| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Donghae przed debiutem & jego Tata
Autor Wiadomość
Nishi 
Yesios?awa

Ulubieniec z SJ: prince manager, jongjin
Lover: yeye
Fav Pairing: yehae, eunhae
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2011-05-05, 23:43   Donghae przed debiutem & jego Tata

Rok 2001

Donghae bierze udział w selekcji SM, wygrywa tegoroczną nagrodę za najlepszy wygląd, po czym przenosi się do SM Entetaiment i staje się SM trainee.

Tego roku, Donghae goni za swoim marzeniem. Przeprowadził się do SM kiedy był w 3 klasie liceum. By połączyć pracę i naukę mógł jedynie podróżować między PU a Seulem.

(przepraszam)

W dodatku przez harmonogram zajęć szkolnych Donghae mógł jedynie przez weekendy ćwiczyć w Seulu ( w SM Company). Dlatego zawsze zazdrościł Eunhyukowi i Sungminowi, którzy mieszkali w Seulu.

(gomen)

Donghae bardzo często odbywał rozmowy tego typu z Yunho'em~

( ;( )

Y: Ah, Donghae, kiedy przyjedziesz>
D: Wrócę po zakończeniu szkoły... Ah, cholera. Nie mam biletu na pociąg, więc mogę jedynie przyjechać autobusem. Wiesz, że one są stłoczone. Yunho Hyung~ Co z Tobą?

(Wiem, wiem)

Y: Kupiłem bilet na pociąg już w zeszłym tygodniu więc nim przyjechałem. Ah~ Zmęczony jestem!
D: Jak by na to nie spojrzeć, to jestem zazdrosny o dzieci z rodzin w Seulu. Sungmin, Eunhyuk są zamożni (chodzi, że bogaci), potrzebują tylko godzinki by wrócić do domu, racja?
Y: Yeah, można im zazdrościć~

26 Grudnia 2003

Yunho,Junsu, którzy byli bardzo blisko z Donghae, wraz z Jaejoong'iem, Yoochun'em a Changminem zadebiutowali jako Dong Bang Shin Ki (TVXQ)
Donghae powiedział Eunhyukowi:"TVXQ są szczęściarzami, już zadebiutowali, a kiedy nasza kolej? Trenujemy już 5 lat~

Eunhyuk objął go ramieniem i powiedział:"Nie mów tak, będziemy też będziemy mieć dobrą szansę, wystarczy tylko poczekać, dobry los się do nas odwróci, nie martw się."
Pomimo, że powiedział coś takiego w głębi serca też czuł się zawiedziony. Trenowali razem jako przyjaciele (z TVXQ), a teraz jedni z nich zadebiutowali.

6 Listopada 2005

Donghae zadebiutował jako członek zespołu Super Junior.

O Tacie Donghae

Tata Donghae zawsze był z nim. Jak długo było coś, co Donghae lubił, jego Tata bezwarunkowo go wspierał. Kiedy Donghae był dzieckiem lubił sport, więc był członkiem drużyny piłki ręcznej przez rok. Później powiedział Tacie, że polubił piłkę nożną, i że byłby dobrym graczem. Jego Tata się zgodził, więc został członkiem drużyny piłkarskiej na rok.
Kiedy Donghae był w 2 klasie gimnazjum jego Tata spytał się go czy nie zechciałby zostać piosenkarzem. Jako, że sam miał marzenia by nim zostać. Jednak z powodu sprzeciwu jego rodziców gdy był młody nie był w stanie tego marzenia spełnić. Dlatego żywił nadzieję, że Donghae mógłby to zrobić. Donghae poważnie to przemyślał, odpowiedział Tacie, że chciałby zostać piosenkarzem ponieważ lubi tańczyć i ma zaufanie! Stąd wraz z pomocą Ojca, Donghae zaczął ćwiczyć na pierwsze przesłuchanie... Lecz na nim Donghae nie został wybrany, to był pierwszy raz w życiu kiedy Donghae spotkał się z porażką. Za dalszą namową Taty zaczął przygotowywać się do drugiego podejścia~ Za tym razem udało mu się! Jego Tata był bardzo szczęśliwy z powodu wybrania przez SM Donghae'a.
Donghae powiedział:" Kiedy byłem trainee, były chwile kiedy nie umiałem dobrze wykonać ćwiczeń i każdej nocy płakałam po kryjomu w akademiku. Choć nie mogłem uwierzyć w słowa przeciw mnie, ale byłem młody i bardzo poraniony. (Czyli chyba uwierzył w nie) W tamtych chwilach mój Tata unosił mnie na duchu.
Ponieważ spędził wiele lat na byciu trainee, a jego przyjaciele debiutowali jeden po drugim, Donghae poczuł, że zawiódł nadzieję swojej rodziny. Lecz jego Tata zawsze zachęcał go słowami:" Czy nie wiesz, że aby zbudować duży statek potrzeba dużo czasu? Stąd by stać się kimś ważnym potrzeba go jeszcze więcej. Mój synu, wierzę, że dla takich ludzi czas nie jest najważniejszy!"

25 Czerwca 2006

Super Junior otrzymało nagrodę SBS Inkigayo Mutizen, która była ich pierwszą. Kiedy Donghae wygłaszał swoją mowę dziękczynną powiedział do Taty, który był w szpitalu:"Tato, nie czuj bólu, kocham Cię!"

Dnia 8 sierpnia 2006 roku o 2 nad ranem Tata Donghae przebywając w szpitalu opuścił ten świat...

Donghae wypowiedział życzenie:"Jeżeli miałoby być to tylko raz, chciałbym aby mój Tata był na moim koncercie." Powiedział również, że najbardziej niezapomnianą dla niego datą jest 8 sierpnia, tego dnia po raz ostatni widział Tatę...

"Dance with my father" jest piosenką, którą Donghae chciał dedykować swojemu Ojcu ->
http://www.youtube.com/wa...KUOQTA_WnA&NR=1

Tłumaczone na podstawie jednego z filmików z YT, zdjęcia również z niego pochodzą..
Idę otrzeć łzy...

Seann
Ostatnio zmieniony przez Oiiś 2014-12-11, 21:01, w całości zmieniany 1 raz  

shelvehae 

Ulubieniec z SJ: DongHae
Lover: DongHae
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: 07.07.2010
Wysłany: 2011-05-08, 13:44   

to jest takie smutne... zawsze kiedy czytam, albo widzę jak Hae płacze, mówiąc o swoim tacie... ja też płaczę... to musiało byc dla niego ciężkie..
jego tata wierzył, wspierał go...

szkoda, że jego tata już nigdy nie zobaczy go na żywo.. na koncercie..
ale na pewno patrzy na niego z góry... dalej go wspierając ....

powiem tez, że Hae jak był młody to wyglądał tak słodko, nie dziwie się, że wygrał nagrodę za najlepszy wygląd ^^

każdy miałby chwilę zawahania... trenując już 5 lat.. a jeszcze nie debiutując...

oh szkoda, że filmik z tą piosenką... jest zablokowany w naszym kraju... a chciałam to posłuchać...

dzieki za tłumaczenie:*
Ostatnio zmieniony przez shelvehae 2011-05-08, 13:58, w całości zmieniany 1 raz  

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-05-08, 14:00   

Myślałam, że się nie poryczę, a jednak...
strasznie smutne, nawet boskie zdjęcia Dona nie poprawiają mi tu humoru, no może nieco..
Podziwiam go za ta wytrzymałość i dążenie do celu, patrzenie jak jego koledzy debiutują, a on nadal nie może, musiało być dla niego bardzo ciężkie. Dobrze, że w tym czasie mógł liczyć na wsparcie taty. Z tego co wiem, jego tata był bardzo dobrym i ciepłym człowiekiem i musiał bardzo kochać syna.
Nishi napisał/a:
że aby zbudować duży statek potrzeba dużo czasu?

Juniorki wybudowały najwiekszy i najwspanialszy statek...
Ostatnio zmieniony przez Majanna 2011-05-08, 14:08, w całości zmieniany 1 raz  

Yume-chan 
Żółwiasta~ xDD

Ulubieniec z SJ: Yesung i pozostała 14 <3333
Lover: Yesung <333 ... i kilku innych xD
Fav Pairing: Eunhae, YeKyu, Yehae, KyuMin, HeeMin, KyuChul
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: lipiec-sierpień 2010r~
Wysłany: 2011-05-08, 14:55   

Nie popłakałam się, ale teraz tak się dziwnie czuję... :(

Młodziutki Hae jest jeszcze śliczniejszy niż jego starsza wersja~ xDD <3

Nishi napisał/a:
25 Czerwca 2006
Super Junior otrzymało nagrodę SBS Inkigayo Mutizen, która była ich pierwszą. Kiedy Donghae wygłaszał swoją mowę dziękczynną powiedział do Taty, który był w szpitalu:"Tato, nie czuj bólu, kocham Cię!"
To musiało być trudne... jego ukochany tata jest w szpitalu, a jego najwiękasze marzenia się spełniają...

Nishi napisał/a:
Donghae wypowiedział życzenie:"Jeżeli miałoby być to tylko raz, chciałbym aby mój Tata był na moim koncercie."
Hae, kochanie, on to wszystko widzi z góry <3
Ostatnio zmieniony przez Yume-chan 2011-05-08, 15:08, w całości zmieniany 1 raz  

Ofi^^44 
Ms Lee

Ulubieniec z SJ: Każdy ma to "coś" !
Lover: Sungmin, Minho, T.O.P, Changjo ^^
Fav Pairing: KangTeuk, KyuMin, EunHae, HyukMin,
Wysłany: 2011-05-08, 15:37   

Naprawdę jest to smutne. Bardzo współczuję Donghea. Jego ojciec była dla niego wzorem i TĄ osobą, która go w ten show biznes popchnęła i próbowała mu zapewnić dogodne życie. Naprawdę Rybci współczuję i ściskam go *tuli* mocno... Hae masz też Juniorków i NAS ELFiki ;D Dlaczego ten link nie działa :-( ?
Ostatnio zmieniony przez Ofi^^44 2011-05-08, 15:46, w całości zmieniany 1 raz  

Wandzia44 

Ulubieniec z SJ: Dla każdego trochę miłości^^
Lover: Kyu*-*
Fav Pairing: Eunhae
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-05-08, 20:23   

Wydaje mi się, że niektórzy z SuJu mieli naprawdę pod górkę. W tym i Donghae. Nie dość, że ciężko pracował, przeżywał nie zawsze fajne chwile, to na dodatek musiał później borykać się ze smutkiem po śmierci ojca - osoby, która najbardziej go wspierała. Dziękujemy tacie Donghae za to, że namówił swojego syna do zostania piosenkarzem i był przy nim, kiedy on realizował swoje marzenia.
Ostatnio zmieniony przez Wandzia44 2011-05-08, 20:30, w całości zmieniany 1 raz  

xYUKIdesu 
Madzia~

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 05.2010
Wysłany: 2011-05-08, 22:20   

Zawsze wzruszam się czytając o Dongahe i jego tacie.
Jestem bardzo wdzięczna jego tacie że powiedział mu o tym aby został piosenkarzem.
Ostatnio zmieniony przez xYUKIdesu 2011-05-08, 22:30, w całości zmieniany 1 raz  

Kitsune 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Eunhyuk, Siwon.
Lover: Donghae <3
Fav Pairing: EunSiHae ^^
Grupa krwi: 0 rh+
Wysłany: 2011-08-01, 13:54   

Oj Donghae się tak martwił tym, ze nie debiutował z chłopakami z DBSK. Ale jakby z nimi debiutował to nie było by takie samo SuJu. Najważniejsze, ze doczekał się swojej szansy, razem z Małpkiem, zresztą :)
A jego tata musiał być na prawdę wspaniałym człowiekiem. Zawsze wspierał syna i moim zdaniem świetnie go wychował.
Ostatnio zmieniony przez Kitsune 2011-08-01, 14:22, w całości zmieniany 1 raz  

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2011-08-01, 14:13   

Racja idziemy otrzeć łzy ..
Prawie co niedzielę się modle za i do ojca Donghae ..

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch
Ostatnio zmieniony przez teitatoo 2011-08-01, 14:19, w całości zmieniany 1 raz  

natulka 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy<3<3<3
Lover: Kangin
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-08-01, 14:32   

Zawsze jak cos o tym czytam to sie wzruszam...
DongHae tak ciężko pracuje by spełnić wspólne marzenie swoje i jego taty..
To jednocześnie piękne i smutne...<3
Ostatnio zmieniony przez natulka 2011-08-01, 14:40, w całości zmieniany 1 raz  

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Lover: Siwon
Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2011-08-02, 20:21   

Hae jako dziecko był taki uroczy~
Miał dużo szczęścia, ze jego rodzice starali się nie hamować jego marzeń. Motywowali go do dalszej pracy. Ojciec Hae miał czuja, że skierował syna właśnie na tą drogę. Nawet jeśli to wtedy młody po raz pierwszy poznał smak porażki to się nie poddał. Jeśli na coś musiał czekać dłużej na niektóre rzeczy, to owoce tego czekania wychodzą mu na dobre.
Donghae sprawia wrażenie bardzo dobrego człowieka. Nie ma co się dziwić skoro miał takiego ojca.
Ostatnio zmieniony przez memoria 2011-08-02, 20:45, w całości zmieniany 1 raz  

ElJunPl 
Groszek Pachnący~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy >.<
Fav Pairing: Teraz już wszystkie xD
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: Halloween 2010
Wysłany: 2011-08-03, 11:33   

Na czwartym zdjęciu wygląda dziwnie. >.<

Nishi napisał/a:
W dodatku przez harmonogram zajęć szkolnych Donghae mógł jedynie przez weekendy ćwiczyć w Seulu ( w SM Company). Dlatego zawsze zazdrościł Eunhyukowi i Sungminowi, którzy mieszkali w Seulu.

To nie mógł się przenieść do innej szkoły w Seoulu?

Jeeej, jak dobrze, że tata go wspierał. Życie trainee jest strasznie nerwowe - ciągle sięzastanawiają, kiedy przyjdzie czas na ich debiut, tym bardziej musiało to być trudne, że koledzy wcześniej zadebiutowali. Szkoda, że Hae musiał się pożegnać z osobą, która go tak podnosiła na duchu. :cry:
Ostatnio zmieniony przez ElJunPl 2011-08-03, 11:58, w całości zmieniany 1 raz  

Risu-chan 
Ajumma

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun,Leeteuk
Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHae
Wysłany: 2011-08-03, 12:12   

Donghae zawsze był zżyty ze swoja tatą. On był jego najlepszym przyjacielem,który go wspierał. Jak tylko oglądam momenty,w których Hae opowiada o swoim tacie to łzy same cisną się do oczu. To dobrze mieć wielkie wsparcie w swoich rodzicach(ja w swoim ojcu też mam najlepszego przyjaciela),szkoda tylko,że Donghae tak szybko z tym wsparciem się pożegnał :(

Ppyong!~

goss 

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Donghae, Yesung i res
Lover: Kyu
Fav Pairing: YeShu ke ke ke
Wysłany: 2011-08-03, 12:13   

no i lipa. łzy w oczach.
Donghae miał ciężką drogę do debiutu. sama wiem jak ciężko połączyć dwie rzeczy, które zabierają dużo czasu jeśli są od siebie oddalone. dobrze, ze się nie poddał i zawsze miał wsparcie w rodzicach, a w szczególności w tacie. widać, że był (i jest) kochany, dzięki czemu mógł się realizować. przykro mi, że nie można już spełnić jego marzenia o obecności jego Taty na koncercie, chociaż... może on jest obecny duchem?

Ostatnio zmieniony przez goss 2011-08-03, 12:20, w całości zmieniany 1 raz  

The_Hiroshi 

Ulubieniec z SJ: Yesung~~
Lover: Yesung and Teuki.
Fav Pairing: KangTeuk; EunHae;2woon
Wysłany: 2011-08-03, 21:23   

nic oryginalnego nie napiszę...łzy..płacz...Hae...kurde...mam ochotę go teraz przytulić i powiedzieć że jestem z nim~~....
Ostatnio zmieniony przez The_Hiroshi 2011-08-03, 21:34, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu