| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Urodzinowa paczka dla Sungmina i Kyuhyuna
Autor Wiadomość
Nikt

Wysłany: 2011-12-11, 10:27   Urodzinowa paczka dla Sungmina i Kyuhyuna

Sprawy dotyczące paczki dla Kyu i Mina.
nie jest to już paczka urodzinowa ale dziewczyny chcą ją wysłać jeszcze w tym roku jako taki zwykły prezent.
W paczce ma być obecne:
-szaliki http://i44.tinypic.com/106m0es.jpg (kolory są troszkę żywsze niż te na zdjęciu bo jakość telefonowa)
- koszulki
- mała butelka z polską wódką
- pocztówki z waszych miast
- słodycze.

Pocztówki chciałabym żeby były z waszych miast z Polski ponieważ chciałam zrobić z nich harmonijkę tak żeby można było zaprezentować chłopakom piękno naszego państwa i zachęcić ich do przyjazdu tutaj. Z tyłu można oczywiście coś narysować, napisać że się wspiera itp. Proszę o wszelkie informacje na pw czy ktoś chce adres i czy wysłał kartkę żebym wiedziała na kogo mam czekać.

Osoby ktore maja wyslac pocztowki:
- teitatoo (doszła)
- Saramizu (kartka doszła)
- dwaejitokki
- goss (doszła)
- Mizuki

Składamy się po 20 zł.
numer konta na które macie przelewać pieniądze to:
54 1020 2791 0000 7502 0146 9220 PKO BP
Ewa Jasińska
Słowackiego 32
76-032 Mielno

I tak jak w sprawie kartek proszę o informację jeśli ktoś dokonał przelewu.

Osoby skladajace sie od ktorych pieniadze juz mamy:
- Mizuki
- Red
- EmilyStrange
- goss
- Mana i Akane-chan
- Antenka
- Saramizu
- teitatoo

Więcej w temacie.
Ostatnio zmieniony przez Nikt 2012-04-17, 22:13, w całości zmieniany 8 razy  

shiree 

Ulubieniec z SJ: Super Juni-OR
Lover: Sungmin, Eunhyuk, Leeteuk, Shindong
Wysłany: 2011-12-11, 12:18   

Pomysł ze zrobieniem prezentu mi się podoba. Ale np. różowa koszulka z napisem "King of Pink" ani trochę.

Nikt

Wysłany: 2011-12-11, 12:20   

dlatego czekamy na inne propozycje ; D

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-12-11, 13:27   

Jeśli wyślecie to Sungminowi, to ja na pewno się nie przyłączę xD on zmienił styl, więc jak chcecie coś zabawnego, to może być King of Aegyo, ale pod warunkiem, że to nie będzie różowe. Chociaż on bardziej ucieszyłby się jakby fanki dojrzały jego męska stronę, więc może jakiś bardziej nadruk na poziomie? xD

i jak chcecie dostarczyć prezenty i wysłać je tak, aby doszły na urodziny Mina, skoro już 11 grunia? :D

Riqsha 

Ulubieniec z SJ: MinWook
Lover: Taeyeon
Grupa krwi: A +
Kocham SuJu od: 2011
Wysłany: 2011-12-11, 13:36   

Koszulka dla Kyuhyuna to nawet pomysł dobry, ale co do Sungmina to również się nie zgadzam. On się zmienił i to bardzo (mi szczerze się to nie podoba, wolałam go w słodszej wersji, chociaż i tak jest słodki. xD) więc może coś bardziej na poziomie, coś męskiego czy coś. Coś śmiesznego z humorem też może być.
I popieram RedWitch, wątpię że zdążycie to dostarczyć skoro jeszcze nie macie opracowanego pomysłu. Koszty wysyłki i w ogóle, trochę z tym roboty. Sungmin ma urodziny 1 stycznia, więc raczej nie zdążycie, ale skoro Kyu ma w lutym to może coś da się zrobić. :P

Nikt

Wysłany: 2011-12-11, 13:59   

Chcemy tą paczkę wysłać razem dla Kyuhyuna i Sungmina żeby to doszło w połowie stycznia no bo na 1 się nie wyrobimy bo ta dziewczyna co ma przekazać nie odezwała się wcześniej xD Więc liczę na to że pospieszycie się z tym wszystkim i damy rade wysłać to do Korei w pierwszym tygodniu stycznia... Bardzo bym chciała żeby polskie fanki okazały się w miarę ogarnięte z tym wszystkim xDDD

To jaki nadruk dla Sungmina proponujecie? xd
i ogólnie jakieś inne propozycje może xd

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Wysłany: 2011-12-11, 14:00   

Ja myślę, że może coś związanego z Sukirą? wiem, ze dla Minga przyda się wsparcie, bo wielu fanów nie akceptuje go w roli nowego DJ'a, więc takie wparcie na pewno go bardz ucieszy. Można na tej koszulce coś związanego z radio wrzucić czy coś. Ale różowe,i słodkie rzeczy odpadają zdecydowanie.

goss 

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Donghae, Yesung i res
Lover: Kyu
Fav Pairing: YeShu ke ke ke
Wysłany: 2011-12-11, 14:15   

RedWitch napisał/a:
a myślę, że może coś związanego z Sukirą? wiem, ze dla Minga przyda się wsparcie, bo wielu fanów nie akceptuje go w roli nowego DJ'a, więc takie wparcie na pewno go bardz ucieszy. Można na tej koszulce coś związanego z radio wrzucić czy coś.

myślę, że to jest sensowny pomysł :)
co do Kyu... z drugiej str fajnie by było się nie ograniczać tylko do Starcrafta a dojrzeć może jakąś inną jego stronę? bo Starcraft jak dla mnie robi się powoli nudny^^

(ja to najchętniej wysłałabym im coś do jedzenia jeszcze, bo koszulki mimo wszystko akceptuję^^ może jakieś polskie... specjały? wiem, ze potrawy odpadają ale może coś ze słodyczy? np. krówki?

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2011-12-11, 14:17   

Ja jak już mówiłam zastanowię się jutro porządnie, ale koszulka Kyu mi się podoba mmm ^__^
Jeśli chodzi o Mina to coś związanego z Sukirą jak podsunęła RedWitch wydaje mi się dobrym pomysłem xD
Można jeszcze gdzieś dodać napis głoszący (jak na kazaniu w kościele ~ to dlatego, że zaczęłam myśleć co tu dać Shiwonowi xD) naszą miłość np. dole koszulki xD

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Wysłany: 2011-12-11, 14:19   

Można wrzucić krówki, ale pamiętajmy też, że im więcej rzeczy tam wrzucimy, tym droższa paczka wyjdzie, a na razie mało osób się udzieliło, i nie wiem czy będą chętni do zrzuty xD
Przyda się też pocztówka jakaś, może być z polskimi motywami. Może coś forumowego dorzucić? przypinkę czy coś? ;P Yeś wciąż się chwali swoim ręcznikiem od japońskich fanek, a od nas nic nie mają xDD

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2011-12-11, 14:19   

goss napisał/a:
np. krówki?

HA HA! krówki są super! Kupowałam je dla Simona i Martiny do paczki xD

Trzeba też jeszcze napisać życzenia prawda! Albo wszyscy byśmy razem to zrobili, albo każdy osobno i by wtedy mieli milion kartek, ale za to jakie szczęście xD

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch
Ostatnio zmieniony przez teitatoo 2011-12-11, 14:24, w całości zmieniany 1 raz  

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Lover: Siwon
Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2011-12-11, 14:29   

teitatoo napisał/a:
i by wtedy mieli milion kartek, ale za to jakie szczęście xD
Tak właśnie myślałam gdyby np na pocztówkach z różnych stron Polski napisać życzenia i to dołączyć do prezentu, ale zanim te listy z pocztówkami w Polsce dojdą do miejsca skąd ma paczka zostać wysłana... *całkowity brak wiary w Pocztę Polską*

Get out, get out, get out of my head and fall into my arms instead.

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Wysłany: 2011-12-11, 14:32   

memoria napisał/a:
ale zanim te listy z pocztówkami w Polsce dojdą do miejsca skąd ma paczka zostać wysłana... *całkowity brak wiary w Pocztę Polską*

szczególnie w okresie świątecznym i zimowym... xDD wręcz a wykonalne, chyba, że wszystko kurierem jakimś xD

goss 

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Donghae, Yesung i res
Lover: Kyu
Fav Pairing: YeShu ke ke ke
Wysłany: 2011-12-11, 14:34   

memoria napisał/a:
ale zanim te listy z pocztówkami w Polsce dojdą do miejsca skąd ma paczka zostać wysłana... *całkowity brak wiary w Pocztę Polską*

powiem wam, że ja jakoś *odpukać* nie mam złych doświadczeń z Pocztą Polską xd i jak się wysyła priorytetem to TEORETYCZNIE dochodzi w przeciagu 2 - 3 dni^^ (przynajmniej mi się tak ciągle udaje.) ale faktem jest, że obecnie mamy okres świąteczny więc może to więcej czasu zająć...

Nikt

Wysłany: 2011-12-11, 14:39   

przy Kyuhyunie jednak bede sie upierać na Starcrafta bo on jest ciągle na fali i niedługo ma wyjść kolejna część i Kyu na 100% będzie zadowolony *Q*

słodycze jakieś na pewno wyślemy xD
i myślałyśmy o wódce xD

a co do życzeń to lepiej jedną kartkę dla jednego i jedną dla drugiego bo takich milion karteczek to nawet nie przeczytają tylko wyrzucą xD

i o czymś z polskimi motywami myślałyśmy właśnie xD chciałyśmy jakoś zaprezentować najciekawsze polskie miejsca czy cos xd

Odpowiedz do tematu