| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze propozycje i uwagi
Autor Wiadomość
MordercaMrowek 

Wysłany: 2011-05-05, 16:49   Wasze propozycje i uwagi

Tu możecie wpisywać wasze propozycje co do zmian w Galerii, uwagi, zastrzeżenia co do jej prowadzenia itp.
Ułatwi nam to trochę pracę, bo będziemy wiedziały, co można zmienić albo poprawić :)

swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-05-10, 15:04   

Może to jest nie propozycja, ale prośba z mojej strony ^.^ Nie tylko do medaratorek. Większość widzę, że wie o co chodzi, ale są osoby nowe jako opiekunki i mogą nie wiedzieć ^^ Otóż bardzo proszę, żeby przy wstawianiu zdjęć (szczególnie większych ilości), albo pisać liczbę zdjęć które wstawiacie, albo umieszczać je po 5 w rzędzie, będzie mi je łatwiej zliczać przy wrzucaniu nowości na tt ^.^ Z góry dziękuję :)

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...

Hiiri 

Wysłany: 2011-05-24, 12:41   

Przeglądając galerię zauważyłam, że jest temat "Newspaper" ( http://www.superjunior.pl/viewtopic.php?t=1626 ), a istnieje już podforum "Zdjęcia z magazynów" , może by przemienić nazwę "Zdjęcia z magazynów" na "Prasa" i tam by się też przeniosło temat z gazetami~? ^^ Tematy w miarę łączą się ze sobą, to ten który był pod podziałem na podfora będzie miał swoje miejsce.
Ostatnio zmieniony przez Hiiri 2011-05-24, 12:42, w całości zmieniany 1 raz  

MordercaMrowek 

Wysłany: 2011-05-24, 21:41   

Nie sądze, żeby to był dobry pomysł ze zmianą nazwy Magazyny to Magazyny, a prasa to prasa... Zdjęć z gazet nie ma dużo, więc wystarczy jeden temat na to...
Myśle, ze można by tylko przenieść temat z Newspaper do Zdjęć z Mgazynów... :)

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-05-29, 16:48   

pomyslalam ze wartoby pogrupowac zdjecia z lotnisk na chinskie, tajwanskie, koreanskie itd...bo troche jest namieszane :)

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

MordercaMrowek 

Wysłany: 2011-05-29, 16:55   

maggdalena faktycznie zrobiło się trochę dużo tematów z lotniskami zwłaszcza chińskimi xD
Myślę, że podział na chińskie i koreańskie wystarczyłby, albo sam dział z chińskimi... Muszę jeszcze to przemyśleć dokładnie, ale wydaje mi się, ze to dobry pomysł^^

swietej-pamieci 

Wysłany: 2011-05-29, 16:57   

Madzia, no nie wiem, lotnisk nie ma tak dużo a przy każdym pisze jaki to kraj. Poza tym ja nigdy nie wiem który to chiński japoński czy koreański, więc większość i tak rozpoznaję po głównej nazwie lotniska a nie kraju :)

A ja ze swojej strony powtórzę swoją prośbę. Piszcie liczbę zdjęć (szczególnie większa ilość, lub wstawiajcie po 5 w rzędzie - błagam!), DATĘ, co, gdzie, kto. I przydałoby się, żebyście podpisywały pod creditsem, kto reupload wykonał i wstawił (ja wiem, że to widać kto wstawia, ale bądźmy profesjonalistami ;) )

Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

MordercaMrowek 

Wysłany: 2011-05-29, 17:09   

Espe z tą liczbą zdjęć i reuploadem dopisze później w regulaminie, może to coś da^^
Sama też zacznę się pilnować, bo dość często zapominam o napisaniu liczby zdjęć <powinna dawać przykłd>, jak następnym razem tak zrobię możesz mnie opieprzyć na gg^^

A co do tych działów to faktycznie chyba jednak Espe ma racje i nie są jednak aż tak potrzebne... xD Pomyśle jeszcze nad tym^^

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Wysłany: 2011-05-31, 12:35   

Ja mam jeszcze jedną uwagę i pytanie ;)
pytanie: jak piszemy liczbę zdjęć, którą wstawiamy, a z czasem do tego samego tematu dodajemy jakieś nowe zdjęcia (przykładowo, była impreza z Gengiem, najpierw pojawiło się 6 jego zdjęć z niej, ja założyłam temat, wstawiłam je, napisałam, że jest 6 zdjęć, a z czasem przybyło kilka nowych fotek i tez je dodałam) to mamy zmieniać w temacie ich liczbę? (jasno to napisałam? bo mi się jakos zagmatwane wydaje..)
I teraz taka uwaga, czy jak to tam nazwać.. chodzi o dział "Suju z przyjaciółmi" może lepiej nazwać to jako Suju z ludzmi czy coś w tym stylu, bo czasami pojawiają się w necie zdjęcia z Juniorkami i z "kimś", a my z góry zakładamy, że to ich przyjaciele xD

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2011-05-31, 13:01   

Majanna, ale po co pisac w temacie ile zdjec? jak zauwazylam to wszyscy pisza tuz nad dodanymi fotkami.
jak jest ss3 to np piszemy Siwon (25p)... Hyuk (40p) itd. a nie w temacie :O

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

swietej-pamieci 

Wysłany: 2011-05-31, 13:17   

Madzia dobrze mówi, w temacie nie piszcie liczby zdjęć tylko w poście :) Ja i tak każdy dodany nowy post ze zdjęciami wklepuje na twittera, więc bez sensu, żeby ciągle w temacie zmieniać liczbę zdjęć ^^
Nie wiem, czy wszyscy orientują się jak wyglada to moje wrzucanie na tt. Jeśli zakładasz nowy temat to nie piszecie w temacie liczby zdjec tylko w poscie. W zależności ile jest postów, ja każdy wrzucam oddzielnie na tt. Przykładowo, dzisiaj Madzia wrzuciła 26P Siwona do SS3 Vietnam, Red 33P Ming'a, MM 18 Henry'ego. Ja to wszystko wrzucam oddzielnie na tt, a jutro jak wrzucacie kolejne zdjęcia, to ja je znowu wrzucam na tt, bo doszły jako nowe.
A z liczbami zdjęć to tak jak mówiłam, jest mi trudno zliczać jak wysyłacie rozsypywanke-układanke, nie napiszecie liczby zdjęć i nie wstawicie po 5 w rzędzie. Tak samo z tymi datami, nazwami, kto co, gdzie i jak. Jeśli tego nie napiszecie, to ja po prostu tego nie umieszcze na tt, bo z podziemi sobie nie wyczaruje wzystkich dat i nazw, a chyba bez sensu zebym szlajała się po necie i przeszukiwała z którego to było, ne? ;)

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Wysłany: 2011-05-31, 13:37   

Zasugerowałam się stronami, w których w temacie piszą liczbę zdjęć no, ale ten problem mogę uznać już za rozwiązany, jeszcze tylko kwestia Suju z przyjaciółmi i bedę mogła spać spokojnie ;)

MordercaMrowek 

Wysłany: 2011-05-31, 16:36   

Majanna napisał/a:
I teraz taka uwaga, czy jak to tam nazwać.. chodzi o dział "Suju z przyjaciółmi" może lepiej nazwać to jako Suju z ludzmi czy coś w tym stylu, bo czasami pojawiają się w necie zdjęcia z Juniorkami i z "kimś", a my z góry zakładamy, że to ich przyjaciele xD

Suju z ludźmi nie może być, bo jest też SuJu z fanami i SuJu z rodziną xD Nikt nie mówi, że to są jacyś tam ich bliscy przyjaciele, to jest po prostu nazwa tematu, w którym lądują ogólnie zdjęcia z osobami z ich otoczenia, znajomymi itd... "SuJu z przyjaciółmi" jak dla mnie lepiej brzmi niż "SuJu z osobmi ze swojego otoczenia"... xD
Najlepiej będzie żeby wypowiedziało się jeszcze kilka osób, jak się nie podoba "Suju z przyjaciółmi" to najwyżej zmienie^^

swietej-pamieci 

Wysłany: 2011-06-21, 20:41   

Ostatnia PROŚBA! DATY! KTO! Jeśli zobaczę wrzucone zdjęcia do jakiegoś działu (w których powinny byc) bez dat i osób (przykładowo w nagrywaniu dramy Siwona i Hae powinna byc data pojawienia się zdjęcia i Juniorek - ja rozumiem, że na zdjęciu widac, ale czasem jest Siwon w tle a Hae blizej, ale zdjecie wrzuci Madzia i chciałaby zeby to było zapisane na Siwon'a, więc trzeba napisać ;] To tylko przykład xD) i liczba zdjęć (szczególnie większa - chociaż widzę, że ładnie się tego trzymacie :) ) Jeśli jest temat w koncertach, albo jednodniowego zdarzenia to tylko imię Juniora i liczba zdjęć. W radiach, programach (wieloodcinkowych), lotniskach, itp zasada taka sama (data, juniorek) w INNE (Data, kto, gdzie/co robi/itp jesli chcecie, żeby to się ukazało na twitterze). Jeśli te informacje nie będą podawane, szczególnie DATY, takich pozycji nie będę po prostu umieszczała na twitterze i przejde obok nich obojętnie nie utrudniając sobie pracy. Zaczynam od teraz :)

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2012-01-12, 18:25   

szczerze? zaczynam sie gubic w tym podziale na czlonkow przy kazdej okazji.
przykladowo Red wrzucila zdjecia podpisane jako Sungmin z GDA mimo ze to sa grupowe foty. nie powinno to byc w SuJu? bo potem jest 10 takich samych fot w 10 tematach i ja juz nie wiem czy ja mam teraz Siwona wrzucic osobno(skoro jest z Minem w temacie Sungmin) czy juz nie dodawac w ogole ><
to samo jest ze zdjeciami z lotnisk. jak dla mnie tam nie powinno byc podzialu w ogole bo najczesciej sa to fory grupowe wiec wystarczyloby ''[data/pic] lotnisko - super junior '' i tam wrzucac wszystko. no chyba ze jak mialam ostatnio ze sam Siwon gdzies lecial to wtedy "[data/pic] lotnisko - siwon". bo naprawde jak z jakiegos dnia z lotniska sa raptem 3 fotki i to grupowe a kazda opiekunka wrzuci to do swojego podopiecznego to beda 3 te same foty w X tematach i to jest bez sensu.
i jeszcze mam problem z reklamami LG. zdjecia z tego wrzucane sa w 2(chyba) roznych miejscach i ja nie wiem gdzie mam Siwona dodawac. nie rozumiem w ogole dzialu postery. w koncu plakat np z tego LG to tez reklama wiec czemu nie jest w CF tylko w posterach? albo Skip Beat... po co dzielic na plakaty i ogolnie na drame skoro drama to drama i plakaty sa jej czescia. nie wystarczyloby zrobic "[data/pic] skip beat - plakat"?
moze sie czepiam ale nie widze w tym wiekszego sensu wiec jesli mi ktos to logicznie wytlumaczy to bede wdzieczna i sie czepiala nie bede. bo podzial jest dobry ale az taki jest chyba niekonieczny ;)

Odpowiedz do tematu