| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
MBLAQ
Autor Wiadomość
Anett 

Ulubieniec z SJ: Hyuk, Hae, Kyu, Teuk..wszyscy
Lover: Donghae i Eunhyuk
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: dawna
Wysłany: 2011-08-21, 01:41   

Cytat:
Mir na pewno pojawia się w ostatnim odcinku, jest z nim wywiad XD, a tak to to tylko sporadycznie w niektórych fragmentach

POI napisał/a:
Tak w ostatnim odc sie pojawił...Nie mógł nagrywac z chlopakami bo mial wtedy ta operacje, bidulek :(

No właśnie, domyśliłam się, że to wtedy miał operacje. Ale wolałam zapytać czy mam na niego czekać czy odpuścić sobie na wejście XD Dzięki za informacje ^^

Susie 
Susie Cho

Ulubieniec z SJ: Kyu
Lover: Kyuhyun<3
Fav Pairing: WonKyu,EunHae
Wysłany: 2011-08-21, 13:01   

Wczoraj odbył się pierwszy solowy koncert MBLAQ <3 jestem bardzo dumna z chłopaków bo z tego co widziałam w necie to wykonali same mistrzowskie piosenki :d oczywiście każdy miał swój występ solo :D dla miłośniczek sexi Joona http://www.youtube.com/watch?v=tymHQt-711E
oraz Seungho czyli sexi Karpik jak kto woli :d http://www.youtube.com/watch?v=ea803tFg2nI uważam że utwór Sad Memories który tutaj wykonuje jest niesamowity :D jak znajdę jeszcze jakieś perełki to się z wami podzielę :D

Betti 

Ulubieniec z SJ: Hyuk, Hae, Siwon, Leeteuk, Yes
Lover: Hyuk, Joon, Hae
Fav Pairing: Eunhae
Wysłany: 2011-08-26, 18:22   

O rany Susie ! wielkie dzięki;D Joon tańczący przy rurze.. zabójczy widok XXXD
Znak firmowy 'rozdarta koszula' naturalnie też musiał się pojawić hehehe ;P
No i Seungho jak zwykle brawurowo popisał się swoimi fortepianowymi umiejętnościami;)

Susie napisał/a:
jak znajdę jeszcze jakieś perełki to się z wami podzielę :D

będę z cierpliwością oczekiwać:)
Dobra, lecę się napawać w dalszym ciągu wdziękami Jooniego XP

SuJu forever...

Ania 

Kocham SuJu od: 10.05.2010
Wysłany: 2011-12-09, 09:51   

Cieszę się, że chłopcy nagrali świąteczną piosenkę, skoro comeback im się znów przesunął (to już u nich taka tradycja), bo już się za nimi stęskniłam. I chociaż teledysk mają zrobiony według wzorców SM to i tak się cieszę, że można sobie na nich popatrzeć. Szkoda tylko, że mało w nim czuć święta poza kilkoma scenkami i zakończeniem. Ale nie będę już narzekać. Piosenka przyjemna dla ucha i może umilać czas świąteczny. :)

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-12-09, 11:28   

ja tylko zaluje ze Joon i Thunder mieli po 1 partii. ale chociaz dlugawe :) i co ja mam do facetow ktorzy czesto zaczynaja piosenki? xD no i Joon wygladal przeuroczo! i Thunder jak sie tak wyginal... szkoda ze MV nie jest lepsze ale sa tak slodcy ze jakos przeboleje :)

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Konayuki 
KONA OPPA.

Ulubieniec z SJ: Mimi, Ryeo, Henry, Yeś, Teuk
Lover: ~ KYUHYUN ~
Fav Pairing: QMi, KyuWook
Kocham SuJu od: 18 grudzień 2011
Wysłany: 2011-12-23, 14:32   

Mi się nie bardzo ta piosenka podoba pewnie dlatego, że niezbyt lubię świąteczne piosenki (z wyjątkiem Last Christmas).

MBLAQ jest jednym z moich lubionych zespołów, najbardziej lubię Mira i Thundera (ja naprawdę muszę mieć jakąś słabość do najmłodszych osób w zespole :-P ).

Polubiłam ich strasznie w Sesame Player i strasznie żałuję, że tam Mira nie ma :-? Ale nie mogę z jednego momentu kiedy grał z nimi przez telefon, przegrał i musiał drapać ścianę ze śmiechem za karę xD

Moim ulubionym MV chyba jest Cry, bardzo końcówka mi się podoba ^^

Anett 

Wysłany: 2012-01-05, 14:42   

Chłopaki jakiś czas temu wydali zapowiedź 4 mini albumu ^^ http://www.youtube.com/wa...player_embedded
Jak na razie mi się podoba :) Cieszę się ze Thunder będzie grał :D Joon jest zawsze więc fajnie że angażują też inny, a nie ciągle tylko on sam ^^ Już nie mogę doczekać się całości :)
Piosnka jest już do posłuchania i nawet można ją ściągną u nas na forum ^^ Teraz czekamy na całe MV i występy chłopaków :D Mam nadzieję, że coś uda im się wygrać, należy im się w końcu! XD

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2012-01-05, 15:12   

jak zobaczylam ta zapowiedz... omo juz sie cieszylam ze mv z Joonem znowu <3 ale jak plakal...ogladalam to jakies 20 razy i za kazdym razem mialam lzy w oczach. nie lubie jak moi oppa placza </3 czekam na calosc!

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Anett 

Wysłany: 2012-01-05, 16:50   

Wyszła kolejna zapowiedź http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
JA CHCĘ CAŁOŚĆ!!!!!!!!Już nie mogę się doczekać! Świetne są te zapowiedzi wiec liczę na coś mega mega genialnego! ^^

Ostatnio zmieniony przez Anett 2012-01-05, 16:51, w całości zmieniany 1 raz  

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2012-01-05, 16:57   

CO SIE STALO Z SEUNGHO?!
i dlaczego Joon znowu bedzie musial zabijac? :(
Mir nie nie nie >< ale czuje ze to mv bedzie mega! czekac tylko ca calosc^^

Anett 

Wysłany: 2012-01-05, 19:50   

maggdalena napisał/a:
CO SIE STALO Z SEUNGHO?!

Obciął się XDD No ale to właściwie jakiś czas temu :) Na Gayo już tak wyglądał ^^ Też byłam troszkę w szoku jak zobaczyłam, ale nie ma tragedii, odrosną :D Wolę jak mają za krótkie włosy niż jak się zapuszczą jak małpy XD
maggdalena napisał/a:
Mir nie nie nie ><

Jak zobaczyłam Mir'a po raz pierwszy w tej fryzurze jakiś czas temu bodajże na twitterze to się załamałam, ale na Gayo jak oglądałam ich występy to nie było tak źle :D Sporo zależy od ułożenia ^^
ninjus6 napisał/a:
Czy tylko ja to widzę czy Joon na prawdę w Mona Lisa jest podobny do Xiah'a z byłego DBSK a teraźniejszego JYJ?

yyyy.... ja jakoś nie szczególnie widzę ich podobieństwo do siebie :P Nawet specjalnie włączyłam sobie "Mona Lisa" ale ja jakoś tego nie widzę XD Może za długo znam obydwóch panów :)

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2012-01-05, 19:56   

Anett, musze w koncu Gayo obejrzec... ale Seungho >< >< >< Mira pewnie przezyje a on niech najszybciej zapuszcza wlosy!

[ Dodano: 2012-01-05, 19:56 ]
btw ja podobienstwa tez nie widze! Joon jest idealny a Junsu brzydki xD

Ania 

Wysłany: 2012-01-06, 21:08   

maggdalena napisał/a:
btw ja podobienstwa tez nie widze! Joon jest idealny a Junsu brzydki xD

Jak to brzydki? Madź, nie rań mnie. Poza tym oni mają tak różny od siebie typ urody, że nawet przez sekundę nie są do siebie podobni.

Co do ich nowego wyglądu. SeungHo zdecydowanie za krótko, ale Thunder jest idealny więc nie narzekam. Nie mogę oswoić się z Mirem i G.O. I czekam na teledysk bo narobili mi na niego apetytu. :D

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2012-01-06, 21:26   

Ania, GO wyglada normalnie! lepiej niz taki ulizany. a Joon juz tak niedawno wygladal! ja chce powrot do Oh Yeah ><

Ania 

Wysłany: 2012-01-09, 16:48   

'100%Ver.' 타이틀곡 '전쟁이야'

Nowy teledysk. Jak dla mnie rewelacja. Piosenka wpada w ucho, ma mocniejsze brzmienie niż ostatnie ich wydania. Takich ich lubię najbardziej. Teraz to już tylko nie podoba mnie się fryzura SeungHo. Reszta pasuje.
I co najważniejsze. Thunder nie ginie, więc nie muszę wylewać fanowskich łez. ;)

Odpowiedz do tematu