| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
MBLAQ
Autor Wiadomość
Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2011-05-05, 14:01   MBLAQ

MBLAQ (엠블랙, nazwa zespołu to skrót od Music Boys Live in Absolute Quality) - 5-osobowy boysband z wytwórni J.Tune Entertainment. Ich głównym producentem jest Rain. Zadebiutowali 9 października 2009 roku piosenką „Oh Yeah” podczas koncertu „Legend of Rainism”.

Członkowie:

* SeungHo (승호)

·naprawdę : Yang Seungho (양승호)
·data urodzenia: 16 października 1987 r.
·wzrost: 176 cm
·edukacja: Se Jong University Film Arts
·specjalność w zespole: lider, prowadzący wokal

* G.O (지오)

·naprawdę : Jung ByungHee (정병희)
·data urodzenia: 6 listopada 1987 r.
·wzrost: 177 cm
·edukacja: International Digital University – Leisure Sports, Attending
·specjalność w zespole: główny wokal

* Lee Joon (이준)

·naprawdę : Lee Chang Sun (이창선)
·data urodzenia: 7 lutego 1988 r.
·wzrost: 180 cm
·edukacja: Kyung Hee Cyber University – Faculty of Information and Communication Technology
·specjalność w zespole: wokal, główny tancerz

* CheonDoong / Thunder (천둥)

·naprawdę : Park Sang Hyun (박상현)
·data urodzenia: 7 października 1990 r.
·wzrost: 181 cm
·edukacja: PPCHA
·specjalność w zespole: rap, prowadzący tancerz, wokal

* Mir (미르)

·naprawdę : Bang Cheol Yong (방철용)
·data urodzenia: 10 marca 1991 r.
·wzrost: 178 cm
·edukacja: Kyung Hee Cyber University – Faculty of Information and Communication Technology
·specjalność w zespole: główny rap

Dyskografia:
Mini albumy:
◦ Just BLAQ [14.10.09]
◦ Y [19.05.10]

Linki:
http://www.youtube.com/watch?v=N_wC2gClaGU <----"Oh yeah!"
http://www.youtube.com/watch?v=l-4TKlLvOdU <----- "Y"
http://www.youtube.com/watch?v=OvY6kv3Ze68 <----- "G.O.O.D. Luv"
http://www.youtube.com/wa...feature=related <---- i jeszcze śmieszne momenty na dokładkę :D

Ania 

Kocham SuJu od: 10.05.2010
Wysłany: 2011-07-11, 18:24   

Nowy teledysk chłopaków:

MONA LISA

Wyglądają obłędnie. Najlepiej Thunder. Nie można oderwać od niego oczu. Joon momentami przypomina mi HongKiego. Muszę przyzwyczaić się do tak krótkich włosów u niego. Trochę skrzywdzono SeungHo taką beznadziejną grzywką. Może spodoba mnie się podczas występów promocyjnych.

Piosenka jest bardzo fajna. Ma ciekawe brzmienie i niecierpliwie czekam na cały mini album.
Ostatnio zmieniony przez Ania 2011-07-11, 18:25, w całości zmieniany 1 raz  

Nishi 
Yesios?awa

Ulubieniec z SJ: prince manager, jongjin
Lover: yeye
Fav Pairing: yehae, eunhae
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2011-07-11, 18:39   

Może zacznę od tego, że bardzo wyczekiwałam ich powrotu, bo teaser zapowiadał się niesamowicie. Co do pełnego klipu... Jest dobrze, ale mogłoby być lepiej ^^ W sumie po obejrzeniu wcześniejszych fotek spodziewałam się gorszego wyglądu chłopaków, ale wszyscy prezentują się bardzo dobrze, z naciskiem na mojego ulubieńca (znaczy... jednego z nich, bo w tej grupie mam ich więcej :o) Thundera ♥ Chociaż Joon też świetnie wygląda, podobnie jak Mir, zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach :) Seungho faktycznie skrzywdzili tą paskudną grzywką, mam nadzieję, że na występach jakoś mu ją ułożą. Za to G.O *-* Jemu ta grzywka świetnie pasuje, tylko potrzebuję lepszych zbliżeń.
Co do minusów to momentami choreografia mi nie przypasowała. I niektóre teksty z piosenki (np. lalalalala...), ale to już swoją drogą :P W każdym razie Mona Lisę i tak pewnie będę zapętlać w moim odtwarzaczu przez jakiś czas :D
Reszta piosenek z albumu nie powala, za wyjątkiem jednej ballady. :c
Ostatnio zmieniony przez Nishi 2011-07-11, 18:40, w całości zmieniany 1 raz  

xYUKIdesu 
Madzia~

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 05.2010
Wysłany: 2011-07-11, 18:53   

Bardzo wkręciła mi się ta ich nowa piosenka. Strasznie mi się podoba. Chyba ten początek jest najlepszy a później rap Mira <3 Ogólnie to mv mi się bardzo podoba i wreszcie Joon nie ocieka zbytnio tym swoim seksapilem xDD
A mi się tam grzywka Seungho bardzo podoba i dla mnie on wygląda najlepiej, później G.O, Thunder i Mir (mimo iż dla mnie strasznie tu przypomina Hongkiego) i niestety na końcu Joon. Nie wiem dlaczego ale w ogóle mi się tam nie podoba jego wygląd w tym mv.
Jeszcze nie przesłuchałam wszystkich piosenek bo mi się jak na razie nie chciało ale jeszcze dzisiaj ich przesłucham :P

natulka 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy<3<3<3
Lover: Kangin
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-07-11, 18:55   

Ostatnio ich zasłuchałam, nie znam ich za bardzo ale piosenki cudne więc ściągnęłam wszystko co było do ściągnięcia i.. to obłęd..:) zakochałam się w Kpopie znowu..xD

ania+ania 

Ulubieniec z SJ: yesung,kibum,heechul,wszyscy
Lover: yesung
Fav Pairing: wszyscy
Grupa krwi: AB RH-
Wysłany: 2011-07-12, 01:03   

właśnie znalazłam to wideo xD i na litość boską, powiedzcie mi że to jakiś głupi dowcip >________< mogę odróżnić tylko g.o (moje kochanie xD) i thundera, który w wideo prezentuje się nad wyraz smakowicie xD a znam ich od kiedy debiutowali xD to coś z grzywką to lider? jak tak, to będzie znaczyło że mi się lider podoba 2 raz w ich historii xD (bo jest u mnie ostatni na liscie :P) nie wiem który to mir xD i sorry, ale nie akceptuję wypłosza w krótkich włosach :(((((((((((((((( chlip...jak on mógł się tak oszpecić :(((((((((((( o ile to joon bo już 2 razy widziałam teledysk i tylko się mogę domyślać xD pomocy?
Ostatnio zmieniony przez ania+ania 2011-07-12, 01:03, w całości zmieniany 1 raz  

Nishi 
Yesios?awa

Ulubieniec z SJ: prince manager, jongjin
Lover: yeye
Fav Pairing: yehae, eunhae
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2011-07-12, 01:15   

czemu niemalże wszystkim nie podoba się Joon w tym MV? :O przecież bardzo dobrze wygląda w porównaniu z tym co było na zdjęciach...
ania+ania:
http://www.youtube.com/watch?v=SenkemTrZMQ

Joon 1:52, 1:59
Seungho (lider) 2:31, 1:07
Mir 0:35, 0:38
Thunder 0:12, 1:43
G.O 0:46, 2:45

Ania 

Wysłany: 2011-07-12, 04:36   

Nishi napisał/a:
czemu niemalże wszystkim nie podoba się Joon w tym MV? :O przecież bardzo dobrze wygląda w porównaniu z tym co było na zdjęciach...

Mnie się nie podobały zdjęcia całej piątki. Ten koncept do mnie nie przemawiał. A Joon wygląda super, tylko jak pisałam - muszę się oswoić z ich długością. :D Wciąż mi żal SeungHo - jego krzywdzą najczęściej. I może G.O ma za długą grzywkę (albo za bardzo ulizaną).

Co do albumu - nie jest źle. Nawet mnie się podoba i dołączył już do mojej playlisty.

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-07-12, 12:04   

Thunder *Q* chyba pierwszy raz podoba mi sie AZ TAK!
co to za straszne gacie amerykanskie?! :O
GO co oni Ci zrobili na litosc boska!
Sungho <jebla> kurde co to ma byc?
Joon fajnie fajnie! ale i tak wole go w Oh Yeah <3
dlaczego Mir znowu ma wlosy jak Joon? ale fajnie wyglada
ogolnie piosenka dobra tylko sa koszmarnie poubierani momentami ><

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Anett 

Ulubieniec z SJ: Hyuk, Hae, Kyu, Teuk..wszyscy
Lover: Donghae i Eunhyuk
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: dawna
Wysłany: 2011-07-12, 22:47   

Po zapowiedzi miałam co do nich duże oczekiwania, no i nie zawiedli mnie :) Podoba mi się! ^^
No i muszę przyznać, ze Joon nie wygląda tak źle XD Ostatnio strasznie narzekałam na jego nową fryzurę, ale jest całkiem nieźle w tym MV, co nie zmienia faktu, że wolę go w takiej fryzurze jaką miał w klipie Hyuny :D Co do wyglądu pozostałych członków to jest dobrze ^^ Mir ładnie, aczkolwiek wolę go w trochę dłuższych, Thunder świetnie, uwielbiam go w takiej fryzurze :D a G.O i Seungho trochę bym zmieniła :P Szczególnie tą przyklapniętą grzywkę G.O!
Trochę ciężko mi się wypowiadać o piosence, bo przesłuchałam ja tylko ze dwa razy XD Ale ogólnie jestem na tak :) Podoba mi się i myślę, że w miarę rosnącej liczby odsłuchań będę ją jeszcze bardziej lubić XD MV kupuję w całości :) No dobra, nie podobają mi się tylko ich niektóre ubrania XD
Ogólnie jest super i już nie mogę doczekać się występów ^^

Ania 

Wysłany: 2011-07-15, 12:48   

14.07.2011 M!Countdown

You Know It & Mona Lisa

Świetny występ. Coraz bardziej podoba mnie się ten układ. Szkoda tylko, że Mir jest wciąż w okularach. ;)

15.07.2011 Music Bank

You Know It

Mona Lisa
Ostatnio zmieniony przez Ania 2011-07-15, 15:54, w całości zmieniany 4 razy  

Flowers-powers 

Ulubieniec z SJ: LeeTeuk <3
Wysłany: 2011-07-19, 11:07   

Jakiś czas ich zaniedbałam i chyba będę musiała ich przeprosić (mam do przesłuchania jeszcze ich poprzedni album) xDD No słucha i doglądam na przemian i chyba się uzależniłam. Chyba nauczę się układu, bo zaczyna mi się podobać. Występ z M!Countdown, który podała Ania oglądam już 4 raz...To już chyba choroba ^^

Susie 
Susie Cho

Ulubieniec z SJ: Kyu
Lover: Kyuhyun<3
Fav Pairing: WonKyu,EunHae
Wysłany: 2011-07-19, 14:06   

zastanawiałam się właśnie przez 10 minut dlaczego jeszcze się nie wypowiedziałam w tym temacie ... hm...
MBLAQ poznałam rok temu jak usłyszałam piosenkę ,,Y,, wtedy sobie pomyślałam : ja cie nie pierdziele ale ciastka ! no i tak się wkręciłam w chłopaków że teraz jestem uzależniona! reguła Susie jest obecna czyli najpierw usłyszałam piosenkę potem czytałam wiadomości potem wychaczyłam najlepsze ciastko i wkręciłam się w fiki :D
oczywiście moim ulubieńcem jest i zawsze będzie Mir ! psychiczne Maknae które jest jedyne w swoim rodzaju ..serialnie nie to że chłopak jest mega pszystojny,to jeszcze ma świetny głos ,świetne ciało ,charakter i tak dalej dalej dalej..
najlepsza piosenka chłopaków to Rolling You <3 najlepszy teledysk ,,Stay,,
najlepszy image chłopaków to teraźniejszy czyli z Mona Lisy <3 na początku nie mogłam się do nich przyzwyczaić ale z czasem stwierdziłam że dobrze zrobili :D
no i na koniec ulubiony pairing w zespole to myślę że jedyny prawdziwy Joomi <3 *ślinotok* mam nadzieję że chłopaki wydadzą jeszcze jakieś mv do piosenki z nowego albumu ! <3 MBLAQ FIGHTING!

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-07-19, 14:24   

Susie napisał/a:
najlepszy image chłopaków to teraźniejszy czyli z Mona Lisy <3

e tam! najlepszy to byl w Oh Yeah...Joon i Mir byli piekni *_* zreszta teraz tez sa jak i zawsze ale kocham ich w tamtych wloskach!
a Rolling You nie kojarze :O

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Susie 
Susie Cho

Ulubieniec z SJ: Kyu
Lover: Kyuhyun<3
Fav Pairing: WonKyu,EunHae
Wysłany: 2011-07-19, 14:29   

maggdalena napisał/a:
a Rolling You nie kojarze :O

O JA CIE NIE PIERDZIELE ! Madź włączaj sobie natychmiast na youtubie ! no ja cie ... najlepsza według mnie nutka :d tobie też przypadnie do gustu!

a co do Oh yeah .. to masz rację .. jak patrzyłam na oczy Mira to traciłam oddech... *_____*

Odpowiedz do tematu