| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Sungmin
Autor Wiadomość
Hawana 
all

Ulubieniec z SJ: all
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: Hanchul
Grupa krwi: Arh- albo 0 xd
Wysłany: 2011-08-19, 21:40   

on jest uroczy !
wygląda trochę tak jakby się wstydził ...ale to jest słodkie !
fajny z niego chłopak .. i utalentowany : )

Ostatnio zmieniony przez Rin 2011-08-21, 15:51, w całości zmieniany 2 razy  

Macy 

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Donghae, Sungmin
Fav Pairing: KyuMin, EunHae, YeWook
Grupa krwi: B+
Wysłany: 2011-08-19, 23:16   

Powiem tak (tylko wszystkie jego fanki proszę o łagodny wymiar kary) - jest bardzo atrakcyjnym i utalentowanym w niektórych rzeczach facetem, ale na live'ach nie jestem w stanie go słuchać ^^" Ja wiem, że nagłośnienie, że jest zdyszany, że sto tysięcy innych powodów, ale jakoś... No nie mogę no :x Na płytach - nie ma problemu, ale na koncertach jak dla mnie ma głos nie do zniesienia (oczywiście nie na wszystkich).
Ale tak czy siak sądzę, że dobra z niego partia - przystojny, utalentowany i nie bojący się prac domowych.

Berry 

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Lover: Donghae, Kyuhyun
Wysłany: 2011-08-19, 23:49   

Macy napisał/a:
jestem w stanie go słuchać ^^"Na płytach - nie ma problemu, ale na koncertach jak dla mnie ma głos nie do zniesienia (oczywiście nie na wszystkich).

ja jeszcze nigdy nie spotkałam się z występem na którym jakoś źle śpiewał..

Hawana 
all

Ulubieniec z SJ: all
Lover: Kyuhyun
Grupa krwi: Arh- albo 0 xd
Wysłany: 2011-08-20, 01:07   

http://www.youtube.com/wa...player_embedded

słychać , że live ...i tu fajnie śpiewa ..ja tam też nie słyszałam by źle śpiewał : / .

Nuna 

Lover: Sungmin
Wysłany: 2011-08-20, 09:13   

salimka2504 napisał/a:
Najbardziej mnie rozbawił kiedy w EHB namawiał Shiniego do jedzenia, a później jadł ciastko :) było widać że jest przeszczęśliwy. Jego minka. Straszne że nie mógł zjeść ciasteczka do końca...

moment najkochańszy z najkochańszych xD zawsze umierałam jak widziałam jak wnosili ciastka a jemu taaaak się oczy zaświeciły, że mógłby oświetlać Seoul nocą xDDD a jego zawód kiedy kazali mu przestać jeść </3 cierpiałam razem z nim xD ale jestem pewna, że później dopadł to ciastko i je dokończył xD

co do diety... na szczęście nie słyszałam o tym bo jakbym dorwała taką "fankę" to bym jej odsysanie mózgu na żywca zrobiła!

Macy napisał/a:
nie bojący się prac domowych.

on niczego się chyba nie boi xD ale sprzątać to on nie lubi xD

Macy napisał/a:
ale na live'ach nie jestem w stanie go słuchać ^^"

ja tam nie zamierzam cię za to karać xD ani wjechać na ciebie i jeździć po tobie aż zrobisz się płaska xD (tylko nie ręczę za Reda xD jakiś ban czy ostrzeżenie z niewiadomego powodu xD nie no żartuje ^^)
Nie każdemu musi podobać się jego głos. Bo jest bardzo specyficzny zwłaszcza na żywo. Sama pamiętam jak oglądałam po raz pierwszy ss2 kiedy znałam tylko Kyu, Yesia i Siwona, solówka Mina też była dla mnie ciężka do przesłuchania. Aż w końcu przyzwyczaiłam się i teraz jest to jedna z moich ulubionych solówek, na której udowodnił że jednak potrafi śpiewać.
CO do innej solówki (mam na myśli taneczną solówkę z ss3) udowadnia, że umie też tańczyć. Wczoraj miałam żywą dyskusję z jedną z użytkowniczek o tym, że Min nie ma talentu do tańca. Moim zdaniem MA i to duży <3 może to nie Hyuk ale... <3

Hawana słychać jak słychać xD bardziej widać, bo Kiciul śpiewa xD i dzięki właśnie nie mogłam znaleźć tego występu xD

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-08-20, 22:32   

Sungmin prawie nigdy nie korzysta z playbacku (chyba, że caly zespół akurat z niego korzysta, to ok) i musze przyznać, że nie zawsze śpiewa najlepiej. Jednakże ma cudowną barwę głosu, która uwielbiam, szczególnie na żywo. jak zaczyna piszczeć, wyć i jęczeć, to jestem w stanie upojenia xD On naprawdę na żywo śpiewa cudownie, jest czwartym najlepszym głosem w SuJu, i chyba nie bez powodu. I akurat Min nigdy nie śpiewa zadyszany, nikt mi tego nie wmówi xD znam wszystkie jego występy i zawsze daje z siebie wszystko, stara sie wyciągac, ale nie oszukujmy się, to nie Wookie. Ale i tak Min lepiej śpiewa niż Hae, który często psuje właśnie swoje partie ( ale ok, to nie temat o nim).

NUNA! Kto twierdzi, że Ming nie umie tańczyć?!

I Macey, chyba nie znasz go zbyt dobrze xD Min to brudas, nie znosi sprzątać xD I nie znoszę KyuMina xD

Nuna 

Wysłany: 2011-09-03, 09:05   

RedWitch napisał/a:
NUNA! Kto twierdzi, że Ming nie umie tańczyć?!

nie będę wymieniać z nicków, ok? xD wierz mi, poradziałam sobie.... dzielnie broniłam naszego Misia <3

RedWitch napisał/a:
ale nie oszukujmy się, to nie Wookie.

dokładnie!
Ej i niech ktoś nam jeszcze zarzuci, że jesteśmy w niego ŚLEPO i głucho zapatrzone!!!!!!!!!!!!!!!!! xDDDDDDDD

DreamerLady 
Mów mi Haru ^^

Ulubieniec z SJ: Kyu,Hee,Hyuk ^^
Lover: Henry, Kyuhyun !! <3
Fav Pairing: Za dużo tego ! xD
Wysłany: 2011-09-25, 02:06   

ninjus6, zgrzeszyłeś ... Misio jest kochany,nie rozumiem twojego zdania,choć szanuję :P Minie Potrzebuję o nim informacji XD Jak dobrze,że to tu jest XD

Susie 
Susie Cho

Ulubieniec z SJ: Kyu
Lover: Kyuhyun<3
Fav Pairing: WonKyu,EunHae
Wysłany: 2011-09-25, 03:21   

Dobra ja się teraz wypowiem na temat Minniego .Ja na początku go nie lubiłam ,dlatego że nie uznawałam Kyumina ,nadal nie uznaję i nigdy w życiu nie zaakceptuje .Od czasu comebacku uwielbiam Minniego teraz mi się wydaje taki ee.... ....męski? no nie wiem .. w każdym bądź razie nie lubiłam go bo nie lubię pairingu Kyumin ahha XD ale to było kiedyś :d teraz codziennie jak oglądam występ Superman ,,pod prześcieradłami,, to aż mi ciarki przechodzą ,a to przez to że m.in. Minnie wygląda tam BOSKO! <3

Nuna 

Wysłany: 2011-09-27, 22:06   

ninjus6 napisał/a:
żałowałem że nie odszedł zamiast HanGen'a.

te słowa bardzo mnie zabolały... i to nie jako fankę Mina tylko jako fankę SuJu... Myślę że powinno się akceptować cały zespół i nie wartościować jego członków. To, że np. mniej lubię Yesia czy Wooka nie znaczy że wolałabym żeby oni odeszli z zespołu zamiast kogoś innego... ]
Ja nie zamierzam Cię do Sungmina przekonywać ani udowadniać jaki jest utalentowany, przystojny i męski. bo myslę, że i tak się do niego nie przekonasz.
to po prostu przykre i tyle :(

Youji 

Ulubieniec z SJ: Kyu, Min
Lover: Sungmin / Kyuhyun
Fav Pairing: Eunhae, HyukMin, QMi, HeeTeuk
Grupa krwi: AB rh+
Wysłany: 2011-09-28, 15:09   

Ha ha. Teraz ja się wypowiem :-P Z początku Mina nie lubiłam. Szczególnie w sorry sorry przy tej partii śpiewanej na przemian z Wookiem. Zaczęłam się do niego przekonywać po oglądnięciu Intimate Note. Ten jego boski śmiech w czasie picia z KangInem z jednej butelki!!
Aktualnie uważam Mina za jednego z najprzystojniejszych i najbardziej utalentowanych u SuJu. Jest taki słodki i męski jednocześnie i to właśnie jest fenomen Sungmina!! :mrgreen:

Nuna 

Wysłany: 2011-09-28, 21:46   

ninjus6, wiesz ja też wolałam Ganga od np. Wooka ale za żadne skarby nie pisałabym, że wole odejścia Wooka niż jego.
Moim zdaniem prawdziwy fan nie wartościuje tak swoich idoli.
O dziwo jestem spokojna. a zazwyczaj takie jednostki jak ty działają mi na nerwy.
ninjus6 napisał/a:
Na poczatku posta napisałem "teraz go nawet lubie".

wiesz, spałabym lepiej gdybyś jednak dalej go nie lubił. Niż lubił trochę i dalej myślał, że wolałbyś Kibuma w zespole.

Monsun 
Everlasting Mitang

Ulubieniec z SJ: Sungmin/ Heechul/ Zhou Mi
Lover: Tatsurou ( MUCC)
Wysłany: 2011-09-29, 18:36   

Moja pierwsza Sujowa milosc przez duze M. Oczarowal mnie swoim usmiechem i bycie slodkim. Jego pierwszego nauczylam sie rozpoznawac, pomijajac Heechula, bo on byl jeszcze przed moja fascynacja SJ.
Fascynuje mnie jego uroda, wydaje sie byc takim wiecznym chlopcem, chociaz ostatnio staje sie coraz bardziej meski. Mam jednak nadzieje, ze ten jego slodki usmiech zostanie mu na zawsze. Moze i teraz wole Leeteuka, ale do Mina mam sentyment.
Youji napisał/a:

Aktualnie uważam Mina za jednego z najprzystojniejszych i najbardziej utalentowanych u SuJu. Jest taki słodki i męski jednocześnie i to właśnie jest fenomen Sungmina!! :mrgreen:

Podpisuje sie pod tym dwoma rekami :-)
Ostatnio zmieniony przez Monsun 2011-09-29, 18:39, w całości zmieniany 2 razy  

KaoruKasumi 
jeżyk~~<3

Ulubieniec z SJ: Ryeo , Kyu , Henryś , Zhou Mi
Lover: Yesung , Sungmin <33
Wysłany: 2011-12-09, 23:23   

Sungmin jest po prostu przeuroczy i bardzo kawaii on to chyba najmłodziej wygląda z nich wszystkich. Ma bardzo ładny wokal i miło się go słucha :-> Ja to po prostu z nich wszystkich nie mogę jacy oni wszyscy są tacy fajniutcy i słodziutcy aż chciało by się ich z chrupać .Och jak ja bym chciała żeby oni przyjechali do Polski xD

mandinek 

Ulubieniec z SJ: Heechul
Wysłany: 2011-12-12, 19:35   

ciałko ma apetyczne jak mało kto i odchudzac sie nie powinien..śpiewa fajnie choć nie szaleje az tak bardzo za nim jak za spiewem wooka..słodziachny jest ale mysle ze potrafi pokazac pazury:))

Odpowiedz do tematu