| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze propozycje i uwagi
Autor Wiadomość
swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2012-01-12, 18:41   

maggdalena, z tymi zdjęciami poszczególnych członków, to jest tak, że np ja i Red (może ktoś jeszcze - nie wiem) bierzemy te zdjęcia z naszych biasowych stron, gdzie są oni wrzucani nawet z innymi członkami. Mi na prawdę nie przeszkadza, że jak masz Siwona z kimś innym na fotce i jest to Twój credits to oczywiste, że wrzucisz go do swojego działu. Jeśli widzisz Siwona z Mingiem, to też wrzuć go do siebie. Unikamy zakładania tematów "Incheon Airport - Siwon i Sungmin" pojedynczy członkowie wystarczą. Tak jak mówię, biasowe strony różnią się od naszych, ale to też nam nie przeszkadza, żebyś Ty miała te same zdjęcia u Siwona, co Red u Minga, bo to się chyba masowo nie zdarza - prawda? Ktoś, kogo interesuje Siwon, wejdzie do Siwon'a, a ktoś kogo Sungmin, wrzuci do Sungmin'a. A fotki, gdzie jest dużo członków na raz, można wrzucać do "Super Junior"
W lotniskach nie zmieniałabym, bo jest wiele stron biasowych, którzy czasem wrzucają ogrom zdjęć z jednej daty i w efekcie jak będziemy wrzucać znowu wszystko do jednego worka, to znowu zrobi się bajzel - takie moje zdanie.
Postery - nad tym w sumie można by się zastanowić i przedyskutować sprawę czy potrzebujemy tego ^ ^ Bo plakatów nie ma dużo, ale są takie, gdzie nie ma reklam, musicalu, czy dramy, a pojawia się plakat i wtedy co? Wrzucić do "inne"? No, pomyślimy ^ ^
Jeśli chodzi o samo LG, to sprawa chyba została wyjaśniona w ogłoszeniach - wszystko co ma związek z LG (nagrywanie, zdjęcia, itp, official update) wrzucamy do działu LG, ale endorsement do promocji.
Fajnie Madziu, że zauważyłaś takie coś i myślę, że i tak jeszcze będą zmiany (i nadal są), ale nie zmieniajmy tego rozdrabniania, żeby nie wrócić do punktu wyjścia, czyli wrzucania wszystkiego do jednego worka.

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2012-01-12, 19:09   

swietej-pamieci, a no dzieki za tlumaczenie :) to ogloszenie o LG musialo mi umknac co jest dziwne bo zawsze czytam jak cos nowego jest dodane... O_o
swietej-pamieci napisał/a:
Bo plakatów nie ma dużo, ale są takie, gdzie nie ma reklam, musicalu, czy dramy, a pojawia się plakat i wtedy co? Wrzucić do "inne"?

no to jest fakt ale plakaty najczesciej sie tycza dram wlasnie itp. a takich "bazpanskich" jest na tyle malo ze wlasnie nie wiem czy sie oplaca dla nich osobny temat...
z tymi zdjeciami z wydarzen itd juz rozumiem. jesli to nie przeszkadza ze fotki sie powtarzaja to ok ;)
swietej-pamieci napisał/a:
ale nie zmieniajmy tego rozdrabniania

no ja go nawet zmieniac nie che bo ogolnie jest dobry tylko wlasnie mi w 1 dziale jakim sa lotniska nie pasuje... tzn podzial na lotniska jest jak najbardziej potrzebny ale nadal mam watpliwosci czy na czlonkow tez. ja juz dawno nie widzialam z grupowego lotu jakiejs duzej ilosci fot 1 Juniorka no ale w czyms sie musze przeciez nie zgodzic :P najwyzej jak bede miala watpliwosci to sie do kogos zglosze ;)
dziekuje za wyjasnienie :)

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Miyu 

Ulubieniec z SJ: Hee, Hyuk, Hae, Kyu
Lover: Yeś forever.
Kocham SuJu od: sierpień 2010 <3
Wysłany: 2012-01-12, 19:12   

Mam takie samo zdanie jak Eśpe, bo ma rację. Zdarza się nawet, że ja wrzucę te same zdjęcia co opiekunki do całego Super Junior, bo jest na nim więcej niż jeden członek ^^ także nie przejmuj się - dodawaj zdjęcia tak jak dodawałaś :)
Co do posterów. Może rzeczywiście zróbmy tak, że jak poster dotyczy jakiegoś musicalu, dramy czy filmu, to dodajemy go do działu z tą dramą, a do posterów już nie?

swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Wysłany: 2012-01-12, 19:17   

Miyu, poczekajmy na Red'a z tymi posterami, bo to trochę się pomiesza, jak jedne postery będą w działach z dramami, a pozostałe w "posterach" albo dziale "Inne" ^ ^ Niedługo postanowimy co i jak :) I tak jeszcze trzeba pozmieniać, ale nie przejmujcie się, o wszystkim będzie informacja, a jak coś nie będziecie wiedzieć to po prostu pytać jak do tej pory :)

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2012-01-12, 20:17   

A więc plakaty promocyjne z dram, musicali, filmów, reklam będą umieszczane w tematach przewodnich, czyli np. poster ze Skip Beat wyląduje w dziale z filmami, gdzie zakładacie temat na ten poster. Jednocześnie oznacza to usunięcie całego działu z dotychczasowymi Posterami. Plakaty, które towarzyszą koncertom, fanmeetingom i innym rzeczom, wrzucamy do Produktów Promocyjnych.

Jak coś nie jest jasne, to pytać :P
Ostatnio zmieniony przez RedWitch 2012-01-12, 20:28, w całości zmieniany 1 raz  

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2012-11-18, 17:38   

uwaga nr 1 (a raczej pytanie): dlaczego Boys in the City sa w kilku miejscach?
uwaga, prosba i pytanie nr 2: BLAGAM niech opiekunki nie zapisuja zdjec za pomoca nazwy IMAGE. potem mi sie pierniczy ktore zdjecia juz mam >< bylam opiekunka i wiem jak to wszystko wyglada dlatego nie uwazam ze nadanie nazwy zdjeciu (chociazby verlgbaeiosht) bylo wielkim wysilkiem... a ulatwiloby mi i mysle ze innym zycie xD

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Meira 
Captain Cho :)

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Lover: Kyuhyun <3
Fav Pairing: KyuHyuk, KyuWook
Kocham SuJu od: 1 czerwca 2011
Wysłany: 2012-11-18, 19:06   

maggdalena, już sprawdzam te porozrzucane tematy, jeśli będzie coś nie tak, to natychmiast poprawię.

~

ELF: Thank you for being a singer.
Kyuhyun: Thank you for being ELF.

Odpowiedz do tematu