncu przekonali, ze to co koreanskie nie koniecznie musi byc zle xD'.
i sie wciagnelam. teraz moge nawet powiedziec , ze wiekszosc kdram jest na wyzszym poziomie niz japonskie, jednak japonia rowniez ma swoje swietne serie/filmy, ktore wciaz kocham.
nie umiem wybrac jednej ulubionej czy jednego pilmu bo mam na swoim koncie ponad 120 serii/filmow wiec t ciezkie XD , ale do faworytow naleza: litr lez, chonmage purin, my girlfriend is a gumicho, rainbow eyes, chuno, iris, last friends, crows zero, myuu, zhan shen, skk skandal i pare innych xD moja drama list -http://mydramalist.info/user/434/nanaka jakby ktos byl ciekaw ^^

K:“Super Junior is the best when we’re complete”
Y:“YO WASSUP BABY YO MAN BABY”
D:“Oppa Mokpo Style. Eh~~~~ Sexy Eunhyuk”
D:“BABY!! Are you baby, baby?”

fan: Jongjin oppa, will you dye your hair like your brother ?
Jj: ... im still normal.

난 꿈이 있어요
HimsenFishy's Cloud

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2011-10-23, 12:45   

pus, swietej-pamieci, zaraz...Jaewook w yaoi? koreanskie yaoi?!?!?!?!?!?!?!?! pozadam juz!

swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2011-10-23, 12:52   

maggdalena, nom, i to ładnie ciałko pokazywał i lizanko... Szkoda tylko, że z Francuzem :( Dlaczego Francuzi wszedzie muszą sie pojawiac i pchać?! Nawet na naszym europejskim SS4...

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...

Odpowiedz do tematu