| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Ogłoszenia
Autor Wiadomość
MordercaMrowek 

Wysłany: 2011-05-05, 16:48   Ogłoszenia

Będą tu umieszczane wszystkie ogłoszenia dotyczące działu "Galeria"...

MordercaMrowek 

Wysłany: 2011-05-06, 21:15   

Jak widać galeria nie jest jeszcze całkiem przeniesiona, wiec do momentu, w którym nie będzie uzupełniona <postaram się by było to jak najszybciej> proszę o nie pisanie w niej postów...
Jeśli jest ktoś chętny do pomocy, proszę, żeby napisał do mnie pw, albo na gg, będę wdzięczna...
Ostatnio zmieniony przez MordercaMrowek 2011-05-06, 21:16, w całości zmieniany 1 raz  

MordercaMrowek 

Wysłany: 2011-05-07, 19:22   

Przeniesione działy i tematy, w których można już dodawać i komentować zdjęcia:
CF [reklamy]
Filmy i Musicale
FanMeeting
Kalendarze
Official photos - promotion
Projects / Celebration
Radio
Rozdania nagród/ festiwale/uroczystości
Sesje zdjęciowe
Teledyski
Twittery (nie ma jeszcze Innych, ale reszta już jest)
Wywiady/Konferencje Prasowe
Zdjęcia pojedyncze
Zdjęcia z magazynów

Pojedyncze tematy:
Wypadek samochodowy SuJu z 19.04.2007

W pozostałych działach i tematach na razie proszę nie dodawać zdjęć i nie pisać postów....

Zdjęcia z dziesiejszego SS3 w Wietnamie można dodawać i komentować, ale pozostałych Koncertów na razie nie, ponieważ są w trakcie przenoszenia.
Ostatnio zmieniony przez MordercaMrowek 2011-05-07, 19:41, w całości zmieniany 1 raz  

MordercaMrowek 

Wysłany: 2011-05-08, 19:41   

Dział zdjęcia z lotniska jest już w całości uzupełniony, więc można w nim już pisać posty i dodawać zdjęcia^^
Ostatnio zmieniony przez MordercaMrowek 2011-05-08, 19:42, w całości zmieniany 1 raz  

MordercaMrowek 

Wysłany: 2011-05-11, 22:15   

Dział SuJu za granicą również jest już w całości przeniesiony i na spokojnie można pisać posty... :D

MordercaMrowek 

Wysłany: 2011-05-13, 22:15   

Dział Programy telewizyjne jest już w całości przeniesiony, więc można już pisać tam posty, zakładać tematy, dodawać zdjęcia itd. xD

MordercaMrowek 

Wysłany: 2011-05-14, 12:42   

W Dziale Występy można już pisać posty i dodawać zdjecia tak jak w tematach "Śmieszne zdjęcia SuJu" "Super Junior Pre-debiut" " SuJu z rodziną" i " Śpiące SuJu" xD
Ostatnio zmieniony przez MordercaMrowek 2011-05-14, 12:44, w całości zmieniany 1 raz  

MordercaMrowek 

Wysłany: 2011-05-15, 15:01   

Dział Promocje również oddaje już do użytku cały przeniesiony
Niestety zdjęcia z "12 +" na starym forum były tak namieszane, że nie dało się dojść z nimi do ładu, także te tematy doszły do listy "Do uzupełnienia w przyszłości"^^

MordercaMrowek 

Wysłany: 2011-05-17, 11:21   

Dział Koncerty jest już przeniesiony, więc z wielką radością, mogę powiedzieć, że skończyłam przenoszenie GALERII i jest ona otwarta xD
Ostatnio zmieniony przez MordercaMrowek 2011-05-17, 11:22, w całości zmieniany 1 raz  

MordercaMrowek 

Wysłany: 2011-05-17, 19:56   

Przejrzałam całą galerie i mam kilka uwag i próśb:
Po pierwsze jeśli wstawiacie zdjęcia to możecie w jednym rzędzie dawać najwyżej 5 miniatur? Jeśli jest, więcej to rozciąga forum i to nie wygląda wtedy dobrze...
Po drugie: SPAM... Ja wiem, że to forum szybko chodzi i aż chcę się spamować, ale to nie usprawiedliwia pisania postów o treści typu "O jakie to słodkie" i koniec postu... Tym razem darowałam i kasowałam szybko te posty, ale mam już kilka osób na oku i następnym razem polecą ostrzeżenia.
Po trzecie: wiem, że są problemy z wrzuceniem zdjęć do odpowiednich działów, ale sprawdźcie po kilka razy, bo np temat ze zdjęciami z "Próby przed SS3 Wietnamie" był już założony w koncertach, a ja posty z tym samym znalazłam w "SuJu za Granicą"... Sprawdzenie kilka razy, czy tego już nie ma, naprawdę nie boli, a jak coś to zawsze można się mnie o to zapytać...
Po czwarte: wszystkie tematy w działach są robione schematycznie (np w Zdjęciach z Magazynu: Juniorek / SuJu / Subgrupa- tytuł magazynu... ) i naprawdę nie trudno jest to zauważyć, więc proszę trzymajcie się tych schematów, a galeria naprawdę będzie wyglądać estetyczniej i wszystko łatwiej będzie można znaleźć...

Na razie to chyba tyle z mojej strony...
Ostatnio zmieniony przez MordercaMrowek 2011-05-17, 19:57, w całości zmieniany 1 raz  

MordercaMrowek 

Wysłany: 2011-05-29, 13:42   

Zdjęć z "Malaysia Hari Belia Event" proszę nie wrzucać.... Chwilowo sama musze ogarnąć to co powychodziło^^
Ostatnio zmieniony przez MordercaMrowek 2011-05-29, 13:43, w całości zmieniany 1 raz  

MordercaMrowek 

Wysłany: 2011-05-29, 17:27   

Doszłam do ładu ze zdjęciami "Malaysia Hari Belia Concert". więc opiekunki mogą zabrać się za uzupełnianie... xD

MordercaMrowek 

Wysłany: 2011-05-30, 20:01   

Mam prośbę... Chciałabym, żeby przy każdym poście w którym są zdjęcia (nie dotyczy działów: "Paringi", "Twittery", "Twórczość fanów", "Zdjęcia pojedyncze" i tematów: "Śmieszne zdjęcia SuJu", "Śpiące SuJu", "SuJu z przyjaciółmi", "SuJu z fanami", "SuJu z rodziną") była podana liczba zdjęć lub chociaż w jednym wersie po 5 miniaturek, by ułatwić prace swietej-pamieci, która wrzuca to na forumowego Twittera.
Proszę też o dokładne podawanie daty, kto jest na tych zdjęcia itp., a także dokładnych creditsów, byłoby miło gdyby było tam dopisane, kto wrzuca zdjęcia (np. Reuplod & Posted: MordercaMrowek)
Na razie proszę, jeśli nie posłuchacie dopisze to do regulaminu i zacznę być niemiła...^^

I jeszcze jedno: Możecie pisać w miarę sensowne komentarze do zdjęć? Nie wymagam dużo... ale "Ahhh mój <imię Juniorka>" są naprawdę poniżej poziomu... Na razie się jeszcze powstrzymuje, ale pewnego razu nie wytrzymam i polecą ostrzeżenia i to nie będzie miłe, a już kilka osób mam na oku... xD
Ostatnio zmieniony przez MordercaMrowek 2011-05-30, 20:04, w całości zmieniany 2 razy  

MordercaMrowek 

Wysłany: 2011-05-31, 20:29   

Scaliłam temat "Inne" z "Inne" z działu SuJu za granicą zbyt często zdjęcia z zagranicy były wrzucane do tego pierwszego, więc uznałam, że tak będzie lepiej^^

I taka mała informacja: Skip Beat jest kręcone w studiu Hong Shen, więc zdjęcia z tego powinny się znaleźć w temacie z tą dramą, a nie w temacie "Inne"...
Ostatnio zmieniony przez MordercaMrowek 2011-05-31, 20:31, w całości zmieniany 1 raz  

MordercaMrowek 

Wysłany: 2011-06-06, 09:20   

Ponieważ nie komentujecie zdjęć, albo wciąż komentują te same osoby. W związku z tym, zastanawiam się czy moja praca i praca opiekunek ma jakiś sens. Galerie odwiedza naprawdę dużo osób,.ale prawie nikt nie zostawia po sobie śladu. Dlatego po dyskusji z Adminkami postanowiłam wprowadzić ukryte posty tak jak w tłumaczeniach. Zdjęcia zobaczycie dopiero po napisaniu postu w temacie. ;)

Proszę wszystkie opiekunki i osoby wrzucające zdjęcia, by od dzisiaj ukrywały swoje posty, wktórych są zdjęcia....
Wyjątkiem są działy: Paringi, Twitter/Weibo , Twórczość fanów, Zdjęcia pojedyncze i wszystkie pojedyncze tematy (np. Inne, Śmieszne zdjęcia SuJu, SuJu z fanami itd.). Tam posty nie będę ukryte^^

Odpowiedz do tematu