| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Heechul
Autor Wiadomość
Sunako 
Pani Kim~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku <3
Lover: Yesung <3
Kocham SuJu od: pierwszego wejrzenia <3
Wysłany: 2012-08-01, 17:21   

Ciulka pokochalam chyba po Full House <3 Ten jego charakterek i cięte riposty jakoś mnie przyciągają może dlatego że jest moim przeciwieństwem. Ale zdecydowanie chłopak ma to coś w sobie. Wyglądu też mu nie można odmówić a jego głos uwielbiam.
Ja też wyczekuje jego powrotu żeby znów go zobaczyć z chłopakami.

The same sky, different place ♥

Rena23 
Oppa Oppa~

Ulubieniec z SJ: ~Kyuhyun <333~ Eunhyuk
Lover: Kyuhyun, Donghae, Eunhyuk, Sungmin, Zhou Mi
Fav Pairing: EunHae <333 QMI, KyuHae, MinWook, KyuHyuk
Grupa krwi: Rh+0
Kocham SuJu od: Sierpień 2011
Wysłany: 2012-08-02, 13:33   

Heechul <33 Na swój sposób jest super ^^ Ciekawy charakter, ma oryginalną osobowość i na dodatek jest strasznie szczery, ale to mi się podoba :3

Pattsu 
aka. aoimi

Ulubieniec z SJ: Kyu, Hyuk i Teuk ~
Lover: Heechul
Fav Pairing: eunhae
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: bezgranicznie od kilku miesięcy.
Wysłany: 2012-08-02, 15:09   

Wpadł mi w oko kiedy pierwszy raz zobaczyłam SJ i tak już zostało. Uwielbiam jego ekscentryczne i z lekka prowokacyjne zachowanie, ten zniewalający uśmiech i głos. Jednakże pomimo tej zewnętrznej otoczki tak naprawdę jest też wrażliwym, dobrym człowiekiem i bardzo to cenię (:

MinYeon 
E.L.F

Ulubieniec z SJ: wszyscy ^^
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 22.12.2011
Wysłany: 2012-09-04, 16:33   

Heechula pierwszego zaczęłam rozróżniać z całego SJ. Zobaczyłam go w Intimate Note i od razu pokochałam. Mam słabość do ludzi z takim charakterem, a do Niego to już w ogóle <33 Naprawdę, bardzo Go kocham i nawet teraz po tylu miesiącach czuję to w sercu. Dużo bym dała, aby miał skrócony pobyt w wojsku, bo się strasznie stęskniłam (jak widać na forum, nie tylko ja xD) Poza tym wygląd Kiciula... moim zdaniem jest po prostu idealny ze swoimi zaletami i wadami i jak ktoś zaprzeczy to będę się kłócić xD

Arwi 
SPY

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Heechul
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 Rh-
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2012-09-11, 15:41   

Lubi pomarańcze i białą czekoladę. Tyle nas łączy~

Jest moim biasem z SuJu, ba... jest moim ultimate biasem. Jeśli kiedyś pojawi się informacja, że został porwany... proszę, nie podawajcie namiarów na mnie :3

alskarkodo 

Ulubieniec z SJ: Yesung
Grupa krwi: 0 RH+
Kocham SuJu od: 2007
Wysłany: 2012-09-11, 16:35   

Przyznam się, że był moim pierwszym biasem w SuJu ;P Niesamowicie inteligentny i błyskotliwy człowiek i tak zupełnie inny od reszty idoli... widać jednak, ze wiele jeszcze skrywa w sobie. Jestem szalenie ciekawa czy jakoś się zmieni po służbie w wojsku, czy nadal będzie tak samo nieprzewidywalny?

Hikari 

Ulubieniec z SJ: Cała 15 :D
Fav Pairing: EunHae, MinWook, QMi
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: Nie pamiętam daty. :c
Wysłany: 2013-01-01, 19:55   

Full House bez Ciula to nie byłoby to samo! ^^ "Nice Weather" jako odpowiedź na wszystko. ^^ Strasznie mi go szkoda po odejściu Genga, ale na pewno sobie poradzi i z czasem (może już?) będzie o wiele mniej boleć.
Ciekawa jestem czy to, że wstąpił do wojska jakoś wpłynie na jego osobowość. Nie wyobrażam sobie surowego, przewidywalnego Heechul'a. On zawsze jest nieprzewidywalny. ^^

Bloody_Monkey

Wysłany: 2013-03-01, 16:24   

HIICIUUL !  Cinderella ^.^
Kiedy oglądałam programy takie jak mystery 6 bądź Full House w kotrych bral udzial .. zniechecil mnie do siebie swoim dziewczecym zachowaniem . Ale potem strasznie mi sie spodobał xd denerwuje mnie w nim to ze jak niekiedy maja na wystepach playback on nie potrafi udawac lub robi to specjalnie trzyma tylko mikrofon przy twarzy i nie rusza nwet ustami xd

Kuroi 

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: YeWook
Grupa krwi: AB RH+
Kocham SuJu od: 21.07.2011
Wysłany: 2013-04-01, 16:55   

Nadal nie mogę uwierzyć, że gdy poznałam SJ nie bardzo za nim przepadałam ;;

Ale jakoś mnie naszło, żeby poczytać coś o Hee i tak zaczęłam się nim interesować, że praktycznie teraz jest moim drugim biasem w SuJu <3

Bardzo tak xD

Shin 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae,YeWook,KyuMi
Grupa krwi: AB Rh -
Kocham SuJu od: 2013
Wysłany: 2013-09-21, 18:07   

To co mogę o nim powiedzieć to to że ma oryginalną osobowość.Wiadomo jest trochę wredny i samolubny,ale przynajmniej jest szczery i mówi to co myśli .Za to jego pozytywne strony to poczucie humoru i wygląd .Cóż aniołkiem to on nie jest,ale bez niego byłoby nudno ,więc ciesze się że jest członkiem Suju :-)

Emiley 

Ulubieniec z SJ: Yesung
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 2010 r.
Wysłany: 2013-09-27, 16:18   

Heechul ma taką siłę przebicia, że znałam go jeszcze przed poznaniem SuJu, czytałam o tym, że jest totalnie zwariowany i właśnie po obejrzeniu paru filmików na YT z nim w roli głównej zaczęłam się interesować chłopakami. Lubię go, ale nie rozumiem tych jego ekscesów z całowaniem, o co w ogóle chodziło xD Tzn. oczywiście mi to na rękę, bo duszę mam yaoistki, ale i tak jak na standardy k-popowe to chyba przegiął. Jest ateistą, tak jak ja, więc możliwe, że Siwon będzie nas z widłami ganiał :D
Lubię jego głos, choć czasami na live'ach nie dawał rady i zdarzało mu się zafałszować, ale wiadomo, każdemu się zdarza. Poza tym mam wrażenie, że Heechul ma po prostu wszystko gdzieś i robi co mu się żywnie podoba, nie wiem cz to tak wygląda naprawdę, ale sprawia takie wrażenie. Jeszcze mogę dodać, ze uwielbiam go, kiedy są razem z Sukiem <3

Foczusia6 

Ulubieniec z SJ: praktycznie wszyscy
Lover: LeeTeuk
Kocham SuJu od: niedawna :D
Wysłany: 2013-10-03, 10:10   

Z nim miałam problem...
Pierwszy raz jak zobaczyłam SJ to pomyślałam "co tam robi dziewczyna?" serio, myślałam że to babka :D ale później skapnęłam się że to chłop. Ah ta jego specyficzna uroda :D
Następnie gdy zobaczyłam Super Show 3 patrzę i myślę "kurczę, mógłbyś bardziej się postarać ruszać tymi ustami" no i w końcu dopiero polubiłam go po oglądnięciu Full House.

Facet jest szczery, nie owija w bawełnę, mówi co myśli i to jest fajne. Drze ryjca i to też jest fajne :D

Lubię go, zwłaszcza jak zakłada piżamę hehehe słodko wygląda!!!

No i po przeczytaniu jego filozofii stwierdziłam, że to mądry chłopak !!!

tobya 

Ulubieniec z SJ: Każdy w jakimś stopniu
Lover: Kyuhyun, Heechul
Kocham SuJu od: Od dłuższego czasu
Wysłany: 2014-01-06, 20:11   

Nie wiem, czy to z moją przeglądarką jest nie tak, czy coś innego, ale nie ma żadnych informacji na temat Heechul. Jedyne wyświetlają się linki do jego stron.
Mimo, że Heechul od początku był moim ulubieńcem, to akurat w Full House denerwowała mnie jego fryzura i różowa piżamka. Piżamka prawdopodobnie dlatego, że sama nie przepadam za tym kolorem. xD
Facet z charakterem, to trzeba przyznać i wg mnie jest to jego najlepsza cech. ^.^
Z chęcią bym z nim podyskutowała na jakikolwiek temat, na który mielibyśmy różne zdania. o.o
Wszyscy, śmiejmy się"

Mirou01 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Kyuhyun, Ryeowook
Lover: Yesung
Fav Pairing: KyuSung, EunHae
Kocham SuJu od: 11 sierpnia 2012
Wysłany: 2014-12-05, 19:55   

Mimo wszystko bałabym się go spotkać.. xD
Wydaje mi się, że jest taka osobą.. poważną? I że mnie zjedzie jak bym coś źle powiedziała xD

Kredeczka 
Cheonsa

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, Henry ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok, KangMelon xD
Wysłany: 2014-12-29, 18:24   

Heechul był pierwszym członkiem zespołu, którego poznałam, jako pierwszy zwrócił moją uwagę, nie wiem czemu, ale wydawał mi się inny niż reszta zespołu, a bazowałam jedynie na występie z piosenką superman z 07.08.2011... Ale jak później zaczęłam szukać okazało się, że miałam rację, jego cięty język który ujawnił się np w x-man przy okazji gry dangyunhaji, dodać do tego intimate note i pewien gościnny występ w oh! my school... Heechul ma dobrą pamięć, jest dobrym obserwatorem, dlatego jego przyjaciele i znajomi mogą się go trochę obawiać, bo nie wiadomo, co może wypłynąć jak się go wkurzy, ale jest jeszcze jeden drobiazg: troszczy się o swoich przyjaciół. Co by o nim nie mówić, nie puścił płazem obrażania Hangenga ani też nie zignorował próby otrucia Yunho. Gość ma charakter i za to go lubię, aczkolwiek na miejscu jego przyjaciół bardzo bym się pilnowała, żeby nie wiedział zbyt dużo :D

Odpowiedz do tematu