Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/oiika/public_html/common.php on line 259
:: View topic - [18.02.2011/LIVE] Super Show 3 (Japan) - You and I
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
[18.02.2011/LIVE] Super Show 3 (Japan) - You and I
Author Message
Naoni
Angel N.

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 2010
Posted:    [18.02.2011/LIVE] Super Show 3 (Japan) - You and I [ !!! ]

[size=18]Super Show 3 (Japan) - You and I (둘이)[/size]
[img]http://img23.imageshack.us/img23/8230/thumbs20111121115537.jpg[/img]

[hide]MEGAUPLOAD: http://www.megaupload.com/?d=4586OPX2
MEDIAFIRE: [URL=http://www.mediafire.com/?vv9f81d45nm78jb]01[/URL] | [URL=http://www.mediafire.com/?kg6u59vsmqpnq96]02[/URL]
W przypadku informacji, ze plik jest tymczasowo niedostępny, proszę chwilkę poczekać ^^[/hide]

[size=9][i]Credits:
Video: MKM | eng trans: Lovely 영애 @ youtube.com/user/loveslee22
polskie tłumaczenie, hardsub i reupload: NAONI @ SUPERJUNIOR.PL[/i][/size]

Yuushin
Maknae Lover <3

Ulubieniec z SJ: 15
Lover: EvilMaknae Kyu ;3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, QMi, KyuRy
Kocham SuJu od: 27.07.10
Posted:     [ !!! ]

Wykonanie na żywo o wiele bardziej mi się podoba.
A może to urok SS3? Bo kiedy słuchałam wersji studyjnej, to w sumie nie wywoływało u mnie aż takich emocji.
W dodatku na koncercie byli strasznie uroczy podczas wykonywania tej piosenki~
Dlatego z chęcią ściągnę. Dziękuję za tłumaczenie <3

RedWitch
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.

Ogólnie polubiłam tą piosenkę już mega dawno, gdy śpiewali ją jako SuJu H xD uwielbiam to, że jest taka radosna, a tekst wcale nie okazał się lipny, a wręcz cudowny! :D tak, mogą mnie odprowadzać do domu i zostać na noc, a gdy zadzwonię, przychodzić na każde moje zawołanie xDD imo wszystko to taka pozytywna piosenka xDD
Dziękuję za Twój trud! :D

nati
Mimi ^.~

Lover: Zhou Mi <3
Grupa krwi: B Rh+

To taka ciepla i pozytywna piosenka. A wykonanie z SS3 po prostu cudowne <3 Jeszcze jakoś specjalnie się nie zglębialam w tekst, więc chętnie zobaczę z tlumaczeniem :)

nenn
Milka

Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh -

Ja pokochałam tę piosenkę w momencie jak pierwszy raz ją usłyszałam/zobaczyłam oglądając SS3. Potem oczywiście poszukałam studyjnej wersji ale.. to już nie to samo :) Zdecydowanie wolę live i też taką wersję słucham :) a chyba wzięło się to z tego, że słysząć śpiew chłopaków od razu przypomina mi się ich zachowanie (i jakżeby by inaczej -moje zachwyty nad nimi :D:D ) i od razu świat wydaje się choć na te parę minut szczęśliwszy.

Ayusia
Mimi fangirl :-D

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Lover: Zhou Mi Sexy Diva :D
Fav Pairing: Minwook,QMi,EunHae
Kocham SuJu od: ee marzec 2014? xD

^^ Uwielbiam tą piosenkę :D Nie,co ja gadam,uwielbiam tą płytę xD Wszystkie piosenki są tak pozytywne że potrafią mnie wyciągnąć z najgorszego doła ^^ A oglądając te kochane świry nie można się nie uśmiechać :-D Tylko że nie sposób oczu od nich oderwać i dopiero za trzecim razem byłam w stanie nieco zerknąć na tekst :lol: I Wookie ślicznie tu wygląda,te cudowna zaokrąglona twarzyczka *_* Mam wrażenie że ostatnio się za bardzo odchudzony zrobił :( I na dodatek za mocno go czasem malują,a przecież jest śliczny bez tego! Bardzo bardzo dziękuję ^_^

Hana

Grupa krwi: AB
Kocham SuJu od: 2007/08

Urocza piosenka ,ale mogę jej słuchać tylko na kacu lub po pijaku. Jest za bardzo dziecinna dla mnie:)

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: