| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o dramach
Autor Wiadomość
ElJunPl 
Groszek Pachnący~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy >.<
Fav Pairing: Teraz już wszystkie xD
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: Halloween 2010
Wysłany: 2011-12-13, 18:06   

Też to obejrzałam i, cóż, film raczej dla mało wymagających widzów. Albo wymagających tłumu przystojniaków :] Mimo wszystko potrzebuję jakiegoś większego sensu i mniej oklepanych schematów. Ta produkcja powstała tylko po to, żeby w większym lub mniejszym stopniu zaspokoić yaoistyczne serca xD Już lepiej pod tym względem się prezentuje Boys love :D i jakie zakończenie...

And if we should die tonight
We should all die together
Raise a glass of wine for the last time

pus
balladzistka =P

Lover: Kyu
Grupa krwi: A
Wysłany: 2012-01-03, 02:16   

ElJunPl napisał/a:
Już lepiej pod tym względem się prezentuje Boys love :D i jakie zakończenie...

Dokładnie! Na razie najlepszy film o męsko męskiej miłości jaki widziałam =D
I Want You To Be By My Side Forever ( itsuka no kimi e ) też świetna yaoi drama i gra ten sam aktor co w Boys Love ^^

Monsun 
Everlasting Mitang

Ulubieniec z SJ: Sungmin/ Heechul/ Zhou Mi
Lover: Tatsurou ( MUCC)
Fav Pairing: Hanchul
Wysłany: 2012-01-06, 17:03   

Itsuka no kimi e moim zdaniem nie jest łatwą dramą, moim skromnym zdaniem, ale na pewno warto ją obejrzeć. Główni aktorzy zagrali świetne role.

Ostatanio żadna z dram, które oglądam nie powaliła mnie na kolana. może stałam się zbyt wymagająca. Nawet Skip Beat mi się średnio podoba, taka głupiutka komedyjka. Przyznam się bez bicia, że oglądam ją tylko i wyłącznie dla Donghae :-P

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2012-01-06, 18:44   

Cytat:

Itsuka no kimi e moim zdaniem nie jest łatwą dramą

nie jest a tak w ogole to mi sie nie podobala. znaczy byly fajne momenty ale ogolnie bylam zawiedzona. Boys Love lepsze ale zakonczenie mnie zabilo.

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Shaolcia 

Ulubieniec z SJ: Siwon, Leeteuk, Eunhyuk
Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2012-01-15, 15:10   

Ja przed chwilą oglądałam genialny film, po którym nadal nie mogę się pozbierać. Nazywa się "Człowiek znikąd". Lepszego koreańskiego filmu to ja chyba nie widziałam..
Gdyby ktoś był zainteresowany można go obejrzeć chociażby tutaj http://www.playtube.pl/27...om-nowhere.html
Ostrzegam o braku cenzury i ostrych scenach..nie dla wrażliwych. Musiałam się nim z kimś podzielić bo nadal nie mogę wyjść z podziwu . Najlepszy koreański film akcji, po prostu fenomenalny :shock: A główny bohater też niczego sobie :oops:

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2012-01-15, 15:29   

Zgadzam się w 100% z tym co Shaolcia napisała.
Ajusshi jest genialny. Dobrze zrobione sceny akcji, mało który film z tego gatunku tak mnie wciągnął. Do tego ciekawe postaci. Od głównego bohatera, przez tą dziewczynkę, brata szefa z mafii, aż do honorowego Wietnamczyka. Film jest naprawdę godny polecenia.

Get out, get out, get out of my head and fall into my arms instead.

ZłaMacocha 

Wysłany: 2012-01-15, 16:34   

Ja polecam film Bin Jip (Pusty Dom), dość specyficzny film, większość może go uznać za nudny lub porąbany jednak mnie osobiście ujął. Dodam że jest to film Kim Kiduka, kto miał wsześniej styczność z jego twórczością potwierdzi że jego filmy są dość 'trudne' i nie dla każdego.Trzeba je po prostu umieć zrozumieć.

Taka mała ciekawostka, w filmie nie wystepuje żaden dialog pomiędzy głównymi bohaterami. :mrgreen:

Mizuki 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Hyukjae
Lover: KYUHYUN
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2012-01-15, 18:09   

ZłaMacocha napisał/a:
Ja polecam film Bin Jip (Pusty Dom)

Był to mój pierwszy film koreański jaki kiedykolwiek widziałam, jeszcze zanim usłyszałam słowo "k-pop" i mnie zafascynował. Tak jak ZłaMacocha, polecam bardzo. Wzrusza i w pewnym sensie zachwyca/zaskakuje, choć czasem niektórym może się wydać, że się dłuży.

Shaolcia napisał/a:
Nazywa się "Człowiek znikąd"

Skoro spodobał Ci się "Człowiek znikąd", polecam także Oldboy'a. Piękny film, nieco hmm "dziwny". Ale wystarczy, że zaczniesz oglądać, a nie oderwiesz się, póki nie skończy się ostatnia scena. Uważam to za jeden z najlepszych filmów, jakie kiedykolwiek widziałam. Z fabuły nic nie zdradzę, warto samemu wdrążyć się w historię od początku :)

"the hardest thing about being a fangirl
is when you truly fall in love with your bias"

Shaolcia 

Ulubieniec z SJ: Siwon, Leeteuk, Eunhyuk
Lover: Donghae
Wysłany: 2012-01-15, 18:25   

Mizuki napisał/a:

polecam także Oldboy'a.

Skoro tak to jeszcze dzisiaj wieczorkiem sobie go obejrze :)
Dziękuję pięknie :mrgreen:

Riqsha 

Ulubieniec z SJ: MinWook
Lover: Taeyeon
Grupa krwi: A +
Kocham SuJu od: 2011
Wysłany: 2012-02-05, 13:53   

Moją ulubioną dramą do tej pory jest Secret Garden i Personal Taste. Gra aktorska, fabuła i akcja po prostu dla mnie wspaniałe.
Nieszczególnie podobała mi się drama Oh My Lady (obejrzałam, bo Siwy. :D). Cała akcja jakaś taka wydawała mi się dziwna.
Wiedźma Yoo Hee też mi się podobała. Zamierzam obejrzeć sobie teraz coś krótkiego.
Moje ulubione to Koreańskie. Z Japońskich wolę produkcje z gejami.

ZłaMacocha 

Wysłany: 2012-02-14, 17:47   

Właśnie skończyłam oglądać film Sunny z 2011r, jest świetny, można się trochę pośmiać i w niektórych momentach wzuszyć , i do tego polubiłam po nim Kang Sore (szok normalnie :P).

I jeszcze polecam You're my pet najnowszy film z Jang Geun Suk'em.

Sakurai_Lady 
I'm Trapped...

Ulubieniec z SJ: Ryeowook & Heechul :*
Lover: Yesung :**
Fav Pairing: YeWook, MinWook, KyuWook
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 12.07.2010
Wysłany: 2012-02-14, 18:28   

ZłaMacocha napisał/a:
Ja polecam film Bin Jip (Pusty Dom), dość specyficzny film, większość może go uznać za nudny lub porąbany jednak mnie osobiście ujął. Dodam że jest to film Kim Kiduka, kto miał wsześniej styczność z jego twórczością potwierdzi że jego filmy są dość 'trudne' i nie dla każdego.Trzeba je po prostu umieć zrozumieć.

Taka mała ciekawostka, w filmie nie wystepuje żaden dialog pomiędzy głównymi bohaterami. :mrgreen:

Oglądałam ten film, i naprawdę mi się podobał właśnie dzięki orginalnej fabule. Owszem, niektórym może wydać się nieźle pokręcony, ale jest w nim ukryty głęboki sens. No, poprostu coś genialnego.
I will be right here waiting for you..."

In military: Leeteuk <3 Yesung <333

============

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2012-02-14, 20:13   

ZłaMacocha napisał/a:
Oglądałam to przez własne gapiostwo, przez 3 tygodnie XD Film niezły, chociaż i tak bardziej podoba mi się japońska drama o tym samym tytule. Może i MatsuJun nie miał niektórych "pikantnych" scen, ale wersja z nim bardziej trzyma się oryginału, czyli mangi.

Get out, get out, get out of my head and fall into my arms instead.

Dorothea 
meow~

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Wysłany: 2012-02-14, 22:59   

memoria napisał/a:
ZłaMacocha napisał/a:
Oglądałam to przez własne gapiostwo, przez 3 tygodnie XD Film niezły, chociaż i tak bardziej podoba mi się japońska drama o tym samym tytule. Może i MatsuJun nie miał niektórych "pikantnych" scen, ale wersja z nim bardziej trzyma się oryginału, czyli mangi.

Ja mangi nie czytałam, ale też wolę wersję japońską. Może dlatego, że to jedna z pierwszych dram, jest dla mnie dużo lepsza niż koreańska. Długo czekałam na film, bo gra tam JGS, ale się zawiodłam. Nie był bardzo zły, tylko dziwnie mi się go oglądało.

Jedną z moich ulubionych dram, a zarazem pierwszą jest You're beautiful. Mimo, że jest strasznie naiwna, głupia i przewidywalna, to ją uwielbiam, nie wiem dlaczego. Teraz głównie oglądam nowsze produkcje, na bieżąco, które wychodzą, bo niestety nie mam dużo czasu. Z tych właśnie dram podobał mi się bardzo Vampire Prosecutor, bardzo wyróżnia się na tle innych, wydaje mi się, że jest trochę amerykański, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Aktualnie oglądam Dream High 2 i jak na razie jest super, podoba mi się bardziej od pierwszej części.
Z japońskich uwielbiam Nodame Cantabile. Zakochałam się w historii i bohaterach, wszystkich :)

Monsun 
Everlasting Mitang

Ulubieniec z SJ: Sungmin/ Heechul/ Zhou Mi
Lover: Tatsurou ( MUCC)
Fav Pairing: Hanchul
Wysłany: 2013-01-21, 00:23   

Jaka cisza w temacie... Nikt nic nie oglada?

Ja skonczylam Faith i jestem zachwycona, mam naprawde bzika na punkcie dram historycznych- moge te polecic z czystym sercem. Glowni akotorzy swietnie graja, sceny walki palce lizac.
A obecnie ogladam I miss you- duzo dramatyzmu, wiele lez, ale drama daje do myslenia. No i gra w niej jeden z kpopowcow- ktory? Zobaczcie same :-P

Odpowiedz do tematu