| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusje
Autor Wiadomość
Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2011-05-05, 13:48   Dyskusje

Rozmawiamy tutaj o BB

kala 

Ulubieniec z SJ: Maknae, Ryeowook
Lover: KyuHyun
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-05-08, 01:56   

BB- pierwszy absolutnie zespół kpopwy z jakim miałam styczność, G-D first love...
Chłopcy są wspaniali, utalentowani, przystojni i jeszcze długo by wymieniać... Jak ja bym chciała żeby kiedyś do Polski przyjechali!! Ulubieńcem chyba nadal jest G-D choć teraz bardziej równo wszystkich lubię...głos TOPa... ach i och... Lubię jak G-Dragon śpiewa, rapuje też doskonale, choć wolę rapującego TOPa, Daesung wg mnie najlepiej śpiewa z całego BB, choć wokal Taeyanga też niczego sobie;)
Cieszę się bardzo że wydali Love song, już straciłam nadzieję na 'powrót' chłopców do czasów Haru haru i Lies, a tu taka niespodzianka...

Yukiana 

Wysłany: 2011-05-10, 18:17   

:)
Ostatnio zmieniony przez Yukiana 2015-01-01, 16:54, w całości zmieniany 1 raz  

Rei 
coffeeholic

Lover: RyeoWook
Grupa krwi: AB Rh +
Wysłany: 2011-05-10, 18:48   

Uwielbiam chłopaków, mają w swoim repertuarze kilka kawałków, które zawsze są w stanie poprawić mi humor, np. Lollipop pt.2 czy Gara Gara Go.^^ Moim niekwestionowanym faworytem jest T.O.P. - jego barwa głosu jest dla mnie obłędna, uwielbiam jego rap. No i Tabi jest jedną z tych osób, które emanują na wszystkie strony zajebistością.XD On nie musi nic robić, wystarczy że jest. Ah, aż mam w głowie tekst "I'm best no doubt, I'm T.O.P." Idealne podsumowanie jego skromnej osoby.XD
kala napisał/a:
Daesung wg mnie najlepiej śpiewa z całego BB, choć wokal Taeyanga też niczego sobie;)

W pełni się zgadzam.^^ Kocham wokal Dea, poza tym jest wyjątkowo sympatyczną osobą.:D Swoją drogą czasem się zastanawiam czy on cokolwiek widzi przez te swoje malutkie oczka.O.o

Właściwie każdego z Bangów darzę sympatią. Swoją drogą chłopaki mają całkiem niezłe dokonania solowe, tylko Dae niczego oficjalnie nie wydał.

Susie 
Susie Cho

Ulubieniec z SJ: Kyu
Lover: Kyuhyun<3
Fav Pairing: WonKyu,EunHae
Wysłany: 2011-05-10, 19:23   

wooo dopiero zobaczyłam że nie dodałam posta w tym temacie ! BIG BANG ! ach... moja pierwsza k-popowa miłość ... uwielbiam ich ... każdego na inny sposób GD za to że jest idealnym liderem Pucię za jego taniec Tabiego ... nie chcę o nim mówić bo się rozstaliśmy :( Tae za jego kocie ruchy! pierwsze ich piosenki mnie rozbrajały ! miałam fazę przez kilka miesięcy na Lies ! <3 ale teraz jakoś trochę mniej ich słucham przez ten ich powrót ! :/ brzmią jak Gaga albo Di polo :/ rap GTopa-bezcenny ! śledzę ich kanał na Tubisiu i YG Family ! to się nazywa wytwórnia! mogę śmiało przyznać się do tego że jestem V.I.P. ^^

Cloudy 
AngeLover

Ulubieniec z SJ: cała 15~
Lover: Teukii~,Joon
Fav Pairing: HeeTeuk, YeWook
Grupa krwi: A Rh +
Wysłany: 2011-05-10, 20:56   

Ah Big Bang!
Jeden z lepszych, jak dla mnie, koreańskich zespołów. Chociaż trzeba przyznać że ich nuta zalatuje czymś zachodnim.
Zgadzam się, T.O.P jest kwintesencją zajebistości, jemu nie są potrzebne żadne skomplikowane układy taneczne...wystarczy że się trochę pobuja w rytm muzyki.
G.D. muszę przyznać że na początku mnie do siebie zraził, nie przepadam za typem lansera, który zawsze trochę odstaje od reszty zespołu, ale powolutku się do niego przekonałam i muszę przyznać że jego lanserstwo jest całkiem urocze : D
Daesung jest prze kochany! Wygląda tak sympatycznie, że nie da się go nie pokochać XD
Chociaż mnie też ciekawi jak on widzi...chyba po raz pierwszy w Lollipop part 2 zobaczyłam jak otworzył oczeta XD
Tae ma kilka niezłych solówek, i jest ładnym dopełnieniem zespołu.
No i Gril Oppa, którego czczę za Strong Baby!

나를 웃게 해주는~~

nanaka 

Wysłany: 2011-05-11, 13:52   

BB byl pierwszym kpopowym zespolem jaki poznalam. jak uslyszalam haru haru to zwatpilam i trzymalam sie od kpopu zdaleka xDD. pamietam jak sie smialam z tego teledysku, gd jak kogucik skakal do topa xD. na cale szczescie poziej sie to zmienilo ^^. ale wciaz dlugo sluchalam tylko ich .
najbardziej lubie gdragona, ale ogladajac program z przed ich debiutu, jak sie przygotowuja, ciezko pracuja to polubilam kazdego z osoba i posiadam do sentyment i wielki szacunek.

K:“Super Junior is the best when we’re complete”
Y:“YO WASSUP BABY YO MAN BABY”
D:“Oppa Mokpo Style. Eh~~~~ Sexy Eunhyuk”
D:“BABY!! Are you baby, baby?”

fan: Jongjin oppa, will you dye your hair like your brother ?
Jj: ... im still normal.

난 꿈이 있어요
HimsenFishy's Cloud

Kirin 
mój bias to Chanyeol

Ulubieniec z SJ: Heechul, Eunhyuk, Hangeng, Kib
Lover: Park Chanyeol
Fav Pairing: HanChul, Baekyeol
Grupa krwi: HM
Kocham SuJu od: około październik 2010
Wysłany: 2011-05-11, 15:04   

TOP kwintesencja zajebistości nooo xD Np. w Iris. Wzrok zabójczy... GD lanserem o tak o tak <3 Przezajebistym lanserem. Nigdy mi to nie przeszkadzało, a ja zawsze najbardziej lubię tych co właśnie odstają od reszty zespołu (jak w SuJU najbardziej lubiłam Heechula), ja go podziwiam, ja go wielbię, ja go czczę jego lans i fashionizm, i jego ciało i jego głos...

i wszyscy mówią że to TOP powala jak się go pierwszy raz zobaczy, mnie GD powalił

ai wa eiendesu

Oharu 
The Jester~

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Siwan
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: lipiec 2010
Wysłany: 2011-05-11, 15:31   

Big Bang... Na samym początku, kiedy to ograniczałam się do słuchania zaledwie kilku koreańskich zespołów, cholernie ich nie cierpiałam. Widząc gdziekolwiek G-Dragona, dostawałam aż drgawek, TOP zabijał mnie spojrzeniem, odstraszała mnie monofryzura Taeyanga, a Seungriego w ogóle nie zauważałam (zawsze mi uciekał). Tylko Daesunga potrafiłam jakoś przetrawić...
Teraz naprawdę tego żałuję, bo - jak się okazało - są jednym z najbardziej zajebistych zespołów, jakie kiedykolwiek było mi dane słuchać; a wszystko dzięki "Tell Me Goodbye", które mnie urzekło jeszcze za czasów, gdy BB nie lubiłam ^^.
Nie potrafię zdecydować, kogo najbardziej lubię - teraz wszyscy wydają mi się tak świetni, że szok *A*. No, może trochę drażni mnie ostatnimi czasy Taeyang, ponieważ keeki skutecznie potrafi obrzydzić członka jakiegoś zespołu, jeśli go tak NAPRAWDĘ lubi x>.
Kirin napisał/a:
i wszyscy mówią że to TOP powala jak się go pierwszy raz zobaczy

Ja z tym się nie zgodzę. Mi się strasznie nie podobał na samym początku.
Yukiana napisał/a:
Z parodii azjatyckich dram, ich Secret Garden jest SUPER! :)

Też ją uwielbiam! GTOP *^* <3.

Kirin 
mój bias to Chanyeol

Wysłany: 2011-05-11, 15:41   

Kod:
Ja z tym się nie zgodzę. Mi się strasznie nie podobał na samym początku.
no mnie też, a w ogóle, zapomniałam dodać, że jedna znajoma z forum Big Banga mówiła coś, że jej znajomy był w korei, widział gdragona i twierdzi że sięgał mu może doramienia, a wzrostu to ma z 165cm :D Ja mam 176 ale mi to w miłości o dziwo nie przeszkadza

co by tu... też ich nie trawiłam z początku, nie wiem czy niecierpiałam, ale nie mogłam strawić, a teraz to rzeczywiście jeden z najzajebistszych zespołów

O, zapomniałam, podobno o Bangach ktoś kiedyś powiedział, że nie są ogólnie ładnym zespołem, a ja się z tym nie zgadzam (wg mnie Gdragon mocno zawyża średnią, gdyż uważam że jest bardzo ładny :D)
Ostatnio zmieniony przez Kirin 2011-05-11, 17:09, w całości zmieniany 1 raz  

nanaka 

Wysłany: 2011-05-11, 21:11   

Kirin napisał/a:
i wszyscy mówią że to TOP powala jak się go pierwszy raz zobaczy

a ja sie zgodze, on powala ale w innym sensie xD. ja sie wystraszylam za pierwszym razem jego jednej brwi xD

Oharu napisał/a:

Yukiana napisał/a:
Z parodii azjatyckich dram, ich Secret Garden jest SUPER! :)

Też ją uwielbiam! GTOP *^* <3.

ich parodie sa bezbledne ae to co pokazali w secret garden pobilo wszystko :D

난 꿈이 있어요
HimsenFishy's Cloud
Ostatnio zmieniony przez nanaka 2011-05-11, 21:15, w całości zmieniany 1 raz  

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-05-12, 02:14   

Och, normalnie oni są ZAJEBIŚCI i to bez dwóch zdań! Ich nowy styl całkowicie mnie urzekł ( dla lepiej rozeznanych- styl nie jest aż taki nowy, bo "Somebody to love" jest coverem ich własnej, japońskojęzycznej piosenki ^^ ). I po raz kolejny zakochałam się w głosie i umiejętnościach TOP'a! jest naprawdę świetnym raperem, a do tego umie też śpiewać (można zobaczyć na jego solówce "Oh Mom" z płyty GD i TOP xD ). Chociaż moim faworytem jest DaeSung! xD jego barwa głosu mnie uspokaja. Jest wyjątkowa.
Może GD nie jest zbyt seksi, ogólnie to dzieciak z niego, taki jak ja, ale i tak go uwielbiam xD i podziwiam, a to najważniejsze! szczeniak ma tyle lat co ja, a sam pisze sobie teksty i jest wspaniałym perfekcjonistą! wiele już osiągnął ;D

Kirin 
mój bias to Chanyeol

Wysłany: 2011-05-12, 16:08   

"Och, normalnie oni są ZAJEBIŚCI i to bez dwóch zdań! Ich nowy styl całkowicie mnie urzekł ( dla lepiej rozeznanych- styl nie jest aż taki nowy, bo "Somebody to love" jest coverem ich własnej, japońskojęzycznej piosenki ^^ )" Tak samo uważam, wg mnie jeden z najzajebistszych zespołów w całej Azji, składający się z utalentowanej ekipy o doskonałych umiejętnościach i kwalifikacjach, wielu może im pozazdrościć gdyż są rewelacyjni a ich styl trudny do pobicia. Apropo's stylu, wielu zarzuca Bangom że ten nowy jest gorszy, że to już nie to samo co kiedyś, ja tak jednak nie uważam, nowe piosenki są wg mnie dobre a nawet bardzo i nie potrafię zrozumieć tych, co mają coś do tego.

Co do "Oh mam" czy ta piosenka powstała na podstawie tego filmu w którym TOP grał żołnierza? W ogóle może ktoś oglądała i może coś powiedzieć? Ponadto mam pytanie, w jakich filmach i dramach ogólnie grał TOP?

"Może GD nie jest zbyt seksi," RedWitch no normalnie ZABIŁAŚ mnie (leży i się nie podnosi) ty naprawdę tego nie widzisz? Cóż dla mnie już jego dziecięcy urok jest seksi :D Jezu ale normalnie patrzysz na te oczy i już widzisz że są sexy xD

ai wa eiendesu

nanaka 

Wysłany: 2011-05-12, 16:33   

RedWitch napisał/a:
a do tego umie też śpiewać (można zobaczyć na jego solówce "Oh Mom" z płyty GD i TOP xD ). Chociaż moim faworytem jest DaeSung! xD jego barwa głosu mnie uspokaja. Jest wyjątkowa.

ja szczerze bylam w szoku jak pierwszy raz uslyszalam Oh mom, bo bylam negatywnie nastawiona do jego spiwania, nie umialam sobie wuobrazic , ze on potrafi, bo do tej pory nie spiewal xd. ale teraz jest to jedna z 2 moich ulubionych piosenekch z plyt Gd&Top xd.

Dae ;3 uwielbiam jego glos.wg mnie ma najlepszy z calego zespolu i dziwie sie jak lubie tae, ze to on wlasnie jest main vocalem. no ale przeciez tae jest przystojny a dae nie .. jasne.

난 꿈이 있어요
HimsenFishy's Cloud

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-05-12, 16:37   

rap TOPa jest zarabisty! jeden z najlepszych koreanskich raperow jakich znam... a Taeyang *_* on jest chyba troszke mieszany co? bo wyglada mi na takiego mulata ze skosnymi slepkami...sliczny^^ mieszane dzieci sa najladniejsze!

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Odpowiedz do tematu