| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Hankyung
Autor Wiadomość
Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2011-05-04, 23:12   Hankyung

Hangeng

Informacje ogólne
Prawdziwe imię: Hangeng
Sceniczne imię: HanKyung
Data urodzenia: 09.02.84 Mudanjiang, Heilongjiang, Chiny
Wzrost: 181 cm
Grupa krwi: 0
Zawód : tancerz, piosenkarz, model, aktor
Instrument na którym gra: pianino
Hobby: Śpiewanie, gotowanie, internet, słuchanie muzyki, komponowanie, pływanie.
Specjalne zdolności: balet, uprawia tradycyjne chińskie sztuki walki.
Ulubiony kolor: czarny
Ulubiony rodzaj filmów: horrory
Najbardziej atrakcyjne uważa w sobie: oczy
Typ głosu: tenor
Wytwórnia: SM Entertainment
Dodatkowe informacje: Nie jest już członkiem zespołu.

HanGeng jedyny nie-koreański muzyk w zespole oraz lider jednej z podgrup – Super Junior-M. Jest jednym z czterech głównych tancerzy w grupie, jest także jednym z dwóch członków zespołu (poza Sungminem), który trenuje chińskie sztuki walki. Geng jest znany z jego tańca, szczególnie z etnicznego chińskiego układu ruchów.
Jako członek koreańskiej grupy, jest głównym czynnikiem na rozwój tej muzyki w Chinach. Jest jednym z pierwszych chińskich artystów, i najbardziej wpływowych , dlatego też został wybrany jako jeden z noszących znicz olimpijski na olimpiadzie w Pekinie w 2008 roku, co ‘połączyło kulturowo’ Koreę Południową z Chinami. Niedawno Geng zwrócił się do sądu o rozwiązanie umowy z wytwórnią SM Entertainment uważając, że są oni niesprawiedliwi oraz zbyt restrykcyjni.

Wczesne życie
HanGeng urodził się w Mudanjiang, Heilongjiang, Chiny. W wieku 13 lat został przyjęty do Central University for Nationalities i wyjechał do Pekinu aby szkolić taniec. W grudniu 2001 roku przyjaciel poinformował go o przesłuchaniu talentów, które odbędzie się w Pekinie. Przyjaciel nakłaniał go, by się zapisał. Niepewnie się zapisał, jednak zgodził się na przesłuchanie ze swoim przyjacielem. Przesłuchanie przeprowadzane było przez koreańską wytwórnią SM Entertainment. Szanse były jak 3000:1, a Han nie miał nawet nadziei na wygraną po zakończeniu przesłuchania.
Po castingu, Han rozpoczął pracę jako aktor w niskobudżetowych chińskich produkcjach, zanim został przyjęty na uczelnię. Pod koniec sierpnia 2002 roku, Han otrzymał wiadomość, że został przyjęty do SM Entertainment.
Chłopak po zakończeniu studiów, został wysłany do Korei Południowej i otrzymał prywatne lekcje śpiewu, tańca aktorstwa, a także nauki języka koreańskiego. W 2003 roku Han przeprowadził się do wspólnego mieszkania i zamieszkał z innymi członkami, którzy także się uczyli. Zaczynał jako tancerz klasy C (najniższa klasa do tańca), ale później udał się prosto do klasy A, omijając klasy B.

Kariera
6 lutego 2005 roku Han został oficjalnie nazwany członkiem południowokoreańskiej grupy Super Junior 05. Jest pierwszym chińskim członkiem w zespole, dlatego media bacznie obserwowały rozwój jego kariery. W sumie 6 listopada Super Junior 05 zadebiutowało jako 12 osobowa grupa, wykonując w programie Popular Song swój pierwszy singiel.
Dzięki byciu w Super Junior, Han stał się bardzo dobrze rozpoznawalny w Chinach. Był jednym z członków zespołu, który najczęściej występował w różnych programach. Z dnia na dzień coraz częściej mówiono o nim w mediach.

Aktorstwo
Na początku 2006 roku zagrał z Eunhyukiem i HeeChulem w odcinku dramy „Rainbow Romance”. W listopadzie 2007 r., Han zagrał główną rolę w chińskim teledysku Zhang "I Will", i "The Left Shore of Happiness".
Pierwszą poważną rolą był film “Attack on the Pin-Up Boys”. Film uzyskał bardzo dobre recenzje, wszystkie cztery wersje filmu DVD zostały wyprzedane i pobiły rekordową sprzedaż.

Pierwszy singiel podczas trwającego procesu
6 lipca HanGeng opublikował pełną wersję swojej pierwszej piosenki „My Logo”. Utwór został przygotowany przez czterech znakomitych amerykańskich muzyków. Co ciekawe, choreografem Genga został człowiek, który układał kroki dla samego Michaela Jacksona, co zapewni wiele wspaniałych efektów wizualnych.

Filmografia:

Film: 2007 - Attack on the Pin-Up Boys

Telewizyjne serie:

2006 - Rainbow Romance
2009 - Stage of Youth

Udział w klipach:

2006: "Timeless" – Zhang Liyin (razem z Xiah z TVXQ)
2008: "I WILL" – Zhang Liyin
2008: "The Left Shore of Happiness" – Zhang Liyin
2008: "Beijing Welcomes You" – różni wykonawcy

natulka 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy<3<3<3
Lover: Kangin
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-06-01, 18:20   

Oooo jeszcze nikt nic nie napisał o Hanie.. więc będę pierwsza..xD
Hmmm.. HanGeng jest przesympatyczny i prześmieszny.. Był zaraz po Kanginie pierwszą osobą na jaką zwróciłam uwagę w Full Housie..;) od razu rzuciło mi się w oczy, że inni członkowie zespołu troszkę robią sobie jaja z jego pochodzenia i z tego że jego koreański nie był zbyt dobry.. han ma w sobie to coś co przyciąga ludzi.. jego osobowość jest po prostu świetna.. no i oczywiście zabójcze spojrzenie i uśmiech te dwie rzeczy to mocne strony w jego wyglądzie przynajmniej dla mnie..^^

AnElf17 
SooNeul.

Ulubieniec z SJ: EunHyuk, Hae, Kyu, LeeTeuk
Lover: * Hyukkie *
Fav Pairing: EunHae *_*
Kocham SuJu od: 110510
Wysłany: 2011-06-20, 23:44   

Hmm.. Szkoda, że odszedł z SuJu... Zawsze mi się z niego chciało śmiać :D Jest przeuroczy ^^ Trzeba przyznać, że rzucał się w oczy w Full Housie ... Ten jego Koreański ! Haha :D Mam nadzieje, że wiedzie mu się bez Juniorków równie dobrze jak z nimi ;-)

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-06-21, 13:43   

Ja tego człowieka pokochałam dzięki "Full house" z jednej strony było mi go jakoś tak szkoda, że jest daleko od domu, ma problemy z koreańskim przez co nie rozumiał połowy z tego co się do niego gadało xD, ale jednocześnie było widać, że starał sie jakoś sobie radzić. No i zna sztuki walki.. i balet.. to też mnie zaciekawiło. Nigdy nie zapomne jego minki gdy w FH chłopcy sobie z niego zażartowali, udając, że się biją..
Uwielbiałam go taż w Adonis Camp, co prawda pojawił się dość późno, ale podbił moje serce tym jak rano budził chłopców łaskotkami i się do nich tulił.
Podziwiam go za jego pracowitość, ale dostrzegam też w nim kilka rzeczy, które mnie irytują..

Xiao Hua 
LeeTeukowa anae

Ulubieniec z SJ: LeeTeuk, Heechul, Henry, Dongh
Lover: LeeTeuk <3 Heechul :*
Fav Pairing: HeeTeuk, EunHae, EunTeuk
Grupa krwi: 0 rh+
Wysłany: 2011-06-22, 12:38   

Ja również polubiłam Hana pierwszy raz gdy oglądnęłam Full House. Przeuroczy tam był i ta jego nie kumata mina którą miał jak się do niego mówiło jest bezcenna:D W sumie również żałuję, że odszedł od sujosków i mam mu trochę za złe to, ale trudno, niech idzie w świat i sobie radzi jak najlepiej. :)

Fan:Oppa co dla Ciebie znaczy E.L.F?
LeeTeuk:Tego nie da się opisać słowami.

Forever with Super Junior <3

Monsun 
Everlasting Mitang

Ulubieniec z SJ: Sungmin/ Heechul/ Zhou Mi
Lover: Tatsurou ( MUCC)
Fav Pairing: Hanchul
Wysłany: 2011-09-27, 18:25   

Bardzo zaluje, ze juz z nimi nie wystepuje. Byl taka dobra duszyczka w zespole. Moze i na poczatku nie za bardzo go lubilam, wydawal mi sie dziwny, ale po FH zmienilam moje nastawienie co do niego.
Na pewno nie bylo mu latwo, z daleka od domu , no i trudnosci z koreanskim. Mimo wszystko dzielnie dawal sobie rade.
Przez jego odejscie rozwalil sie moj ulubiony pairing- Hanchul, ech...

swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-09-29, 21:44   

Cytat:
z najnowszego info wynika ze wraca do SM ;)

Z tego co wiem, nigdy oficjalnie nie opuścił Sm ;] Po prostu mieli rozprawę i ostatecznie poprzestało na tym, że wciąż będzie w agencji Sm, ale jak na razie to wszystko. Podejrzewam, że dalej będzie kontynuował swoją działalność w Chinach i nie bedzie spotykał się z Juniorami.

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...

Doki 
Otaku

Ulubieniec z SJ: All of fifteen =^^=
Lover: (HanGeng) EunHyuk
Fav Pairing: HanChul, YeWook, EunHae
Grupa krwi: AB Rh+
Wysłany: 2011-09-30, 15:14   

ninjus6 napisał/a:

Poprawka xD
Ma czynnie uczestniczeć w pracach SM xD ale nie wiadomo czy jako członek SuJu

O żesz O.o Ciekawi mnie jak to będzie wyglądało. Nie łudzę się, że do SuJu wróci. Zostanie w Chinach?
Chciał się uwolnić od SM , nie wyszło. Na marne opuszczał SuJu...??
Proszę, wrzucajcie tu każde nowe info na takowe tematy z Hanem związane O.o Onegai.

"이렇게 쉽게 포기한다고 누가그래"..."Kto powiedział, że poddamy się tak łatwo?"

Anke 
Cho AhYoung

Ulubieniec z SJ: 15~
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: mnóstwo
Grupa krwi: BRh+
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2011-09-30, 18:01   

Z tego co wiem i co zrozumiałam, to wcale nie prawda. Ponoć SM próbowało cały czas odwrócić decyzję sądu (który był po stronie Han Genga, bo przecież wygrał sprawę, a sprawy wygranej nie da się "opuścić" ^^"). Także plotka o tym, że miałby być nadal pod SM to nie prawda ^^"

Rin 
I am your Gamer~!

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Leeteuk
Lover: Cho Kyuhyun
Fav Pairing: KyuHae
Kocham SuJu od: styczeń 2010
Wysłany: 2011-10-05, 19:23   

Na temat odejścia HanGenga jest specjalny temat o tutaj. W tym temacie rozmawiamy o nim, a nie odejściu np tak:

Bardzo lubię Hangenga, zawsze wnosił do zespołu wiele śmiechu i radości (dalej to robi kiedy ogląda się ich programy jeszcze z nim, nie jest członkiem zespołu oficjalnie, ale pozostanie nim w naszych sercach). Jego śmiech zawsze był powalający. Nigdy nie zapomnę momentu w Full House gdy najpierw wysmarował Siwona mąką, a potem wrzucił Heechulowi lód za koszulkę. Chłopak pełen rozbrajających pomysłów. Podziwiam go za tą umiejętność gotowania, chciałabym spróbować tego słynnego ryżu.
Niesamowity tancerz, w dodatku znający także balet no i te tradycyjne chińskie tańce, muszę przyznać, że jeśli chodzi o jego sprawność to bardziej podobają mi się jego ruchy niż Donghae, są takie bardziej... prawie zawsze inne xD
Nawet ja, chociaż nie znam koreańskiego, zawsze się uśmiechałam z powodu jego akcentu, ciekawa jestem jakich przekleństw nauczył go Heechul. XD

Oiika napisał/a:
Wzrost: 181 cm

A niech mi ktoś powie jeszcze, że Azjaci są niscy XD Idealny wzrost jak dla mnie!

Samo SJ poznałam akurat w trakcie sprawy z Hangengiem, byłam bardzo zainteresowana członkiem zespołu, który robi tyle zamieszania i bardziej się mu przyglądałam. Jak większość najbardziej polubiłam go w Full House, ale też w EHB w odcinku z gazem rozweselającym. Genga bardzo lubię także teraz, uważam że robi naprawdę niesamowitą karierę, jego piosenki są na podobnym poziomie co SJM (a chiński rynek muzyczny.... trochę do życzenia zostawia, więc Geng jest baaardzo wysoko xD) Teledyski ma troszku dziwnę, szczególnie Fire, ale nadal jego piosenki wciągają (ma jego płytę nawet w oryginale xD).

Przy okazji sama wypowiedziałam się na jego temat XD

Saranghae <3

Ostatnio zmieniony przez Rin 2011-10-08, 21:43, w całości zmieniany 1 raz  

Konayuki 
KONA OPPA.

Ulubieniec z SJ: Mimi, Ryeo, Henry, Yeś, Teuk
Lover: ~ KYUHYUN ~
Fav Pairing: QMi, KyuWook
Kocham SuJu od: 18 grudzień 2011
Wysłany: 2011-12-22, 18:30   

Ja już sama nie wiem, co o nim myśleć :-/
Z tego, co widziałam w programach sympatyczny był. I nie mogłam się powstrzymać od śmiechu kiedy dowiedziałam się, że Heechul go przekleństw uczył xD
Ale chyba odejście jego jest dla mnie obojętne (mimo tego, że strasznie się poczułam kiedy przeczytałam, że przez niego Kiciul miał depresję).

dziuka 

Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2012-01-02, 21:01   

Szczerze powiedziawszy średnio go kojarzę, może dlatego jest mi jako tako obojętny... Patrząc na niego jest całkiem przystojny (jak na chińczyka, bo ja jakoś nie bardzo mam do nich przekonanie...) no i wzrost... Idealny :D

Sayoi 
Azjatosyjna

Ulubieniec z SJ: Fish&Monkey
Lover: Yeye
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: 23.09.2011r
Wysłany: 2012-01-04, 19:39   

Kiedy dopiero co poznawałam Suju i oglądałam z nimi programy, koncerty, teledyski, wydawał mi się strasznie sympatyczny i czarujący - podobał mi się jego połamany koreański, psotne żarciki i to co wyprawiał na scenie... "nie jydz tego" z EHB ^^
To jaki był miły dla Anji i Evy... po tym jak dowiedziałam się, że odszedł z Suju i miał sprawę z SM trochę o tym poczytałam i nie wiem co mam o nim myśleć, wiem tylko jedno - strasznie mi przykro ze względu na Heechula :( nie wiem dlaczego Hannie potraktował go jak obcego a nie przyjaciela, zupełnie odciął się od chłopców i tak naprawdę nie wiadomo co siedzi w jego głowie, woda sodowa mu do głowy uderzyła czy ktoś go zbajerował? Nieważne. Kiedy go widzę, po prostu jest mi przykro. Tyle.

Lily 

Ulubieniec z SJ: wszyscy <3
Fav Pairing: Eunhae <3
Wysłany: 2012-02-12, 15:36   

Hankyung... ehhh u niego kocham najbardziej głos, gdy coś mówi. xd Jest taki głębokii <3 ale ogólnie to oczywiście jego taniec wymiata <3 Żałuje, że odszedł, ale no cóż nie dziwie się. Jak ja bym była w SM to chyba też bym za szcześliwa nie była o.O Po tym co zrobili DBSK aishhh...
No, ale ogólnie jest on przezabawny zwłaszcza gdy jest z Heechulem ^_^

Emalfi 
Kyaa~!

Ulubieniec z SJ: Donghae
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: Eunhae
Kocham SuJu od: 10.07.2011
Wysłany: 2012-02-24, 16:37   

Ah... Jak ja tęsknię za nim T^T Ah.. Ale podoba mi się My Logo xD Przynajmniej tu wygląda normalnie, a za każdym razem jak oglądam Fire śmiać mi się chcę >w< Ale co się dziwić jak pierwszy raz to oglądałam to go nie poznałam O.o

Odpowiedz do tematu