| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Leeteuk
Autor Wiadomość
Linka0902 

Wysłany: 2012-04-23, 11:37   

Ahhh to dobrze bo z jednej strony bedzie dłużej z juniorkami ale z drugiej im szybciej pójdzie tym szybciej wróci :)

charmer. 

Ulubieniec z SJ: Eunhyuk, Leeteuk
Lover: Eunhyuk
Wysłany: 2012-04-24, 13:06   

Mhmm.. Podczas jego służby ktoś przejmie rolę lidera..?
Ostatnio rozmyślałam nad tym, kto by mi najbardziej pasował..
Ale się nie mogłam zdecydować. :3 A wy? ^^

Ooak91 

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Eunhyuk, Ryeowook
Lover: Sungmin
Fav Pairing: MinWook, KyuMin, EunHae
Wysłany: 2012-04-27, 11:24   

Jak o tym pomyśleć to wydaje mi się że może Kangin by mógł zostać liderem, bo skoro ma brać udział przy 6 albumie to chyba na dobre będzie w SJ..... No i był w wojsku więc spokojnie mógłby być liderem ;)

Ruda 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy! ^ ^
Lover: Leeteuk :*
Fav Pairing: Eunhae, QMi, MinWook
Kocham SuJu od: 16.12.2011
Wysłany: 2012-04-29, 16:12   

O Tuśku mogłabym pisać bardzo długo. Jest naprawdę cudowny. Zawsze kiedy coś mówi słucham go uważnie, kiedy płacze ja płaczę z nim. Może to dziwne ale tak samo jak on uwielbiam kolor biały(tylko mniej obsesyjnie :D). Uwielbiam jego śmiech. Kiedy jest mi smutno to go sobie puszczam i mi lepiej. Jest bardzo troskliwy i taki kochany. Również jest inteligentny i oczywiście przystojny. Z początku nie mogłam uwierzyć że tak drobna osoba może przewodzić tak licznej grupie. :-D

Na pewno każda z was oglądnęła dokument z SuJu a więc ja nie rozumiejąc prawie nic płakałam jak bóbr całe 51 minut. Raz z radości, raz ze smutku. Jest mi strasznie przykro że Tusiek idzie do wojska bo będę bardzo za nim tęskniła. Wiem że chłopcy jakoś sobie bez niego poradzą. Ale i tak jest mi ciężko.

Tobiasta 

Ulubieniec z SJ: Cała piętnastka ^^
Lover: Tusiek :D
Fav Pairing: Yeshu XD
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2012-05-16, 16:15   

Dobra, to ja się odniosę do wszystkich informacji z początku tematu :P Po pierwsze OMO, ale to nikogo nie zaskoczy, po drugie im więcej o nim czytam, tym bardziej się upewniam, że Leeteuk (tu miałam zawiechę na parę minut, bo nie umiałam tego ubrać w słowa) jest liderem idealnym i moim skromnym zdaniem facetem idealnym (takie fanowskie gadanie, musicie mi je wybaczyć XD) Oprócz rozwalania gaci po całym pokoju (taa, a który facet tak nie ma? XD) stwierdzam, że nie mogę doszukać się żadnych defektów :P

Loool, obejrzałam odcinek tej dramy (wiem, straaaasznie późno, ale dopiero grzebię na necie w poszukiwaniu info i filmików z nim) i moim pierwszym wrażeniem było WTF, co to ma być?XD A potem już była tylko lawina śmiechu :P

_-_DomEk_-_ ; * 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy ^^
Lover: Henry ;**
Grupa krwi: AB Rh +
Kocham SuJu od: 26.12.2011 r.
Wysłany: 2012-05-17, 16:16   

Leeteuk i zgolone włosy .. ;D ... Szkoda, że idzie do wojska . ;(

Tobiasta 

Ulubieniec z SJ: Cała piętnastka ^^
Lover: Tusiek :D
Fav Pairing: Yeshu XD
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2012-05-17, 21:41   

DomEk... załamałaś mnie w tym momencie XD Jakoś mi się on z jeżykiem nie widzi XD

annyeong 

Fav Pairing: EunHae, QMi, WonKyu
Grupa krwi: A+
Wysłany: 2012-06-08, 22:04   

Naoni napisał/a:
Gdy Leeteuk był trainee bardzo często odbierał Donghae ze szkoły.
ojoj <3 urocze, już wtedy miał zadatki na takiego opiekuńczego lidera.
Naoni napisał/a:
Na scenie wydaje się być bardzo komunikatywny I energiczny, jednak w życiu prywatnym jest dużo bardziej wstydliwy i nieśmiały.
zaryzykowałabym stwierdzenie że czasem wydaje się że ma adhd xD w pozytywnym sensie ofkors :D

Smutno się robi jak się czyta o tych myślach samobójczych i tej dziewczynie która musiał zostawic zeby mógł zadebiutowac :(

Shizuku 

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Heechul, Sungmin
Wysłany: 2012-06-09, 13:00   

Nie przeżyję jak on pójdzie do tego wojska!!!! ;<

annyeong 

Fav Pairing: EunHae, QMi, WonKyu
Grupa krwi: A+
Wysłany: 2012-06-09, 15:09   

Shizuku napisał/a:
Nie przeżyję jak on pójdzie do tego wojska!!!! ;<
jak zauważyli kiedyś internauci, kiedy twój oppa idzie do wojska to rzecz gorsza niz koniec świata lub gdy umiera ci złota rybka :(

Shizuku 

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Heechul, Sungmin
Wysłany: 2012-06-10, 14:46   

Cytat:
jak zauważyli kiedyś internauci, kiedy twój oppa idzie do wojska to rzecz gorsza niż koniec świata lub gdy umiera ci złota rybka :(
Zgadzam się. :(

gadzior 

Wysłany: 2012-06-17, 22:14   

Ja dopiero nie dawno zostałam uświadomiona że Leeteuk idzie do wojska i też przerażą mnie to i do tego on w zgolonych włosach tylko nie to w ogóle sobie tego nie wyobrażam
Dobrze że chcoiaż jeszcze usłyszymy go w 6 albumie juz się nie mogę doczekać :-D

Antoinette 
Mrs. Simple

Ulubieniec z SJ: Leeteuk, Donghae, Eunhyuk, Rye
Lover: Leeteuk, Donghae
Fav Pairing: EunHae, JongKey 
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2012-06-20, 10:45   

Dziewczyny, na razie cieszmy się tym, że LeeTeuk ma piękne blond włosy i będzie miał solówkę na 6stym albumie, której osobiście nie mogę się doczekać <3

Będziemy się martwiły, kiedy dostanie wezwanie, na konkretny termin. Myślę, że powinnyśmy być silne - jasne, okazywać tęsknotę, ale dawać Mu i reszcie SuJu wsparcie, Im na pewno jest bardzo trudno na myśl o czasowym odejściu lidera, kto wie, czy nie bardziej niż nam?

SuJeong 
call me Sudzia

Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2012-06-20, 18:45   

Antoinette napisał/a:
Dziewczyny, na razie cieszmy się tym, że LeeTeuk ma piękne blond włosy i będzie miał solówkę na 6stym albumie, której osobiście nie mogę się doczekać <3

Będziemy się martwiły, kiedy dostanie wezwanie, na konkretny termin. Myślę, że powinnyśmy być silne - jasne, okazywać tęsknotę, ale dawać Mu i reszcie SuJu wsparcie, Im na pewno jest bardzo trudno na myśl o czasowym odejściu lidera, kto wie, czy nie bardziej niż nam?

Tak, dokładnie. Jak na razie musimy się cieszyć że ma cudowne blond włosy i w 6 albumie czeka go solówka, to się liczy. < 3
A jeśli dostanie wezwanie wtedy można zacząć siać odpowiednią panikę.

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ

Sunako 
Pani Kim~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku <3
Lover: Yesung <3
Kocham SuJu od: pierwszego wejrzenia <3
Wysłany: 2012-08-01, 17:03   

Ahh Tusiek tak o nim mozna by pisać i pisać. Świetny facet i oczywiście wspaniały lider.Że tak powiem odpowidni facet na odpowiednim miejscu. Cenie u niego te siłe którą ma by opiekować się wszystkimi członkami. Kiedy płacze mam ochotę wejść w monitor i go pocieszyć (ale nie mogę więc płacze tylko razem z nim xD)
Jego śmiech mnie zabija hahah poprostu ma taką pozytywną energię że nie trudno się śmiać razem z nim ;) "Chce poślubić ELFa" O matko czekaj tam na mnie już pędzę *o*

The same sky, different place ♥

Odpowiedz do tematu