| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Leeteuk
Autor Wiadomość
Xiao Hua 
LeeTeukowa anae

Ulubieniec z SJ: LeeTeuk, Heechul, Henry, Dongh
Lover: LeeTeuk <3 Heechul :*
Fav Pairing: HeeTeuk, EunHae, EunTeuk
Grupa krwi: 0 rh+
Wysłany: 2011-08-19, 22:33   

Często tak z nim bywa, że wcześniej czy później osoby się do niego przekonują i zauważają w nim coś więcej niż tylko słodką i uroczą buźkę, a tak na prawdę nasz Lider ma wiele talentów i jest zdolnym facetem :)

Fan:Oppa co dla Ciebie znaczy E.L.F?
LeeTeuk:Tego nie da się opisać słowami.

Forever with Super Junior <3

Diva 

Ulubieniec z SJ: RyeoWook, YeSung, HeeChul
Lover: LeeTeuk, Minho
Fav Pairing: HeeWook, YeWook ^^
Wysłany: 2011-09-07, 20:12   

Cytat:
11. Za każdym razem, gdy Teukie coś kupuje, zawsze upewnia się, że ta rzecz jest biała.

Eee... nie bardzo rozumiem co on z tym białym ma hahaha. Dziwne, ale i tak go kocham ;-)

A co do Tuśka, to po prostu uwielbiam faceta :D Wystarczy pooglądać jego uroczą mordkę przez parę minut i świat od razu wydaje się lepszy hihihi :-D

mrs-moonlight 
[un]beautiful

Wysłany: 2011-09-12, 17:40   

Teuk to jeden z moich ulubionych członków zespołu, ma naprawdę niesamowitą prezencję, bardzo mu zazdroszczę! Niewiele osób potrafi wprost powiedzieć o sobie, że jest "słodka" i to jest najmocniejsza cecha, ale niech mu tam będzie, akurat trafił. XD No i ma fajny głos i zawsze miło mi się go słucha. :)

Monsun 
Everlasting Mitang

Ulubieniec z SJ: Sungmin/ Heechul/ Zhou Mi
Lover: Tatsurou ( MUCC)
Fav Pairing: Hanchul
Wysłany: 2011-09-13, 20:52   

Leeteuk wyglada przede wszystkim bardzo mlodo , jak na swoj wiek- taki wieczny chlopczyk, moim zdaniem.
Uwielbiam jego smiech, chyba nikt nie smieje sie w podobny sposob.
No i jego doleczki, moge patrzec godzinami na jego twarz.

nanaka 

Wysłany: 2011-09-14, 18:36   

angelic teukkie, zawsze wywoluje szeroki usmiech na mojej twarzy xD szczegolnie od kad monsun go biasuje xD. jak dla mnie to niestety glosu do spiewania nie ma, jednak jak zaczyna rapowac to juz inna historia <3 ciesze sie, ze w mr. simple sodtal rap, trotowe piosenki rowniez sa dla niego stworzone xDD. z wygladu przypomina duze dziecko.. w sumie z charakteru podobnie, jednak zmienia sie to gdy opiekuje sie juniorkami, ryeo jest ciocia a teuk jest sj mamuska xD, gdyby nie on pewnie polowa z nich chodzilaby niedozywiona i nawet gotowanie wooka by malo dalo xD.
lubie go w roli mc, jednak czasem [!!] za duzo gada xD, nie dopuszcza do glosu biednego eunniego czy kogos innego xD. kocham go z kucykiem, jak tanczy.

K:“Super Junior is the best when we’re complete”
Y:“YO WASSUP BABY YO MAN BABY”
D:“Oppa Mokpo Style. Eh~~~~ Sexy Eunhyuk”
D:“BABY!! Are you baby, baby?”

fan: Jongjin oppa, will you dye your hair like your brother ?
Jj: ... im still normal.

난 꿈이 있어요
HimsenFishy's Cloud

Xiao Hua 
LeeTeukowa anae

Ulubieniec z SJ: LeeTeuk, Heechul, Henry, Dongh
Lover: LeeTeuk <3 Heechul :*
Fav Pairing: HeeTeuk, EunHae, EunTeuk
Grupa krwi: 0 rh+
Wysłany: 2011-09-14, 19:16   

Teuk ma potrzebę wygadania się, jest strasznym gadułą i po prostu ma za dużo do powiedzenia i dlatego innych nie dopuszcza do głosu :P
Zgadzam się, że nie ma za dobrego głosu, zdarza mu się fałszować, ale mi jego barwa się podoba, mimo wszystko mogłabym go słuchać godzinami i by mi to nie przeszkadzało.
Oni wszyscy wyglądają bardzo młodo, taka cecha Azjatów, tylko pozazdrościć ^^

Fan:Oppa co dla Ciebie znaczy E.L.F?
LeeTeuk:Tego nie da się opisać słowami.

Forever with Super Junior <3

Lopucha 

Wysłany: 2011-09-15, 14:00   

Ani super nie śpiewa, ani super nie tańczy, a jednak wnosi to coś wyjątkowego do zespołu. Moja koleżanka zaczynająca słuchać k-popu nie chciała mi uwierzyć że jemu to bliżej do trzydziestki jest, bo ona dawała mu 19.

leexiq 

Ulubieniec z SJ: DongHae & Eunhyuk
Lover: Lee Donghae <3
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: AB
Wysłany: 2011-11-14, 13:15   

Lopucha napisał/a:
Moja koleżanka zaczynająca słuchać k-popu nie chciała mi uwierzyć że jemu to bliżej do trzydziestki jest, bo ona dawała mu 19

Kiedy pokazałam mojej mamie ich teledysk i zapytałam się jej, ile by dała mu lat to powiedziała, że najwyżej 22 xD a tu taki psikus i Teukie ma 28! szok! nigdy bym mu tyle nie dała! wygląda tak młodo, więc nie dziwie się Twojej koleżance ;]

Hakumei 
Pani Lee

Ulubieniec z SJ: Donghae:*
Lover: Hae:*
Fav Pairing: Eunhae!!
Wysłany: 2011-11-25, 17:34   

Xiao Hua napisał/a:
Teuk ma potrzebę wygadania się, jest strasznym gadułą i po prostu ma za dużo do powiedzenia i dlatego innych nie dopuszcza do głosu :P

Omo, normalnie jak bym siebie widziała!!!!!
leexiq napisał/a:
Moja koleżanka zaczynająca słuchać k-popu nie chciała mi uwierzyć że jemu to bliżej do trzydziestki jest, bo ona dawała mu 19

Ja to samo, nigdy bym mu nie dała tyle ile ma!!!
Tusiek jest straszną beksą, zawsze gdy on płacze w tedy płacze i ja, nigdy mi sie nie zdarzyło nie płakać!!!!! <3

KaoruKasumi 
jeżyk~~<3

Ulubieniec z SJ: Ryeo , Kyu , Henryś , Zhou Mi
Lover: Yesung , Sungmin <33
Wysłany: 2011-12-09, 22:49   

Ja na pierwszy rzut oka to myślałam że oni to bardzo młodziutcy są a jak poczytałam to normalnie zonka złapałam xd Moja koleżanka mówi że Koreańczycy to są jakieś lalki bo to niemożliwe że oni tak młodo wyglądają :shock: A co do Leeteuka to trochę dziwne z tymi wszystkimi rzeczami białymi ale i tak go bardzo lubię xD A ta dziewczyna to ona serca nie ma :evil: jak tak można on się tak starał a ona traktowała go jak marionetkę a potem te myśli samobójcze wrrr...jestem zła :!:
Naoni napisał/a:
Leeteuk boi się samotności, dlatego prosił Hyukjae i Ryeowooka, żeby spali razem z nim w szpitalu.

Też bym się bała samotności jak bym była w szpitalu sama :-(
Naoni napisał/a:
Leeteuk w dzieciństwie został trafiony bronią ogłuszającą.

że co że jak ?

Konayuki 
KONA OPPA.

Ulubieniec z SJ: Mimi, Ryeo, Henry, Yeś, Teuk
Lover: ~ KYUHYUN ~
Fav Pairing: QMi, KyuWook
Kocham SuJu od: 18 grudzień 2011
Wysłany: 2011-12-22, 17:33   

Xiao Hua napisał/a:
LeeTeuk to taki nasz aniołek bez skrzydeł, ale jest strasznym brudaskiem. Rozwala swoje galoty po całym pokoju (...)

Hah tak jak ja xD
U mnie to wszystko leży na podłodze, jeśli mama się za to nie weźmie, to nikt tego nie zrobi xD

Co do tego, że chcę mieć za żonę ELFa, ciekawa, ale czy ja wiem, czy to taki dobry pomysł? Coś czuję, że gdyby tak było, jakieś pseudo fanki, by się na nią rzuciły T^T

Ogólnie naszego lidera jakoś bardzo nie znam, ale tak ogólnie to go bardzo lubię, chociaż nie wiem tak do końca za co :-P Czuję, że w najbliższej przyszłości się dowiem xD

dziuka 

Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2012-01-02, 20:54   

Leeteuk jest po prostu cudowny :) Jego uśmiech powala mnie na kolana :) Faktycznie ma coś w sobie z anioła i do tego jest Białoholikiem :D

Cytat:
“Super Junior będzie trwać do dnia, w którym szafirowo-niebieskie balony pokryją cały świat.”

Rzadko kiedy coś mnie wzruszy, ale to mnie powaliło...

Sayoi 
Azjatosyjna

Ulubieniec z SJ: Fish&Monkey
Lover: Yeye
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: 23.09.2011r
Wysłany: 2012-01-05, 14:53   

No i Tuś na deserek~ <3

Eeteuk to świetny lider, osoba jak najbardziej na odpowiednim miejscu. Dosłownie zmiękłam kiedy zobaczyłam pierwszy raz jego uśmiech - te dołeczki są takie urocze *o*
dlatego kocham kiedy się uśmiecha i mówi, jak to bardzo kocha Elfy xD
Jego miłość do białego można dosyć szybko dostrzec, zresztą bardzo mu ten kolor pasuje :3
Cytat:

Leeteuk pierwszy raz zakochał się w trzeciej klasie liceum. Dał jej sto róż, sto żurawi, sto stron miłosnego listu i pierścionek na uczczenie stu dni spotykania się ze sobą.

Omo, tego to nie wiedziałam *_* jaki romantyk... ciekawe co ona mu dała w zamian :-P

Cytat:
Gdy dziewczyna, która traktowała go jak marionetkę, zerwała z nim, miał myśli samobójcze.

Pewnie od momentu gdy to wyszło na jaw, ta dziewczyna nie ma życia XD

Cytat:
Leeteuk chce ożenić się z E.L.Fem.

Cytat:
Teukie chciałby, żeby dnia, w którym będzie się żenił, wszystkie E.L.Fy wzięły udział w uroczystości jego ślubu.

Pożyjemy zobaczymy~ co do ślubu - łaaa, to będzie ogromna uroczystość xD

Cytat:
“Super Junior będzie trwać do dnia, w którym szafirowo-niebieskie balony pokryją cały świat.”

kochany Tuś :3 choć jest w tym coś dziwnego - skoro balony miałyby pokryć cały świat nie widzę sensu w rozwiązywaniu Suju :-P

Może i jego głos nie jest najlepszy w całym Suju, jednak ma coś w sobie i widać, że bardzo się stara :) zwłaszcza gdy śpiewa ballady... kocham gdy gra na pianinie (bo kocham pianino xD), czy saksofonie... jeez, kiedy zobaczyłam jego solówkę na ss4 padłam O_O a jak śpiewał "She" to się niesamowicie wzruszyłam..

Nie mogę sobie wyobrazić tego, że już niedługo idzie do wojska. Z pewnością będzie mu do twarzy w mundurze (za mundurem panny sznurem~) lecz... po prostu sobie tego nie wyobrażam. Wszystkie Elfy się chyba zapłaczą na śmierć, nie mówiąc już o chłopcach :(

Shaolcia 

Ulubieniec z SJ: Siwon, Leeteuk, Eunhyuk
Lover: Donghae
Wysłany: 2012-01-07, 01:49   

Tusiek jest najweselszą osobą jaką 'znam'. Nie ma takiej innej, która by tyle się wygłupiała i robiła takie miny, a przy tym zarówno była doskonałym liderem. Skąd on czerpie tyle energii i radości..? Czasami aż nadto jej używa, martwi mnie jego pogarszający się stan zdrowia bardziej psychiczny niż fizyczny ;( Jestem ciekawa kto teraz się zajmie SuJu i go zastąpi na czas jego pobytu w wojsku? :cry:

avesayu 

Wysłany: 2012-01-08, 17:59   

Leeteuk to świetny lider, nie wyobrażam sobie innego Juniora na jego miejscu...
Kocham w nim to, że jest taki wesoły i ma tyle energii!!! ma cudowny głos, mogłabym go słuchać godzinami i nadal byłoby mi mało. ;D fajnie, że tak jak ja kocha deszcz, to takie wyciszające, kiedy słucha się jak krople rozbijają sie o parapet...
Tuś jest cudownym i wyjątkowym facetem, mam nadzieję, że kiedyś znajdzie dziewczynę, z którą będzie szczęśliwy i będzie miał gromadkę słoodkich, podobnych do niego, dzieci. *o*

ehh. :c troche trudno mi pojąć to, że on niedługo pójdzie do wojska. nie wyobrażam sobie SuJu bez niego, ale! będe na niego wytrwale czekać, tak samo jak na Heenima. :<

dzięki za ''wysłuchanie'' mojego chaotycznego wywodu. [*] xdd

Odpowiedz do tematu