| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Donghae
Autor Wiadomość
SuJeong 
call me Sudzia

Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2012-06-20, 16:05   

Shizuku napisał/a:
Sam tez jest słodki. <3

Tutaj się z Tobą zgodzę ~~

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ

annyeong 

Fav Pairing: EunHae, QMi, WonKyu
Grupa krwi: A+
Wysłany: 2012-07-28, 20:26   

Ojoj moje kochane 'morze wschodnie' <3 Hae to jest najbardziej urocza istotka jaka chodzi po ziemi. Bez dwóch zdań. Jak się uśmiecha to się można rozpłynąć <buja w obłokach>. No i czasem gra bad boya chociaż w zasadzie to zawsze chyba zostanie takim dużym dzieckiem o wielkim serduszku <3

Oiika napisał/a:
Jak był mały stawał na balkonie i rzucał pieniądze na samochody.
kasiasty musiał być xd

Oiika napisał/a:
Raz podczas kręcenia zdjęć w Tajlandii ukończył je przed Siwon'em i czekał na niego w samochodzie. Gdy ten wsiadł poprosił go aby pośpieszyli się do hotelu bo chciałby obejrzeć bajki
ojojoj jaki kochany <333 choooociaż moze chciał podszkolić język!

Oiika napisał/a:
Nie chcąc denerwować Siwon'a na temat Eunhae stworzył SiEunHae.
serio on to wymyslił? dobre hahaha

Oiika napisał/a:
Lubi całować Reywook'a w policzek bo uważa, że jest Słodki.
ma racie Wookie jest słodki~

Oiika napisał/a:
Kiedy po śmierci Ojca na występie SJ wykonali piosenkę, która należała do jego ulubionego artysty, Hae poszedł za kulisy i płakał.
:( też zawsze mam łzy w oczach jak on mówi o swoim tacie, widać że go bardzo kochał

Oiika napisał/a:
Podziwia taksówkarzy i kierowców transportu publicznego.
jakby się przejechał nasza komunikacja to chyba by ich przeklął...

SuJeong 
call me Sudzia

Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2012-07-28, 20:33   

annyeong napisał/a:
Ojoj moje kochane 'morze wschodnie' <3 Hae to jest najbardziej urocza istotka jaka chodzi po ziemi. Bez dwóch zdań. Jak się uśmiecha to się można rozpłynąć <buja w obłokach>. No i czasem gra bad boya chociaż w zasadzie to zawsze chyba zostanie takim dużym dzieckiem o wielkim serduszku <3

Jezuuuuuuuuuuuuuu ! < 3333333333333333333 JAK GO CUDOWNIE OPISAŁAŚ ! <3333333333333333333 CUDOWNIE I ZGADZAM SIĘ Z KAŻDYM TWOIM SŁOWEM!
On jest strasznie kochany, nie wiem jak można Go nie kochać! *_*

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ

Sunako 
Pani Kim~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku <3
Lover: Yesung <3
Kocham SuJu od: pierwszego wejrzenia <3
Wysłany: 2012-08-01, 19:20   

Szczerze powiedziawszy na początku nie zwracałam uwagi na Hae. Ale po kilu programach i dramie Skip Beat normalnie go pokochałam *o*
On jest taki uroczy i słodki no nawet ja kpróbuje grać bad boya to dla mnie dalej jest uroczy.
A jak wspomina o swoim ojcu to mam łzy w oczach napewno ojciec jest z niego bardzo dumny <3
A ich przyjażń z Hyukiem jest wspaniała poprostu i urocza jeszcze dodam ;D
Z tym rzucaniem pieniędzy z balkonu to mnie powalił xD
A co do jego wymarzonej dziewczyny ubiorę 10 centymetrowe szpilki albo włoże wkładki w buty i bedzie cacy ;D

The same sky, different place ♥

Rena23 
Oppa Oppa~

Ulubieniec z SJ: ~Kyuhyun <333~ Eunhyuk
Lover: Kyuhyun, Donghae, Eunhyuk, Sungmin, Zhou Mi
Fav Pairing: EunHae <333 QMI, KyuHae, MinWook, KyuHyuk
Grupa krwi: Rh+0
Kocham SuJu od: Sierpień 2011
Wysłany: 2012-08-02, 16:00   

Donghae <333 ile ciekawostek o nim ^^ super muszę sobie je wszystkie spisać ^^
Szczególnie zainteresowało mnie przed ostatnia ciekawostka ^^ To takie urocze Hauu~ *O* tylko 167 T_T <rozpacz> 180 buuu >.< resztę miał by załatwione :<

annyeong 

Fav Pairing: EunHae, QMi, WonKyu
Wysłany: 2012-09-01, 17:33   

Sunako napisał/a:
Szczerze powiedziawszy na początku nie zwracałam uwagi na Hae. Ale po kilu programach i dramie Skip Beat normalnie go pokochałam *o*
tylko ja się pytam czemu go tak mało było w tej dramie ;( Na szczęście w "Pandzie i jeżozwierzu" (rozwalająca nazwa xd) jest go akurat tyle ile powinno, no i jest tam taki cuuuudny <3 :roll:

Seann 

Ulubieniec z SJ: Cała 15
Fav Pairing: EunHae, KyuWokk,
Grupa krwi: B+
Kocham SuJu od: 2005/6
Wysłany: 2012-09-01, 21:26   

A ile przyjemności miałam z szukania tych ciekawostek xD <3
Widzę,że dużo dziewczyn mówi,że są za wysokie...Mi brakuje tych centymetrów xD Ale przy małych szpilkach będzie jak ta lala pasować do opisu xD

MinYeon 
E.L.F

Ulubieniec z SJ: wszyscy ^^
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 22.12.2011
Wysłany: 2012-09-04, 17:59   

Donghae jest genialny <33 Taki kochany dzieciak, że tak powiem xD Z wyglądu bardzo mi się podoba (baby face :3), a z charakteru jeszcze bardziej. Widać, że jest dżentelmenem ^^ I głos...śliczny, piękny i wgl. Kocham również Jego śmiech ^^ taki fajny i zarażający. Podobała mi się również Jego rola w Attack on the Pin-Up Boys. Scena ze spaniem na lekcji należy do moich ulubionych :3 Po obejrzeniu Strong Heart z SuJu polubiłam go jeszcze bardziej <33

Arwi 
SPY

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Heechul
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 Rh-
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2012-09-11, 15:56   

Hae był członkiem, którego nie lubiłam najbardziej, Irytował mnie strasznie. Nie wiem czemu, ale patrzyłam na niego i już byłam poirytowana. Moje podejście zaczęło się zmieniać, gdy odkryłam dance ver. It's You. Wg mnie tańczy tam najlepiej ze wszystkich, nawet lepiej od Hyuka. Po prostu nie mogę oderwać od niego oczu (do czasu, aż pojawia się Ciul).
A teraz, gdy oglądam Pandę i Jeżyka, to zaczynam go lubić. Nawet bardzo. I nie rozumiem, czemu mnie wcześniej irytował :D

Misiasio

Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2012-09-25, 23:55   

Ale trafiłam, akurat trafiło mi się na zaciesz SuJe... LOL. A ja Hae bardzo lubię, jakoś nie przeszkadzał mi w ogóle. Może na początku, ale to się zmieniło ^^ Uwielbiam jego uśmieszek taki rybi, a jego fazy na nieogarnianie tego co się dookoła niego dzieje są best <3

mikan 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Kyuhyun, Eunhyuk
Fav Pairing: kyuhae, eunhae
Kocham SuJu od: 2010 r.
Wysłany: 2012-10-01, 20:27   

Uwielbiam tego faceta! Zawsze martwi się o członków SuJu, jest opiekuńczy, zawsze mocno się stara osiągnąć swoje marzenie, no i strasznie wrażliwy jest :D z drugiej strony nigdy nie umie się pohamować i zaczepia się w swoich hyung'ów :P no i ma poczucie humoru xD
Jak tu go nie kochać? :mrgreen:

ChoiHyoRa 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy <3
Lover: Yesung
Fav Pairing: YeHae, YeTeuk, KangYeHae, EunHae
Grupa krwi: 0Rh-
Wysłany: 2012-12-13, 20:02   

Donghae? najcudowniejsza istota jaka mogła się ukazać moim patrzałkom! Był pierwszym który skradł mi serce <3 im więcej filmików z nim obejrzałam i coraz więcej się dowiedziałam na jego temat to się utwierdzałam w fakcie, że to on jest moją LOVE. No a gdy trafiłam tu na forum i jeszcze doczytałam ciekawostki to już wiedziałam, że to mój ideał xD . Dzięki niemu obudziłam w sobie z powrotem miłość do tańca którą straciłam kiedyś. Za to chciałabym mu podziękować najbardziej gdyby była okazja.

Miju 

Lover: Donghae &#9829;
Kocham SuJu od: Lipiec 2011
Wysłany: 2012-12-15, 19:51   

Tak mnie natchnęło żeby się rozpływać o Hae ^^ (w sumie jak codziennie)
Donghae jest wspaniałą istotą, nie wyobrażam sobie bez niego świata. Na początku myślałam o nim jako słodkim ciachu <3. Później pokochałam go jeszcze bardziej, za jego wrażliwość, naiwność, taniec, przepiękny głos, wielkie serducho, wstydliwość, uśmiech... Za wszystko, kocham sposób w jaki chodzi, że aż chcę pocałować ziemię po której stąpa xD Wszystko co robi napawa mnie takim entuzjazmem, że czasem się siebie boję...
To takie dziwne, że chłopa nie znam, a czuję jakby był nierozerwaną częścią mnie. Nie ma minuty, ba, sekundy żeby nie było go w moich myślach. Chociaż pewnie go nigdy nie spotkam, on jest po prostu częścią mnie i zawsze bd w moim sercu.
Bywałam już zafascynowana paroma gwiazdami, ale nigdy aż tak. Teraz to coś więcej.
Nawet jak oglądałam Pandę i wtedy (uwaga spoiler) leżał taki zakrwawiony, serce mi stanęło i przez 2 godziny cała się trzęsłam. Do teraz jak widzę czarną czapkę z daszkiem mojego taty to się boję.
Smutne tylko że moja rodzina tego nie rozumie, moja mama twierdzi że mi jak zawsze przejdzie(nie mamo, nie przejdzie...), a moja siostra wkurza mnie wrednymi uwagami o Hae >.< Najbardziej nabija się że ma krzywe nogi... Oczywiście się mszczę xD
Bardzo chciałabym kiedyś mu podziękować za radość jaką mi przynosi, i chęć życia której długo nie miała.
Gomawo, sarangheyo!
PS. Sorki że się tak rozpisałam ale musiałam ;)

Bloody_Monkey

Wysłany: 2013-03-01, 16:27   

Mój ulubieniec 
Podziwiam go i jego marzenia . Wspolczuje mu strasznie smierci ojca ; (
Kiedy ogladalam Dreams Off Kpop Legend .. płakałam jak dziecko kotremu zabrano cukierka kiedy Hae odwiedzal grob swojego taty i mowil ze jego marzeniem jest zaspiewac przed tata i ze kiedy zgarna jakas nagrode pozostali czlonkowi dzwonia do swoich rodzicow a on ma nadal numer swojego taty i w takie okazje jak nagrody , urdzoiny itp. patrzy na telefon i tak bardzo chce uslyszec jego glos .. ;((

Aquariuspeg 
Pierożkowy Maniak

Ulubieniec z SJ: Hyuk/Hae/Kyu/Min/Chul
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: EunHae, EunTeuk,KyuMin, KyuHyuk
Kocham SuJu od: 27.01.2013
Wysłany: 2013-03-31, 23:08   

Rybcia... Na początku nie zwracałam na niego większej uwagi. No jest sobie taki Donghae, może trochę słodki, śpiewa dość specyficznie... Ale teraz dałabym sobie za to porządnego kopa, bo Fishy jest jednym z moich ulubieńców (i zajmuje 1 miejsce razem z Angel) :3
Uwielbiam jego taniec, śpiew, poczucie humoru, wygląd i cholerny urok dzieciaka; nawet jak przypakował nadal widzę w nim małą Rybcię z lizakiem w ręce i wzrokiem Puszka (chociaż ciałko ma ładne.. ;P) ^^ Ma przepiękne oczy, które zawsze mu się błyszczą i do tego wspaniały uśmiech, no kurde.. on cały jest uroczy. To jak dogaduje się z każdym z chłopaków dowodzi jego przemiłego charakteru. A to jak tuli się do chłopaków (szczególnie jego relacje z Hyukkie) zawsze mnie rozbrajają i mam uśmiech na ustach i łzy w oczach. Rybcia jest po prostu facetem idealnym i cholernie zazdroszczę jego wybrance, bo on jest istnym skarbem...

~Dumpling Dumpling~
Ostatnio zmieniony przez Aquariuspeg 2013-03-31, 23:14, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu