| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Leeteuk
Autor Wiadomość
Cafekko 
Wyznawca Kawaii'zmu

Ulubieniec z SJ: Wszyscy^^
Wysłany: 2012-08-05, 21:55   

Wspaniały lider i dobry człowiek. Taki ciepły, wrażliwy a jednocześnie wyjątkowo silny. Ma głos który kocham (i tą zapalczywość gdy wiecznie go używa trajkocząc jak najęty XD) no i powalający śmiech. I ta jego miłość do ELF'ów. Ah więcej takich artystów! No jego nie da się nie kochać albo chociaż nie czuć do niego sympatii taka to urocza istota. :-)
Sunako, chyba będziemy musiały sprawdzić która z nasz szybciej pędzi. XDXD Gorzej, że w konkurencji z nami stanie jeszcze miliard innych fanek, haha! XP

Sunako 
Pani Kim~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku <3
Lover: Yesung <3
Kocham SuJu od: pierwszego wejrzenia <3
Wysłany: 2012-08-06, 20:48   

Cafekko Hmm to proponuje że w tym momencie wspomożemy siebie nawzajem tak żeby pokonać ten miliard innych fanek i być pierwsze i będzie cacy potem się już jakoś podzielimy naszym kochanym liderkiem xD

The same sky, different place ♥

Cafekko 
Wyznawca Kawaii'zmu

Ulubieniec z SJ: Wszyscy^^
Wysłany: 2012-08-12, 18:42   

Sunako, ok, podoba mi się Twój plan. XD Ale lepiej już o tym nie gadajmy bo narobimy spamu. :-P

Estoir 
Chmurka

Ulubieniec z SJ: Lee Brothers & Evil Maknae
Lover: Hyukkie, Die, Ryo, Jin, Akihide
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2012-08-18, 10:21   

Leeteuk - facet, który mnie niesamowicie zaskoczył. Na pierwszy rzut oka młody facet, z rozbrajającymi dołeczkami i uroczym uśmiechem. Wszędzie go pełno, strasznie gadatliwy, na scenie wygląda jakby miał adhd, by w najmniej spodziewanej chwili zalać się dosłownie łzami... A potem się dowiaduje, że ten oto "młody chłopak" jest najstarszy z całego zespołu (starszy ode mnie o zaledwie 3 lata *headdesk*) i do tego jest liderem. Moja pierwsza reakcja: "Ale, że jak?!" Później po wielu filmikach, obejrzeniu wszystkich koncertów, stwierdzam, że nikt inny nie nadawałby się na to stanowisko. Pomimo tego, że bardzo łatwo się wzrusza (swego czasu myślałam, że to on jest największą 'beksą' w SuJu, a nie Hyuk ^^"), wygląda jakby nie umiał zachować powagi, to jest on niesamowicie opiekuńczy, umie zachować się odpowiednio do sytuacji, jest odpowiedzialny, a reszta Juniorów za nim przepada, co wyraźnie widać podczas różnych wywiadów czy koncertów.
Gdy oglądałam klip, gdzie była informacja o tym jak tato Donghae oddał go pod opiekę Jongsu, miałam łzy w oczach. Wiedział komu powierzyć swojego syna...

Poza nim samym i jego osobowością, bardzo lubię jego głos. Oglądając jego solówkę na dvd znów miałam oczy w mokrym miejscu (przez niego robię się prawdziwą beksą ==').
Ciężko będzie jak lider pójdzie do wojska. Trudno jest mi wyobrazić sobie kogoś innego na jego miejscu. Zarówno ELFy jak i chłopaki to się chyba za nim zapłaczą - tyle, że ELFy będą robić to bardziej otwarcie, a Juniorki... cóż, skrycie. Za to na jego powrót, to zrobią mu chyba taką imprezę, jakiej świat światem nie widział :mrgreen:

Eunhyuk: "Jestem najszczęśliwszy, gdy stoję na scenie。
Ponieważ wtedy mogę całkowicie zostać pochłoniętym przez tamten świat"

Rena23 
Oppa Oppa~

Ulubieniec z SJ: ~Kyuhyun <333~ Eunhyuk
Lover: Kyuhyun, Donghae, Eunhyuk, Sungmin, Zhou Mi
Fav Pairing: EunHae <333 QMI, KyuHae, MinWook, KyuHyuk
Grupa krwi: Rh+0
Kocham SuJu od: Sierpień 2011
Wysłany: 2012-08-23, 10:52   

Leeteuk cudowny facet, lider ^^ Po prostu ideał ^^Uwielbiam go, a polubiłam go jeszcze bardziej jak oglądałam rożne programy z Super Junior :3 Ma pełno energii i poczucie humoru, po za tym jest wrażliwy, co na prawdę mnie wzrusza ^^ Kocham jego śmiech, jest cudowny, kiedy go słyszę od razu chcę mi się śmiać ^O^ Co można więcej powiedzieć, no cóż nie wyobrażam innego lidera SuJu niż Leeteuk <3333333333

MinYeon 
E.L.F

Ulubieniec z SJ: wszyscy ^^
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 22.12.2011
Wysłany: 2012-09-04, 16:21   

Leeteuk jest najlepszym liderem na świecie <33 Uwielbiam Go, kocham. Te słodkie dołeczki :3, charakter, śmiech, gadanie, wszystko, wszystko, wszystko ^^. Mimo wieku on jest taki...no słodki. Jeszcze jak powiedział "Dziń dobry Polandy". Serce mi wariuje. Teraz ogólnie mi smutno, że idzie do wojska. Nie wyobrażam sobie SuJu bez Tuśka. Jakoś jednak przeżyjemy i będziemy się cieszyć na powrót <33

Arwi 
SPY

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Heechul
Grupa krwi: 0 Rh-
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2012-09-11, 15:36   

Jego angielskie imię mnie rozbawiło^^ Ale jeśli chodzi o pierwszy pocałunek... jak dla mnie brzmi całkiem romantycznie :D

Misiasio

Lover: Eunhyuk
Grupa krwi: A+
Wysłany: 2012-09-25, 23:51   

Omo! Teukkie, uwielbiam go za to wszystko. Jest doskonałym liderem, nie wiem jak SJ sobie poradzi podczas jego nieobecności, ale mam nadzieję że dadzą radę. A ja mimo to nie zmienie biasa, chyba że mnie coś kopnie :c
On wcale nie jest taki porządniś jak się wydaje, no xD

Grzywax3 
maknae~

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Lover: Siwon 
Fav Pairing: WonTeuk
Grupa krwi: AB Rh+
Kocham SuJu od: 01.11.2012
Wysłany: 2012-11-02, 09:00   

Boże,Tusiek.........tak się rozryczałam,jak on poszedł do wojska.Lider nad liderami!♥ Już za nim tęsknię :c

Arwi 
SPY

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Heechul
Grupa krwi: 0 Rh-
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2012-11-02, 17:27   

Grzywax3 napisał/a:
Boże,Tusiek.........tak się rozryczałam,jak on poszedł do wojska.Lider nad liderami!♥ Już za nim tęsknię :c

Spokojnie, myślmy optymistycznie~! To TYLKO dwa lata. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko. Tylko...

Yorina 
Nice weather :D

Ulubieniec z SJ: Donghae
Lover: Leeteuk
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: 07.01.2011r.
Wysłany: 2012-11-02, 20:00   

Arwi, Spokojnie :) Keep calm and wait for Leeteuk.

Hikari 

Ulubieniec z SJ: Cała 15 :D
Fav Pairing: EunHae, MinWook, QMi
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: Nie pamiętam daty. :c
Wysłany: 2013-01-01, 19:51   

Naszło mnie coś na komentowanie profili. ^^
Leeteuk ma jeden z najpiękniejszych uśmiechów jaki widziałam. *-* Dołeczek wielbię całą sobą. Smutno mi teraz, gdy jest w wojsku i brakuje mi go na występach. Jednak wiem, że wróci cały i zdrowy, a mi i pozostałym E.L.F'om pozostaje tylko wiernie czekać i nie zapominać. : )

Bloody_Monkey

Wysłany: 2013-03-01, 16:14   

Teukie wracaj z tego wojska :((
Jest jednym z moich biasow 

Kika 
Kik

Ulubieniec z SJ: wszyscy
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2013-03-31, 20:25   

Ciekawostki są szczególnie ciekawe, nie o wszystkich słyszałam :D Szczególnie interesujące:
13. Jaki romantyk <3 Ale musiał się sporo napracować, szczególnie nad listem (jak już pewnie możecie zauważyć, nie mam talentu do pisania, robię to chaotycznie, nieskładnie, z błędami i w ogóle często niepoprawnie, dlatego dla mnie to byłoby straszne :D
15 i 16. Naprawdę chce się ożenić z ELFem? *.* I jeszcze żeby wtedy w dniu ślubu towarzyszyły mu wszystkie ELFy? *.* To takie miłe, choć nie do końca realne ;D
37. Oby nigdy to nie nastąpiło!
I podsumowując - jest idealnym przykładem dla k-popowych liderów. Jak dla mnie to on się sprawdza w tej roli znakomicie, mimo, że wydaje mi się, że to (delikatnie mówiąc:D) niełatwe zadanie. Za to szczególnie zasługuje na podziw <3

PS. Wracaj już! Ten czas tak powoli leci :<
Ostatnio zmieniony przez Kika 2013-03-31, 20:26, w całości zmieniany 1 raz  

Aquariuspeg 
Pierożkowy Maniak

Ulubieniec z SJ: Hyuk/Hae/Kyu/Min/Chul
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: EunHae, EunTeuk,KyuMin, KyuHyuk
Kocham SuJu od: 27.01.2013
Wysłany: 2013-04-01, 00:05   

Teukie - jako pierwszy pochwycił moje serce i nadal je trzyma ^^
Słusznie nazywany jest Aniołem (czy to przez upodobanie do bieli czy też przez charakter) bo to naprawdę anioł w ludzkiej skórze. Jeszcze nie widziałam go złego, albo wyzywającego Głupków. Ma do nich niesamowitą cierpliwość i za to naprawdę należą mu się brawa, bo Zboczeńcy bywają naprawdę uciążliwi; pokochałam go jeszcze bardziej po oglądnięciu filmiku, gdzie Yesung i Eunhyuk specjalnie robili hałas kiedy Teukie chciał spać a ten kazał im być cicho, ale na końcu i tak się śmiał :D Ma naprawdę wielkie serducho i to mnie w nim urzekło. Chłopaków traktuje jak własne dzieci, dba o nich, czasami ich strofuje, ale zasługują na to ;P Fakt, że ojciec Rybci "oddał" go pod opiekę Tuśkowi mówi samo za siebie. To, że ELFy darzy tak ogromnym przywiązaniem świadczy o tym, że naprawdę kocha robić to co robi, kocha muzykę i kocha uszczęśliwiać ludzi.
Jest niesamowicie wrażliwym facetem i ryczy chyba najczęściej z chłopaków, ale to jest właśnie ta piękna strona jego osobowości. Płacze z radości, kiedy jest smutny i kiedy jest szczęśliwy i to jest niesamowicie wzruszające, więc kiedy już widzę chociażby zdjęcie na którym ma zaszklone oczy samej mi zbierają się łzy (jeszcze nie zebrałam w sobie wystarczająco siły aby obejrzeć koncert pożegnalny i jego przystąpienie do wojska - rozklejam się już po kilku sekundach; tak samo słuchając o konflikcie Korei Północnej i prawdopodobieństwie wojny - rycze słuchając wiadomości..)
Chłopaki nie mogli trafić pod lepsze skrzydła, bo Teuk jest przykładem lidera (i faceta) idealnego, i chłopaki chyba to doceniają. Urocze też jest to jak niby traktują go z większym szacunkiem (starszy, lider..), a świrują razem z nim i często mu się od nich "dostaje". A to jest kolejny przykład na to, że nie ma mniemania o sobie "Jestem liderem i macie się mnie słuchać" tylko jest dla nich przyjacielem, bratem, ojcem, opiekunem; traktuje siebie na równi z nimi.
W Tuśku uwielbiam też jego uśmiech i unikatowy śmiech, ogromne zaangażowanie w występu, jego głupawki na scenie (najstarszy a chyba największy z niego dzieciak i wariat), głos, taniec(często chaotyczny ale cudowny ^^), i w sumie nie ma w nim rzeczy, która by mi przeszkadzała ;)

Teuk, Aniele wracaj szybko cały i zdrowy i pokaż wszystkim potęgę SuJu!

(Napisane jest to strasznie chaotycznie (wybaczcie..), ale nie potrafię inaczej przekazać moich uczuć do Tuśka, i znając mnie, kiedy wyłączę tę stronę, zdam sobie sprawę jeszcze z kilkunastu rzeczy, które powinnam dopisać ;) )

~Dumpling Dumpling~

Odpowiedz do tematu