| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Ogłoszenia
Autor Wiadomość
MordercaMrowek 

Wysłany: 2011-06-06, 17:13   

Niestety po głębszych przemyśleniach i całej reszcie okazuje się, że ukrywanie postów w Galerii nie sprawdzi się, dlatego cofam to co wcześniej kazałam robić. Nie będzie ukrywania postów. Jeśli wstawiacie ukryte posty ja bez napisania czegoś w temacie nie mam do nich wglądu. Również ukryte posty mogłyby utrudnić pracę naszej kochanej Espe, która wrzuca wszystko na tt. Również w niektórych działach ukrywanie postów nie ma sensu np w Zdjęciach z lotniska.
Wybaczcie wcześniej o tym nie pomyślałam i zrobiło się zamieszanie, ale uznałam, że to dobry sposób na zmuszenie was byście komentowali zdjęcia. Galerie codziennie odwiedza masa osób, a tylko kilka komentuje <jestem im naprawdę wdzięczna>. Ja i opiekunki bardzo staramy się by były wszystkie nowości, a czuje, że nikt tego nie docenia. Naprawdę miło jest wejść i zobaczyć, że ludzie komentują, a nie tylko wchodzą i wychodzą po obejrzeniu tego, co chcą i nie zostawiają przy tym żadnego śladu po tym, że byli. Czasami krzyczę na spam, to prawda, ale pokrzyczę i przestane, naprawdę nie gryzę i nie daje ostrzeżeń za byle co, więc nie rozumiem czemu w ogóle nie komentujecie. Czasami wydaję mi się, że jestem złym modem skoro nikt nie docenia mojej pracy, dlatego jeśli nic się nie zmieni zrezygnuje. Może pojawi się inny mod od galerii, którego prace docenicie. To tyle z mojej strony. Zrobicie z tym co chcecie.

MordercaMrowek 

Wysłany: 2011-06-09, 16:24   

Do osób, które wrzucają zdjęcia: W poście ma być data z dnia, w którym jest robione to zdjęcie!!!! <wyjątkiem są koncerty (tam w pierwszym poście musi się znaleźć data), twórczość fanów, suju z przyjaciółmi, rodziną fanami, śmieszne zdjęcia, pre-debut, paringi>
Już kilka razy Espe albo ja o to prosiłyśmy. Od teraz jeśli ktoś często będzie o tym zapominał polecą ostrzeżenia, bo więcej prosić nie zamierzam...
Ostatnio zmieniony przez MordercaMrowek 2011-06-09, 16:48, w całości zmieniany 1 raz  

MordercaMrowek 

Wysłany: 2011-07-16, 13:51   

Od jutra nie będzie mnie przez najbliższe ekhm 2tygodnie <nieoficjalnie do momentu w którym puszczą mnie do domu^^ > w związku z czym moderatorem Galerii do mojego powrotu jest swietej-pamieci.
Dzisiaj Espe dostanie wszystkie instrukcje i od jutra macie się jej grzecznie słuchać i wszystkie problemy kierować do niej i ewentualnie do Adminek. Ja może od czasu do czasu będę zaglądać na forum, ale raczej rzadko.. :)
I to chyba tyle, bądźcie grzeczni, nie spamcie, nie sprawiajcie Espe problemów itd. a ja od jutra mam całkowite wakacje xD
Ostatnio zmieniony przez MordercaMrowek 2011-07-16, 13:52, w całości zmieniany 2 razy  

swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-07-29, 00:43   

Uwaga! W związku z moim wyjazdem na flashmoob, który będzie trwał 4 dni (wyjazd ogólny, flashmoob 1 dzien xD), pieczę nad galerią będzie sprawowała shiree Wiem, że to duża odpowiedzialność, dlatego w czasie tych 4 dni proszę szczególnie opiekunki o jak największą pomoc, żeby shiree oprócz swoich biasów nie musiała wyręczać też innych :)
Z góry dziękuję shiree za to, że zgodziła się uzupełniaę galerię pod moja nieobecność :) <3
Bądźcie grzeczni i nie spamcie, a ja jak wrócę to wszystko ponaprawiam tu xD

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...

shiree 

Ulubieniec z SJ: Super Juni-OR
Lover: Sungmin, Eunhyuk, Leeteuk, Shindong
Wysłany: 2011-09-07, 00:06   

Parę zmian w Galerii :

Przy każdym nowym temacie podajemy najpierw datę (D.M.R) a następnie nazwę wydarzenia. Dotyczy to działów:
- Koncerty
- Występy
- Zdjęcia z magazynów
- Konferencje
- Programy

Nowy system nie dotyczy tematów w którym zdjęcia pojawiają się regularnie. (np. Radio, Zdjęcia z lotniska, Star King etc.)

swietej-pamieci 

Wysłany: 2011-09-10, 12:36   

Prośba i pytanie

Zwracam się z prośbą i pytaniem zwłaszcza do opiekunek i modów galerii. Jak widzicie, większość Sukira od przeniesienia na nowe forum (od maja) zostało już podzielone na poszczególne dni i miesiące. Jako, że przenoszenie każdego jednego posta jest praktycznie niemożliwe (jest możliwe, ale chcąc przenieść jednego posta z jedną datą, musi mi sie otworzyć ponad 300 postów na JEDNEJ stronie, co zajmuje grubo ponad 10 minut każdorazowe otwarcie panelu przenoszenia postów), dlatego sama stosuję metodę "edycja posta" kopiuj - wklej (do nowego tematu), jest szybciej i mniej problematycznie, chociaż przelatywanie wszystkich stron z postami, które mają różne daty też jest nieco czasochłonne. Teraz można się przekonać przez ile trzeba sie przekopać, że cokolwiek konkretnego znaleźć ^ ^. Jeśli jednak komuś nie zależy na postach i nie ma czasu lub nie chce mu się poświęcić czasu na przerzucanie swoich zdjęć, proszę mnie poinformować, wtedy osobiście będę przerzucała zdjęcia, ale wraz z usunięciem starego działu Sukiry, zniknął też tamte posty (bo będę juz w nowym dziale ^ ^) Prosiłabym, żeby osoby powiadomiły mnie na PW czy będą przerzucać swoje zdjęcia do nowych działów z odpowiednimi datami, czy mam to zrobić za kogoś :)
Nie jestem pewna, czy w niektórych przypadkach nie będzie to dotyczyło też innych działów. Jeśli będzie taka potrzeba, to na pewno zostaniecie poinformowani ^ ^
Prosiłabym również, aby w nowo założonych działach panował już taki porządek, jak jest przedstawiony, czyli system datowania i znakowania, np [09.09.2011/PIC] Tytuł - kto , według zaczętego wzoru.
Później zostanie podany cały rozkład, to tyle na chwilę obecną z mojej strony :) Bardzo proszę o współpracę, bądź poinformowanie mnie :)

Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

swietej-pamieci 

Wysłany: 2011-09-10, 20:03   

Został założony nowy dział "Inne" Nie będzie już jednego tematu, do którego będziecie wrzucać wszystkie zdjęcia ze wszystkimi datami, tylko w odpowiednie podziały :) Zdjęcia z września można już wrzucać, ponieważ zostały przeniesiona. Proszę wszystkie opiekunki (czy też użytkowników, którzy bedą chcieli coś wrzucić), aby trzymać się zachowanego szablonu przy zakładaniu tematu na zdjęcia
[09.09.2011/PIC] Donghae w budynku KBS
i w tym oddzielnym temacie mozecie dac jeszcze raz tytuł (bo moze sie czasem nie zmieścić) i umieszczacie zdjęcia. Prosiłabym o nie skracanie dat w stylu [2.09.2011], bądź [02.09.11.] xP tylko umieszczanie pełnych dat [DD/MM/RRRR] :)

swietej-pamieci 

Wysłany: 2011-09-11, 15:24   

"Inne"
W dziale inne, zostały juz przeniesione posty z trzech ostatnich miesięcy (wrzesień, sierpień, lipiec). Przeniosłam tylko te posty, które miały pojedyńcze daty. Ale nie mogę przenieść postów z kilkoma datami bądź tymi samymi datami, ale rożnymi tematami. Dlatego proszę, że opiekunki, moderatorzy lub osoby, które wrzucały tam zdjęcia, przejrzały temat "Inne" i sprawdziły, kto ma takie posty do rozbicia, a następnie umieszczenie ich w nowym dziale, odpowienim miesiacu i z odpowiednio załozonym tematem na kazdą date i inne wydarzenie. Np:

shiree

10.08.2011 Heechul idzie po ulicy
(zdjecia)

10.08.2011 Kyuhyun rozdaje autografy
(zdjecia)

12.09.2011 Leeteuk w budynku kbs
(zdjecia)

W tym wypadku trzeba rozbic to na 3 tematy

2011 Sierpień
->[10.08.2011/PIC] Heechul idzie po ulicy (zdjecia w temacie)
->[10.08.2011/PIC] Kyuhyun rozdaje autografy (zdjecia w temacie)
2011 Wrzesień
->[12.09.2011/PIC] Leeteuk w budynku kbs (zdjecia w temacie)

Jeśli jakiś temat juz istnieje np: 02.07.2011 Kyuhyun na slubie przyjaciela - to wszystkie zdjecia, ktore pojawia sie z ta sama data i tym wydarzeniem wrzucamy do tego tematu

Istnieją równiez zdjęcia, które nie mają dat. W dziale "Inne" został do tego utworzony jeden temat "Zdjęcia bez dat" Tam możecie umieszczać zdjęcia, które pojawiły sie w internecie, ale nie było przy nich daty, lub był napis "data nieznana" Oczywiscie wszystko z credits.

Proszę o zaangażowanie się i poinformowanie mnie. Jeśli ktoś w ciągu trzech dni nie przeniesie swoich postów albo mi nie napisze informacji o przenosinach, to sama bedę je przenosiła, ale będą wam uciekały posty (jeśli komuś na tym zależy i nie chce pomagać, to tylko tak informuje ^^)

Kolejne miesiące będą niedługo utworzone i przenoszone, wtedy pojawi sie kolejna informacja o przenoszeniu :)
Jeśli ktoś chce zrezygnować z przenoszenia to tez proszę mi napisać PW, bo to dopiero początek przeprowadzek. Długa droga przed nami, ale jeśli pomożecie to i mnie będzie łatwiej, wy poznacie szybciej nowy system umieszczania zdjęć i szybciej się z tym uporamy i będzie ładniutko i czytelnie :)

Ostatnio zmieniony przez swietej-pamieci 2011-09-11, 15:28, w całości zmieniany 2 razy  

swietej-pamieci 

Wysłany: 2011-09-15, 21:00   

Kolejne ogłoszenie

Zauważyłam, że nie wszystkie opiekunki zapoznały się z instrukcją datowania i znakowania, a także błędnie wrzucają zdjęcia. Ja rozumiem, że jeśli jest się nowym, to można wiele rzeczy mylić, ale jeśli macie wątpliwości, to poszukajcie odpowiedzi chociażby tu http://www.superjunior.pl/viewtopic.php?t=1957 albo przejrzyjcie galerię, czy gdzieś nie ma podobnych zdjęć dodanych przez inne opiekunki, żeby nie wrzucać "gdzie popadnie", albo "tam gdzie mi się wydaje, że powinno być".
Nie wiem jak wam idzie zapoznawanie się z nowym porządkiem, ale mam nadzieję, że już większość się przyzwyczaiła :) Wciąż są przerzucane kolejne działy, trwa to dość długo, bo w większości początkowych zdjęć w każdym niemal dziale brakuje właśnie dat i jest to dla nas problematyczne, bo zastanawiamy się, co zrobić. Bo teraz daty będą u nas podstawą, a zdjęcia bez dat trochę "goło" wyglądają, więc trzeba będzie wszystko uzupełnić, ale to już w międzyczasie. Poza tym zdjęć i działów jest naprawdę dużo, a jak wiadomo spać też trzeba ^ ^
Do działów, które nie są jeszcze przenoszone, wrzucacie zdjęcia tak, jak poprzednio, później będziemy rozbijać.
Przypominam niektórym opiekunkom o zasadzie [data/PIC] tytuł np: [09.09.2011/PIC] Tytuł przy nowo zakładanych tematach :)

swietej-pamieci 

Wysłany: 2011-09-26, 19:07   

Bardzo proszę, żeby opiekunki, które dodawały zdjęcia do Skip Beat! Siwon'a i Donghae, zajrzały do tematu i rozbiły swoje posty w nowym dziale :)

Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2011-09-30, 23:31   

Od jutra wrzucamy zdjęcia z tt, weibo itp tutaj http://www.superjunior.pl/viewforum.php?f=228

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"

swietej-pamieci 

Wysłany: 2011-10-01, 23:29   

Bardzo proszę, żeby począwszy od teraz, w dziale Promocje, zdjęcia do SPAO i Sponsorów (czyli wszystkie "Endorsement" reklamujące ciuchy, pierdółki itp,) wrzucać do nowo utworzonych działów i odpowiednich kwartałów. Ponieważ tych Promocji i SPAO nie aż tak dużo, dlatego będą umieszczane w kwartałach styczen-marzec, itp. Działy na październik-grudzień są już zrobione więc zasada obowiązuje taka, jak w "Inne". Każda nowa promocja członka bądź spao, dajecie w oddzielnych tematach :)

Miyu 

Ulubieniec z SJ: Hee, Hyuk, Hae, Kyu
Lover: Yeś forever.
Kocham SuJu od: sierpień 2010 <3
Wysłany: 2011-10-10, 14:57   

Proszę opiekunki (lub inne osoby, które dodawały zdjęcia) o porozbijanie swoich postów z tematów: "SuJu z przyjaciółmi", "SuJu z rodziną" oraz "SuJu z fanami" do nowego działu "Super Junior z przyjaciółmi/rodziną/fanami, itp." z zachowaniem prawidłowego rozpoczęcia tematu [data/PIC].
Oraz z tematu "Sponsorzy" do działu o tej samej nazwie.
Posty bez dat proszę o pozostawienie, sprawa jest jeszcze w trakcie rozpatrywania :)

swietej-pamieci 

Wysłany: 2011-10-23, 10:14   

UWAGA! Zdjęcia, które nie dotyczą koncertu SMTown, tylko Juniorków po prostu w New York City, wrzucamy do działu "SuJu za granicą" -> "Super Junior w New York City" <- tu zakładamy tematy na swoich biasów KLIK

Natomiast zdjęcia z koncertu wrzucamy do działu z koncertami -> SMTown -> SMTown in New York KLIK
Nie zapominajcie o datach przy zakładaniu tematów ^^

Miyu 

Ulubieniec z SJ: Hee, Hyuk, Hae, Kyu
Lover: Yeś forever.
Kocham SuJu od: sierpień 2010 <3
Wysłany: 2011-10-23, 16:19   

W dziale "Inne" powstał nowy temat "Kakaotalk update". Bardzo proszę o dodawanie tam odpowiednich zdjęć z datą i imieniem członka ^^
Ostatnio zmieniony przez Miyu 2011-10-23, 16:19, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu