| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Sungmin
Autor Wiadomość
Naamii 
MinWook shipper~

Ulubieniec z SJ: Ryeowook, Sungmin, Donghae
Lover: Lee Hyukjae, Park Jinyoung
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: 20 Maj 2012
Wysłany: 2012-09-13, 22:46   

Tak nagle naszło mnie na komentowanie profili xD Postanowiłam to zrobić, jak dogłębnie poznam SJ, bo nie wiadomo, co mogę myśleć na początku~
Z SJ zaczynałam od In My Dream KRY+SD, miałam przez tą piosenkę wielką fazę przez tydzień-dwa (póki nie zdążyłam się zapoznać z całym zespołem), wiem, że właśnie najbardziej lubiłam partie Ryeo i Sungmina. Zaczęłam szperać po necie zdjęcia Sungmina i wtedy nie znałam nic innego niż szukanie zdjęć na grafice gógle~ I znajdowałam masę zdjęć z fryzurą, której nie lubiłam - ~Tą fryzura Mina Cały czas miałam jego obraz i do tego dziwne odczucia i wgl Potem zaczęłam EHB, także nie polubiłam jego fryzury (z Don't Don xd), a jako, że wtedy patrzyłam na według mnie pięknych i wspaniałych Mina ominęłam sporym krokiem (za fryzury) xD Jednak coś zaczęło mnie do niego przekonywać. Tak, jego uroczość xDD Patrzyłam tyle filmików z jego wygłupami i uroczymi minkami, gify czy cokolwiek i po prostu, awww, jaki on słodki. Z Sukiry też oglądałam przeróżne filmiki. A najbardziej przekonał mnie jego głos... jest po prostu cudny~ Zawsze pytam się sama siebie, dlaczego on nie jest w KRY? Dlaczego był tylko tymczasowo? Z jakiej racji? W dzięki niemu pokochałam SJ, jego głos wraz z tym Wookowym urzekł mnie totalnie * q * (no pomijając, że Kyu, Yeś i Hae też mnie zauroczyli, ale te dwa najbardziej) Pierwszym programem, po którym pokochałam Mina był Intimate Note, co on tam z tym Kanginem wyprawia~ Aww, nie jestem za tym paringiem, ale to wszystko było zbyt piękne xD Teraz kocham Mina jak biasa na drugim miejscu z Ryeo, ale to nie przez wzgląd na to, że kocham MinWooka, po prostu nie mogę wybrać, kogo bardziej kocham~ Min jest po prostu takim spoko gościem, raz słodki, raz poważny, co można zauważyć na koncertach xDDD Czasem potrafi sobie wybrać taką solówkę, że chcę go zabić za to, że seksowanie densuje z tancerkami i potrafi je nawet pocałować a.a
Wybaczam mu to rozdwojone image~ Teraz kocham fryz Mina w Don't Don, wystarczyło tylko popatrzeć na tą poduszkę Nuny z tymi pięknymi oczami. Teraz dynie, którą mama ostatnio dostała postawiłam w pokoju na znak miłości do Minga xDD
Podsumowując ten mój bezsensowny i rozbity komentarz xD Ja po prostu bardzo kocham Mina </33333 Saranghae~~

Wook: Want to say something to girl you liked in high school?
Min: I didn’t like any girl.
Wook: Guy you liked works too.

Hikari 

Ulubieniec z SJ: Cała 15 :D
Fav Pairing: EunHae, MinWook, QMi
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: Nie pamiętam daty. :c
Wysłany: 2013-01-01, 20:55   

Min wydaje się być bardzo pozytywnym i słodkim człowiekiem. ^^ Bardzo lubię jego audycje radiowe z Wook'iem. ;D Bardzo podoba mi się w blondzie, za to nie przepadam za fryzurą z Don't Don. : p Jego głos jest niesamowity i nieraz zastanawiałam się dlaczego nie jest w KRY.

Bloody_Monkey

Wysłany: 2013-03-01, 16:15   

Sugminniee 
Jego tez ubóstwiam jest taki ... słodki *,* i ma takie całuśne usta xd 

Shin 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae,YeWook,KyuMi
Grupa krwi: AB Rh -
Kocham SuJu od: 2013
Wysłany: 2013-09-26, 20:49   

Przyznam się że jakoś go nie zauważałam ,ale w końcu naszło mnie żeby go lepiej poznać,więc zaczęłam się nim interesować i nie żałuje bo on jest słodziutki i kochany a do tego ma piękny głos .Co prawda dopiero go poznaję ,ale coś czuje że wskoczy na moją listę biasów :-)

Emiley 

Ulubieniec z SJ: Yesung
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 2010 r.
Wysłany: 2013-09-28, 15:33   

Sungmina naprawdę lubię, to jak się wczuwa jest tak prawdziwe, że aż ma się ochotę oglądać i słuchać tego co śpiewa, nawet jeśli piosenka jest taka sobie. Sungmin to ulubieniec mojej mamy, ja oczywiście nadal pozostaję przy Yesungu :D
Rozwaliło mnie to, że lubi uczyć się języków obcych o.O Że co? Ja tego nienawidzę i od zawsze miałam złe nastawienie do uczenia się języków obcych. Za to co do spania to można powiedzieć, że to i moje hobby xD O ile spanie może nim w ogóle być.
Sungmin jest totalnie rozkoszny i bardzo sympatyczny z twarzy ^^

Foczusia6 

Ulubieniec z SJ: praktycznie wszyscy
Lover: LeeTeuk
Kocham SuJu od: niedawna :D
Wysłany: 2013-10-03, 10:32   

Nazwałam go "słodki chomiczek" -> nie bijcie mnie za to :D

On jest uroczy i słodki i naprawdę, zdecydowanie w ogóle chłopak się nie starzeję! Jak on to robi?? hehe... Lubię go, uśmiecham się widząc jego słodką buziunię :D

Odpowiedz do tematu