| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
B.A.P
Autor Wiadomość
Anett 

Ulubieniec z SJ: Hyuk, Hae, Kyu, Teuk..wszyscy
Lover: Donghae i Eunhyuk
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: dawna
Wysłany: 2012-01-25, 22:20   B.A.P

B.A.P - Best, Absolute, Perfect
debiut - styczeń 2012
Wytwórnia - TS Entertaiment
debiutanckie MV "Warrior"

Bang Yong Guk

Pozycja w zespole: lider, główny raper
Data urodzenia: 31.3.1990
Wzrost: 182cm
Waga: 60kg
Specjalność: Rap, pisanie tekstów, produkcja
Króliczek: czerwony
Twitter: http://twitter.com/realjepp

Zadebiutował z "I Remember" gdzie partnerował mu Yoseob z BEAST
Zanim zadebiutował śpiewał z różnymi wykonawcami, myślę że jednym z najbardziej znanych jest "Going Crazy" gdzie Yongguk partnerował Song JiEun z Secret

Kim Him Chan

Pozycja w zespole: sub wokal
Data urodzenia: 19.4.1990
Wzrost: 180cm
Waga: 69kg
Specjalność: ulzzang, umie grać na tradycyjnych koreańskich instrumentach, MC
Króliczek: różowy/fioletowy
Twitter: http://twitter.com/Himchanchan

Jung Dae Hyun

Pozycja w zespole: głowny wokal
Data urodzenia: 28.6.1993
Wzrost: 177cm
Waga: 63kg
Króliczek: biały
Twitter: http://twitter.com/BAP_Daehyun

Yoo Young Jae

Pozycja w zespole: główny wokal
Data urodzenia 24.1.1994
Wzrost: 178cm
Waga: 65kg
Króliczek: żółty
Twitter: http://twitter.com/BAP_Youngjae

Moon Jong Up

Pozycja w zespole: sub wokal, tancerz
Data urodzenia: 6.2.1995
Wzrost: 176cm
Waga: 66kg
Króliczek: zielony
Twitter: http://twitter.com/BAP_Jongup

Choi Joon Hong

Pseudonim sceniczny: Zelo
Pozycja w zespole: raper, tancerz, maknae
Data urodzenia: 15.10.1996
Wzrost: 182cm
Waga: 63kg
Specjalność: Rap, taniec, breakdance, jazda na deskorolce
Króliczek: niebieski
Twitter: http://twitter.com/zelo96

Przed debiutem B.A.P, Zelo i Bang wydali digital single "Never Give Up"

Cassie96 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Lover: Yesio i Hae!
Fav Pairing: MinWook EunHae YeWook
Kocham SuJu od: Wrzesień 2011
Wysłany: 2012-01-27, 17:45   

Jak na razie zapowiadają się dobrze :) jestem tylko ciekawa o co chodzi z tymi króliczkami... a tak poza tym to jest straszne jak czytasz ich daty urodzenia i w jednej chwili widzisz chłopaka w swoim wieku :D i tak odmiennie wyglądają w tych blond włosach :mrgreen:

Isek 
Anielska Chmurka

Ulubieniec z SJ: Yesung, Leeteuk, Heechul
Grupa krwi: 0 rh+
Wysłany: 2012-01-27, 21:48   

Nosz kurde >< Jeden młodszy, drugi w moim wieku... Oni się rozwijają w takim czasie, a ja siedzę, tyję i przyznaję się do bycia dzieckiem internetu. Moje życie jest zbyt proste XD
Ale do rzeczy. Nie rozróżniam ich, jednak to dopiero moje pierwsze spotkanie z nimi, więc się nie dziwię. Dopiero po piosence ogarnęłam który to maknae, a który lider. Jestem pozytywnie zaskoczona "Warrior" : O Wydawało mi się, że będzie to zespół bardziej lub mniej cukierkowy. A otrzymałam coś mocnego i wpadającego w ucho : D Do tego logo, które przyciąga wzrok. Oby tak dalej panowie, oby ta dalej !

Anett 

Wysłany: 2012-01-27, 23:15   

Ja już czekałam na ten zespół sporo czasu XDD Wszystko przez Yongguk'a bo to najpierw w nim się zakochałam *___* Poznałam go jak występował z Jieun. Potem strasznie się ucieszyłam na jego debiut i myślałam, że będzie solistą, ale okazało się, że wyląduje w zespole i muszę przyznać, że trochę mnie to zmartwiło. Od jakiś kilku miesięcy jestem świadoma, że będzie w zespole i przyjęłam to do wiadomości. Z niecierpliwością czekałam na nich! Z wielkim zaciekawieniem czekałam na odsłonę następnego członka i następnego i następnego... ^^
A tak odnośnie "Warrior" to porwali mnie kompletnie! ^^ Po świetnej zapowiedzi pojawił się genialny klip :D Został mocny klimat i to bardzo się im chwali ^^ Muszę to powiedzieć - nie zawiedli mnie!!!!!!! Klip jest świetny, mocny, choreografia genialna - strasznie mi się podoba ^^ Szczególnie ta wstawka taneczna!
Jeśli chodzi o członków to:
Bang - moim zdaniem dobra decyzja, żeby on zaczynał piosenkę ^^ Ale troszkę za mało go w tym klipie... jest na początku, a potem jakoś trochę ginie.
Zelo - nie mam większych przemyśleń, oprócz tego, że strasznie mnie bawi jak rapuje :P takie śmieszne miny strzela:P
Himchan - on za to mnie przeraża XD Jego wyraz twarzy jak stoi za tymi kratami jest straszny :PP
Daehyun - bardzo pozytywne zaskoczenie ^^ Niby taki cichy, ale śpiewa super :) Strasznie mi się podoba :D
Jongup i Youngjae - na początku ciężko mi było dojść który jest który XD no ale też nie mam większych przemyśleń co do obydwóch.
Ogólnie bardzo bardzo bardzo bardzo na plus!! *__* Świetna robota, genialny debiut! Myslę że jeden z najlepszych w ostatnim czasie :D Teraz czekamy na występy ^^

Cassie96 napisał/a:
jestem tylko ciekawa o co chodzi z tymi króliczkami...

Trochę nie wiem jak to wytłumaczyć.. Ogólnie królik to ich tak jakby takie "logo" "znak rozpoznawczy" nie wiem jak to nazwać XD Pojawia się on w klipie i jest też na okładce albumu. Jeśli chodzi o kolory to spotkałam się z tym w programie Ta-dah z nimi [polecam, szczególnie pierwszy epizod! XDD Mimo, że nie znam koreańskiego i nic nie rozumiałam to i tak sikałam ze śmiechu XD z tego co wiem są już ang napisy] Każdy z członków ma przydzielonego króliczka, który ma dany kolor maski, chyba po to żeby łatwiej ich rozpoznawać np. królik Zelo ma niebieską maskę ^^ Kiedy jeden z chłopaków coś mówi zazwyczaj w dolnym rogu pojawia się jego królik, są też przerywniki gdzie są narysowane te króliki i się "bawią" :P Nie wiem czy jest to do zrozumienia, proponuje włączyć jeden odcinek programu i zobaczyć jak to wygląda ^^
Cassie96 napisał/a:
to jest straszne jak czytasz ich daty urodzenia i w jednej chwili widzisz chłopaka w swoim wieku :D

Isek napisał/a:
Jeden młodszy, drugi w moim wieku...

Ja już chyba jestem za stara XD Często mi się tak zdarza :P Właściwie ostatnio zawsze. np w Teen Top nikt nie jest ode mnie starszy, najstarszy członek jest ode mnie o dwa lata młodszy O.o i to jest dopiero straszne :PP
A jeśli chodzi o B.A.P to najstarsi są w moim roczniku, ale obydwaj starci, bo ja urodziłam się pod koniec roku XD No i trzeba przyznać, że wiek Zelo powala! Jest naprawdę strasznie młody ^^

Ostatnio zmieniony przez Anett 2012-01-27, 23:16, w całości zmieniany 2 razy  

Cassie96 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Lover: Yesio i Hae!
Fav Pairing: MinWook EunHae YeWook
Kocham SuJu od: Wrzesień 2011
Wysłany: 2012-01-28, 09:28   

Anett napisał/a:
Każdy z członków ma przydzielonego króliczka, który ma dany kolor maski, chyba po to żeby łatwiej ich rozpoznawać np. królik Zelo ma niebieską maskę ^^

Aha juz rozymniem! tylko jakoś tak na początku nie skapowałam xD

Poza tym to właśnie Zelo jest w moim wieku :lol: i ciągle mnie śmieszy jego pseudonim... no to trzeba sie z nimi bardziej zapoznać! :-D

Anett 

Wysłany: 2012-01-28, 12:31   

Cassie96 napisał/a:
no to trzeba sie z nimi bardziej zapoznać!

Jeśli masz ochotę ich lepiej poznać to jak najbardziej polecam Ta-Dah! Ja dzięki temu programowi nauczyłam się ich rozpoznawać, choć muszę przyznać, że do teraz mam czasem problemy z niektórymi :P Niestety te ich fryzury nie pomagają XDDD np na takim zdjęciu to jest dopiero poziom hard XD

Isek 
Anielska Chmurka

Wysłany: 2012-01-28, 12:55   

._.

To przecież więcej niż poziom hard! Mogliby jakoś się inaczej przynajmniej ściąć, a nie -.- Nie ułatwiają, oj nie. Chociaż słucham już którąś godzinę z rzędu ich piosenki i nie mogę się oderwać! :mrgreen: Jeśli utrzymają taki poziom dalej to kto wie, może wbiją się na trzecie miejsce, zaraz za Juniorkami? :>

Anett 

Wysłany: 2012-01-28, 23:04   

Isek napisał/a:
To przecież więcej niż poziom hard! Mogliby jakoś się inaczej przynajmniej ściąć, a nie -.-

XDDD Naprawdę nieźle odwalili z tym blondem :P Ja mam swoje typy kto kim jest, ale to są tylko przypuszczenia XDD właściwie to jestem pewna jednego :PPP
Isek napisał/a:
Chociaż słucham już którąś godzinę z rzędu ich piosenki i nie mogę się oderwać!

To fakt, jest mega uzależniająca ^^ Ja też mogłabym jej słuchać cały czas! :) Bardzo się cieszę, że ta piosenka jest taka mocna, nie przepadam za mega słodkimi chłopcami :P Znaczy jak się wygłupiają i np śpiewają piosenki girlsbandów to uwielbiam oglądać, ale jak tworzą swoje piosenki to zdecydowanie bardziej podchodzą mi zespoły z mocnym bitem :P
Isek napisał/a:
Jeśli utrzymają taki poziom dalej to kto wie, może wbiją się na trzecie miejsce, zaraz za Juniorkami? :>

A kto jest na pierwszy? ^^ Jeśli można spytać XD

Isek 
Anielska Chmurka

Wysłany: 2012-01-29, 11:40   

Anett napisał/a:
A kto jest na pierwszy? ^^ Jeśli można spytać XD

1.SHINee
2.Juniorki
3. tutaj może B.A.P się znajdzie ;D

Nadal ich nie rozróżniam... Przynajmniej nie wszystkich xd

Anett 

Wysłany: 2012-01-30, 14:55   

tenshukaku napisał/a:
poza tym kurde wszyscy wyglądają tak samo XD

Faktycznie ich fryzury są trochę deprymujące XDDD Ale właściwie największym problemem jest MV, bo bardzo szybko zmieniają się ujęcia :P Pokażą jednego członka, człowiek nie zdąży się przyjrzeć, a tu zaraz jakiś inny XD Jeśli ktoś chce ich lepiej poznać to trzeba pooglądać jakieś programy z nimi, zdjęcia itp Wtedy jest dużo łatwiej, bo możesz się przyjrzeć twarzy, oni też mają inne obcięcia więc tym też można się trochę sugerować. Po za tym jak znasz zespół to wiesz, że Daehyun jest głównym wokalem to zwracasz uwagę na tych którzy śpiewają, jeśli Yongguk jest raperem to szukasz go wśród osób rapujących ^^
Mi było łatwiej ich rozpoznać [choć też miałam problemy za pierwszym razem :P] bo przez debiutem obejrzałam dwa odcinki Ta-dah z nimi, no i wcześniej interesowałam się Yongguk'iem ^^ Znałam mniej więcej ich twarze [pomijając Daehyun'a który w programie ciągle chodzi w masce XD] wiedziałam jakie mają pozycje w zespole i drogą eliminacji dochodziłam do wszystkich członków ^^ No i z czasem jest coraz łatwiej :)
No ale zmuszam, jeśli Ci się nie podobają to rozumiem :D Każdy ma inny gust :) Ale ja bym ich nie skreślała tylko przez to, że mają podobne fryzury :P [sama miałam wiele problemów z rozpoznaniem chociażby SuJu na początku, albo Mir i Joon z MBLAQ byli dla mnie jedną osobą XDD]

Ostatnio zmieniony przez Anett 2012-01-30, 14:59, w całości zmieniany 2 razy  

Isek 
Anielska Chmurka

Wysłany: 2012-01-30, 19:29   

Anett napisał/a:
[sama miałam wiele problemów z rozpoznaniem chociażby SuJu na początku, albo Mir i Joon z MBLAQ byli dla mnie jedną osobą XDD]

Dla mnie nadal są jedną osobą XD Znaczy może nie jedną, ale nadal trudno ich odróżniam -.- Co nie zmienia faktu, że uwielbiam muzykę MBLAQ! Ściągnęłam sobie pierwszy singiel B.A.P i jestem co raz bardziej nimi zauroczona : 3 Chyba każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Ania 

Kocham SuJu od: 10.05.2010
Wysłany: 2012-01-30, 22:36   

Mnie też jakoś nie zachwycili. Oglądam teledysk na raty. Mam już chyba 1,5 minuty zaliczone. Widocznie nie moja bajka. I jeszcze jeden kolor na głowie i podobne fryzury to masakra.

Oharu 
The Jester~

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Siwan
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: lipiec 2010
Wysłany: 2012-02-05, 19:05   

DEBIUT JAKICH MAŁO! <3 Tyle nowych boybandów przewinęło się od czasu pojawienia się Block B i dopiero na B.A.P zwróciłam uwagę. Oni są po prostu zajebiści/epiccy/boscy/mega utalentowani *A*.

Zarówno piosenka i MV jest genialne, widać sporo kasy na to poszło (i bardzo dobrze), Warrior od razu mi się wkręciło. I ten moment w refrenie, kiedy wszyscy ruszają na kamerę OMG! *eyegasm + eargasm* Unbreakable i Intro też wymiatają >v<
Nie miałam zbyt wielkiego problemu z ogarnięciem członków. Banga znałam od I Remember, więc zaraz na początku widziałam tylko jego. I Zelo XDD. Najlepiej jest zabrać się od razu za Ta-Dah! It's B.A.P ^^ (swoją drogą zachowują się tam jak banda głupków xD). Jak na razie moim faworytem jest Youngjae - taki mały knypek, który wszystkich zjeżdża >D.

Ich styl jest po prostu OSOM i jeśli wytwórnia z następnymi comebackami zmieni ich w jakieś ociekające słodyczą idealne laleczki, to chyba się powieszę .___.'

Anett 

Wysłany: 2012-02-05, 22:07   

Oharu napisał/a:
Unbreakable i Intro też wymiatają >v<

Zgadzam się z Tobą w 100% ^^ Też kocham te dwie piosenki *___* Ogólnie cała płyta jest świetna :) Ja to już się tak wkręciłam, że mogłabym ich słuchać w kółko! ^^ "Unbreakable" po prostu kocham! *__* Szczególnie kwestie Daehyun'a! ^^ Ale Intro też zarąbiste! :D
Oharu napisał/a:
(swoją drogą zachowują się tam jak banda głupków xD)

Ale są przy tym mega świetni :D Ja to w pierwszym odcinku ubawiłam się strasznie XD Nie rozumiałam nic, ale sami oni wystarczają!
Oharu napisał/a:
Ich styl jest po prostu OSOM i jeśli wytwórnia z następnymi comebackami zmieni ich w jakieś ociekające słodyczą idealne laleczki, to chyba się powieszę .___.'

Mogę lecieć z Tobą do Korei i Ci pomóc! :P Mnie to piosenka Yongguk'a i Zelo już trochę zagięła XD Jakoś Bang w ogóle nie pasuje mi do takiego stylu, ja go uwielbiam takiego mocnego, mega męskiego, a nie do śpiewania jakiś słodkich piosenek :P Co prawda strasznie mi się wkręciła ta ich piosenka "Never Give Up" [Notabene ich intro też było genialne] Ale i tak jestem nastawiona, że B.A.P ma mieć taki styl jak dotychczas i żadnych zmian!! XD

Oharu 
The Jester~

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Siwan
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: lipiec 2010
Wysłany: 2012-02-06, 14:13   

Cytat:
Ale Intro też zarąbiste! :D

Na solówce Daehyuna w Intro mam eargasm O////O
Cytat:
Ale są przy tym mega świetni :D Ja to w pierwszym odcinku ubawiłam się strasznie XD Nie rozumiałam nic, ale sami oni wystarczają!

Szkoda tylko, że Zelo tak się alienuje XD. W ogóle jakiś taki dziwny jest >D.
Cytat:
Mnie to piosenka Yongguk'a i Zelo już trochę zagięła XD

Dokładnie! Kiedy widziałam teaser, to sobie myślałam "aha, czyli będzie coś mocnego", a oni pocisnęli z czymś takim... XDDD' Zelo to jeszcze, ale masz rację, Bang najlepiej się sprawdza w piosenkach typu I Remember i Warrior ^v^.
Cytat:
Ale i tak jestem nastawiona, że B.A.P ma mieć taki styl jak dotychczas i żadnych zmian!! XD

Oni są jak Block B ;o. Nic co słodkie do nich nie pasuje xD.

Odpowiedz do tematu