| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Leeteuk
Autor Wiadomość
Yuki-chan 

Ulubieniec z SJ: eee, wszyscy :D
Lover: Tusiek + 2 skoki na boki ;)
Fav Pairing: przemilczę tę sprawę bo jest tego za dużo
Wysłany: 2012-02-10, 22:58   

Naoni napisał/a:
1. Leeteuk w dzieciństwie został trafiony bronią ogłuszającą

znajdę tego kogoś i zabiję O_O dosłownie 0_o

Lily 

Ulubieniec z SJ: wszyscy <3
Fav Pairing: Eunhae <3
Wysłany: 2012-02-12, 15:20   

Leeteuk... <3 Co moge o nim powiedzieć? Według mnie jest wzorem do naśladowania dla innych liderów. Jest niesamowity w tym co robi choć widać, że często chciał się poddać. Na szczęście tego nie zrobił ;3 Jest naprawdę jak anioł ^_^ Gdy go zobaczyłam po raz pierwszy myślałam, że to on najczęściej płacze w SuJu, a nie Eunhyuk :D Jego śmiech naprawdę jest zaraźliwy zwłaszcza jak się go słucha tysiąc razy na dzień <3 Gdy usłyszałam o tym, ze ojciec Donghae przed śmiercią "oddał" go pod opiekę Leeteukowi pomyślałam, że dobrze zrobił ^_^
Podsumowując: Leeteuk to najlepszy lider na świecie <3

nenn 
Milka

Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2012-02-13, 00:06   

jak dla mnie, Tusiek przy swoich wadach (np. czasami wydaje mi się, że za bardzo się stara być taki.. wiecznie szczęśliwy i uśmiechnięty ale że nic nie mogę zarzucić w/w uśmiechowi to być może po prostu się czepiam ;) ) i zaletach, jest odpowiednią osobą jeżeli chodzi o pozycje lidera SuJu.
A jeśli chodzi o wojsko to gdzieś wyczytałam (nie mogę teraz przypomnieć gdzie niestety), że Hyuk ma tymczasowo zająć miejsce lidera ale nie wiem na ile (i czy w ogóle) to prawda

Hakumei 
Pani Lee

Ulubieniec z SJ: Donghae:*
Lover: Hae:*
Fav Pairing: Eunhae!!
Wysłany: 2012-02-22, 01:55   

Tusio<3 moja pierwsza Sudziowa miłość. Jest najukochańszym Koreańczykiem jakiego widziałam, nie wyobrażam sb SuJu bez niego, choć moją największą miłością jest Hae, to do Tusia czuje sentyment. Wiem, że dla niego SuJu są naprawde ważni, członków zespołu traktuje jak rodzine, ELfy zresztą też, on jest sercem i duszą SuJu, za każdym razem gdy on płacze ja płacze razem z nim <3 Jest naprawde przewspaniały <3 Choć jak każdy też ma wady, ale ja i tak go kocham <3
Saranghaeyo Leeteuk <3 ^^ :*
Ostatnio zmieniony przez Hakumei 2012-02-22, 01:55, w całości zmieniany 1 raz  

Emalfi 
Kyaa~!

Ulubieniec z SJ: Donghae
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: Eunhae
Kocham SuJu od: 10.07.2011
Wysłany: 2012-02-23, 17:28   

Naoni napisał/a:

Gdy Leeteuk był trainee bardzo często odbierał Donghae ze szkoły.
Aigoo jakie to słodkie xD

Naoni napisał/a:

Jeżeli koncertowe ubrania Leeteuka nie zawierają niczego białego, wtedy jego bokserki/ skarpetki będą białe. Lider czuje się dziwnie, jeżeli nie ma na sobie nic białego.
O.o ... Takie "zboczenie" xD

Naoni napisał/a:

Leeteuk pierwszy raz zakochał się w trzeciej klasie liceum. Dał jej sto róż, sto żurawi, sto stron miłosnego listu i pierścionek na uczczenie stu dni spotykania się ze sobą.
Też tak chcę xD
Naoni napisał/a:

Leeteuk chce ożenić się z E.L.Fem.
Zgłaszam się ~! <3

Naoni napisał/a:

Na scenie wydaje się być bardzo komunikatywny I energiczny, jednak w życiu prywatnym jest dużo bardziej wstydliwy i nieśmiały.
No w to to jakoś nie mogę uwierzyć xD
Naoni napisał/a:

Jego “Elmo” śmiech jest bardzo zaraźliwy.
Ah.. Uwielbiam go xD
Naoni napisał/a:

Leeteuk mówi przez sen.
Chce to usłyszeć.

A tak to te jego dołeczki xD

Harusia 
Madame Hara ~

Lover: ~ LeeTeuk ~
Fav Pairing: EunHae, MinWook, QMi
Kocham SuJu od: 16.07.2011r
Wysłany: 2012-02-23, 19:47   

Tusiek <3 od razu przykuł moją uwagę :D. Tak te jego dołeczki i uśmieszek są urocze *q*. Przynajmniej raz dziennie muszę usłyszeć ten jego smiech .. od razu humor się poprawia :P . Zdziwiło mnie że jest nieśmiały i wstydliwy :o.

Xiao Hua napisał/a:
LeeTeuk to taki nasz aniołek bez skrzydeł, ale jest strasznym brudaskiem. Rozwala swoje galoty po całym pokoju i biedny Ryeowook sprząta to po nim bo nie może znieść tego widoku hehe.

hehe nie mogłam jak to przeczytałam xD

Sayoi napisał/a:
Nie mogę sobie wyobrazić tego, że już niedługo idzie do wojska.

eh.. no właśnie :'( w mundurze na pewno będzie wyglądał zniewalająco.. co nie zmienia faktu że i tak będzie go brakować T^T.

Cytat:
Zgłaszam się ~! <3

Omo Emalfi nie zabieraj mi mojego Tuśka T^T, a małpeczka i rybcia? xD hehe.

This song is dedicated to the world’s biggest fan club
The ‘ELF’, my girls, my angels. <3

hara 

Ulubieniec z SJ: cała piętnastka
Lover: Tusiek
Fav Pairing: KyuMin, EunHae
Wysłany: 2012-02-24, 15:33   

Teukie <3 mordko Ty moja.

na samiutkim początku jakoś nie bardzo pasowała mi do niego pozycja lidera, ale z czasem i większym zagłębianiem się w Super Juniorowy świat stwierdziłam, że on sie do tego chyba najlepiej nadaje.
a ten jego uśmiech jest taki zniewalający *.* i jego głos, głos, głos...kochaaam jego głoos. ^____^ *fangirling*
troche mnie przeraża ta jego fascynacja białym kolorem, co prawda, też lubie ten kolor, ale bez przesady. ^^''

DomEczeK . ;* 

Ulubieniec z SJ: Henry , Yesung , Leeteuk , Kyu
Lover: Henry .. ;** <3
Wysłany: 2012-02-27, 20:19   

Leeteuk...wiele się o nim dowiedziałam już na początku poznawania SuJu ale to co teraz przeczytałam jeszcze bardziej mnie zaciekawiło. Dowiedziałam się o nich różnych rzeczy . Między innymi że niema go w Super Junior M . ;-) ^^
Ostatnio zmieniony przez DomEczeK . ;* 2012-02-27, 20:27, w całości zmieniany 1 raz  

DoktorK 
geek in the pink

Ulubieniec z SJ: Leeteuk, Eunhyuk, Heechul, Kib
Fav Pairing: EunHae, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2012-03-26, 21:27   

Yh, o nim mogłabym w sumie napisać całą litanię.. *__* Postaram się jednak ogarnąć swoje myśli w jakiejś krótszej formie ! Leeteuk jako pierwszy przykuł moją uwagę jeśli chodzi i SuJu. Nie wiem, było w nim coś ujmującego co przyciągało moją uwagę, a już jak zobaczyłam teledysk do Bonamana.. ( same chyba rozumiecie x D). Że tak się wyrażę.. niezwykle urodziwa z niego bestia *__* Poza tym jest wspaniałym liderem, naprawdę nie wyobrażam sobie kogokolwiek innego na jego miejscu. Szczyt mojej miłości miał miejsce podczas oglądania Super Junior Show, nie wiedziałam czego spodziewać się po nim tak poza za sceną czy też teledyskami. Jako że jest liderem myślałam, że będzie bardziej hmm.. porywczy ^__^ okazał się jednak być całkiem spokojny i uroczy *__*
cud nie człowiek

HyoKyo 

Ulubieniec z SJ: Leeteuk,Yesung,Donghae, a naj
Wysłany: 2012-03-29, 11:26   

No dobra co mogę napisać o tym przezabawnym liderze :) za co go cenie i co w nim mi się podoba a więc tak :
Leeteuk najbardziej z całego zespołu najładniejszy uśmiech a te jego dołki na policzku są krótko mówiąc sexi ;-) .
Uwielbiam te jego momentu gdy śpiewa a najbardziej gdy słyszę go w piosenkach "Superman" "A Man in Love".
Cenię u niego pogodę ducha za to że pomaga przyjacielą zespołu.
Za jego obsesję do bieli ( choć biały to nie mój ulubiony kolor )
I na koniec co mi się podoba u niego Jego wszystkie fryzur :-P

DoktorK 
geek in the pink

Ulubieniec z SJ: Leeteuk, Eunhyuk, Heechul, Kib
Fav Pairing: EunHae, HeeTeuk
Wysłany: 2012-03-29, 14:53   

Cytat:
I na koniec co mi się podoba u niego Jego wszystkie fryzur

To jest człowiek kategorii ''cokolwiek się nie będzie działo na mej głowie zawsze będę wyglądał zniewalająco'' *___*

kasiunia9810 

Lover: Zhoumi Kangin Henry Donghae Siwon Shindong
Fav Pairing: SiChul
Grupa krwi: B rh+
Kocham SuJu od: 24.02.2012
Wysłany: 2012-04-14, 19:40   

Naoni napisał/a:
W czasie, gdy był trainee bał się Yuri z SNSD ponieważ usłyszał kiedyś, jak udawała ryk dinozaura.

nie ma to jak autentyczność udawanych odgłosów :-D
Naoni napisał/a:
Leeteuk pierwszy raz zakochał się w trzeciej klasie liceum. Dał jej sto róż, sto żurawi, sto stron miłosnego listu i pierścionek na uczczenie stu dni spotykania się ze sobą.

jaki romantyk tylko tak się zastanawiam skąd on to wszystko wziął
Naoni napisał/a:
Gdy dziewczyna, która traktowała go jak marionetkę, zerwała z nim, miał myśli samobójcze.

jaka zołza !! ale w sumie szczęście, że skończyło się tylko na myślach :-D
Naoni napisał/a:

to ja jestem chętna :-D
Naoni napisał/a:
eukie chciałby, żeby dnia, w którym będzie się żenił, wszystkie E.L.Fy wzięły udział w uroczystości jego ślubu.

tak tylko ciekawe gdzie on nas wszystkie pomieści :-D
Naoni napisał/a:
Leeteuk miał odłamki szkła powbijane na plecach i ponad oczami podczas wypadku. Przeszedł operacje, która zakończyła się stu siedemdziesięcioma szwami.

i tak zawsze będzie śliczny :-D
Naoni napisał/a:
“Super Junior będzie trwać do dnia, w którym szafirowo-niebieskie balony pokryją cały świat.” - Leeteuk

No a jakby inaczej :-D

Antoinette 
Mrs. Simple

Ulubieniec z SJ: Leeteuk, Donghae, Eunhyuk, Rye
Lover: Leeteuk, Donghae
Fav Pairing: EunHae, JongKey 
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2012-04-23, 00:09   

Pierwszy facet z SuJu, który naprawdę mnie urzekł.

Z albumu na album zdecydowanie poprawia Mu się głos, słychać, że ciężko nad nim pracuje i z przyjemnością słucham partii, w których śpiewa. Nie mogę się doczekać Jego solo na nowym albumie <3.
No i ten ELMO śmiech... kiedy mam doła i mam ochotę się rozpłakać, to włączam sobie Jego śmiech. I nie mogę się nie roześmiać. Tak cudownie podnosi na duchu! ^^
Wydaje mi się, że Leeteuk naprawdę bardzo sprawnie scala całe SuJu. Taka dobra wróżka z Niego XD, "Anioł bez skrzydeł".
Pewnie jest Mu niejednokrotnie ciężko - musi cały czas dbać o to, aby godnie reprezentować zespół jako lider, w pewnym sensie ukrywać swoje emocje... Zastanawia mnie, jak wiele razy musiał silić się na uśmiech, kiedy w środku Niego było zupełnie na odwrót.

Myślę, że wojsko będzie poważną i trudną próbą dla Niego - boi się być sam. A co dopiero w jednostce, gdzie nie będzie miał nikogo znajomego... :/
I wiecie co? Nie umiem Go sobie wyobrazić w zgolonych włosach @_@ XD

Linka0902 

Wysłany: 2012-04-23, 11:13   

Nie wiem czy to tu powinnam pytać :P Wiec jak coś przepraszam ^^
Ale czy wiecie kiedy Leeteuk idzie dokładnie do wojska??
Najpier czytałam że miał iść pod koniec 2011 póżniej na poczatku 2012 a teraz już nie wiem jest prawie maj a nie widziałam zadnych info teraz odnośnie jego służby...

swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2012-04-23, 11:34   

Linka0902, Jeszcze trochę się na niego napatrzysz. Z tego co wiadomo, wyda jeszcze 6-ty album z zespołem na którym będzie jego solówka. Nie wiem czy będzie promował razem z grupą, ale podejrzewam, że przynajmniej na początku tak. Obstawiam, że około listopada, może początek grudnia, pójdzie do wojska...

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...

Odpowiedz do tematu