| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusje
Autor Wiadomość
maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-05-21, 21:15   

wiadomo ze nie zawsze kazdemmu spiewania na zywo wychodzi. kazdy czasem ma slabszy dzien i przy wyciaganiu moze stracic glos. i wiadomo ze w k-popie wsamych Hongkich, Yesiow i Kyuhyunow nie moze byc i slabsze glosy tez sie przytrafiaja ale slabsze a nie slabe. gdy ktos ma slaby glos to wytwornie w niego nie pompuja kasy

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Nishi 
Yesios?awa

Ulubieniec z SJ: prince manager, jongjin
Lover: yeye
Fav Pairing: yehae, eunhae
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2011-05-21, 21:26   

w takim razie nie wiem czemu tak świetnie sobie radził na żywo przy jego solowej płycie. jeśli dla Was jego występy były słabe, to... nie rozumiem co dla Was jest dobre. (;
a co do tego, że G-D jest gejem, bo się zachowuje jak homo czy bi. a KTO się w świecie kpopowym tak nie zachowuje? xD jak dla mnie on nie ma za wiele takich akcji. zdecydowanie myślę, że jest hetero :P przecież swego czasu fazował na Darę czy Bom i to ostro xD i zawsze w jakichś klubach z panienkami siedzi... nie wiem skąd taka opinia mogła się wziąć :P
Ostatnio zmieniony przez Nishi 2011-05-21, 21:26, w całości zmieniany 1 raz  

Kirin 
mój bias to Chanyeol

Ulubieniec z SJ: Heechul, Eunhyuk, Hangeng, Kib
Lover: Park Chanyeol
Fav Pairing: HanChul, Baekyeol
Grupa krwi: HM
Kocham SuJu od: około październik 2010
Wysłany: 2011-05-22, 17:53   

no właśnie w klubach z panienkami... a on fazował na darę i na Bom... jak na kobiety? Jak to wyglądało?

ai wa eiendesu

natulka 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy<3<3<3
Lover: Kangin
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-05-26, 19:48   

Kiedy zaczęłam po raz pierwszy słuchać Kpopowych zespołów jakoś nie zwróciłam zbytniej uwagi na BIG BANG.. raczej słuchałam FT Island i SuJu... Teraz nie mogę przestać ich słuchać a wszystko dzięki Haru Haru a w zasadzie dzięki teledyskowi do tej piosenki który mnie oczarował i zmusił do płaczu.. teraz nie wyobrażam sobie życia bez ich piosenek na playliście.. obejrzałam kiedyś film 19 gdzie grał TOP i jeszcze jeden jego funfel z zespołu i zakochałam się w jego głosie.. TOP dla mnie jest genialny.. a jego głos po prostu zmusza moje serce do szybszego bicia.. i nie można mu odmówić urody bardzo przyjemnie się na niego patrzy...XD

P.S. Parodia SG w wykonaniu BB to jest arcydzieło dawno się tak nie śmiałam..!!!xD genialne po stoktoć genialne!!!

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-05-26, 22:29   

Kirin napisał/a:
no właśnie w klubach z panienkami... a on fazował na darę i na Bom... jak na kobiety? Jak to wyglądało?

nie rozumiem pytania. jak podrywał je? ....

Nishi 
Yesios?awa

Ulubieniec z SJ: prince manager, jongjin
Lover: yeye
Fav Pairing: yehae, eunhae
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2011-05-29, 12:49   

Kirin, nie wiem czy je podrywał, raczej nie przed kamerą. ale był czas, kiedy cały czas ją (Bom) imitował w różnych programach, mówił jaka to ona jest słodka, niesamowita i wyjątkowa. i zawsze jej dokuczał i miał ten głupkowaty zaciesz na twarzy ^-^

Hiiri 

Wysłany: 2011-06-06, 17:43   

TaeYang kiedyś mówił o tym, że Ji często idzie wyrywać laski, a on wolał zostawać w domu (dobra poczciwa dziewica) i z tego co widzę, to Ji bardzo lubi mówić o tym, że przydałaby mu się dziewczyna/tęskni za dziewczyną lub szuka dziewczyny innym kolegom, bo przecież muzyk bez miłości jest jak bez inspiracji.
Poza tym Dragon to takie pocieszne stworzenie, bardzo lubi otaczać się miłością, a jego zespół jest jak rodzina która wspiera i molestuje, ale raczej jest to typowo k-popowy gest.
Szkoda, że u nas ludzie nie mają takiego stosunku do siebie, tylko boją się okazywać emocje i uczucia takie jak przyjaźń. Chociaż, chłopcy z mojej klasy to nawet po tyłkach się macali, ale pani od polskiego wołała,że geje z nich XDD

Vinus_Mina 
Wisiorek Yesia ^^

Ulubieniec z SJ: Wszyscy (cała 15-ka) a naj naj
Lover: Yesio, Sungmin, Wookieee...lalala
Fav Pairing: YeWook (ale kocham wszystkich naprawdę)
Wysłany: 2011-06-15, 10:50   

no to grzecznie wtrącam się w dyskusję i mam pytanko...wiecie może coś o Daesungu? Bo...miał wypadek i podobno ciężko to przechodzi w sensie psychicznym (nie wychodzi z pokoju, płacze). Podobno nawet trasa ma się odbyć bez niego (ale to niepotwierdzone domysł).
Może wiecie coś więcej?
Martwię się o niego.
Co zabawne....na początku go nie bardzo lubiłam. Potem obejrzałam "Secret Big Bang" i jego piękną improwizację w roli kobiecej ("Zapaszek dla Ciebie" i spryskanie kwiatka perfumami rozbawia mnie do dziś) i tak od niechęci, poprzez śmiech i...uświadomienie sobie, że najlepiej mi wychodzi śpiewanie jego partii....zuwielbiłam GO! :)

I będę się nim bardzo bardzo się nim opiekowała (powiedziała Vinus trzymając Kkominga). :D

Flowers-powers 

Ulubieniec z SJ: LeeTeuk <3
Wysłany: 2011-06-19, 21:19   

To ja dołączam się do pytania Vinus_Mina, też mnie to interesuje. Jestem ciekawa co wyjdzie z całej tej sekcji, na razie tylko ja przekładają. Niby chodzą teraz plotki, że ten motocyklista był pod wpływem alkoholu. Strasznie żal mi Dae, mam nadzieję, że chłopaki go wspierają i wszystko się ułoży.

goss 

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Donghae, Yesung i res
Lover: Kyu
Fav Pairing: YeShu ke ke ke
Wysłany: 2011-06-19, 21:22   

Flowers-powers napisał/a:
Niby chodzą teraz plotki, że ten motocyklista był pod wpływem alkoholu.

podobno są to oficjalne informacje z policji ale wiadomo jak to z takimi "oficjalnymi" informacjami jest. pozostaje jedynie czekać na wyniki sekcji i decyzję sądu.

Vinus_Mina 
Wisiorek Yesia ^^

Ulubieniec z SJ: Wszyscy (cała 15-ka) a naj naj
Lover: Yesio, Sungmin, Wookieee...lalala
Fav Pairing: YeWook (ale kocham wszystkich naprawdę)
Wysłany: 2011-06-19, 23:26   

Ja tylko się boję by....by...nawet mi to nie przejdzie przez usta, klawiaturę itp.
Domyślacie się czego się boję.
Kochany Daesung!
Chłopaki wspierajcie go by mógł dołączyć do Was.

Ja słyszałam, że Daeś miał zapłacić ileś tam kasy dla rodziny ofiary. Oni sami mimo załamania po stracie syna (bo to do rodziców podobno poszedł Daeś) to bardzo współczuli Daesungowi. Powiedzieli, że są jego fanami i że jakoś to wszystko dalej będzie...dokładnie sytuacji ni opiszę bo nie wiem jak dokładnie to było, ale coś w tym stylu, że rodzina lu BigBangów i ta tragedia nie wpłynie na to i że są z Daesiem i życzą mu powrotu do formy.

I będę się nim bardzo bardzo się nim opiekowała (powiedziała Vinus trzymając Kkominga). :D

Flowers-powers 

Wysłany: 2011-08-03, 19:06   

Muszę się z Wami czymś podzielić. Właśnie rozmawiałam z koleżanką na gg i zdałam mi relację, że słuchała radia zet i właśnie puszczali...Haru Haru. Jakaś słuchaczka im podobno przesłała i mówili, ze skoro to tak sławny zespół w Azji to prawdopodobnie będą puszczać ^^

cirra 
CirHae forever.

Lover: Donghae. <3
Fav Pairing: EunHae ofc.
Kocham SuJu od: 15.08.2010r.
Wysłany: 2011-08-03, 21:06   

OMG, niemożliwe :O
Muszę od dzisiaj zacząć słuchać Radia Zet :D

Always EunHae lover <3

Risu-chan 
Ajumma

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun,Leeteuk
Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHae
Wysłany: 2011-08-03, 21:10   

What the...szok! o.O
Teraz to chyba wszyscy będą puszczać Radio Zet ^^

Ppyong!~

Flowers-powers 

Wysłany: 2011-08-03, 21:22   

Nie mogłam w to uwierzyć xD Chyba muszę z RMF przenieść się na Radio Zet ^^ Zazdroszczę koleżance, że słuchała BB w radiu

Odpowiedz do tematu