Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/oiika/public_html/common.php on line 259
:: View topic - Dyskusje
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Dyskusje
Author Message
maggdalena
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Posted:     [ !!! ]

wiadomo ze nie zawsze kazdemmu spiewania na zywo wychodzi. kazdy czasem ma slabszy dzien i przy wyciaganiu moze stracic glos. i wiadomo ze w k-popie wsamych Hongkich, Yesiow i Kyuhyunow nie moze byc i slabsze glosy tez sie przytrafiaja ale slabsze a nie slabe. gdy ktos ma slaby glos to wytwornie w niego nie pompuja kasy

Nishi
Yesios?awa

Ulubieniec z SJ: prince manager, jongjin
Lover: yeye
Fav Pairing: yehae, eunhae
Kocham SuJu od: 2009

w takim razie nie wiem czemu tak świetnie sobie radził na żywo przy jego solowej płycie. jeśli dla Was jego występy były słabe, to... nie rozumiem co dla Was jest dobre. (;
a co do tego, że G-D jest gejem, bo się zachowuje jak homo czy bi. a KTO się w świecie kpopowym tak nie zachowuje? xD jak dla mnie on nie ma za wiele takich akcji. zdecydowanie myślę, że jest hetero :P przecież swego czasu fazował na Darę czy Bom i to ostro xD i zawsze w jakichś klubach z panienkami siedzi... nie wiem skąd taka opinia mogła się wziąć :P

Kirin
mój bias to Chanyeol

Ulubieniec z SJ: Heechul, Eunhyuk, Hangeng, Kib
Lover: Park Chanyeol
Fav Pairing: HanChul, Baekyeol
Grupa krwi: HM
Kocham SuJu od: około październik 2010

no właśnie w klubach z panienkami... a on fazował na darę i na Bom... jak na kobiety? Jak to wyglądało?

natulka

Ulubieniec z SJ: Wszyscy<3<3<3
Lover: Kangin
Grupa krwi: 0 Rh+

Kiedy zaczęłam po raz pierwszy słuchać Kpopowych zespołów jakoś nie zwróciłam zbytniej uwagi na BIG BANG.. raczej słuchałam FT Island i SuJu... Teraz nie mogę przestać ich słuchać a wszystko dzięki Haru Haru a w zasadzie dzięki teledyskowi do tej piosenki który mnie oczarował i zmusił do płaczu.. teraz nie wyobrażam sobie życia bez ich piosenek na playliście.. obejrzałam kiedyś film 19 gdzie grał TOP i jeszcze jeden jego funfel z zespołu i zakochałam się w jego głosie.. TOP dla mnie jest genialny.. a jego głos po prostu zmusza moje serce do szybszego bicia.. i nie można mu odmówić urody bardzo przyjemnie się na niego patrzy...XD

P.S. Parodia SG w wykonaniu BB to jest arcydzieło dawno się tak nie śmiałam..!!!xD genialne po stoktoć genialne!!!

RedWitch
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.

[quote="Kirin"]no właśnie w klubach z panienkami... a on fazował na darę i na Bom... jak na kobiety? Jak to wyglądało?[/quote]

nie rozumiem pytania. jak podrywał je? ....

Nishi
Yesios?awa

Ulubieniec z SJ: prince manager, jongjin
Lover: yeye
Fav Pairing: yehae, eunhae
Kocham SuJu od: 2009

Kirin, nie wiem czy je podrywał, raczej nie przed kamerą. ale był czas, kiedy cały czas ją (Bom) imitował w różnych programach, mówił jaka to ona jest słodka, niesamowita i wyjątkowa. i zawsze jej dokuczał i miał ten głupkowaty zaciesz na twarzy ^-^

Hiiri

TaeYang kiedyś mówił o tym, że Ji często idzie wyrywać laski, a on wolał zostawać w domu (dobra poczciwa dziewica) i z tego co widzę, to Ji bardzo lubi mówić o tym, że przydałaby mu się dziewczyna/tęskni za dziewczyną lub szuka dziewczyny innym kolegom, bo przecież muzyk bez miłości jest jak bez inspiracji.
Poza tym Dragon to takie pocieszne stworzenie, bardzo lubi otaczać się miłością, a jego zespół jest jak rodzina która wspiera i molestuje, ale raczej jest to typowo k-popowy gest.
Szkoda, że u nas ludzie nie mają takiego stosunku do siebie, tylko boją się okazywać emocje i uczucia takie jak przyjaźń. Chociaż, chłopcy z mojej klasy to nawet po tyłkach się macali, ale pani od polskiego wołała,że geje z nich XDD

Vinus_Mina
Wisiorek Yesia ^^

Ulubieniec z SJ: Wszyscy (cała 15-ka) a naj naj
Lover: Yesio, Sungmin, Wookieee...lalala
Fav Pairing: YeWook (ale kocham wszystkich naprawdę)

no to grzecznie wtrącam się w dyskusję i mam pytanko...wiecie może coś o Daesungu? Bo...miał wypadek i podobno ciężko to przechodzi w sensie psychicznym (nie wychodzi z pokoju, płacze). Podobno nawet trasa ma się odbyć bez niego (ale to niepotwierdzone domysł).
Może wiecie coś więcej?
Martwię się o niego.
Co zabawne....na początku go nie bardzo lubiłam. Potem obejrzałam "Secret Big Bang" i jego piękną improwizację w roli kobiecej ("Zapaszek dla Ciebie" i spryskanie kwiatka perfumami rozbawia mnie do dziś) i tak od niechęci, poprzez śmiech i...uświadomienie sobie, że najlepiej mi wychodzi śpiewanie jego partii....zuwielbiłam GO! :)

Flowers-powers

Ulubieniec z SJ: LeeTeuk <3

To ja dołączam się do pytania [b]Vinus_Mina[/b], też mnie to interesuje. Jestem ciekawa co wyjdzie z całej tej sekcji, na razie tylko ja przekładają. Niby chodzą teraz plotki, że ten motocyklista był pod wpływem alkoholu. Strasznie żal mi Dae, mam nadzieję, że chłopaki go wspierają i wszystko się ułoży.

goss

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Donghae, Yesung i res
Lover: Kyu
Fav Pairing: YeShu ke ke ke

[quote="Flowers-powers"]Niby chodzą teraz plotki, że ten motocyklista był pod wpływem alkoholu. [/quote]
podobno są to oficjalne informacje z policji ale wiadomo jak to z takimi "oficjalnymi" informacjami jest. pozostaje jedynie czekać na wyniki sekcji i decyzję sądu.

Vinus_Mina
Wisiorek Yesia ^^

Ulubieniec z SJ: Wszyscy (cała 15-ka) a naj naj
Lover: Yesio, Sungmin, Wookieee...lalala
Fav Pairing: YeWook (ale kocham wszystkich naprawdę)

Ja tylko się boję by....by...nawet mi to nie przejdzie przez usta, klawiaturę itp.
Domyślacie się czego się boję.
Kochany Daesung!
Chłopaki wspierajcie go by mógł dołączyć do Was.

Ja słyszałam, że Daeś miał zapłacić ileś tam kasy dla rodziny ofiary. Oni sami mimo załamania po stracie syna (bo to do rodziców podobno poszedł Daeś) to bardzo współczuli Daesungowi. Powiedzieli, że są jego fanami i że jakoś to wszystko dalej będzie...dokładnie sytuacji ni opiszę bo nie wiem jak dokładnie to było, ale coś w tym stylu, że rodzina lu BigBangów i ta tragedia nie wpłynie na to i że są z Daesiem i życzą mu powrotu do formy.

Flowers-powers

Muszę się z Wami czymś podzielić. Właśnie rozmawiałam z koleżanką na gg i zdałam mi relację, że słuchała radia zet i właśnie puszczali...Haru Haru. Jakaś słuchaczka im podobno przesłała i mówili, ze skoro to tak sławny zespół w Azji to prawdopodobnie będą puszczać ^^

cirra
CirHae forever.

Lover: Donghae. <3
Fav Pairing: EunHae ofc.
Kocham SuJu od: 15.08.2010r.

OMG, niemożliwe :O
Muszę od dzisiaj zacząć słuchać Radia Zet :D

Risu-chan
Ajumma

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun,Leeteuk
Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHae

What the...szok! o.O
Teraz to chyba wszyscy będą puszczać Radio Zet ^^

Flowers-powers

Nie mogłam w to uwierzyć xD Chyba muszę z RMF przenieść się na Radio Zet ^^ Zazdroszczę koleżance, że słuchała BB w radiu

Yume-chan
Żółwiasta~ xDD

Ulubieniec z SJ: Yesung i pozostała 14 <3333
Lover: Yesung <333 ... i kilku innych xD
Fav Pairing: Eunhae, YeKyu, Yehae, KyuMin, HeeMin, KyuChul
Kocham SuJu od: lipiec-sierpień 2010r~

Ej ! xD przleciałam całą listę na odsluchane.eu i tam nie ma, że Haru Haru puszczali >< xDD
w każdym razie jeśli naprawdę były Bangi puszczane to wielkie Bóg zapłać dla osoby która to przesłała do radia ;D

meimei

Nareszcie coś się ruszyło!! Teraz serio będzie trzeba zacząć słuchać Zetki - może jak im się zwiększy im słuchalność, to zrozumieją, że w k-popie jest siła ^^ Fajnie, że wybrali piosenkę Haru haru - uwielbiam ją!!

Ariv
Seisevan

Ulubieniec z SJ: Kyu, Wookie, Ciul, Yesung
Lover: Sungmin
Fav Pairing: HanChul, KyuMin

Może napiszę najpierw jak ich poznałam. Szukałam ciekawych teledysków i natrafiłam na Gara Gara Go. Piosenka sposobała mi się strasznie, więc zaczęłam szukać ich innych piosenek. I dalej już poszło samo ;D
Uwielbiam w ich piosenkach rap TOPa. Mają bardzo dużo szybkich piosenek, które lubię =]

goss

nie wiem czy wiecie ale Daesung został uznany za niewinnego śmierci motocyklisty :) ale jeszcze nic nie wiadomo (albo ja nie wiem) o jego powrocie na scenie. niech sobie chłopak odpocznie, dobrze mu zrobi...

Anett

Ulubieniec z SJ: Hyuk, Hae, Kyu, Teuk..wszyscy
Lover: Donghae i Eunhyuk
Kocham SuJu od: dawna

[quote="goss"]nie wiem czy wiecie ale Daesung został uznany za niewinnego śmierci motocyklisty :) [/quote]
Ja o tym czytałam, kilka dni temu, ale z tego co wiem to nie będzie uczestniczył w działalności z zespołem do końca roku. Obecnie skupia się na swoim rozwoju duchowym :)
Mam nadzieję, że już czuje się lepiej. Ten cały czas musiał być dla niego straszny! [b]goss [/b] masz racje dobrze mu zrobi odpoczynek :)

klaudia.japan

Ulubieniec z SJ: Heechul
Fav Pairing: Hanchul
Grupa krwi: B

Dobrze przynajmniej że Dae został uznany za niewinnego. siedziałam jak na szpilach czekając na werdykt. biedaczysko... dobrze, że ma wokół siebie przyjaciół.
oby się szybko pozbierał bo to pewnie był dla niego wstrząs i w ogóle...
rozwój duchowy? nie wiem co przez to rozumieć. jeśli dochodzenie do siebie, to się zgodzę, że tym powinien się zająć. bo rozwój duchowy brzmi trochę tak jakby chciał wstąpić do zakonu... 0_0

goss

[quote="Anett"]Ja o tym czytałam, kilka dni temu,[/quote] też to przeczytałam wcześniej ale dopiero potem wpadłam na to, żeby to napisać tutaj ^^
myślę, że pod rozwojem duchowym kryje się... eee. dobra, nie będę myśleć xd

TouchMe

Przeczytałam dzisiaj na allkpop,że złapali GD na paleniu marihuany. Niezła dyskusja się rozpętała,dla mnie to w sumie nic takiego,ale nie wiem jak koreańskie społeczeństwo reaguje na takie sprawy i biorąc pod uwagę,że jest gwiazdą i blablablabla. No nic,trzeba czekać i zobaczymy co z tego będzie n__n

maggdalena
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Kocham SuJu od: 10.02.2010

kurde.kolejna afera w BB! najpeirw Dae a teraz GD...mogl sobie darowac trawke przez wzglad na ostatnie sprawy. chociaz musze przyznac ze on wyglada na takiego "luzaka" co nie zmienia faktu ze jest wg mnie po prostu glupi robiac takie a nie inne rzeczy.

Anett

Ulubieniec z SJ: Hyuk, Hae, Kyu, Teuk..wszyscy
Lover: Donghae i Eunhyuk
Kocham SuJu od: dawna

Z tego co się orientując to oskarżenia nie zostanie wniesione do prokuratury, bo GD nie była wcześniej karany i wykryli bardzo małą ilość marihuany w jego organizmie.
Podobno został przeszukamy i poddany testom na obecność narkotyków w moczu. Test był negatywny. Po teście cebulki włosa odkryli mikroskopijne ślady marihuany.

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: