| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Yuushin
2011-09-07, 14:53
[Maj 2011] Drobne INFO
Autor Wiadomość
Yuushin 
Maknae Lover <3

Ulubieniec z SJ: 15
Lover: EvilMaknae Kyu ;3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, QMi, KyuRy
Kocham SuJu od: 27.07.10
Wysłany: 2011-05-05, 15:35   [Maj 2011] Drobne INFO

Ranging członków zespołu Super Junior według wyglądu dokonany przez pracownice SM Entertainment:

1. Siwon - 'On jest po prostu zbyt przystojny. Jeśli spojrzysz na poszczególnie części jego ciała, wciąż jest tak samo przystojny. Piękny! Wydaje się, że nie ma nikogo bardziej przystojnego na dużym ekranie. Jest również bardzo skromny.'
2. Han Geng - 'Jego cechy są bardzo dobre. Kiedy się uśmiecha, to jest bardzo delikatny. Jeśli spojrzeć na jego części ciała osobno, to również wygląda przystojnie. Jego figura jest bardzo dobra. On naprawdę jest chińskim, przystojnym mężczyzną.'
3. Kibum - 'Wygląda jak zimny książę. Czasami wydaje się być bezwzględny. Mimo, że jest cichym człowiekiem, jest naprawdę miłą osobą.'
4. Heechul - 'Jest to człowiek, którego trudno ocenić. Jest bardzo dobry w opiekiekowaniu się kimś. Jeśli spojrzeć na jego części ciała oddzielnie, jest pełny wdzięku. On jest bardzo emocjonalną osobą. Pomimo, że w telewizji jest bardzo niegrzeczny, traktuje swoich przyjaciół cudownie.'
5. Kangin - 'Jest on osobą, która kocha się uśmiechać. Kiedy się uśmiecha jest bardzo czarujący. Jest męski, a zarazem czuły i wrażliwy. Uroczy!'
6. Sungmin - 'Twoje pierwsze wrażenie o nim jest takie, że jest jak dziecko, która stara się być urocze. Teraz wygląda znacznie przystojniej. Ma bardzo ładną cerę, a jego głos jest uroczy.'
7. Leeteuk - 'Jest bardzo przystojny. Jego dołek na policzku czyni go uroczym. Jako lider, jest osobą, która zawsze daje z siebie wszystko i jest bardzo sumienny wobec innych członków grupy. Traktuje swoich przyjaciół bardzo dobrze, choć czasem w TV powie, że jest wobec nich podły, oznacza to, że troszczy się o swoich członków jak o własną rodzinę.'
8. Donghae - 'Chociaż niektórzy myślą, że nie wygląda zbyt przystojnie, to nadal jest przystojny na swój sposób. Jego uczucia są bardzo dobre. On sprawia, że ​​niewielkie ruchy są bardzo szczególne, jest świetnym tancerzem. Choć wydaje się być ostry, w rzeczywistości jest bardzo dzieciny i słodki. Kiedy się uśmiecha, jego urok powoduje, że mdlejesz. Czasem, gdy przyjrzymy się bliżej, gdy się uśmiecha, jego oczy są smutne, bo myśli o swoim ojcu. Jego oczy potrafią mówić, wykazują one swoje prawdziwe emocje, czy mówi, że jest szczęśliwy, czy nie. Kiedy mówi, że jest szczęśliwy, z jego oczu wiesz, czy naprawdę tak jest, czy nie.'
9. Yesung - 'Jest bardzo, bardzo, bardzo uroczą osobą. Nie za bardzo pasuje do niego słowo 'przystojny'. Niezależnie od tego, jak na niego spojrzysz, on wciąż jest słodki. O wiele lepiej wygląda na żywo niż w TV. Gdy śpiewa jest naprawdę czarujący.'
10. Kyuhyun - 'Wygląda staro, pomimo, ze jest najmłodszym członkiem zespołu. Jest bardzo męski i ma poczucie bycia mężczyzną. Jest również bardzo nieśmiałą i skromną osobą. Kiedy dołączył do SJ, musiał pracować nad swoim tańcem.'
11. Eunhyuk - 'Jak on stał się numerem 11? Jest bardzo błyskotliwy, bezpośredni i słodki. Kocha się uśmiechać. Kiedy tańczy, jest zbyt przystojny.'
12. Ryeowook - 'Jego cera jest bardzo ładna. Pomimo, że jest trochę niski, jest bardzo skromny i uroczy. His skin is very good. Although he’s a little short, he’s very modest and cute. Jest również najbardziej życzliwy i niewinny. Kocha gotować dla pozostałych członków zespołu.'
13. Shindong - 'Pomimo, że nie jest zbyt przystojny, zawsze będzie numerem 1 w byciu uroczym. Jest naprawdę słodki i otwarty wobec innych ludzi.'

Credit: tieba.baidu.com/f?kz=856560795
Translated by elf101586 @ sapphirepearls.com
Posted by: uksujusid (www.sup3rjunior.wordpress.com)

OK. To jest chyba starsze, ale nie jestem pewna. Tak czy inaczej chciałam to dla nas przetłumaczyć. ;3

Yuushin 
Maknae Lover <3

Wysłany: 2011-05-05, 15:47   

Super Junior zostali wybrani jako najbardziej popularna grupa k-pop'owa.

Hiszpańsko-języczna sieć telewizyjna TV Azteca niedawno przeprowadziła ankietę, aby dowiedzieć się na temat najbardziej popularnych piosenkarzy koreańskich. W sondażu, w którym odnotowano udział łącznie 32851 osób, Super Junior uzyskało 8517 głosów plasując się na pierwszym miejscu (25,67% ogółu), podczas gdy SHINee, SNSD, SS501, Big Bang, Wonder Girls, 2NE1, BEAST, U-Kiss, FT Island, C.N. Blue, 2PM, Miss A, BoA zajmowali niższe miejsca w rankingu.

Obecnie Super Junior prowadzi działalność w Chinach (grupa SJM) oraz przygotowywuje się do ich oficjalnego debiutu w Japonii poprzez wydanie albumu "Bijin" dnia 8 czerwca.

Yuushin 
Maknae Lover <3

Wysłany: 2011-05-06, 12:56   

Kto jest najlepszym piosenkarzem śpiewającym na żywo:

‎1. TVXQ
2. IU
3. Taeyeon (SNSD)
4. Changmin (2AM)
5. Park Bom (2NE1)
6. Taeyang (Big Bang)
7. Hyorin (SISTAR)
8. Kyuhyun (Super Junior)
9. Jonghyun (SHINee)
10. Song Jieun (Secret)
11.Yonghwa (C.N. Blue)
12. Lee Hongki (FT Island)
13. Suzy (Miss A)
14. Hyun Bin
15. Kim Yuna
16. G.O. (MBLAQ)
17. Gayoon (4minute)
18. Kim Soohyun
19. Junsu (2PM)
20. Yoseob (B2ST)

Soul 

Ulubieniec z SJ: Obecnie wszystkich lubię :)
Lover: Yeś
Fav Pairing: KyuMin, EunHae, QMi, YeWook, Madź+owce^^
Wysłany: 2011-05-06, 20:48   

Yuushin ;3 napisał/a:
‎1. TVXQ

Cały zespół? Ale jak to możliwe, skoro z innych bandów wytypowano tylko po jednym przedstawicielu?
No i przede wszystkim: Kyu zdecydowanie za nisko, zresztą nie tylko on.
Nie dziwi mnie popularność SJ w Meksyku, w końcu są najlepsi xD. Widać, że czołówkę zdominowało SME ;).

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-05-06, 20:59   

Yuushin ;3 napisał/a:
'On jest po prostu zbyt przystojny

on mnie tym przeraża.. i własnie dlatego nigdy nie umieszczam go na 1 miejscu, bo jego idealność mnie lekko odpycha ;)
Z 2 miejscem całkowicie się zgadzam (chociaż dla mnie to jest akurat 1. miejsce).. uśmiech Hana jest cudownie delikatny..
z 3. miejscem się nie zgadzam.. właściwie to ja bym to wszystko poprzestawiała, mam inny gust niż ankietowane xD
Polska też powinna mieś taką sieć TV! może Juniorki szybciej by nas dzięki temu zauważyły..

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-05-06, 21:38   

no wybaczcie ale snsd lepsze od Kyu? od HONGKIEGO?! jakas kpina. i cale DBSK?! cos tu mi nie gra.

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

YeMin 
PewnaOptymistka;)

Ulubieniec z SJ: Prom15e =)
Lover: KANGIN
Fav Pairing: Kang+anyone from SJ xD
Wysłany: 2011-05-06, 21:45   

Yuushin ;3 napisał/a:
5. Kangin - 'Jest on osobą, która kocha się uśmiechać. Kiedy się uśmiecha jest bardzo czarujący. Jest męski, a zarazem czuły i wrażliwy. Uroczy!'

oj tak o.O tak go widzę^^ jest tak wysoko :D

Ciekawie ranking zrobili :))
dziękuję^^

Ju_sti 

Ulubieniec z SJ: LeeTeuk, HeeChul, ZhouMi
Lover: LeeTeuk
Fav Pairing: HanChul, QMi
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-05-06, 21:49   

Yuushin ;3 napisał/a:
8. Kyuhyun (Super Junior)

Pfff.... co to ma być?! 8 miejsce?! Chyba ich pogięło >.<' To jest zdecydowanie ZA NISKO!!! Poza tym brakuje mi na tej liście Yesława xD

Yuushin ;3 napisał/a:
8. Donghae - 'Chociaż niektórzy myślą, że nie wygląda zbyt przystojnie, to nadal jest przystojny na swój sposób.

O.o że co?! Że Hae niby nie jest przystojny??? O.o jak dla mnie jest jednym z najprzystojniejszych członków SuJu ^_^

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-05-06, 22:06   

Kyu śpiewa świetnie, fakt, ale...czemu Hongki tak nisko? przecież on zawsze prawie jak z playbacku śpiewa...idealnie wręcz. Nigdy nie rozumiałam tych głosowań itp o.O

I serio ciekawi mnie BONAMANA po Japońsku...xD to pewnie będzie porażka jak ich inne hity japońsko języczne xD

Rei 
coffeeholic

Lover: RyeoWook
Grupa krwi: AB Rh +
Wysłany: 2011-05-06, 22:18   

Nic dziwnego, że Siwon podbija kobiece serca, bo ma się chłopak czym pochwalić.^^ Przyznam, że i mnie przeraża to, że można być takim chodzącym ideałem. Ja chyba po prostu nie gustuję w mężczyznach, którzy są w każdym calu bez skazy.XD
Yuushin ;3 napisał/a:
Pomimo, że jest trochę niski, jest bardzo skromny i uroczy

Nie mam pojęcia co ma wzrost do bycia skromnym i uroczym.;p

Dziwię się czemu Kyu nie jest na podium, bo on ma naprawdę dobry głos.^.^

Wandzia44 

Ulubieniec z SJ: Dla każdego trochę miłości^^
Lover: Kyu*-*
Fav Pairing: Eunhae
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-05-06, 22:24   

Taa... Ja też nie czaję tych rankingów, nie wiem po prostu, kto w nich głosuje. No sorry.. ale Kyu dopiero ósmy?! >.< *bulwers* I gdzie inne osoby, które zdecydowanie powinny się tam znaleźć? Oczywiście ranking z wyglądem, też mi nie przypasował, ale są gusta i guściki ^_^
Też jestem ciekawa tej wersji i też uważam, że będzie wesoło. Wiem, że Koreańczycy chcą podbijać rynek w Japonii i bla, bla, bla... ale uważam, że ich piosenki najlepiej brzmią w ich rodzimym języku i już! xD

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Wysłany: 2011-05-06, 23:05   

maggdalena napisał/a:
cos tu mi nie gra.

te rankingi słyną już z tego "że coś w nich nie gra" ;/
ja nie wiem kogo oni pytają, że im takie wyniki wychodzą czasami..

honi 

Ulubieniec z SJ: KuCiul, Yeś, Kyu, Wonek, MiMi
Fav Pairing: HeeTeuk.HanChul.KyuChul.YeWook
Wysłany: 2011-05-06, 23:25   

Eee... Lubię snsd, ale... Jak dla mnie to Tae bardzo często fałszuje >O< Nie dałabym jej tak wysoko, tym bardziej w porównaniu do Kyu, czy Yong Hwa i Hong Kiego, którzy są tak nisko O_o" Whah, zdecydowanie nie tak jak jest >333<

Ja się obawiam BONAMANY po japońsku O_o" ie widzę tego i myślę, że to będzie kicha.. >_< Ale się zobaczy xDD

Co do rankingu przystojniaków, to z większością opisów się zgodzę, ale kolejność bym przetasowała xDD A Yeś jest przystojny! >O<

Nishi 
Yesios?awa

Ulubieniec z SJ: prince manager, jongjin
Lover: yeye
Fav Pairing: yehae, eunhae
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2011-05-07, 01:15   

Z tym DBSK jako cały zespół to faktycznie coś nie tak, ale muszę się zgodzić, na żywo są GENIALNI. IU, Taeś i cała reszta też okej, ale Kyu żeby tak nisko? Myślę, że można by było go gdzieś wcześniej wepchnąć... ^^ Tylko co tam Suzy robi? xD Nie mam nic do niej, ale na żywo nie jest na pewno lepsza niż np. Gayoon, Junsu czy Yoseob...
Ach, no i GDZIE YESUNG I WOOK?! :o

Hana 

Grupa krwi: AB
Kocham SuJu od: 2007/08
Wysłany: 2011-05-07, 10:14   Re: [Maj 2011] Drobne INFO

Cytat:
1. Siwon - 'On jest po prostu zbyt przystojny. Jeśli spojrzysz na poszczególnie części jego ciała, wciąż jest tak samo przystojny. Piękny! Wydaje się, że nie ma nikogo bardziej przystojnego na dużym ekranie. Jest również bardzo skromny.'

Jedynie z pierwszym miejscem musze się zgodzić ,ale jeśli chodzi o pozostałe to napewno nie potrafiłabym ich ponumerować. Moim zdaniem większość z nich powinno się znaleźć na jednym miejscu ^^

Cytat:
4. Heechul - 'Jest to człowiek, którego trudno ocenić. Jest bardzo dobry w opiekiekowaniu się kimś. Jeśli spojrzeć na jego części ciała oddzielnie, jest pełny wdzięku. On jest bardzo emocjonalną osobą. Pomimo, że w telewizji jest bardzo niegrzeczny, traktuje swoich przyjaciół cudownie.'

Zawsze wierzyłam w jego dobre serducho. On tylko gra takiego badboya ^^
Cytat:

KangIn ma u mnie wiele plusów i z tym opisem również się zgodzę. Już nie mogę się doczekać powrotu KangTeuk.
Cytat:
8. Donghae - 'Chociaż niektórzy myślą, że nie wygląda zbyt przystojnie, to nadal jest przystojny na swój sposób.

Tutaj to mnie zatkało O_o Ja tam uważam ,że jest jednym z najprzystojniejszych ,a jego uśmiech jest powalający.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi