| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[27.10.2011/SPR] I spróbujcie mi teraz wmówić, że nie jestem
Autor Wiadomość
Soul 

Ulubieniec z SJ: Obecnie wszystkich lubię :)
Lover: Yeś
Fav Pairing: KyuMin, EunHae, QMi, YeWook, Madź+owce^^
Wysłany: 2011-10-30, 00:31   [27.10.2011/SPR] I spróbujcie mi teraz wmówić, że nie jestem

Od tłumacza: Wiem, że te sprawozdanie jest trochę chaotyczne, ale takie było też w oryginalnej wersji, a biorąc pod uwagę spotkanie Kyuhyuna, jestem skłonna uwierzyć, że nie da się z tego napisać innej, "normalniejszej" relacji :).

Dobra, przyznaję, nie wiem, co było lepsze, koncert, czy to, co nastąpiło po nim… w zasadzie spacerowałam sobie wokół Central Parku, ponieważ zmusili mnie do tego rodzice, ja wcale nie chciałam iść.. rozmawialiśmy i w pewnym momencie moja mama, która nie ma zielonego pojęcia o kpopie, powiedziała : „oh, czekaj, czy to nie jeden z twoich kpopowych idoli?”. Pomyślałam sobie wtedy „jejku, moja mama jest taka głupiutka”, ale odwróciłam się, popatrzyłam i stwierdziłam „nie”, lecz kiedy odwrócił się w moją stronę, dotarło do mnie, że „GIOREHG89EHIGO3E TO KYUHYUN I SUNGMIN REG9EG=EHG4HGI4”. Dlatego też śledziłam ich, ale niestety udało mi się zrobić zdjęcie tylko z Kyuhyunem, ponieważ Sungmin nagrywał, jednak POWIEDZIAŁ DO MNIE CZEŚĆ i to było piękne.. O Boże, mój tata poprosił o fotkę, ponieważ ja cała się trzęsłam i początkowo Kyuhyun, O Mój Boże, on myślał, że to MY prosimy JEGO o zrobienie NAM zdjęcia, więc był ogromnie zaskoczony, kiedy zdał sobie sprawę, że chcieliśmy cyknąć sobie fotkę właśnie z nim. Zapytał „Oh, JA?”, ponieważ nie było NIKOGO w pobliżu, dosłownie było pusto, tylko kilku członków ekipy i tak, on jest taki opóźniony*, a później, kiedy powiedziałam „dziękuję”, on próbował mi się odwzajemnić i też mi podziękować, ale jego angielski był taki okropny

*od tłumacza: podobno dziewczyna nie chciała przez to nic złego powiedzieć, po prostu takiego slangu się teraz używa w USA

Source: seryous.tumblr.com
Shared at sup3rjunior.wordpress.com by Destinyhae
TAKE OUT WITH FULL & PROPER CREDITS
Translation to Polish by: Soul
Ostatnio zmieniony przez Oiiś 2016-01-19, 16:12, w całości zmieniany 1 raz  

Doki 
Otaku

Ulubieniec z SJ: All of fifteen =^^=
Lover: (HanGeng) EunHyuk
Fav Pairing: HanChul, YeWook, EunHae
Grupa krwi: AB Rh+
Wysłany: 2011-10-30, 09:54   

Cytat:
TO KYUHYUN I SUNGMIN
Ha ! KyuMin na krypto randce? xD
Cytat:
ale jego angielski był taki okropny
Hm, hm xD Niczym EunHyuk xD Laska, która spotkała Hyuka miała to szczęście, że uczy się koreańskiego ~ Szczęściara z tej laski ! Ale i tak bardziej zazdroszczę tej , co jadła obiad z rodziną Hyuka !! X_x

"이렇게 쉽게 포기한다고 누가그래"..."Kto powiedział, że poddamy się tak łatwo?"

Ostatnio zmieniony przez Doki 2011-10-30, 09:59, w całości zmieniany 1 raz  

pus
balladzistka =P

Lover: Kyu
Grupa krwi: A
Wysłany: 2011-10-30, 10:05   

Ahhh, jestem zazdrosna! :evil:
W Hiszpanii było to samo! Fanki mogły sobie z nim pogadać! Czemu ktoś z SJ nie przyjedzie do Polski!? :evil:
Ostatnio zmieniony przez pus 2011-10-30, 10:10, w całości zmieniany 1 raz  

Manaa 
Kya kya~!

Ulubieniec z SJ: Henry
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: KyuWook
Wysłany: 2011-10-30, 13:14   

Punkt dla mamy tej dziewczyny, że wypatrzyła dal niej jej idoli xd Angielski Kyu jest rozczulający xd On myślał, że oni go prosili o cyknięcie rodzinnej fotki xD? Omg, urocze! Ale przynajmniej wiedział jak powiedzieć "cześć", a to już jest jakieś osiągnięcie ^^

MC: Ryeowook, what’s your Super Girl like?
Ryeowook : My Super Girl is my future daughter…
Ostatnio zmieniony przez Manaa 2011-10-30, 13:18, w całości zmieniany 1 raz  

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-10-30, 21:37   

Soul napisał/a:
ponieważ zmusili mnie do tego rodzice

czasem trzeba dac sie zmusic rodzicom!
Soul napisał/a:
„oh, czekaj, czy to nie jeden z twoich kpopowych idoli?”.

moja to by powiedziala-patrz Magda jakis zoltek... bo o tym jak wygladaja moi ukochani to pojecia nie ma xD
Soul napisał/a:
TO KYUHYUN I SUNGMIN

i niech mi nikt nie wpiera ze KyuMin nie istnieje! xD
Soul napisał/a:
kiedy powiedziałam „dziękuję”, on próbował mi się odwzajemnić i też mi podziękować, ale jego angielski był taki okropny

ej no bez jaj xD dziekuje to chyba potrafia powiedziec? :O mowili nawet bardziej skomplikowane zdania! (np You are so gorgeous xD)
Soul napisał/a:
więc był ogromnie zaskoczony, kiedy zdał sobie sprawę, że chcieliśmy cyknąć sobie fotkę właśnie z nim

tak w ogole to powinien byc przyzwyczajony. gdyby przyjechal do Polski to by musial robic sobie zdjecia z tabunem ELFow xD

[ Dodano: 2011-10-30, 21:48 ]
Manaa napisał/a:
Angielski Kyu jest rozczulający x

ale po francusku o winie to potrafi xD

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"
Ostatnio zmieniony przez maggdalena 2011-10-30, 21:47, w całości zmieniany 1 raz  

ElJunPl 
Groszek Pachnący~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy >.<
Fav Pairing: Teraz już wszystkie xD
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: Halloween 2010
Wysłany: 2011-10-31, 11:52   

Soul napisał/a:
jego angielski był taki okropny

i to w tym wszystkim boli T_T Gdybym miała tyle szczęścia, by ich spotkać, to nawet ledwo co "cześć" byśmy sobie powiedzieli TT_TT

Ja nie wiem, jak oni się jeszcze mogą dziwić, że ludzie chcą zrobić sobie z nimi zdjęcia xD
maggdalena napisał/a:
moja to by powiedziala-patrz Magda jakis zoltek... bo o tym jak wygladaja moi ukochani to pojecia nie ma xD

U mnie tacie zdarza się krzyknąć "Super Junior!" i o dziwo chyba za każdym razem trafił O.o xD
Ostatnio zmieniony przez ElJunPl 2011-10-31, 11:58, w całości zmieniany 1 raz  

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Lover: Siwon
Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2011-11-10, 22:36   

Soul napisał/a:
ponieważ zmusili mnie do tego rodzice, ja wcale nie chciałam iść..
Siedzenie w domu podczas gdy gdzieś po mieście może kursować twój idol wydaje się być takim marnotrawstwem.
Soul napisał/a:
TO KYUHYUN I SUNGMIN
Umarłabym na miejscu. Może by się przejęli i na pogrzeb przyszli...
Soul napisał/a:
on myślał, że to MY prosimy JEGO o zrobienie NAM zdjęcia
Kyu, no proszę... Kto poprosiłby ciachowatego azjatyckiego celebrytę o zrobienie rodzinnej fotki?
Soul napisał/a:
próbował mi się odwzajemnić i też mi podziękować, ale jego angielski był taki okropny
Przynajmniej się starał i próbował. Za samo to wielki plus mu się należy.
Ostatnio zmieniony przez memoria 2011-11-10, 22:46, w całości zmieniany 1 raz  

Kitsune 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Eunhyuk, Siwon.
Lover: Donghae <3
Fav Pairing: EunSiHae ^^
Grupa krwi: 0 rh+
Wysłany: 2011-11-11, 15:05   

Huhu. Niby taki zwykły spacer ^^ Myślę,że tez bym nie umiała wydukać słowa. :)
Jej, jak ja jej zazdroszecze!!!
Jeszcze głupiutki Kyu myślał,że ma im zrobić zdjęcie. Od tak, podchodzi do niego dziewczyna, której dech zaparło a ten ma im tylko zdjęcie zrobić xDD
Ostatnio zmieniony przez Kitsune 2011-11-11, 15:09, w całości zmieniany 1 raz  

EmilyStrange 

Ulubieniec z SJ: Cała 15stka
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: KyuMin, QMi
Grupa krwi: B
Wysłany: 2011-11-11, 16:54   

Chyba nie muszę nawet napominać jak jej zazdroszczę *.*

Z tym angielskim to jest właśnie ból... nawet jakbym nie wiem jakim wielkim cudem ich kiedyś dopadła to i tak nie pogadam x/

Jego nieogarnięcie mnie zawsze rozczula x)
Ostatnio zmieniony przez EmilyStrange 2011-11-11, 16:59, w całości zmieniany 1 raz  

Betti 

Ulubieniec z SJ: Hyuk, Hae, Siwon, Leeteuk, Yes
Lover: Hyuk, Joon, Hae
Fav Pairing: Eunhae
Wysłany: 2011-11-11, 18:19   

Nie no ona tak po prostu szła sobie parkiem aż tu nagle przed oczami pojawili się jej idole!...marzenie*.*... to brzmi jak bajka, sen. Ona rzeczywiście ma szczęście choć z drugiej strony w końcu to Nowy York, USA znany popularny kraj więc tam marzenia tego typu mają większą szansę realizacji, jakby coś takiego miało miejsce u nas w Polsce to wtedy można byłoby to nazwać szczęściem, a nawet cudem! hehe;D
Soul napisał/a:
mój tata poprosił o fotkę, ponieważ ja cała się trzęsłam i początkowo Kyuhyun, O Mój Boże, on myślał, że to MY prosimy JEGO o zrobienie NAM zdjęcia, więc był ogromnie zaskoczony, kiedy zdał sobie sprawę, że chcieliśmy cyknąć sobie fotkę właśnie z nim. Zapytał „Oh, JA?”

Haha Kyu ty głuptasiexD ale to może właśnie przez barierę językową nie załapał heh:), dobijające to że jak się nie zna koreańskiego to raczej za bardzo sobie z nimi nie porozmawiasz:(

SuJu forever...
Ostatnio zmieniony przez Betti 2011-11-11, 19:01, w całości zmieniany 1 raz  

skalamitka 
SuJu Fighting!

Ulubieniec z SJ: Yesung, Sungmin
Lover: Yesung
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2011-11-28, 13:44   

Cytat:
był ogromnie zaskoczony, kiedy zdał sobie sprawę, że chcieliśmy cyknąć sobie fotkę właśnie z nim. Zapytał „Oh, JA?”

Oni chyba nie są świadomi tego, że mają fanów na całym świecie, a nie tylko w Azji >.<

Sungmin: I’m so good at everything, there’s nothing I’m not good at, I’m a genius
Yesung: Sungmin?
Sungmin: Yeah?...
Yesung: Stop talking nonsense.
(Miracle for you)
Ostatnio zmieniony przez skalamitka 2011-11-28, 13:55, w całości zmieniany 1 raz  

Shaolcia 

Ulubieniec z SJ: Siwon, Leeteuk, Eunhyuk
Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2012-01-07, 01:01   

Aaaa też chce ! Zżera mnie zazdrość :evil:

skalamitka napisał/a:
Oni chyba nie są świadomi tego, że mają fanów na całym świecie, a nie tylko w Azji >.<

W 100 % się zgadzam :) Ciekawe jakby zareagowali na ilość fanek z polski :-D

Ostatnio zmieniony przez Shaolcia 2012-01-07, 01:07, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu